Gewoon veel oefenen met Paint... Ik snap niet wat iedereen met Paint heeft...quote:Op vrijdag 14 juli 2006 13:19 schreef realbase het volgende:
[..]
Geen held met PS betekend bij mij dat ik het dus ook niet aangeschaft heb. en met MS paint maak je meer kapot dan je lief is
Heel leuk dat je het pannen onder knie hebt maar de foto is best saai zoals je hem nu laat zien. Zoiezo handig om al te beginnen met het onderwerp niet in het midden van de foto te plaatsen.quote:Op vrijdag 14 juli 2006 18:24 schreef DennisP het volgende:
Deze foto heb ik genomen vanak mijn balkon, het was die de eerste foto die lukte met wazig achtergrond , zodat je goed ziet dat de auto snel rijd. Ben benieuwd wat jullie ervan vinden!!!
[afbeelding]
onzettend nieuwsgierige vraag maar is dat op de achtergrond?quote:Op zondag 16 juli 2006 20:48 schreef veldmuis het volgende:
[afbeelding]
'En hoeveel lamellen heeft jouw diafragma?'
quote:Op vrijdag 14 juli 2006 17:36 schreef MotionMan0 het volgende:
[afbeelding]
zelfde vliegtuigje als mn laatste foto(volgens mij, zie vorige topic)
[afbeelding]
fisheye opzetlens
quote:Op vrijdag 14 juli 2006 18:41 schreef lienelien het volgende:
disclamer: ik heb een uitermate simpele digitale camera, maar ik vond dat deze best goed gelukt waren. Het is niet zo dat ik er opuit ben gegaan om eens mooie foto's te hmaken, oid)
New Young Pony Club in Paradiso, 12/07
Mooie foto's, maar zouden jullie ze a.u.b. willen verkleinen naar 550 breed i.v.m. de breedte van de template van het forum?quote:Op zondag 16 juli 2006 13:30 schreef Nilith het volgende:
weliswaar niet helemaa vandaag![]()
<knip>
Hmja...heb ze dus niet bewerkt of randje eromheengebouwd. ^^
Maar vind ze zelf wel leuk.![]()
Is wat dat? Euh, heh? Ik snap je vraag niet?quote:Op zondag 16 juli 2006 21:56 schreef Msx-Hinter het volgende:
[..]
onzettend nieuwsgierige vraag maar is dat op de achtergrond?
vanaf nu doe ik tquote:Op zondag 16 juli 2006 22:25 schreef Shark.Bait het volgende:
[..]
[..]
[..]
Mooie foto's, maar zouden jullie ze a.u.b. willen verkleinen naar 550 breed i.v.m. de breedte van de template van het forum?
De automatische resizer maakt ze ook lelijk en rafelig, en dat vind ik zelf zonde...
het glinsterende goudkleurige, lijkend op een flinke kerstbal.quote:Op zondag 16 juli 2006 22:28 schreef veldmuis het volgende:
[..]
Is wat dat? Euh, heh? Ik snap je vraag niet?.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |