De ervaren pol-gebruikers herkennen het wellicht: op sommige momenten gaat het niet zo goed met de linkse moraal in het pol-forum, en derven figuren als Sidekick en Monidique (weereens) het onderspit.
Plotseling duikt dan vaak, opeens en uit het niets, dat aan tourette syndroom drankorgel op om voornamelijk de wat rechtsere topics te sluiten met "kordate" termen als "zo, en nu is het uit", "afgelopen nu". Ook worden er op die momenten, om de meest bizarre redenen, de nodige ban's gezet, waarna Sidekick weer (probeert) de touwtjes in handen te nemen.
Sidekick, die typerend genoeg geregeld de stormfrontpage bezoekt, lijd echter aan een een minderwaardigheids complex en maakt zogenaamd beslissingen die de pederasten en tere moslimmetjes moet beschermen tegen andere denkbeelden od opgeheven vingertjes.
Nu wil ik niet beweren dat dit aan penisnijd lijdende figuur post van zijn politieke tegenstanders op enge site knipt en polakt om zo zijn neonazi uitspraken te rechtvaardigen en beeldvorming van bepaalde users door zijn schanknaapjes in bepaalde richting te lijden.
Dan hebben we nog troetelgebruiker SCH, de zelfomschreven oude relnicht die
geen fout ziet in 12 jarigen die pijpen voor een financiele vergoeding. Begrip tonen, pappen en nathouden is zijn motto en vermoedelijk verricht hij ook wel wat hand en spandiensten voor zijn geloofsgenoot [url=
http://forum.fok.nl/user/history/118230 ]in-limboy[/url] welke verklaarde dat de meest aantrekkelijk leeftijd rond 8 jaar licht,
6 is hem net te jong.. Uit andere dan mohamedaanse denkwijze (inderdaat die Saoudie die een 6 jarige pakte) je vraagtekens zetten bij homosexualiteit bezorgt je eveneens de naam en bijbehorende aandacht van de MODS en de alco die ook wel eens een Kebabje lust.
Sharia achtige texten kunnen echter zonder problemen geplaatst wordenNatuurlijk is er dan nog de illustere Lord V, Verbal om nog te zwijgen van reetkever Ryan3, die , discussierend al seen Ed van Thijn, iedere relativering (dus
niet ontkenning of asociatie van het moslimdom bij de entloessung bestraft met een ban..
Naar buiten toe is de de FOK een blije multikul familie, de tros onder de forums.
De
TROSLIM voor wie hem nog kent.
Ze bestaan al zo lang, maar nog steeds prutsen ze maar wat aan, hebben ze incompetente vrijwilligers en hebben de adverteerders het ook wel gezien en adverteren ze liever bij logs als geenstijl en retecool.
Daarom houd ik het nu dan ook maar voor gezien bij dit flutforumpje dat gecensureerd wordt door Roterdamse Alcoholisten, Dementerende 40+ (ja jij Ryan3) Pederastengroupies zoniet pedofielen (voel je niet te hard aangesproken SCH, politiek corect geblindoekte pygmeeen (with arseholes the size of a clowns pocket) (Lastig he zo'n barkruk Lord V)
[ Bericht 1% gewijzigd door flugeltje op 12-07-2006 19:02:34 (aangepast) ]