Vind de award wel bij hem passen. Wekelijks de beste man zijn en niemand heeft het over hem...quote:Op woensdag 19 juli 2006 14:36 schreef Dos37 het volgende:
[..]
Niemeyer is niet onopvallend. Wekelijks de beste man bij Twente
Nou idd dat past wel bij mequote:Op woensdag 19 juli 2006 14:55 schreef Neoktheone het volgende:
[..]
Vind de award wel bij hem passen. Wekelijks de beste man zijn en niemand heeft het over hem...
quote:Op woensdag 19 juli 2006 17:57 schreef Gollemrulez het volgende:
[..]
Nou idd dat past wel bij meAldoor de beste posts, maar het wordt zelden benoemd
![]()
Die van mij zal door omstandigheden pas in het weekend komenquote:Op woensdag 19 juli 2006 19:26 schreef methodmich het volgende:
Maar zoals Beschouw terecht opmerkte staat Deco ook voor een kunststroming. Dus dat is wel een echte doorslaggevende factor, naast het feit dat Deco gewoon heel goed is.
Heb zelf mijn nominaties af, ik wacht tot de mailtjes binnen gaan stromen van de andere nomineerheren.
Deco-award past eerder bij de grootste huilkop of landverrader.quote:Op woensdag 19 juli 2006 18:23 schreef Yeahinho het volgende:
Zo, toch vroeger terug dan verwacht (...). Ik kan dus mooi op tijd nomineren.
Ik ben trouwens ook tegen die naam Deco-award. Heb ik ook al eerder hier aangegeven, toen ging ik ook al voor Pirlo als naamgever!!
ik ga er even tijd voor maken tussen alle feesten en werken doorquote:Op woensdag 19 juli 2006 19:26 schreef methodmich het volgende:
Maar zoals Beschouw terecht opmerkte staat Deco ook voor een kunststroming. Dus dat is wel een echte doorslaggevende factor, naast het feit dat Deco gewoon heel goed is.
Heb zelf mijn nominaties af, ik wacht tot de mailtjes binnen gaan stromen van de andere nomineerheren.
Logisch. Als je er geen tijd voor hebt, moet je het niet doen hoor!quote:Op woensdag 19 juli 2006 20:33 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Die van mij zal door omstandigheden pas in het weekend komen
Zal nog wel een paar weken duren. Het is vakantietijd dus er zal wel een aantal weken voor het stemmen worden uitgetrokken.quote:Op donderdag 20 juli 2006 16:00 schreef Yeahinho het volgende:
Wanneer wordt de uitslag eigenlijk verwacht? Dan weet ik hoeveel tijd ik nog heb voor de icoontjes.
Maandag 24-7 begint de stemperiode, 13 augustus (3 weken later) wil ik die stoppen, zodat op 14 augustus de uitslag kan komen.quote:Op donderdag 20 juli 2006 16:00 schreef Yeahinho het volgende:
Wanneer wordt de uitslag eigenlijk verwacht? Dan weet ik hoeveel tijd ik nog heb voor de icoontjes.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |