Nee geen Kiala.quote:Op vrijdag 11 augustus 2006 11:05 schreef Piepje het volgende:
Oke, bedankt
Maar dus geen Kiala? Ik dacht dat dat op de site stond namelijk...
Bron: esprit.nlquote:Probleemloze retourzending
Als een artikel u niet past of bevalt, kunt u alle ongedragen artikelen met origineel etiket op elk moment binnen 7 werkdagen na ontvangst probleemloos naar ons terugsturen. De retourzending is voor u gratis.
Geef het pakje hiervoor af bij uw dichtstbijzijnde postkantoor. Het retouradres luidt:
Esprit e-shop
Antwoordnummer 8000
3301 WB Dordrecht
Let op: de geleverde goederen mogen alleen ter controle - zoals dit in een winkel bij het passen gebruikelijk is - gebruikt worden en moeten met origineel etiket worden teruggestuurd. Indien waardevermindering optreedt doordat een artikel meermaals is gebruikt, behouden wij ons het recht voor om hiervoor een vergoeding te eisen.
Vul het retourformulier in, dat bij elke zending meegeleverd wordt, zodat wij uw retourzending zo snel mogelijk kunnen verwerken.
Indien u al betaald heeft, storten wij het bedrag terug op uw bankrekening resp. wordt het gecrediteerd op uw creditkaart. Bij aankoop op rekening kunt u het factuurbedrag overeenkomstig verlagen.
Hebben ze dan al winterjassen ? ik kijk regelmatig maar heb nog niet echt iets gezien.quote:Op vrijdag 11 augustus 2006 16:38 schreef heaven7 het volgende:
Great, bestelde winterjas is vandaag binnengekomen, heerlijke jas en niet zo gek duur (voor Esprit in de niet-uitverkoop), is ie te klein want het is een winterjas dus moet gedragen worden met dikke truiWas een M, uiteraard is ie nu uitverkocht
je vult het topic zowat in je eentje? aandeelhouder esprit?quote:Op vrijdag 11 augustus 2006 18:25 schreef CherryLips het volgende:
ik hou 't t shirt.
en de schoenen zijn verzonden, nu maar hopen dat die ook passen dan, dat is misschien handig. heb ik weer fatsoenlijke sportschoenen ipv de afgetrapte ze-waren-ooit-lichtroze-nu-eerder-beige-klompen van skechers.
en ik moet stoppen met in dit topic te spammen.
dan kun je er toch gewoon voor 20 euro (of hoeveel nodig voor 24+) bijbestellen?quote:Op vrijdag 11 augustus 2006 20:10 schreef heaven7 het volgende:
Leuk Cherry
Ik heb email terug dat ze niet voor minder dan ¤24,- versturenJa godver, kan ik het helpen dat jullie artikelen op de site zetten die eigenlijk zijn uitverkocht. Daar gaat mn vestje van ¤8,- die dus NIET uit verkocht was en waar de hele bestelling om draaide!!!
ja, m'n tasjesquote:Op vrijdag 11 augustus 2006 20:12 schreef snellejelle het volgende:
[..]
dan kun je er toch gewoon voor 20 euro (of hoeveel nodig voor 24+) bijbestellen?
mijn broek was er ook niet meer maar ik kreeg gewoon een pakketje ter waarde van ¤ 15,- thuis
je kan op rekening betalen. je betaalt dat dus alleen voor het shirt dat je houdt.quote:Op zaterdag 12 augustus 2006 09:47 schreef roburt het volgende:
en anders, als ik er 2 koop en degene die niet goed past terug stuur.
krijg je dan je geld terug of moet je van dat geld andere spullen kopen??
oh wat vreemd dan, waarom zetten ze dat dan overal op die site neer?quote:Op vrijdag 11 augustus 2006 12:09 schreef Coconut het volgende:
[..]
Nee geen Kiala.
[..]
Bron: esprit.nl
Ben je niet in de war met een andere online shop (Wehkamp)? Ik zie het nergens op de Esprit site staanquote:Op zaterdag 12 augustus 2006 16:56 schreef Piepje het volgende:
oh wat vreemd dan, waarom zetten ze dat dan overal op die site neer?
Nog besteld? Ik wacht op mijn bestelling, ben benieuwd wanneer het komt en vooral hoe alles staat..quote:Op maandag 14 augustus 2006 19:15 schreef heaven7 het volgende:
En gauw klaar.
Hoezo totaal geen antwoord op mijn vraagquote:dank u voor uw mail.
Indien artikelen van een bestelling uitverkocht zijn, versturen wij wel
vaak de andere artikelen van deze bestelling wel. Dit is altijd een vraag van de
waarde van de andere artikelen.
In uw geval zijn dit 8,90 EUR. Wij
vragen u om begrip dat wij dit niet versturen omdat wij dus geen
verzendkosten voor de klant hebben. Het versturen zou bijna
duurder zijn dan de prijs van het artikel.
Wij hopen u met dit antwoord geholpen te hebben en verheugen
ons er op u weer op de online-shop te mogen begroeten.
Idd, dat valt mij dus ook op, dat ze zo'n ontwijkend antwoord geven op vragen via de mailquote:Op maandag 14 augustus 2006 19:32 schreef heaven7 het volgende:
Nee, er staat niet veel soeps op nuIk verwacht nog 2 pakketjes.
Ik had Esprit weer gemaild of ik dan niet bij kan bestellen (naast dat vestje wat ze dus niet zouden versturen) tot aan dat bedrag van EUR24. Krijg ik dit mailtje terug
[..]
Hoezo totaal geen antwoord op mijn vraag
Ik zie t gewoon als je meteen op die site komt. Verder nergens heen gaan enzo. Dan staat er links een hokje, staat bovenaan Esprit.nl, daaronder staatquote:Op zaterdag 12 augustus 2006 19:50 schreef Coconut het volgende:
[..]
Ben je niet in de war met een andere online shop (Wehkamp)? Ik zie het nergens op de Esprit site staan![]()
Inderdaad, was mij nog niet eerder opgevallenquote:Op dinsdag 15 augustus 2006 13:07 schreef Piepje het volgende:
[..]
Ik zie t gewoon als je meteen op die site komt. Verder nergens heen gaan enzo. Dan staat er links een hokje, staat bovenaan Esprit.nl, daaronder staat
kosteloos verzonden via TPG
gratis retourzending via TPG en Kiala
wereldwijd grootste Esprit keuze
flexibel leveradres
En nu zijn ze uiteraard weer wegquote:Op dinsdag 15 augustus 2006 13:00 schreef CherryLips het volgende:
de bruine mary-janes staan op de website in het bruin in maat 41!maar ik wil gvd die andere kleur!!!
![]()
Ik heb die besteld.. in 't zwart.quote:Op maandag 14 augustus 2006 21:35 schreef CherryLips het volgende:
oeh:
[afbeelding]
maar ik mag van mezelf even niks meer bestellenik verwacht nog 2 pakketjes
¤15 nogwat. hij stond vandaag weer op de site maar dan gelijk uitverkocht.quote:Op dinsdag 15 augustus 2006 21:40 schreef heaven7 het volgende:
Cherry, hoeveel was deze tas toen jij em bestelde?
[afbeelding]
Ik weet het namelijk niet meer precies maar heb em vandaag binnengehad (*O*) maar op mn bon staat ¤14,90.. lijkt me een gek verschil?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |