En bedankt...quote:Op vrijdag 7 juli 2006 21:51 schreef Pitom het volgende:
Nee, wel stupide genoeg om waardiger reacties te verwachten op marktplaats.
Mijn ervaring met marktplaats is gewoon dat het vol met idioten zit.quote:Op vrijdag 7 juli 2006 21:52 schreef jack4ya het volgende:
[..]
En bedankt...
Ik ben zelf niet compleet stupide, dus mijn veronderstelling dat niet ieder Marktplaatser een domkop is wel enigzins gerechtvaardigd.
Jaquote:Op vrijdag 7 juli 2006 21:48 schreef jack4ya het volgende:
Ben ik nu écht zo onredelijk?
Ja, die 419 verhalen ken ik... Maar hoezo heb je er last van dan? Of heb je nu iets dergelijks te koop staan?quote:Op vrijdag 7 juli 2006 21:56 schreef Pitom het volgende:
Ikzelf heb overigens veel meer last van een Nigeriaan wiens doodzieke zoon op z'n sterfbed nog even een telefoon/laptop/camera nodig heeft.
Als je er bv 40 euro voor wilt hebben vraag er dan gewoon 40 euro voor. En negeer gewoon iedereen die met een bod van 10 euro komt, simpel zat?quote:Op vrijdag 7 juli 2006 21:56 schreef jack4ya het volgende:
Dus ik kan beter een prijs noemen dan hun een tegenbod laten maken? In dat geval kan ik beter het bedrag op de site kunstmatig ophogen, zodat ik bij die eeuwige vraag mijn eigenlijk vraagprijs kan melden. Vervolgens begint het gepingel en komen we dan op het gewenste bedrag uit.
Kwámen ze maar met een bod! Nee, het is echt zo van: "Wat wil je er minimaal voor hebben?"quote:Op vrijdag 7 juli 2006 22:03 schreef roelofjan het volgende:
[..]
Als je er bv 40 euro voor wilt hebben vraag er dan gewoon 40 euro voor. En negeer gewoon iedereen die met een bod van 10 euro komt, simpel zat?
Ten eerste: Sommige mensen denken echt dat alles een koopje is. Tenminste die indruk krijg ik wel als ik kijk naar tweedehands pc-onderdelen. Daar bieden mensen regelmatig meer dan de nieuwwaarde van het product.quote:Op vrijdag 7 juli 2006 21:56 schreef jack4ya het volgende:
Dus ik kan beter een prijs noemen dan hun een tegenbod laten maken? In dat geval kan ik beter het bedrag op de site kunstmatig ophogen, zodat ik bij die eeuwige vraag mijn eigenlijk vraagprijs kan melden. Vervolgens begint het gepingel en komen we dan op het gewenste bedrag uit.
Maar als ik het bedrag op de site weer te hoog zet, krijg je weer minder reacties... denk ik.
Of denken mensen dat ALLES op marktplaats een koopje is? Zoja, dan overschat ik het publiek dan zeker.
Ja, da's helemaal onbeschoft. Dat zou ik inderdaad ook niet pikken. Wat betreft de prijzen... Ik denk oprecht dat ik nette prijzen vraag, voor mezelf en ook voor de koper (suf, ik weet het) en dan nog stellen mensen zo'n vraag.quote:Op vrijdag 7 juli 2006 22:04 schreef troje het volgende:
Tja, het is altijd gokken met die prijs. Soms vraag je teveel, soms te weinig. Ik heb wel eens ellende gehad met de verkoop van een oude motor. Geen prijs vermeld want ik wist dat er veel vraag naar is. Marktplaats is alleen niet makkelijk om mensen tegen elkaar op te laten bieden, dan kan je beter eBay gebruiken. Maar in dit geval had ik te maken met ranzige handelaren die alle duffe trucjes proberen om die motor mee te krijgen voor weinig.
Er was er zelfs 1 die onderweg opbelde met de mededeling dat ie in de buurt was en wilde komen kijken. Goed zeg ik, maar er komt nog iemand kijken dus ik kan je niets garanderen. Geen probleem. Komt ie een uur later met oplegger en al voorrijden, en begint de motor van a tot z af te kraken. Zo van "Tja, op de foto zag ie er toch beter uit" enz. Vervolgens biedt hij de helft van wat ik er minimaal voor wil hebben, pakt dat bedrag uit zijn zak en stopt het zowat in mijn hand. Wie denkt ie wel dat ik ben? Die truc is zo oud als de weg naar Rome!
Vervolgens weiger ik, zijn bod is gewoon te laag. Wordt ie boos, omdat ie zo'n end heeft moeten rijden ervoor. Tja, dat had ie wel eerder mogen bedenken! De andere koper was wel oprecht geinteresseerd en heeft hem een half uur later voor een nette prijs gekocht.
Ongelovfelijk wat een stakkers die handelaren.
Waarom zou het not-done of onredelijk zijn? Het is toch logisch dat je als koper of gewoon betaalt wat de verkoper vraagt, of zelf met een bod komt?quote:[b]Op vrijdag 7 juli 2006 21:48
(..)
"Wat is uw laagste prijs?" Ja, hallo?! Wat denk je zelf, wat ik er graag voor wil hebben vermeld ik toch? Dus antwoord ik altijd maar, dat het ze vrij staat om een goed bod te doen en dat overweeg ik heus wel... maar ik vind het zo... ja... not done of zo.
(...)
Ben ik nu écht zo onredelijk?
Die hadden we ook wel eens ja. Vriendlief was duidelijk: "Zeg, we hebben die prijs al afgesproken, en dat blijft het. Graag of niet!" Hij wordt dan gelijk principieel en bokkigquote:Op vrijdag 7 juli 2006 22:11 schreef roelofjan het volgende:
Ik had ook iets te koop staan voor 100 euro ofzo. Best wel wat intresse, maar al snel een koper gevonden die vlakbij woonde en het meteen zou komen ophalen, voor 100 euro.
Kwartiertje later staat die man aan de deur, we hebben een tijdje gepraat, begint 'ie ineens over de prijs... En als ik jou er nou eens 60 euro voor zou geven?.!!!
Dan heb je via mail en telefoon al contact gehad, we hadden de prijs duidelijk afgesproken, en dan denkt hij bij het ophalen nog even te kunnen afdingen.![]()
Want ja, hij vond het toch wel duur, en met 60 euro was ik vast ook wel tevreden.
Dat bedoel ik nou juist!!quote:Op vrijdag 7 juli 2006 22:13 schreef Igen het volgende:
[..]
Waarom zou het not-done of onredelijk zijn? Het is toch logisch dat je als koper of gewoon betaalt wat de verkoper vraagt, of zelf met een bod komt?
Ja, daar ben ik ook mee begonnen. Maar ik ben er nog niet in thuis als verkóper, en wil niet gelijk sores op mijn nek halen. Daar moet ik me eerst eens goed in verdiepen.quote:Op vrijdag 7 juli 2006 22:17 schreef Fir3fly het volgende:
Ga dan naar eBay. Werkt veel prettiger, en veel minder gedoe.
Tipje genoteerd...quote:Op vrijdag 7 juli 2006 22:19 schreef chiren het volgende:
Simpel, gewoon ieder mailtje beantwoorden met ''De minimale prijs staat in de advertentie, als ik het voor meer had willen verkopen had ik wel een hogere prijs ingevuld''.
Nou, nou, wat een lolquote:Marktplaatspaupers
Wel handig om grappen mee uit te halen, ik heb een vals e-mailadres achter de hand voor mensen die ik ff een loer wil draaien OMFGLOL!!!!!!!1111unopalomablanca;d;d;:D:d;D:D![]()
![]()
;;D:D:D:')!!!!!11
Dan vul ik zo een hendig sjieke telefoon in, een N91 bijvoorbeeld, met een kutsmoes dat ie voor 150 euro weg mag, en dat een beller vele malen sneller is, en dan het telefoonnummer van degene die je een LOER WIL DRAAIEN invullen:')!!!!!1111;d;d:
![]()
D:d;:D:LOLLER
! En die wordt dan zo heel vaak lastig gevallen hé
Als verkoper ben ik niet zo actief, maar volgens mij moet dat wel goed zitten. Je kunt beter eerste een keer iets kopen, mensen met een feedbackscore van 0 die iets verkopen worden meestal niet vertrouwd. Niet ten onrechte, overigensquote:Op vrijdag 7 juli 2006 22:20 schreef jack4ya het volgende:
[..]
Ja, daar ben ik ook mee begonnen. Maar ik ben er nog niet in thuis als verkóper, en wil niet gelijk sores op mijn nek halen. Daar moet ik me eerst eens goed in verdiepen.
hahaha, ik moest serieus lachenquote:Op vrijdag 7 juli 2006 22:19 schreef chiren het volgende:
Simpel, gewoon ieder mailtje beantwoorden met ''De minimale prijs staat in de advertentie, als ik het voor meer had willen verkopen had ik wel een hogere prijs ingevuld''.
Marktplaatspaupers
Wel handig om grappen mee uit te halen, ik heb een vals e-mailadres achter de hand voor mensen die ik ff een loer wil draaien OMFGLOL!!!!!!!1111unopalomablanca;d;d;:D:d;D:D![]()
![]()
;;D:D:D:')!!!!!11
Dan vul ik zo een hendig sjieke telefoon in, een N91 bijvoorbeeld, met een kutsmoes dat ie voor 150 euro weg mag, en dat een beller vele malen sneller is, en dan het telefoonnummer van degene die je een LOER WIL DRAAIEN invullen:')!!!!!1111;d;d:
![]()
D:d;:D:LOLLER
! En die wordt dan zo heel vaak lastig gevallen hé
Kraak mij niet af, ik geef je zelfs nog een tip! Normaal lach ik om mensen zoals jij die meteen in de stress schieten en niet weten hoe te handelen wanneer ze een mailtje vragen waarin iemand een beetje bijdehande vraag steltquote:Op vrijdag 7 juli 2006 22:22 schreef jack4ya het volgende:
Nou, nou, wat een lol![]()
(ONZ of PUB is verderop)
Precies... ik heb nu net 4 transacties gehad (waarvan 1 geen feedback wil geven, terwijl er niets aan de hand is, dus een beetje flauw, maar goed) Maar om nou blijven te kopen om alleen maar als verkoper serieus genomen te worden... tja, dat schiet ook een beetje zijn doel voorbij.quote:Op vrijdag 7 juli 2006 22:24 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Als verkoper ben ik niet zo actief, maar volgens mij moet dat wel goed zitten. Je kunt beter eerste een keer iets kopen, mensen met een feedbackscore van 0 die iets verkopen worden meestal niet vertrouwd. Niet ten onrechte, overigens
He he! Ik bedankte je ook wel voor de (ongevraagde) tip! En nee stresserig ben ik niet, hulp zocht ik ook niet... ik zei alleen dat ik het wat BEU werd... en ik dacht toch echt dat ik in de Klaagbaak zatquote:Op vrijdag 7 juli 2006 22:28 schreef chiren het volgende:
[..]
Kraak mij niet af, ik geef je zelfs nog een tip! Normaal lach ik om mensen zoals jij die meteen in de stress schieten en niet weten hoe te handelen wanneer ze een mailtje vragen waarin iemand een beetje bijdehande vraag stelt'Oh jee laat ik een topic openen op Fok!
Misschien hebben zij tips
!'
Ok, in dat geval kun je beter marktplaats gebruiken. Voor kleine dingetjes gebruik ik dat ook wel eens, maar zo gauw het iets is dat eigenlijk opgestuurd moet worden, ga ik toch maar naar eBay. Dan ben je er tenminste zeker van dat iets dat vanuit Hong Kong gestuurd wordt ook echt aankomtquote:Op vrijdag 7 juli 2006 22:29 schreef jack4ya het volgende:
[..]
Precies... ik heb nu net 4 transacties gehad (waarvan 1 geen feedback wil geven, terwijl er niets aan de hand is, dus een beetje flauw, maar goed) Maar om nou blijven te kopen om alleen maar als verkoper serieus genomen te worden... tja, dat schiet ook een beetje zijn doel voorbij.
Dus ik blijf nog even bij Marktplaats en zijn domkopjes...
Bovendien zijn de items die ik verkoop niet te versturen en daar gaat bij Ebay toch wel snel van uit. Ten tweede zijn de items niet echte Ebay items. Ik kom daar geen concurrenten tegen en op Marktplaats wel. Dus grotere kans dat ik het op MP beter kwijt raak...
Alleen die frustraties soms![]()
Dan ben ik dus toch slimquote:Op vrijdag 7 juli 2006 22:32 schreef Tomatenboer het volgende:
Als je je laagste prijs zou noemen weet je sowieso zeker dat je niet meer krijgt, dus nogal een domme vraag omdat je weet dat een beetje slim persoon daar geen antwoord op zal geven.
Precies! Ebay is váák beter, maar echt niet altijd DE oplossing... Ieder concept heeft zijn voors en tegens. Ebay is betrouwbaarder, maar ook (wat) omslachtiger. MP is weer wat.... euh... eenvoudig.quote:Op vrijdag 7 juli 2006 22:32 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Ok, in dat geval kun je beter marktplaats gebruiken. Voor kleine dingetjes gebruik ik dat ook wel eens, maar zo gauw het iets is dat eigenlijk opgestuurd moet worden, ga ik toch maar naar eBay. Dan ben je er tenminste zeker van dat iets dat vanuit Hong Kong gestuurd wordt ook echt aankomt
NOU GOSSIE WAT EEN AVONTUURquote:Op vrijdag 7 juli 2006 22:37 schreef lady-wrb het volgende:
ik had laatst toch een idioot aan mijn staart hangen op marktplaats.
hij biedt op iets wat ik op markplaats had staan, ik accepteer zijn bod en vervolgens vraagtie waar ik het gekocht heb en voor hoeveel
quote:Op vrijdag 7 juli 2006 22:46 schreef Radjesh het volgende:
http://www.6pack.tv/default.php?log=1279&cont=viewLog
Ebay heeft zo ook zijn nadelen. De Nederlandse Ebay stelt sowieso helemaal niks voor, als je iets interessants zoekt moet je naar de Duitse, Franse, Amerikaanse enz.quote:Op vrijdag 7 juli 2006 22:36 schreef jack4ya het volgende:
[..]
Precies! Ebay is váák beter, maar echt niet altijd DE oplossing... Ieder concept heeft zijn voors en tegens. Ebay is betrouwbaarder, maar ook (wat) omslachtiger. MP is weer wat.... euh... eenvoudig.![]()
Het is juist niet onderhandelen! Want als ze zouden onderhandelen zouden ze een bod doen, en niet vragen waarvoor ik minimaal verkoop.quote:Op vrijdag 7 juli 2006 23:09 schreef hangplant het volgende:
Dat is toch gewoon onderhandelen? Wat is daar dom aan?
Euh... moet je mannetje die schoenen niet passen danquote:Op vrijdag 7 juli 2006 23:01 schreef lady-wrb het volgende:
duitse ebay
ik koop daar bijna alle schoenen voor mijn zoontje
Ze willen niet de prijs betalen uit de advertentie maar zijn wel geintresseerd, ik zou dat opvatten als een poging tot onderhandelen. Maar je hebt er wel luie zeiksnorren tussen zitten ja .quote:Op vrijdag 7 juli 2006 23:16 schreef jack4ya het volgende:
[..]
Het is juist niet onderhandelen! Want als ze zouden onderhandelen zouden ze een bod doen, en niet vragen waarvoor ik minimaal verkoop.
Ja dat heb ik ook gehad. Of ik geef aan dat ik geen biedingen accepteer en zet erbij dat het een vaste prijs is.. Krijg je mailjes zoals 'ik bied ¤25 (terwijl de vraagprijs ¤40 is ofzo), en ik ga echt niet hoger'quote:Op vrijdag 7 juli 2006 23:25 schreef Sterke_Yerke het volgende:
Ik ben het roerend eens met TS. Markplaats mensen kunnen soms erg vervelend zijn. Ik had ook een keer een stel boeken er op gezet. En ik had er duidelijk bij gezet dat het in 1 koop was. Krijg je echt tientallen mailtjes met 'Ik bied 3 euro voor dat boek"![]()
Dat is wel tof zeg.quote:Op vrijdag 7 juli 2006 22:46 schreef Radjesh het volgende:
http://www.6pack.tv/default.php?log=1279&cont=viewLog
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |