Fable 2 is weer 1 van de spellen waar eerst een demo van wil spelen, Fable 1 vond ik best teleurstellendquote:Op maandag 10 juli 2006 11:19 schreef kepler het volgende:
[..]
Fable 2
enige reden dat ik een 360 heb gekocht![]()
quote:Op maandag 10 juli 2006 11:19 schreef kepler het volgende:
[..]
Fable 2
enige reden dat ik een 360 heb gekocht![]()
quote:Op maandag 10 juli 2006 11:21 schreef Tain het volgende:
[..]
Fable 2 is weer 1 van de spellen waar eerst een demo van wil spelen, Fable 1 vond ik best teleurstellend
EDIT: neh, die 3d sonics op DC, GC, PS2 en Xbox zijn waardeloos :\quote:Op maandag 10 juli 2006 11:23 schreef Sjotime het volgende:
Sonic clips voor de fans! Ziet er wel cool uit maar je kan door de snelheid soms niet zien waar je loopt
http://xboxyde.com/news_3148_en.html
ik denk dat Fable niet in een demo valt te stoppen, net als Oblivion niet isquote:Op maandag 10 juli 2006 11:21 schreef Tain het volgende:
[..]
Fable 2 is weer 1 van de spellen waar eerst een demo van wil spelen, Fable 1 vond ik best teleurstellend
mwa, gewoon 10 minuutjes spelen en dan finitoquote:Op maandag 10 juli 2006 11:39 schreef kepler het volgende:
[..]
ik denk dat Fable niet in een demo valt te stoppen, net als Oblivion niet is
Sonic kwam juist uit voor de consoles... Eerste game van Sonic was toch ook op een console?quote:Op maandag 10 juli 2006 11:32 schreef Doc__Zenith het volgende:
[..]
neh, die consoleversies zijn waardeloos :\
handheld daarentegen
Dat is ook niet altijd mogelijk... De demo zou dan te groot of te klein worden, ook in size dus...quote:Op maandag 10 juli 2006 11:41 schreef Emerica het volgende:
mwa, gewoon 10 minuutjes spelen en dan finito![]()
als het principe weer als fable 1 word dan kan het juist heel makkelijk in een demo...quote:Op maandag 10 juli 2006 11:39 schreef kepler het volgende:
[..]
ik denk dat Fable niet in een demo valt te stoppen, net als Oblivion niet is
En als het principe weer als Fable 1 is dan laat ik hem gewoon aan mij voorbij gaanquote:Op maandag 10 juli 2006 11:44 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
als het principe weer als fable 1 word dan kan het juist heel makkelijk in een demo...
alleen te groot of te klein? Ze kunnen heus wel een nette demo in elkaar flansen waarbij je in 10 minuten van de gameplay proeft en het voordeel daarvan voor Lionhead en Microsoft is weer dat het er voor zal zorgen (ga ik vanuit) dat mensen in die 10 minuten verslaafd raken en meer willen spelen = meer verkopen.quote:Op maandag 10 juli 2006 11:42 schreef NX het volgende:
Dat is ook niet altijd mogelijk... De demo zou dan te groot of te klein worden, ook in size dus...
Bijvoorbeeld met Prey, de demo, die bevat volgens de ontwikkelaar 5 levels, en dat vind ik heel wat voor een demo...
Waarom nou weer M$?quote:Op maandag 10 juli 2006 09:45 schreef Sjotime het volgende:
Lees hier dat ze de Fable 2 hype bij Lionhead zijn gestart
http://xbox360.ign.com/articles/717/717151p1.html
M$ zou erg onder de indruk zijn en bla bla....... zal best wel........ maar kijk het wel aan.
Stel je voorkeur dan zo in dat je maar 1 pagina hebt, veel handigerquote:Op maandag 10 juli 2006 12:43 schreef Legendkiller het volgende:
Al bijna drie pagina's over een fake screenshot (de derde inmiddels die verschenen is) van GTA. De eerste beelden krijgen we toch pas rond mei 2007 te zien ^_^
En de LIMITED EDITION, die ik heb, is het ook waard! Super spel, voor maar 20euro!quote:Op maandag 10 juli 2006 13:06 schreef Framed het volgende:
Hmm, zat ff te denken om Halo 2 te gaan halen. Heb hem alleen nog maar bij een vriend af en toe gezien, en wil een goeie online game hebben. Heb geen Xbox gehad, nu wel een 360. Is het waard om em nog te gaan halen voor online? En hoeveel kost ie? en zijn d'r nog veel mensen dagelijks online?
heel veel online jaquote:Op maandag 10 juli 2006 13:06 schreef Framed het volgende:
Hmm, zat ff te denken om Halo 2 te gaan halen. Heb hem alleen nog maar bij een vriend af en toe gezien, en wil een goeie online game hebben. Heb geen Xbox gehad, nu wel een 360. Is het waard om em nog te gaan halen voor online? En hoeveel kost ie? en zijn d'r nog veel mensen dagelijks online?
Voor dit jaar, mwoh.quote:Op maandag 10 juli 2006 13:29 schreef Wessiej het volgende:
Voor dit jaar alleen, en dan alleen over de 360 gesproken.
je werkt niet maar je wil wel 30 games kopen, doe jij niks anders met je geld dat je uit andere bronnen krijgt ofzo ?quote:Op maandag 10 juli 2006 13:04 schreef Wessiej het volgende:
Jij stelt prioriteiten met maar 4 games op je wishlist.
Bij mij komt het boven de 30.
Toch maar eens werk gaan zoeken
En niet dat die ooit haar heeft gezien ofzo (hij zal ook nog wel nooit een meisje hebben gezien)quote:Op maandag 10 juli 2006 14:59 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Hij zit voortdurend op die zus te geilen. Menig toetsenbord zal al gesneuveld zijn bij hem.
Staan ook hier en daar nog wel taalfouten in hoorquote:Op maandag 10 juli 2006 15:22 schreef =HellFire= het volgende:
Mijn Over G Fighters review staat online.
Nee, ik vond de game niet zo goed.
Hahhahaa...quote:Op maandag 10 juli 2006 14:59 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Hij zit voortdurend op die zus te geilen. Menig toetsenbord zal al gesneuveld zijn bij hem.
Zijn er nu uit. Eindredactie weer.quote:Op maandag 10 juli 2006 15:49 schreef Atuniel het volgende:
[..]
Staan ook hier en daar nog wel taalfouten in hoor
Had eerst ook 4/5, maar naderhand gezien klopte het niet met de gehele tendens van de review. Bovendien, 3, 4, of 5... tis toch allemaal onvoldoende.quote:Op maandag 10 juli 2006 15:39 schreef Wessiej het volgende:
[..]
@HellFire : een 3, zo'n kutspel vond ik het ook weer niet, meer richting de 4/5
Edit: Nouja, eigelijk was/is het gewoon een kut spel, online heb ik amper uitgeprobeerd, meteen weg gedaan.
Gelezen, goede review...quote:Op maandag 10 juli 2006 16:05 schreef =HellFire= het volgende:
[..]
Had eerst ook 4/5, maar naderhand gezien klopte het niet met de gehele tendens van de review. Bovendien, 3, 4, of 5... tis toch allemaal onvoldoende.En als het een KUTspel is, dan is een 3 wel op z'n plaats.
In godsnaam, hoe haal je z'n score? Ik ben tot 136.000 gekomen en daar heb ik ongeveer een maand over gedaan (elke dag een half uurtjequote:Op maandag 10 juli 2006 16:19 schreef MMaRsu het volgende:
Gvd had ik laatst 700.000 + gehaald bij Geometry Wars, slaat die dat niet op als je niet op XBL zit![]()
ik heb 2.000.000 staanquote:Op maandag 10 juli 2006 16:27 schreef NX het volgende:
[..]
In godsnaam, hoe haal je z'n score? Ik ben tot 136.000 gekomen en daar heb ik ongeveer een maand over gedaan (elke dag een half uurtje)...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |