Nee mij ook niet, maar sommige mensen hier zijn wel benieuwd.quote:Op vrijdag 7 juli 2006 08:52 schreef Atuniel het volgende:
[..]
Sorry, lijkt mij echt helemaal niks aan.
Ja weet ik.. maar dat klikken en slepen idee, hoe leuk dat ook op een console zou moeten werken tegenwoordig, is verder niet aan mij besteedtquote:Op vrijdag 7 juli 2006 08:57 schreef gijsje79 het volgende:
[..]
Nee mij ook niet, maar sommige mensen hier zijn wel benieuwd.
Verdommequote:
Hij is stoer he?quote:
Nee je moet daar echt van houden.... ik vind die games wel ok,.... helemaal met een LotR tintje! Denk dat ik hem wel ga halen. Volgende titel wordt dan pas Dead Rising.quote:Op vrijdag 7 juli 2006 08:59 schreef Atuniel het volgende:
[..]
Ja weet ik.. maar dat klikken en slepen idee, hoe leuk dat ook op een console zou moeten werken tegenwoordig, is verder niet aan mij besteedt
Ik vind het onderwerp overigs wel cool LOTR inderdaad.. beter dan ruimtewezens en basisstations. Zullen wel praat acties in zitten ook.quote:Op vrijdag 7 juli 2006 09:01 schreef Sjotime het volgende:
[..]
Nee je moet daar echt van houden.... ik vind die games wel ok,.... helemaal met een LotR tintje! Denk dat ik hem wel ga halen. Volgende titel wordt dan pas Dead Rising.
Sinds de demo heb ik geen interesse meer in de gamequote:Op vrijdag 7 juli 2006 08:47 schreef gijsje79 het volgende:
[afbeelding]
Nog 2 gameplay filmpjes van TDU.
1
2
Ja haal deze ook op ipv TDU.quote:Op vrijdag 7 juli 2006 09:00 schreef Atuniel het volgende:
[..]
Hij is stoer he?
Dat mensen neerschieten terwijl ze wegrijden in de auto.. hop gewoon door de achterruit heen. Cool gedaan hoor.. krijg er zin in
Online gangstertjes spelen
Het is wel een extreeeeme kloon maar het ziet er echt geweldig uit manquote:
Ja lees ik in de reviews ook,.......... echter komt het niet vaak voor. Tevens is slowdown geen probleem voor een RTS.... een FPS zou het schaden.... KOTOR had ook zo zijn slowdown en framerate issues maar dat maakte de game niet minder briljant. Ik ga het spel een kans geven.... lijkt me heerlijk om even goed de controls onder de knie proberen te krijgen.quote:Op vrijdag 7 juli 2006 09:46 schreef devv05 het volgende:
[..]
Ziet er best heel vet uit, alleen ik zie nu al slowdown?
Bestellen nog wel. Na alle bestelellende die hier al voorbij gekomen is blijft iedereen er maar intrappen. Ik snap er echt niks van. Je haalt 'm toch gewoon lekker in de winkel op de releasedag?quote:Op vrijdag 7 juli 2006 10:45 schreef Sjotime het volgende:
Video review gezien.......... slowdown komt voor,... echter zag ik het niet in de video review.... spel draait wel op 30 fpsZag er erg cool uit en ze waren erg enthousiast over de gameplay en de controls .... ik ga hem bestellen
quote:Op vrijdag 7 juli 2006 10:45 schreef Sjotime het volgende:
Video review gezien.......... slowdown komt voor,... echter zag ik het niet in de video review.... spel draait wel op 30 fpsZag er erg cool uit en ze waren erg enthousiast over de gameplay en de controls .... ik ga hem bestellen
Ik vraag het me ook af...Je moet thuis zijn op het moment van bezorgen, het scheelt met goede winkels maar een paar Euro en je moet een hoop gedoe ondernemen om de bestelling te plaatsen.quote:Op vrijdag 7 juli 2006 10:49 schreef devv05 het volgende:
[..]
Bestellen nog wel. Na alle bestelellende die hier al voorbij gekomen is blijft iedereen er maar intrappen. Ik snap er echt niks van. Je haalt 'm toch gewoon lekker in de winkel op de releasedag?
Tis een gemak he.. maar ik ga wat dat betreft ook liever ouderwets naar de winkel rennen.quote:Op vrijdag 7 juli 2006 10:49 schreef devv05 het volgende:
[..]
Bestellen nog wel. Na alle bestelellende die hier al voorbij gekomen is blijft iedereen er maar intrappen. Ik snap er echt niks van. Je haalt 'm toch gewoon lekker in de winkel op de releasedag?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |