das toch wel een lange zin voor een blondine hoorquote:Op donderdag 6 juli 2006 14:40 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
volgens mij heb ik hier al meerder malen bewezen dat ik echt blont ben al is het maar te meten aan de intelligentie die uit mijn posts sijpelt![]()
quote:Op donderdag 6 juli 2006 14:37 schreef Shark.Bait het volgende:
[..]
Ik had toch Puckzzz als model moeten gebruiken
(voor de lezertjes, ik ken maar 2 of 3 blondines en-geen enkele is echt)
[..]
ditoquote:Op donderdag 6 juli 2006 14:40 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
volgens mij heb ik hier al meerder malen bewezen dat ik echt blont ben al is het maar te meten aan de intelligentie die uit mijn posts sijpelt![]()
oeh, roept u maar! Ik moet over een half uur weg naar terschelling voor werk, dus ik ben benieuwdquote:Op donderdag 6 juli 2006 23:37 schreef Re het volgende:
Ripley, ik heb wat foto's voor je om te keuren die ik hier graag zou willen posten...
Ik ben blondquote:Op donderdag 6 juli 2006 14:37 schreef Shark.Bait het volgende:
[..]
Ik had toch Puckzzz als model moeten gebruiken
(voor de lezertjes, ik ken maar 2 of 3 blondines en-geen enkele is echt)
[..]
kom je gezellig ff langs, sanne en skaai zijn er ook zaterdagquote:Op vrijdag 7 juli 2006 10:22 schreef Ripley het volgende:
[..]
oeh, roept u maar! Ik moet over een half uur weg naar terschelling voor werk, dus ik ben benieuwd
en anders kan ik morgen in amsterdam wel checken hoe of wat? Laat maar horen hoe je het wil regelen?
quote:Op zaterdag 8 juli 2006 01:04 schreef Skaai het volgende:
Re! Dat mp3tjes sturen ging niet helemaal puik. Ik zet ze over op mijn eigen mp3 speler, dan pluggen we morgen wel wat iPod oordopjes erin![]()
betalen doe je morgen maarquote:
debsterr!quote:Op zaterdag 8 juli 2006 01:13 schreef Re het volgende:
[..]
betalen doe je morgen maar
http://photophoria.net/forum/album_pic.php?pic_id=369 deze voor debsterr
http://photophoria.net/forum/album_pic.php?pic_id=438 en deze voor mukie
Moet je mij eens uitleggen hoe je weet dat de foto's mooi zijn maar je ze nog niet hebt gezien?quote:Op zaterdag 8 juli 2006 22:56 schreef Sanne het volgende:
Er zijn zulke mooie foto's gemaakt!
Kan niet wachten tot ik ze kan zien!
Hele dikke kus voor Re.
Ze waren al mooi in rode staat, maar als ze eenmaal zijn bewerkt zijn ze vast nog mooierquote:Op zaterdag 8 juli 2006 23:01 schreef Shark.Bait het volgende:
[..]
Moet je mij eens uitleggen hoe je weet dat de foto's mooi zijn maar je ze nog niet hebt gezien?
Jomanda kwaliteiten?
nette kleren?... gewoon je kloffie hoor en ja zou het tof vinden als je zou kunnenquote:Op zondag 9 juli 2006 02:00 schreef ableton het volgende:
Ik wil mij ook wel opgeven Re als het mag
Alleen moet je dan nette kleren aan...?![]()
En ben ik dan rond januari '07 aan de beurt?![]()
Prachtig!!!quote:Op dinsdag 11 juli 2006 09:54 schreef Re het volgende:
Ripley
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
ja paar pxs te groot dat komt vanavond wel
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |