Maar je kunt die mensen toch nooit allemaal over 1 kam scheren. Er zullen natuurlijk idioten zijn die een laatste zetje krijgen om nu rechts te gaan stemmen. Maar zijn dat de personen die voorheen PvdA stemden? Weet je niet. De lagere sociale klasses zijn over het algemeen niet tevreden met dit kabinet. Ze zullen dan niet op de VVD of het CDA gaan stemmen als ze worden overgehaald, maar op een schertsfiguur als Pastors. Je onderschat denk ik ook de wil bij die mensen om niet te gaan stemmen. Uit onvrede of omdat ze het nooit gedaan hebben. Ik denk dat je de macht van zo'n persoon onderschat. Kijk als het nou Ivo Niehe was of inderdaad Frans Bauer...quote:Op woensdag 5 juli 2006 14:54 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Ik wil niet veel zeggen, maar ik ga regelmatig om met de onderklasse, sommige zijn niet verder gekomen dan de lagereschool.
Niks 'geen' dromen dus!
Vast en zeker, vast en zekerquote:Op woensdag 5 juli 2006 14:58 schreef JohnDope het volgende:
Iedereen roept dat niemand luistert naar die Campingzanger, maar ondertussen maken de linkselullerts zich grote zorgen en zeker wanneer andere campingzangers (met ongekend bereik) nog meer van dit soort oproepen doen.
Precies wij gaan stemmen op Pastors of Geertje wilders.quote:Op woensdag 5 juli 2006 14:59 schreef Toffe_Ellende het volgende:
[..]
Maar je kunt die mensen toch nooit allemaal over 1 kam scheren. Er zullen natuurlijk idioten zijn die een laatste zetje krijgen om nu rechts te gaan stemmen. Maar zijn dat de personen die voorheen PvdA stemden? Weet je niet. De lagere sociale klasses zijn over het algemeen niet tevreden met dit kabinet. Ze zullen dan niet op de VVD of het CDA gaan stemmen als ze worden overgehaald, maar op een schertsfiguur als Pastors. Je onderschat denk ik ook de wil bij die mensen om niet te gaan stemmen. Uit onvrede of omdat ze het nooit gedaan hebben. Ik denk dat je de macht van zo'n persoon onderschat. Kijk als het nou Ivo Niehe was of inderdaad Frans Bauer...
Met 'wij' bedoel je, 'wij' arbeidersquote:Op woensdag 5 juli 2006 15:01 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Precies wij gaan stemmen op Pastors of Geertje wilders.
Yep. Zoals Leen van Frisia ook altijd zegt, "Lenen is goedkoper dan sparen!".quote:Op woensdag 5 juli 2006 13:51 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Overigens is het oude dogma van meer uitgeven door links allang niet meer de realiteit; bij alle tegenbegrotingen van de linkse partijen de afgelopen vier jaar bleek dat ze niet een groter begrotingstekort hadden dan het kabinet. Het is gewoon een kwestie van kiezen.
Ali B heeft veel minder bereik dan al die campingzangers bij elkander. Ali B is urban.quote:Op woensdag 5 juli 2006 14:59 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Vast en zeker, vast en zeker
Links gaat hard terug slaan met Ali B. natuurlijk, dat snap jij ook wel![]()
Wij de plebs.quote:Op woensdag 5 juli 2006 15:02 schreef Toffe_Ellende het volgende:
[..]
Met 'wij' bedoel je, 'wij' arbeiders![]()
Samen met je idool Geer, natuurlijkquote:Op woensdag 5 juli 2006 15:01 schreef JohnDope het volgende:
Precies wij gaan stemmen op Pastors of Geertje wilders.
Ik weet niet of je humor hebt, maar als ik Geer en Goor kijk lig ik helemaal gevouwenquote:
Gotogotogot...je zou hopen dat een partij met een lange twinset en parelketting traditie een betere smaak hadquote:Op woensdag 5 juli 2006 15:05 schreef SCH het volgende:
Gordon was bij vorige campagnes de huisartiest van de VVD
En wij meer verstand van humor. Kijkcijferkanonnen zijn het Geer && Goor samen.quote:Op woensdag 5 juli 2006 15:07 schreef Toffe_Ellende het volgende:
Nee, dan heeft 'links' meer verstand van muziek
Zelfs een klok die stil staat heeft het twee keer per dag goed.quote:Op woensdag 5 juli 2006 14:42 schreef Mainport het volgende:
[..]
Vind jij het niet frappant dan, dat men het in deze volledig eens is met een campingentertainer, van wie men zich gewoonlijk ver wenst te distantiëren?
hm, ja... al zit ik nu wel even te zoeken naar TV-programma's waar dat uit zou moeten blijken. Ik denk dat Harrie Mens humor heeftquote:
Geer en Goor hadden meer kijkcijferts dan ChequeSpijkerMan. John de Mol had spijkerman alleen gekocht om de staatsomroep dwars te zitten en nu zit Cheque op de bank dusquote:Op woensdag 5 juli 2006 15:10 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
Humor: Jack Spijkerman![]()
Muziek: Ali B.![]()
Ja, links is echt een stuk beter![]()
Dat zijn natuurlijk schitterende voorbeeldenquote:Op woensdag 5 juli 2006 15:10 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
Humor: Jack Spijkerman![]()
Muziek: Ali B.![]()
Ja, links is echt een stuk beter![]()
Gerard joling heeft het iq van een visstick. Kan die man weten dat als je de grafiek er naast legt rechts aan een dogma lijdt.quote:Op woensdag 5 juli 2006 13:51 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Met zulke vijanden heb je geen vrienden nodig.![]()
Grappig is natuurlijk de oproep om Verdonk netter te behandelen en tegelijkertijd zeggen dat je een bloedhekel aan iemand hebt.
Overigens is het oude dogma van meer uitgeven door links allang niet meer de realiteit; bij alle tegenbegrotingen van de linkse partijen de afgelopen vier jaar bleek dat ze niet een groter begrotingstekort hadden dan het kabinet. Het is gewoon een kwestie van kiezen.
Hij is wel een vieze homoquote:Op woensdag 5 juli 2006 15:10 schreef Finder_elf_towns het volgende:
Je zou er bijna SP van gaan stemmen,
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |