yubs, je kunt zaken even vanuit een andere hoek bekijken inderdaad. Zo heb ik dat wel ervaren iig.quote:Op maandag 3 juli 2006 15:40 schreef Dromenvanger het volgende:
Anti-depressiva zorgt volgens mij ook voor meer inzicht. Ik bedoel. Je hebt te maken met diep gewortelde problemen en door middel van een middel die serotinine opwekt kun je beter denken. Zonlicht straalt het ook uit. Je kunt gewoon beter denken als je ermee te maken hebt.
Heel herkenbaar. Al heb ik daar zelf ook professionele hulp bij gehad. Maar foute denkpatroontjes, die ken ikquote:Toen ik depressief was toen wist ik niet waar ik het moest zoeken, toen kreeg ik het middel en toen wist ik dus waar het vandaan kwam meer. Ik begon inzicht te krijgen in mijn denken en voelen. Ik wist beter dat ik fout dacht. Het had dus ook te maken met een fout denkpatroon. Het denkpatroon was fout. En door anti-depressiva kreeg ik inzicht daarin. En toen kon ik beetje bij beetje slechte denkpatronen wegwerken en nieuwe verse goede toevoegen. Jezelf conditioneren als het ware. Je denken beter beheren. Met een beetje hulp. Omdat de hersens ook nodig zijn bij denken. De hersens zijn nodig dus krijg je chemicaliėn. En doordat de hersens beter meewerken kun je nog beter denken.
Ook dit vind ik heel herkenbaar. Gelukkig heb ik daar al een tijd geen last meer van.quote:Ook spiraal-denken is veel voorgekomen bij mij, wederkerende gedachtes. Steeds dezelfde gedachtes die constant negatief waren. En dan zit je in het begin de hele dag buiten te vechten tegen die gedachtes, en op een gegeven moment gaat er een lampje branden. Alsof je het licht even ziet en dan klaart het weer even op. En ondertussen ga je dan door en door en door. Totdat je uit de put bent.
Dat is dus mijn depressiva kant van het verhaal
Manisch zijn ken ik niet. Wel had ik na hele diepe dalen soms ook weer hele hoge pieken waardoor ik het wel eens gedacht heb van mezelf. Maar dat bleek dus niet zo te zijn.quote:Dan heb je het manische nog. Een gevoel ervaren dat je de hele wereld aankunt. Het tegenovergestelde aan depressie. De 2 tegenpolen van elkaar. En dan is het echt zo dat je gewoon vol op de drugs lijkt te zijn.
Alsof je iedere dag cocaine snuift en speed gebruikt en mdma en nog meer. Alsof je vol op de drugs zit dus.
Precies. Het lost je problemen ook niet op, maar het kan er wel voor zorgen dat je je beter voelt waardoor je je problemen ook beter kunt aanpakkenquote:Medicatie is dan ondersteuning ook. Medicatie lost niet alles op. Je moet het ook zelf doen.
Helemaal mee eensquote:Daarom ben ik zoveel bezig met analyseren van alles.
En dan mag iedereen meelezen, wie weet heeft iemand er wat aan die ook manisch depressief is. Informatie verstrekking over hoe ik ermee leef is altijd goed of niet soms??
quote:Over het bestrijden ervan en niet de oorzaak aanpakken. Juist wel de oorzaak aanpakken. In neutrale stemming kun je veel beter een beeld schetsen van jezelf. Je weet waar je knel-punten liggen en je weet hoe je ermee moet omgaan.
Ja, goed gevoel is dat he, ik voel me dan ook altijd heel Daadkrachtig & Effectief, enzo.quote:Op maandag 3 juli 2006 16:34 schreef Metro2005 het volgende:
Hehe, wat een dag. Wel heel veel dingen af kunnen maken gelukkig. vervelende bel dingen gedaan, wellicht een koper voor mijn BX en weer een stap dichterbij de vakantie. Wel echt zo'n lekker gevoel van he dat heb ik af![]()
en nog een half uur en dan ben ik vrijjjjjjjjjjj
Vind ik ook. Ik heb ook van die plekjes waar ik soms naartoe fiets, en dan gewoon ff kijken naar het water, en alles wat daar rondloopt en zwemt. (ik woon vlakbij het IJ). Zitten op een bankje als een oud wijfquote:Op maandag 3 juli 2006 17:15 schreef Dromenvanger het volgende:
Vrij zijn
Ik heb even 2 halve liters brand gehaald. 2 slechts. Om even tot rust te komen. Een biertje op zijn tijd moet kunnen
Het lopen bevalt me. Ik zie helder licht overal. Alsof alles helder licht bevat. Alsof er gewoon meer licht is overal
Dat beeld ik me dus niet in. Het is gewoon veel lichter overal. Alsof het bijna doorzichtig en transparant is.
The healing light
Voortaan ga ik lopend naar Heerlen. Ik ga lopen als hobby doen. Nieuwe plekken en huizen zien.
I've got places to go and I''ve got people to see.
Even eruit is prettig. Niet de hele dag tussen de muren zitten.
Zoom zoom zoomquote:Op maandag 3 juli 2006 17:24 schreef Marietje_34 het volgende:
[..]
Vind ik ook. Ik heb ook van die plekjes waar ik soms naartoe fiets, en dan gewoon ff kijken naar het water, en alles wat daar rondloopt en zwemt. (ik woon vlakbij het IJ). Zitten op een bankje als een oud wijfen een beetje alles bekijken.
Ook ga ik nog wel es 'sluisje kijken' bij de sluizen bij een schattig oud haventje in Amsterdam Noord. Kijken en ontspannen. En lachen om wat er soms allemaal niet helemaal goed gaat.
Wie weet, DV.quote:Op maandag 3 juli 2006 17:28 schreef Dromenvanger het volgende:
[..]
............
En het is dus echt gewoon anders. Soms denk ik wel eens. Zometeen opent zich alles en komt gewoon alles naar voren. Dat het witte doek omhoog gaat en dat je dan gewoon verder kunt lopen dan de horizon.
Dat de realiteit zich gaat uitbreiden ook.
Maar hoe dat zit weet ik dus niet. Wie weet is er een wereld van de overleden personen ergens, daar denk ik dus ook sterk aan. Dat die 2 werelden samen komen te vallen nog. Dat die 2 werelden 1 worden.
Dat de hemel en de aarde samen komt tot 1.
En dan is het God daarboven die het allemaal doet.
Alsof God zijn licht op de zaak begint te leggenAlsof hij zijn licht laat schijnen op alles.
Zo komt het over dus. Alsof het een terugkomst gaat zijn.
Verschijn op aarde zoals in de hemel
Wie weet is hij wel op weg naar de aarde
quote:Op maandag 3 juli 2006 17:42 schreef Marietje_34 het volgende:
[..]
Wie weet, DV.
Stukje wat je hier hebt getypt doet me denken aan een van de openbaringen van Johannes ?, over de eindtijd. Hij zei iets in de trant van 'en de hemel rolde zich op' ...
Ik ga naar huis nuGeniet van je biertje en ik lees je later
![]()
Hehe ja die gozer houdt zijn klep ook nooitquote:Op maandag 3 juli 2006 19:38 schreef Hugster het volgende:
Ik heb medelijden met de mensen in jouw msn lijst Dromenvanger.
Fijn voor jequote:Op maandag 3 juli 2006 19:38 schreef Hugster het volgende:
Ik heb medelijden met de mensen in jouw msn lijst Dromenvanger.
En dat is jou probleemquote:Op maandag 3 juli 2006 19:58 schreef Hugster het volgende:
Ja hij lult wel veel maar hij zegt zo weinig.
Komt de boehddist ook weer erbij kijkenquote:Op maandag 3 juli 2006 19:45 schreef The_Shining het volgende:
[..]
Hehe ja die gozer houdt zijn klep ook nooit
Waarom zou die toch liever het moment willen opschrijven zodra het voorbij is en met anderen delen ipv het in volle teugen genieten?
Waarom post je niet gewoon je andere klonen?quote:Op maandag 3 juli 2006 20:17 schreef Dromenvanger het volgende:
Komt de boehddist ook weer erbij kijken
Jongen je weet helemaal niets![]()
Ga je bezig houden met je niveau's
Of met je mieren
Temperen kan ook op andere manieren dan zware medicatie, drugs, roken of alcohol. Alle voorgenoemde middelen breken je lichaam (en geest indirect) structureel af. Hoe kan je dat verantwoorden aan Moeder Aarde waaruit je bent voortgekomen? Hoe kan jij verantwoorden aan je geliefden dat jij je leven verkort, bv. door rokenquote:Op maandag 3 juli 2006 12:19 schreef Dromenvanger het volgende:
Per maand verbruik ik 900 euro aan medicatie die helemaal vergoedt wordt. Schaam ik me niet om dus. Het houdt het denken toch in bedwang. Tis een remmer. Alsof je in de computer ook een beveiliging doet inbouwen. Zo zie ik dat met medicatie. Mijn hersens zijn een computer en er moeten gewoon wat zaken worden geregeld. Een beetje temperen ook wel. Temper ik niet dan vlieg ik zo de lucht in en ga ik dwars door de bocht. En dan mis ik ook de bocht.
Sterrilisatie?quote:Op maandag 3 juli 2006 23:39 schreef badlittlegirl het volgende:
Ik word ook niet goed van "de zorg"....
Wil je kinderen dan word alles vergoed... hormonen... IVF... kinderopvang... kinderbijslag...
Maar wat dus het scheve is.. kies je er bewust voor om geen kinderen te krijgen dan moet je 300 eurie ophoesten voor een sterilisatie.
En waarom?
Van dat geld worden gehandicapten zittend vervoerd. Ik vind dat wel een hele goede zaak, en daar hoor je mij niet over zeuren.
Het blijft raar... de kosten van een sterilisatie wegen natuurlijk nooit op al het geld dat een kind kost.
Je kan ook gewoon een condoom gebruiken of de pil slikkenquote:Op maandag 3 juli 2006 23:39 schreef badlittlegirl het volgende:
Ik word ook niet goed van "de zorg"....
Wil je kinderen dan word alles vergoed... hormonen... IVF... kinderopvang... kinderbijslag...
Maar wat dus het scheve is.. kies je er bewust voor om geen kinderen te krijgen dan moet je 300 eurie ophoesten voor een sterilisatie.
En waarom?
Van dat geld worden gehandicapten zittend vervoerd. Ik vind dat wel een hele goede zaak, en daar hoor je mij niet over zeuren.
Het blijft raar... de kosten van een sterilisatie wegen natuurlijk nooit op al het geld dat een kind kost.
Dat ja.quote:Op maandag 3 juli 2006 21:03 schreef Metro2005 het volgende:wat een agressie hier
laat dromenvanger lekker zijn verhaal neerzetten hier, je hoeft het niet te lezen ofzo..
Sorry Geartsjuh, maar deze reactie van jou vind ik niet OKquote:Op maandag 3 juli 2006 22:03 schreef Geartsjuh het volgende:
[..]
Temperen kan ook op andere manieren dan zware medicatie, drugs, roken of alcohol. Alle voorgenoemde middelen breken je lichaam (en geest indirect) structureel af. Hoe kan je dat verantwoorden aan Moeder Aarde waaruit je bent voortgekomen? Hoe kan jij verantwoorden aan je geliefden dat jij je leven verkort, bv. door roken, waardoor zij een groot aantal jaren minder van jouw aanwezigheid kunnen genieten?
Sorry, maar ik heb toch wat moeite met deze woorden. Niet om jou ofzo, maar ik vind het niet eerlijk dat heel veel mensen op deze manier door de staat verzorgd worden terwijl ik bv. niet eens kan doorstuderen omdat ik toevallig een HBO opleiding kan afronden binnen 3,5 jaar en vervolgens naar WO wil. "Ja je hebt al vier jaar gestudeerd dus je krijgt niet meer".Ik vind het echt niet eerlijk. Omdat ik toevallig geen rijke ouders heb mag ik me zwaar in de schulden steken omdat ik zo graag het onderwijs van Nederland wil verbeteren (wil graag Onderwijskunde studeren nl.). Ik vind het persoonlijk verschrikkelijk dat mensen die zich willen ontplooien in Nederland daar maar beperkt de kans voor krijgen.
Zou je toch depressief van worden.
Ik vind depressie altijd een apart iets trouwens. Overkomt zoiets je nou echt DV? Ik kan het nooit zo goed begrijpen. Mensen die depressief zijn lijken altijd zo in hun ellende te duiken. Alsof ze er plezier in scheppen zich ellendig te voelen. Alsof het ze uitermate bevredigd. En vervolgens bewust slachtoffer gaan spelen en zo aandacht krijgen. Of lijkt dat maar zo? Is het echt iets wat je overvalt?
Ik was eerst ook aan de pil maar dat was zeer onbetrouwbaar met m'n ploegendienst.quote:Op dinsdag 4 juli 2006 09:05 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Je kan ook gewoon een condoom gebruiken of de pil slikken
Dat is een stuk goedkoper
Ik denk dat die 300 euro eerder gebruikt worden om de cabrio van meneer de chirurg te betalenquote:Op maandag 3 juli 2006 23:39 schreef badlittlegirl het volgende:
Ik word ook niet goed van "de zorg"....
Wil je kinderen dan word alles vergoed... hormonen... IVF... kinderopvang... kinderbijslag...
Maar wat dus het scheve is.. kies je er bewust voor om geen kinderen te krijgen dan moet je 300 eurie ophoesten voor een sterilisatie.
En waarom?
Van dat geld worden gehandicapten zittend vervoerd. Ik vind dat wel een hele goede zaak, en daar hoor je mij niet over zeuren.
Het blijft raar... de kosten van een sterilisatie wegen natuurlijk nooit op al het geld dat een kind kost.
Hee LWquote:Op dinsdag 4 juli 2006 10:06 schreef Lilith-Wicca het volgende:
[..]
Ik denk dat die 300 euro eerder gebruikt worden om de cabrio van meneer de chirurg te betalen![]()
Ik heb samen geleefd met iemand die depressief is. Ik weet er alles van.quote:Op dinsdag 4 juli 2006 09:15 schreef Marietje_34 het volgende:
[..]
Sorry Geartsjuh, maar deze reactie van jou vind ik niet OKWaarom oordelen over iets waar je zo te lezen niets over weet. Ik hoop voor jou dat je nooit echt depressief wordt. Of medicatie nodig hebt.
Dat weet ik en dat vind ik zo jammer.quote:Ook die opmerking over 'verzorgd worden door de staat' irt het bekostigen van jouw studie vind ik min. Je bent de enige niet hoor, die moet lenen om te kunnen studeren.
quote:Op dinsdag 4 juli 2006 10:06 schreef Lilith-Wicca het volgende:
[..]
Ik denk dat die 300 euro eerder gebruikt worden om de cabrio van meneer de chirurg te betalen![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |