idd.. je kan mensen neit met elkaar vergelijken!quote:Op dinsdag 4 juli 2006 22:08 schreef rena het volgende:
[..]
O zo.![]()
12 lessen vind ik niet weinig, als je het kuntMijn broer had het na 10 lessen al gezien.
Ik ga donderdag voor het eerst op na een heeeeeeeeeeeeeeeeeleboel lessen.quote:Op dinsdag 4 juli 2006 22:10 schreef sjimz het volgende:
[..]
idd.. je kan mensen neit met elkaar vergelijken!
Ik weet wel dat ik hem goedkoop heb gehaald (in een keer geslaagd)
Succes! En dat ik hem in een keer heb gehaald wil niet zeggen dat ik beter rij als iemand die 50 lessen heeft gehad en 4 keer is opgeweest. Uiteindelijk leer je het echte rijden toch als je het roze papiertje hebt (wat een heerlijk cliche toch weer)quote:Op dinsdag 4 juli 2006 22:15 schreef rena het volgende:
[..]
Ik ga donderdag voor het eerst op na een heeeeeeeeeeeeeeeeeleboel lessen.![]()
Ik wil wel de routine houden/krijgen dus uiteindelijk kom ik nog wel op 30 uur uit denk ik..Maar als het aan mijn rijinstructeur had gelegen had ik volgende week af kunnen rijden.quote:Op dinsdag 4 juli 2006 22:01 schreef rena het volgende:
[..]
Hij rijdt niet af na 12 lessen, hij heeft nu 12 lessen gehad.![]()
quote:Op dinsdag 4 juli 2006 22:52 schreef Sylvana het volgende:
een vriend van een vriendin van me had vandaag na 4 lessen!!! al examen, maar wel gezakt
4 lessen van 10 uur?quote:Op dinsdag 4 juli 2006 22:52 schreef Sylvana het volgende:
een vriend van een vriendin van me had vandaag na 4 lessen!!! al examen, maar wel gezakt
Dan heeft hij het verdiend om te zakken. Ik heb geen respect voor dat soort lui.quote:Op dinsdag 4 juli 2006 23:03 schreef Sylvana het volgende:
[..]
nee, hij had daarvoor al heel veel (stiekum) auto gereden
Och, als je bijv. een groot eigen terrein hebt kan ik het me best voorstellen..quote:Op dinsdag 4 juli 2006 23:19 schreef rena het volgende:
[..]
Dan heeft hij het verdiend om te zakken. Ik heb geen respect voor dat soort lui.
Ik zie je foto niet?quote:
Als je vind dat je goed kunt rijden, en je instructeur ook, dan moet je het gewoon proberen.quote:Op dinsdag 4 juli 2006 21:54 schreef jorienvdherik het volgende:
ik neem toch wel een verstandige beslissing om volgende week maar gelijk weer af te rijden ?
Iets meer zelfvertrouwen.quote:Op dinsdag 4 juli 2006 22:15 schreef rena het volgende:
[..]
Ik ga donderdag voor het eerst op na een heeeeeeeeeeeeeeeeeleboel lessen.En het waarschijnlijk niet halen ook
![]()
Ik neem aan dat je als je alleen op eigen terrein hebt gereden toch nog iets meer lessen nodig hebt, om met anderen rekening te houden, snelweg e.d.quote:Op dinsdag 4 juli 2006 23:23 schreef Senang het volgende:
[..]
Och, als je bijv. een groot eigen terrein hebt kan ik het me best voorstellen..
Inderdaadquote:Op dinsdag 4 juli 2006 23:25 schreef alwaysthebest het volgende:
[..]
Ik neem aan dat je als je alleen op eigen terrein hebt gereden toch nog iets meer lessen nodig hebt, om met anderen rekening te houden, snelweg e.d..
Heb er zelf niet gelest, hoor, maar Sijtsma is 'n goede. Zowat al m'n klasgenoten lessen daar.quote:Op dinsdag 4 juli 2006 16:35 schreef CySt het volgende: Ik woon overigens in Leeuwarden, mocht er iemand nog aanbevelingen hebben.
op afslaan kan je niet zakkenquote:Op woensdag 5 juli 2006 01:10 schreef CrookedEye het volgende:
Ik moet donderdag om 15:50 voor examen op geen vrijstelling en ik ben al een keer gezakt ik zou het moeten kunnen, maar laatste les die ik heb gehad laat ik hem 2x afslaan.
Ik heb in de auto maar 1 woord tegen mijn examinator gezegd.quote:Op woensdag 5 juli 2006 01:18 schreef CrookedEye het volgende:
Voor de mensen die geslaagd zijn hebben jullie nog tips om hoe om te gaan met die cbr mensen moet je veel met ze praten of juist totaal niet. Want vorige keer zijn mijn instructeur dat ik iets te veel met die man praate.
Ja aan de ene kant wil je dat ze je aardig vinden en je daardoor iets gunstiger beoordelen, maar aan de andere kant je kan beter op de weg letten.quote:Op woensdag 5 juli 2006 01:20 schreef Knoekie het volgende:
[..]
Ik heb in de auto maar 1 woord tegen mijn examinator gezegd.![]()
![]()
ik weet het ook nog niet deze keerquote:Op woensdag 5 juli 2006 01:23 schreef CrookedEye het volgende:
[..]
Ja aan de ene kant wil je dat ze je aardig vinden en je daardoor iets gunstiger beoordelen, maar aan de andere kant je kan beter op de weg letten.
Aardig vinden? Ik zat maar 20 minuten in de autoquote:Op woensdag 5 juli 2006 01:23 schreef CrookedEye het volgende:
[..]
Ja aan de ene kant wil je dat ze je aardig vinden en je daardoor iets gunstiger beoordelen, maar aan de andere kant je kan beter op de weg letten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |