Op zaterdag 1 juli 2006 17:57 schreef FietsendeCrimineel het volgende:Oke oke, luister..
Gisteravond bleef zo'n kneus bij me logeren en hij zei van "jaaa ik kan altijd vet goed tegen alcoholll (blablabla), bus ik neem m mee naar een vriend van me, die gozer drinkt 2 biertjes en hij kon al niet meer lopen.
Hij ging steeds nokkie en we moesten m water en vitaminepillen voeren anders zou hij echt helemaal doodgaan ofzo hij bewoog niet meer en mompelde maar wat .
Oke na een uur, anderhalf uur kan die gast weer lopen.. ik zet m op de fiets en hij valt weer steeds op ze bek, dus toen gingen we lopen.
Eerst maakte hij spastische bewegingen en liep over de straat als een mongooltje zigzaggend naar meiden te mompelen dat ze meiden zijn en vrage of ze willen neuken... en toen liep hij weer tegen een paal. hij flikkerd op ze bek en loopt weer en loopt allemaal dingen te mompelen, en elke keer als ie politie zag ging hij achter een boom staan achter ze jas verstopt(zo he dat valt eeecht niet op man) en toen waren we in de kroeg en toen besteedde ik 6 euro aan eten voor 'm, en dan gaat hij nog zeggen dat ik wat voor 'm moet halen nouja
toen liepen we terug 15 minuten en hij om de 2 minuten mompelen "ik kan niet meeeer" "ik voel me benen niet meeeeerrr" en "w8 ff laat me zitteee" en toen wou hij dat hij dar mocht zitten en ik de fietsen ging halen(die 10 min verderop staan) ... ik heb m half moeten slepen en toen is hij d'r na een uur eindelijk gekomen en toen bleven we even bij de fietsen zitten omdat wat vrienden daar ook waren. Ik ging even kijken of er nog ergens geld te regelen valt een half uurtje, dus ik zeg wacht hier en chill ff met die gozers.. Gaat ie een paal knuffelle..
hij belde me om de 5 minuten wanneer ik nou kwam want hij kon zelf niet naar huis.. nouja toen ik terug was bleef ik nog heel ff en toen gingen we maar, terwijl de avond nog lang niet was afgelopen. maarja thuis is ie nokkie op me bank gegaan, heb een deken over m heen gegooid. Ik ga slapen.. Na een uurtje komt ie me wakkermaken dat ie op een matras wil maffen.. ikpomp een luchtbed voor m op(is heel veel werk gvd) en terwijl ik dat deed lag hij weer nokkie op me bed(heb straks fotos )..
Vandaag dus pakt hij een biertje uit me koelkast(zonder te vragen) en ja hoor.. lag ie weer nokkie op de bank een uurtje. Moest ik eten voor m maken omdat hij niets meer kon en toen zei ik van dit is t laatste wat je krijgt vreetzak.. en toen was ie weer nokkie(heb ook filmpjes ) en daarna kon hij weer een beetje lopen enzo en toen moest ik hem achterop de fiets nemen naar de bus.. echt een aap en we zijn nog geflikkerd en me pinkie is gekneusd omdat hij heel vaag ging bewegen..
En dan ngo zegge dat hij 5 euro van me krijgt na alles wat ik voor m heb gedaan
Moraal van dit verhaal:
Als je 'm ziet maak je 'm dood!|
PS: Filmpjes en foto's komen zo
PPS: Ik ben dyslecties.. dus zitten er ergens foutjes mag je me best verbeteren