quote:Zestien treffers bij ouverture tegen FC Ter Apel
7 juli, 22:55 uur
FC Groningen heeft vrijdagavond in Ter Apel met de cijfers 0-16 (0-8) gewonnen van de plaatselijke FC. De doelpunten werden keurig over de beide helften verdeeld. Erik Nevland scoorde viermaal, Glen Salmon en Goran Lovré maakten elk twee treffers. Morgenmiddag om 16.00 uur speelt de FC de tweede oefenpot bij VV Alteveer.
Trainer Ron Jans koos in de eerste helft voor een team met spelers die ook vorig seizoen al bij de FC speelden en liet net als vorig seizoen na de pauze de nieuwelingen debuteren. Goran Lovré hoefde slechts vier minuten te wachten op zijn debuutgoal. Njazi Kuqi scoorde na ruim een kwartier. Brian van Loo komt naar alle waarschijnlijkheid morgenmiddag in Alteveer voor het eerst in actie.
De eerste treffer in het duel met het tienjarige FC Ter Apel ’96 viel al binnen zestig seconden. In de herkansing van een afgeketste poging schoot Danny Buijs de eerste van het seizoen 2006/2007 binnen. Ruim een kwartier later werd de score opgevoerd door Salmon die een lange bal van achteruit kreeg in een aanval die nu eens niet werd onderbroken door een vlagsignaal: 0-2. Bij die stand moest Tom Hiariej geblesseerd vervangen worden. Een stiftje van Nevland en een intikkertje er achteraan brachten de stand na een half uur op 0-4. Een kopbal van Salmon, een diagonaal schot van binnen de vijf meter van Nevland, een schitterende boogbal van het hoofd van Nevland en een treffer van Lindgren na een aantal kapbewegingen brachten de ruststand op 0-8.
Na de pauze was het scoreverloop vergelijkbaar aan de eerste helft. Met twee debutanten en vijf nieuwe gezichten van oude bekenden in het elftal werd opnieuw vroeg gescoord. Binnen vier minuten kopte Goran Lovré de bal binnen: 0-9. Uit zijn voorzet zorgde Kuqi in de 62ste minuut voor het bereiken van de dubbele cijfers. Vier minuten later gaf Kuqi de voorzet voor de 0-11 van Lovré. De Serviër was ook betrokken bij de vierde treffer na rust. Daarbij raakte Lovré een voorzet van Van de Laak die uiteindelijk via de aanvoerder van Ter Apel ’96 in het doel verdween. Net als voor rust werd in het derde kwartier viermaal gescoord. Fledderus maakte 0-13 voordat Lovré in de zestien meter onderuit werd geschoffeld. De strafschop werd door vaste nemer Evgeniy Levchenko feilloos benut: 0-14. Dennis Krohne met de vijftiende en het slotakkoord van Bechan twee minuten voor tijd bepaalden de eindstand op 0-16.
Opstelling FC Groningen
Roorda; Hiariej (26’ Holla), Matthijs, Sankoh (46’ Kruiswijk), Florén; Lindgren (46’ Levchenko), Buijs (46’ Bechan), Seedorf (46’ Lovré), Cornelisse (46’ Fledderus); Salmon (46’ Kuqi; 70’ Krohne), Nevland (46’ Van de Laak).
Niet in actie: Van Loo, Koopmans, Silva, Thalen, Van der Linden.
Toeschouwers: 1.000
Scoreverloop: 1’ Buijs 0-1, 18’ Salmon 0-2, 27’ Nevland 0-3, 30’ Nevland 0-4, 33’Salmon 0-5, 35’ Nevland 0-6, 40’ Nevland 0-7, 44’ Lindgren 0-8; 49’ Lovré 0-9, 62’ Kuqi 0-10, 66’ Lovré 0-11, 64’ eigen doelpunt 0-12, 76’ Fledderus 0-13, 81’ Levchenko (strafschop) 0-14, 84’ Krohne 0-15, 88’ Bechan 0-16.
Bron: FC Groningen
Maar het zegt oh zo weinig.quote:Op zaterdag 8 juli 2006 00:25 schreef -Vaduz- het volgende:
Lekker knallen, zestien tegen een amateurploeg is gewoon goed.
Goed mogelijk. Alles ten oosten van LWD is FCG supporterquote:Op vrijdag 7 juli 2006 23:15 schreef mordradead het volgende:
Ik zag vandaag in LWD nog mensen naar Groningen op de trein stappen in Groningen shirtjes!!!
Nou, dat is wel erg afhankelijk van het niveau van die ploeg. Als dat een tweedeklasser of lager is, stelt zo'n club qua niveau echt niks meer voor. Natuurlijk moet je er dan nog wel even 16 inleggen, maar dat zie je dan toch wel regelmatig gebeuren. Soms zelfs 20, heeft Groningen ook wel eens gehad geloof ik.quote:Op zaterdag 8 juli 2006 00:25 schreef -Vaduz- het volgende:
Lekker knallen, zestien tegen een amateurploeg is gewoon goed.
Jep, vanavond nog, tegen Alteveerquote:Op zaterdag 8 juli 2006 11:43 schreef methodmich het volgende:
[..]
Nou, dat is wel erg afhankelijk van het niveau van die ploeg. Als dat een tweedeklasser of lager is, stelt zo'n club qua niveau echt niks meer voor. Natuurlijk moet je er dan nog wel even 16 inleggen, maar dat zie je dan toch wel regelmatig gebeuren. Soms zelfs 20, heeft Groningen ook wel eens gehad geloof ik.
Woensdag zullen ze het moeilijk krijgen bij ons in het dorp...... Ze zijn door blijven trainen om het ze zo moeilijk mogelijk te makenquote:Op zaterdag 8 juli 2006 19:13 schreef methodmich het volgende:
Had ik nou maar geld ingezet op Groningen.
Scheemdaquote:Op zaterdag 8 juli 2006 20:07 schreef Joagertje het volgende:
[..]
Woensdag zullen ze het moeilijk krijgen bij ons in het dorp...... Ze zijn door blijven trainen om het ze zo moeilijk mogelijk te maken![]()
quote:FC gaat tekeer tegen VV Alteveer: 0-20
8 juli, 20:19 uur
Zaterdagmiddag heeft FC Groningen in Alteveer met 20-0 gewonnen van de plaatselijke vijfdeklasser, die beduidend minder weerstand kon geven dan FC Ter Apel ’96 op vrijdagavond. Erik Nevland, Glen Salmon en Goran Lovré troffen elk driemaal doel. Bij rust was het verschil acht doelpunten.
Het was onder zonnige maar niet – zoals gisteravond – drukkende omstandigheden lang wachten op de eerste goal tegen het 60-jarige VV Alteveer. Toen de eerste goal was gevallen in de twintigste minuut ging het echter hard met de doelpuntenteller. De vergelijking met vrijdagavond werd uiteraard getrokken en de conclusie was duidelijk: de Ter Apelers hadden toch meer weerstand geboden en gevaar gesticht. De ploeg uit Alteveer kwam tot welgeteld één vrije trap en één hoekschop als wapenfeiten. Ook creëerde FC Groningen misschien wel tweemaal zoveel kansen en mogelijkheden als op de vrijdagavond. Zo werd driemaal de lat getroffen en verdwenen twee handenvol (kop)ballen nipt naast de paal, terwijl geen van de afstandsschoten genoeg kracht meekreeg. Het krachtsverschil was ook niet zo vreemd. Drie jaar geleden speelden beide ploegen nog in de vijfde klasser, maar volgend seizoen speelt Ter Apel liefst drie klassen hoger.
De eerste twee treffers kwamen op naam van Goran Lovré, die zich daarmee heel eventjes aan kop van de oefentopscorerslijst meldde. Erik Nevland, die na vrijdag eveneens op vier treffers stond, nam in het genoemde klassement weer alleen de leiding toen hij een voorzet van Kruiswijk binnenwerkte. Een typerende blocktackle van de Noor bij de doelman van VV Alteveer leverde Nevland zijn zesde treffer op en bracht de score op 0-4. Fledderus maakte er na een slalom 0-5, voordat Lovré op aangeven van Nevland de zesde binnenknalde. Een corner van de voet van Holla werd door Nevland ingekopt: 0-7. Koen van de Laak bepaalde de ruststand op 0-8.
Na de pauze kregen de 1.500 toeschouwers zeven verse spelers te zien aan de zijde van FC Groningen. Alteveer had niet zo’n ruime selectie en kwam er dan ook amper nog aan te pas. Aanvoerder Paul Matthijs nam weliswaar de plaats en aanvoerdersband over van Levchenko, maar niet de positie. Matthijs ging rechtsachter spelen, waardoor Buijs doorschoof naar de positie van controleur. Rasmus Lindgren begon als linkshalf aan de tweede helft, maar na de invalbeurt van Rogier Krohne (voor Danny Holla) schoof Cornelisse naar linkshalf en nam Lindgren plaats naast Sankoh in het centrum. De vijf geblesseerden Van Loo, Silva, Hiariej, Thalen en Van der Linden, allen dus (doel)verdedigers, kwamen niet in actie.
Na de openingsgoal van Salmon in de negende minuut na rust, was het Yuri Cornelisse die de tien volmaakte. Glen Salmon (op aangeven van Matthijs) en Rasmus Lindgren (assist: Florén) voerden de score op naar 0-12. De 0-13 van Salmon was de mooiste van de wedstrijd en dat kwam door de voorbereidende hakbal van Kiran Bechan. Bechan maakte even later zelf op aangeven van Cornelisse de 0-14. Op driekwart van de wedstrijd bereidde Matthijs de 0-15 van Seedorf voor. Ramsus Lindgrens 0-16 paste vervolgens precies onder de lat. Even later knalde Seedorf met links de 0-17 binnen. In de laatste vijf minuten werd ‘de 20’ zelfs nog gehaald. Paul Matthijs, René Prins (in eigen doel) en Danny Buijs waren de makers van de laatste drie treffers. Aanstaande woensdag om 19.00 uur wordt in Scheemda de derde oefenwedstrijd gespeeld.
Opstelling FC Groningen
Koopmans; Buijs, Sankoh, Holla (65’ Krohne), Kruiswijk (46’Florén); Levchenko (46’ Matthijs), Lovré (46’ Bechan), Van de Laak (46’ Seedorf), Fledderus (46’ Lindgren); Kuqi (46’ Salmon), Nevland (46’ Cornelisse).
Niet in actie: Roorda, Van Loo, Silva, Hiariej, Thalen en Van der Linden.
Toeschouwers: 1.500
Scheidsrechter: Drewel
Scores: 20’ Lovré 0-1, 27’ Lovré 0-2, 30’ Nevland 0-3, 31’ Nevland 0-4, 36’ Fledderus 0-5, 37’ Lovré 0-6, 42’ Nevland 0-7, 44’ Van de Laak 0-8; 54’ Salmon 0-9, 55’ Cornelisse 0-10, 56’ Salmon 0-11, 58’ Lindgren 0-12, 59’ Salmon 0-13, 62’ Bechan 0-14, 68’ Seedorf 0-15, 77’ Lindgren 0-16, 80’ Seedorf 0-17, 87’ Matthijs 0-18, 88’ Prins (eigen doel) 0-19, 90’ Buijs 0-20.
Bron: FC Groningen
Hey, hey. Geen kwaad woord over Scheemda he, kom ik ook vandaanquote:Op zaterdag 8 juli 2006 20:14 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Scheemda![]()
Ik zit daar nu ook op een kamer ziek te zijn bij ouders thuis..![]()
Hahaquote:Op zondag 9 juli 2006 00:27 schreef Gollemrulez het volgende:
Dat wordt vast een boeiende spannende wedstrijdAls het 1e net zo goed is als het combinatie elftal waar wij met het 2e tegen gevoetbald hebben, dan is de strijd zeker nog niet beslist...
Nee, niet echt.quote:Op zondag 9 juli 2006 00:33 schreef Gollemrulez het volgende:
Oja je hebt natuurlijk ook zondag.. voetbalt dat veel hoger dan zaterdag dan?
hoho Clau nu ga je een beetje de fout in. De zaterdag speelt 4e klasse en de zondag 5e klasse na de promotie van eind vorig seizoen.quote:Op zondag 9 juli 2006 00:34 schreef clauwheee het volgende:
Allebei even laag GollemKunnen ze nog lager dan
![]()
Aan de stationskant van het kanaal waar de straten bloemennamen hebbenquote:Op zondag 9 juli 2006 00:25 schreef Noca het volgende:
[..]
Hey, hey. Geen kwaad woord over Scheemda he, kom ik ook vandaan
Waar zit je in scheemda dan ?
Volgens mij niet, heb er nog niets over gelezen/gehoord. Zal maandag wel eens eventjes kijken.quote:Op zondag 9 juli 2006 00:25 schreef Noca het volgende:
[..]
Joagertje: kun je van te voren ook kaarten kopen voor woensdag?
Ik dacht dat dat al rond wasquote:Op zondag 9 juli 2006 09:50 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Trouwens die Suarez staat wel erg lang in de file.![]()
Ik hoop echt dat hij komt. Heb het gevoel dat het echt een sensatie wordt, als het niet al in het 1e seizoen is, dan wel in zijn 2e. Zou echt superteleurstellend zijn als het toch nog mislooptquote:Op maandag 10 juli 2006 09:48 schreef Puur het volgende:
Nijland gaat vandaag met Fonseca praten. Hierna is duidelijk wat er gaat gebeuren.
* venomsnake hoopt mee.quote:Op maandag 10 juli 2006 10:33 schreef johannes1986 het volgende:
[..]
Ik hoop echt dat hij komt. Heb het gevoel dat het echt een sensatie wordt, als het niet al in het 1e seizoen is, dan wel in zijn 2e. Zou echt superteleurstellend zijn als het toch nog misloopt.
Er komt dus nog een centrale verdediger? Wie zijn de kandidaten? Hoopte op Svensson, maar die ging een tijdje terug helaas naar Glasgow Rangers.
Oke, ik ben benieuwd. FC Groningen groeit uit tot een ontzettend symphatieke club. Hoop dat ze ons weer gaan verrassen volgend seizoen!quote:Op maandag 10 juli 2006 10:38 schreef venomsnake het volgende:
[..]
* venomsnake hoopt mee.
Verdediger zou er idd ook nog komen, maar over namen worden vooralsnog geen mededelingen gedaan..
quote:Luis Suárez is vrijwel rond met FC Groningen, maar pas vandaag word duidelijk of de 19-jarige aanvaller zich komend seizoen ook daadwerkelijk in het shirt van de Trots van het Noorden hijst.
Algemeen directeur Hans Nijland schikt dan opnieuw aan tafel met Daniël Fonseca, de man die over een voornaam deel van de eigendomsrechten van Suárez beschikt en de belangen van diens club Nacional de Montevideo behartigt."het gaat er bij de speler alleen nog om of wij een vier- of een vijf-jarige verbintenis met hem aangaan, maar daar komen wij uit", zegt Nijland.
"Wat de overeenkomst met de club betreft kan het nog heftig worden. Fonseca moet de onderhandelingen die wij hebben gevoerd kennelijk nog terugkoppelen naar Uruguay. Ik heb er nog geen gevoel bij, ik denk dat het nog alle kanten op kan." In gezelschap van zijn zaakwaarnamer, de oud-voetballer Daniël Fonseca en diens rechterhand Pino, arriveerde Luis Suárez zaterdag in Groningen.
Gistermorgen lieten Nijland en manager Henk Veldmate hen de Euroborg zien en gaven zij hen eveneens een indruk van de stad Groningen. Daarna spraken de partijen langdurig met elkaar, maar toen vraag en aanbod aan het eind van de middag nog te ver uit elkaar lagen, werd besloten de onderhandelingen op te schorten en de volgende dag opnieuw met elkaar aan tafel te gaan.
Op de officiële website van Nacional Montevideo heeft Suárez inmiddels te kennen gegeven graag voor FC Groningen te willen uitkomen. "Nederland is een belangrijke plek waar je je kunt laten zien en tegelijkertijd de gelegenheid krijgt je te ontwikkelen. Ik hoop dat ik het vertrouwen dat FC Groningen in me heeft getoond kan beantwoorden met doelpunten." (bron: DvhN, Jan Mennega)
De speler zelf lijkt er in ieder geval veel zin in te hebbenquote:
quote:
Moet je perskaart hebben of sponsor zijn. Verder wil je daar niet heen hoor, behoorlijk saai.quote:Op maandag 10 juli 2006 12:23 schreef Inca het volgende:
En de persdag dan?
Mag je daar bij aanwezig zijn?
quote:We hebben een winnaar!
Na 3 weken voetbalvertier, is het nu toch echt afgelopen. En we mogen als mannen zijnde toch wel van een schande spreken. De top 3 van het Groenehelwk-spel wordt beheerst door vrouwen.
Een vriendelijk verzoek van onze kant, om deze dames volgende keer niet meer te helpen bij het invullen van de uitslagen. Desalniettemin feliciteer ik de dames op plek 1 en 2 van harte, om vervolgens dit debacle zo snel mogelijk te vergeten. Toch gloort er een klein beetje hoop aan de horizon voor ons mannen, in de hoedanigheid van M@rtijn. Die heeft de eer van de mannen hoog gehouden met een verdienstelijke 3de plek.
Bij deze officieuze uitslag van de winnaars, behoudens het aan het licht komen van omkoping en chantage, waar wij in het geval van de vrouwen sterk van uitgaan:
1. Northern lady - 208 punten
2. Clauwheee - 204 punten
3. M@rtijn - 194 punten
Zo snel mogelijk zal onze huisaccountant alles nog een keer dubbel checken of toch niet ergens een rekenfoutje is gemaakt. Mensen, het was ons een waar genoegen. Nu weer over tot de orde van de dag: FC Groningen.
Bron: www.degroenehel.com
Ik moet het allemaal nog maar zien..quote:FC Groningen akkoord Luis Suárez
GRONINGEN - FC Groningen heeft gisteren een akkoord bereikt met Luis Suárez. De Uruguyaanse spits gaat een vier- of vijfjarig contract tekenen.
Suárez is sinds zaterdagavond samen met Daniel Fonseca in Groningen. Fonseca bezit de transferrechten van de spits. Groningen probeert vandaag tot een akkoord te komen met Fonseca over de hoogte van de transfersom. Dat zal volgens FC Groningen-directeur Hans Nijland nog een moeilijke klus worden, omdat Fonseca de spits niet zonder slag of stoot zal opgeven.
bron: rtvnoord
Het kan dus elk moment bekend worden! Ik spring een gat in de lucht als het doorgaat. Wordt vast genieten geblazen als hij daadwerkelijk een Dodelijk Duo gaat vormen samen met Nevlandquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |