abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 4 juli 2006 @ 23:32:22 #51
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_39524725
quote:
Op maandag 3 juli 2006 16:36 schreef Morrigun99 het volgende:
North by Northwest

Ik begin er aan te twijfelen of Alfred Hitchcock überhaupt aan mij besteed is. Psycho en The Birds vond ik er goed, maar de rest stelt me tot nu toe ernstig teleur. Ook North by Northwest vond ik verre van bijzonder. Wel leuk, maar echt niet meer dan dat.
Je bent James Bond avonturen gewend .. dit is dus wel voor dat alles he...

heb je Vertigo en Rear Window en Rope gezien?
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
  woensdag 5 juli 2006 @ 02:29:54 #52
45532 ziggyziggyziggy
wisselwachter, vlaggenzwaaier
pi_39529544
quote:
Op zondag 2 juli 2006 00:56 schreef kinky_queen het volgende:
FUN WITH DICK AND JANE

Waarom kijk ik die shit eigenlijk...

Dat vroeg ik me een paar maanden geleden ook af.

Verder onlangs o.a. gezien:
Sitcom Ziek, bizar, briljant. Iedere poging de film verder te beschrijven, zou resulteren in spoilers, daarom volsta ik met mijn mening dat dit een van de betere Ozons is. 8,5/10
Cars. Leuk, leuk, leuk. Continu vermakelijk en als autosportliefhebber heb ik zitten genieten van alle kloppende feitjes en verwijzingen naar de echte racerij. Trouwens zijn de verwijzingen naar andere Pixars ook erg grappig... en vergeet niet de aftiteling verder uit te kijken. 8,0/10
Gimme Shelter Verontrustend beeldverslag van het beruchte Altamont-concert van de Stones dat compleet uit de hand loopt. Gefilmd vanuit het publiek, vanaf het podium, met de neus bovenop de akelige feiten. Voor het eerst was ik blij dat ik twintig jaar "te laat" ben geboren. 8,5/10
Mine is the last voice you'll ever hear. Don't be alarmed.
  woensdag 5 juli 2006 @ 03:30:30 #53
53290 laurenzo85
Surfing on the waves of sound
pi_39529987
Ah, maandlijstjes...

Ik heb door allerlei sociale omstandigheden, mooi weer, WK en andere dingen in juni ongeveer 9 films kunnen bekijken...

L'Eclisse
I Vitelloni
Harold and Maude
City Lights

Deze konden mij het meest bekoren!

Komende tijden hoop ik weer wat meer in dit topic aanwezig te kunnen zijn om mijn ongezouten mening te kunnen geven
  woensdag 5 juli 2006 @ 03:48:05 #54
46375 Sai
vindt je een kutwijf.
pi_39530064
Ik hoopte op Il Caimano in de sneak, maar kreeg Romanzo Criminale; een Once Upon a Time in America in Italië die vooral opmerkelijk was vanwege de verbazingwekkend platte personages voor een film van haast drie uur. Verder is het een standaard rise & fall gangster-verhaaltje met een wel okaye soundtrack en het eerste plot sinds Lost Highway waar ik regelmatig echt geen moer van begreep. Nou ja. Ik had liever die nieuwe Moretti gehad.
O+ Audrey O+ (en, in iets mindere mate, O+ Gene Tierney O+)
pi_39531052
Cars
Grappige film Erg leuk
  woensdag 5 juli 2006 @ 09:05:46 #56
56685 kinky_queen
B Movie Snob
pi_39531277
THE DEVIL RIDES OUT

Christopher Lee als held!! Een zeldzame rol voor hem maar zo zie ik m het liefst merk ik want normaal gesproken ben ik niet zo gecharmeerd van Lee

Een vermakelijke Hammer, wat me eigenlijk een btje verrast want ik vind films met zwarte magie e.d vaak wat aan de saaie kant

pi_39531753
Ik heb zaterdagavond Mission Impossible 3 gezien.
Lekker veel actie. Val je zeker niet bij in slaap.
Ik heb leuke avond gehad!
pi_39532026
quote:
Op woensdag 5 juli 2006 09:32 schreef Erik1976 het volgende:
Ik heb zaterdagavond Mission Impossible 3 gezien.
Lekker veel actie. Val je zeker niet bij in slaap.
Ik heb leuke avond gehad!
goh dat is mij dus wel gelukt
pi_39532868
quote:
Op dinsdag 4 juli 2006 23:32 schreef Lambiekje het volgende:

[..]

Je bent James Bond avonturen gewend .. dit is dus wel voor dat alles he...

heb je Vertigo en Rear Window en Rope gezien?
Ik waardeer de films ook wel in hun tijdsgeest; ik beoordeel films alleen puur op hoe ik ze nu vind. Ook al vind vrijwel iedereen Hitchcock een grootmeester; ik vind gewoon de helft van z'n films (die ik tot nu toe gezien heb) weinig aan.
Ik heb van die drie alleen Rope niet gezien. Rear Window vond ik nog de minst interessante van de Hitchcocks die ik gezien heb. Psycho vond ik daarentegen super.

Neem bijvoorbeeld Akira Kurosawa; ook hij heeft vaak in zijn films dingen 'voor het eerst gedaan'. Maar zijn films weten me buiten dat kunstje ook gewoon écht te boeien.
pi_39536391
Zonet, toch even de moeite waard te melden, Le Temps Qui Reste van François Ozon

Een sobere en rustige film die de kwetsbaarheid van mensen op heel mooie en treffende wijze weet uit te beelden. Het acteerwerk is overtuigend en ingetogen en hetzelfde geldt voor het camerawerk en gebruik van muziek. Een van de meest ontroerende films die ik de laatste tijd heb gezien.
(wat is die Jeanne Moreau veranderd trouwens, herkende ik nauwelijks terug)

My dear, it's only a movie.
Miles Davis: "Mingus was something else, man. A pure genius. I loved him."
  woensdag 5 juli 2006 @ 16:38:28 #61
23107 dolle_hond
topicverkoper
pi_39544804
A Cartomante

Camillo wordt in een disco verleidt door een extreem geile vrouw. in haar appartement draait ze echter door en giet ze

Camillo vol met XTC. Camillo wordt even later binnengebracht in het ziekenhuis en wordt gered. de dokter, Vilella, is een

oude vriend van hem en door dit voorval halen ze hun vriendschap aan. Helaas worden Camillo en Rita, de bruid van

Vilella, verliefd op elkaar. Rita is heel bijgelovig en volgt telkens de raad op die ze in de horoscoop leest. ook

raadpleegt ze een tarot-kaartlezerin (vandaar de titel).
Camillo en Rita hebben dezelfde psychiater, die zich er ook nog eens mee gaat bemoeien.

de film begint aardig, de scene in het appartement is heel sterk en spetterend. maar gaandeweg wordt de film eigenlijk

saai. wellicht was het ook de bedoeling om Rita als mooie, maar verder irritante en saaie vrouw neer te zetten. gelukkig

zijn alle 3 aspecten gelukt.
  woensdag 5 juli 2006 @ 17:17:06 #62
69957 Lonewolf2003
Cool. Cool, cool, cool
pi_39545966
The Trouble with Harry (1955)

Hitchcock blijft voor mij wel de meester of suspense. En ook bij deze film zit je te wachten tot het grote mysterie eindelijk wordt opgelost. Maar die (mislukte) pogingen tot humor laat voortaan hopelijk achterwegen.
cijfer: 8
  woensdag 5 juli 2006 @ 18:02:51 #63
46375 Sai
vindt je een kutwijf.
pi_39547213
Fantastic Four

Nu waren mijn verwachtingen echt ontzettend laag, maar ik was plezant verrast. Het is het soort blockbuster met én een obligate snowboard-scène én een obligate motorcross-sequentie. Niet alleen komt de one-liner "You're fired" *boem* langs, óók volgt iets later "Missed me?" als een andere *boem* zijn doel mist. Zo ontzettend generiek dat het weer leuk wordt.
O+ Audrey O+ (en, in iets mindere mate, O+ Gene Tierney O+)
pi_39547912
Chaplin
De reinste verkrachting van één van m'n favoriete legende's. En dat terwijl regisseur Richard Attenborough ook Gandhi op z'n naam heeft staan. Het zal liggen aan het inmense knipwerk dat hij van de grote filmbonzen heeft moeten verrichten (origineel was bijna vier uur).
Of het nou aan hem ligt of niet; fans van Chaplin moeten gewoon z'n biografie lezen en deze verfilming links laten liggen.
  woensdag 5 juli 2006 @ 19:06:36 #65
92823 RuneRose
Tony, de zieke pony!
pi_39549014
Gisteren UNITED 93 gezien en die was héél erg goed. Wat een ervaring.
pi_39549267


Wat een meer dan vreselijk geweldige film. Meteen de volgende dag nog een keer gekeken.
Echt, moet meteen in mijn top 10 lijstje. Krijgt zeker een 9.
Some birds just.. don't.
Birdydontfly.com
  woensdag 5 juli 2006 @ 20:03:57 #67
93474 Sasandra
Mary Poppins
pi_39550442
quote:
Op woensdag 5 juli 2006 19:14 schreef birdydontfly het volgende:
[afbeelding]

Wat een meer dan vreselijk geweldige film. Meteen de volgende dag nog een keer gekeken.
Echt, moet meteen in mijn top 10 lijstje. Krijgt zeker een 9.
Die heb ik hier ook nog liggen. Ik vond het jammer dat ik hem net gemist heb toen ie nog in de bioscoop draaide. Ik ben erg benieuwd.
A spoonful of sugar...
pi_39553342
Zeker kijken!
Some birds just.. don't.
Birdydontfly.com
  woensdag 5 juli 2006 @ 21:58:39 #69
128564 Flibble
Mr. Flibble's very cross
pi_39554555
The Convent


En wat heb ik gelachen man!!! Een van de meer hilarische films dit! Met name die satanist, een van mijn favoriete filmpersonages!
King illegal forest to pig wild kill in it a is!!!!
  woensdag 5 juli 2006 @ 23:29:17 #70
67174 Dos37
Come on Twente
pi_39558316
12 Angry Men

Wat een film ondanks dat ie wat ouder is boeide ie de volle 95 minuten. De spanning de geweldige rol van Henry Fonda. 1 woord geweldig.
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
  woensdag 5 juli 2006 @ 23:29:20 #71
74484 flyguy
Full of Dutch Courage
pi_39558318
Grandma's Boy

slappe en goedkope humor.... ik hield er in dit geval wel van
6,8/10

die film net op rtl 5

wat kut en voorspelbaar
3,5/10
The more debt, the better
pi_39558705
Grandma's boy! Ik hou helemaal niet van dat soort films, maar gut wat is die leuk haha
Some birds just.. don't.
Birdydontfly.com
  woensdag 5 juli 2006 @ 23:43:34 #73
74484 flyguy
Full of Dutch Courage
pi_39558801
quote:
Op woensdag 5 juli 2006 23:40 schreef birdydontfly het volgende:
Grandma's boy! Ik hou helemaal niet van dat soort films, maar gut wat is die leuk haha
je zou je oma er spontaan van drugs gaan voeren
The more debt, the better
pi_39561158
TI PIACE HITCHCOCK?

DO YOU LIKE HITCHCOCK?

Aardige film van Argento, maar een btje overbodig is het wel. We weten allemaal dat Argento erg beinvloed is door Alfred, en dattie de 'Italiaanse Hitchcock' werd genoemd na z'n debut, maar deze ode vind ik een btje overdreven

Argento is trouwens al een tijdje zijn 'touch' kwijt

Jammer

pi_39562168
Gisteren Bangkok Hilton gekeken, al een oudje, maar het blijft een mooie film
  donderdag 6 juli 2006 @ 11:11:59 #76
147495 Carl-Noten
Wegens copyright met C ;)
pi_39566850
over the hedge

aardige film, hoefden maar 10euro te betalen met zijn tweetjes. weet neit waarom.
leuk voor een door de weekse avond
"Voel je je lekker, ga lekker bewegen" ;)
pi_39568158
S.E.E.D

Leuke Alien/Predator fanflick maar ik vind BATMAN: DEAD END beter

Ja, dit is idd een vrouwelijke Predator



  donderdag 6 juli 2006 @ 13:22:44 #78
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_39571080
quote:
Op woensdag 5 juli 2006 23:29 schreef Dos37 het volgende:
12 Angry Men

Wat een film ondanks dat ie wat ouder is boeide ie de volle 95 minuten. De spanning de geweldige rol van Henry Fonda. 1 woord geweldig.
Waarom ondanks .. is z/w een barriere?
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
pi_39572788
Rabid
David Cronenberg's tweede lange film. Ik verwachtte er eigenlijk niet van dat het langzaam aan een zombieflick zou worden, maar hij heeft aardig wat Romero trekjes. Lang niet zo goed als de 'Dead' trilogie of andere klassiekers, maar verder gewoon het kijken waard. Leuke film.
  donderdag 6 juli 2006 @ 14:18:34 #80
13148 Shogo
Psycho...
pi_39573037
quote:
Op donderdag 6 juli 2006 11:52 schreef kinky_queen het volgende:
S.E.E.D

Leuke Alien/Predator fanflick maar ik vind BATMAN: DEAD END beter

Ja, dit is idd een vrouwelijke Predator



[afbeelding]
Downloading...
  donderdag 6 juli 2006 @ 14:48:25 #81
74484 flyguy
Full of Dutch Courage
pi_39574078
American Dreamz
Weer een film waarin de amerikaanse maatschappij en in het bijzonder american idols in de zeik wordt genomen.... des ondanks grappig
7/10
The more debt, the better
  donderdag 6 juli 2006 @ 16:31:31 #82
13148 Shogo
Psycho...
pi_39576858
S.E.E.D
Een leuke fanfilm maar net als kinky vind ik Batman: Dead end beter. Wel leuk is de verwijzing naar Batman Dead End in de film en de Predator pakken zien er behoorlijk goed uit. Een leuke fanfilm is het bekijken zeker waard.
  donderdag 6 juli 2006 @ 16:40:37 #83
23107 dolle_hond
topicverkoper
pi_39577114
Tirez sur le pianiste

mooie film, waarin CA een pianist speelt, die zijn broer, die achtervolgd wordt, helpt.
het kost hem zelf eea, maar ondertussen wordt zijn levensverhaal duidelijk.

alleraardigste film, maar het zegt genoeg dat ik pas bij de eindscene door had dat ik deze film al eerder had gezien.


Mister Roberts



bevoorradingsschip tijdens het einde van WO2 in de stille oceaan. JC speelt de kapitein die met strenge hand regeert. HF is zijn adjudant Doug Roberts, die met de bemanning bevriend is. WP is de geliefde dokter en JL is de luie korporaal die voor de was verantwoordelijk is.

het zint Roberts niet hoe de kapitein met de bemanning omgaat en het conflict loopt erg hoog op. aangezien de bemanning dit niet mag weten, raakt deze met Roberts ook gebrouilleerd, vooral na de heftige dag vrij.

goede film, die alleen een beetje traag verloopt. maar daarom niet minder smakelijk. leverde Jack Lemmon een oscar op
  † In Memoriam † donderdag 6 juli 2006 @ 18:07:02 #84
4571 Sokolsky
Wil eigenlijk geen ondertitel
pi_39579513
Leuke confrontatie tussen Cagney en Lemmon
Sheridana +1
  donderdag 6 juli 2006 @ 20:59:06 #85
23107 dolle_hond
topicverkoper
pi_39584157
quote:
Op donderdag 6 juli 2006 18:07 schreef Sokolsky het volgende:
Leuke confrontatie tussen Cagney en Lemmon
ik moet eerlijk zeggen dat ik william powell veel beter vond dan lemmon en cagney samen.
  donderdag 6 juli 2006 @ 22:09:42 #86
52543 Timo20
RODA JC FOREVER!!
pi_39586927
Money Train
Wesley en Woody samen in een film die ik al ontelbaar vaak heb gezien. Maar ik blijf `m leuk vinden. De 2 vormen een leuk duo, J.LO ziet er goed uit en de baas van de money train is lekker over the top. Jammer vind ik t wel dat t verhaaltje soms wat van t hoofd verhaaltje afwijkt wat een beetje de vaart eruit haalt. Maar verder heb ik me weer 105 minuten lang vermaakt

IMDB Cijfer: 5,1/10
Mijn Cijfer: 6,5/10
  donderdag 6 juli 2006 @ 22:20:29 #87
104871 remlof
Europees federalist
pi_39587346
A History of Violence (David Cronenberg)

Een schijnbaar onschuldige family man wordt overvallen door een paar criminelen en maakt korte metten ze waardoor hij alom wordt geprezen door zijn medeburgers en televisie stations. Dan duiken er een paar gangsters op die zeggen hem nog te kennen en nog een appeltje met hem te schillen te hebben...

Goeie, typische Cronenberg film, die goed laat zien hoe complex mensen soms kunnen zijn.
IMDb geeft em een 7.6, ik geef em een 8. Erg indrukwekkend
  vrijdag 7 juli 2006 @ 09:55:34 #88
92823 RuneRose
Tony, de zieke pony!
pi_39597477
Ik ben gisteravond weer een nieuw poké avontuur begonnen met Pokemon: Destiny Deoxys, en ik weet nog steeds niet waarom. Wel jamer dat die hitsige Misty eruit is.

  vrijdag 7 juli 2006 @ 11:02:40 #89
40664 Durbin
Who knows..
pi_39599116
The Anarchist Cookbook (2002, USA)



Puck is lid van een anarchistische beweging, voornamelijk als excuus om zich verder nergens druk over te hoeven maken. Wanneer Johnny Black, een nihilist, zich bij de groep aansluit, wordt het allemaal ineens erg menens. Black is van mening dat elk mogelijk middel gerechtvaardigd is om tegen de huidige samenleving aan te schoppen. De film lijkt bijna een kruising tussen tussen Fight Club en SLC Punk! te zijn. The Anarchist Cookbook kan zich naar mijn mening niet meteen met elk van deze films, maar het resultaat is desalniettemin best de moeite waard. The Anarchist Cookbook is overigens een echt bestaand boek, maar wordt in de film gebruikt als leidraad voor de film, zonder verder inhoudelijk op het boek in te gaan.
..what evil lurks in the hearts of man? The shadow knows.
  vrijdag 7 juli 2006 @ 13:38:20 #90
74484 flyguy
Full of Dutch Courage
pi_39604095
Labyrinth
gave film...

7/10
The more debt, the better
pi_39604278
Paths of Glory
Ik heb nog niet alles van Kubrick gezien, maar mijn mening over hem grenst aan briljantie. Sjonge jonge, wát een film zeg.
  vrijdag 7 juli 2006 @ 22:02:06 #92
52543 Timo20
RODA JC FOREVER!!
pi_39619103
Flightplan
Niet eens zo heel slecht. Het eerste gedeelte vond ik cool, het tweede gedeelte (waaneer de waarheid bekend wordt) is een stuk minder. Nogal redelijk ver gezocht, de uitwerking is redelijk mager. Daarentegen zijn Foster, Sarsgaard en Bean wel weer goed op dreef en kijkt de film lekker weg.
Zeker geen hoog vlieger, maar rot slecht vond ik `m niet


IMDB Cijfer: 6,1/10
Mijn Cijfer: 6,5/10
  FOK!fossiel vrijdag 7 juli 2006 @ 22:38:51 #93
8443 cptmarco
it's captain...
pi_39620185
Over the Hedge

wat een ontzettend leuke film vooral die hyperactieve eekhoorn en de egelkindertjes...
pi_39622449
Blade Runner Director's Cut

ja, het is een hippe film. stiekem heb ik geen zin om er iets over te vertellen dus hier laat ik het maar bij.
pi_39622490
Stalker

dat is trouwens ook een hippe film maar ik weet niet of ik dat al in een van de eerdere topics gezegd heb
  † In Memoriam † zaterdag 8 juli 2006 @ 00:01:13 #96
4571 Sokolsky
Wil eigenlijk geen ondertitel
pi_39622702
quote:
Op vrijdag 7 juli 2006 23:54 schreef thedude0 het volgende:
Stalker

dat is trouwens ook een hippe film maar ik weet niet of ik dat al in een van de eerdere topics gezegd heb
Sheridana +1
  zaterdag 8 juli 2006 @ 00:27:45 #97
40664 Durbin
Who knows..
pi_39623488
Last Days (2005, USA



Een weergave van hoe de laatste dagen van Nirvana's Kurt Cobain geweest zouden kunnen zijn. De film is voornamelijk opgebouwd uit langdurende scenes, waarin veelal weinig tot niets gebeurd. We zien een verstoorde man die zich niet thuis voelt in de huidige wereld en waarbij we vantevoren al weten dat hij zelfmoord zal gaan plegen. En misschien is juist dat laatste aspect hetgeen waardoor mensen geboeid blijven kijken. Of waarom ik ben blijven kijken; een soort van nieuwsgierigheid naar zijn laatste momenten. Want voor de rest gebeurde er weinig waar ik van onder de indruk was. Naar verluidt is dit het derde deel in een trilogie van Gus van Sant, met Gerry en Elephant als eerdere films. Gerry heb ik niet gezien, maar in Elephant werkt Gus met dezelfde trage, langdurende scenes. Maar daar vond ik het juist wel werken; een soort van rust dat zich opwerkt naar een al bekend einde. In principe is dat ook het geval bij Last Days, maar daar vond ik de uitwerking toch minder sterk over komen.
..what evil lurks in the hearts of man? The shadow knows.
  zaterdag 8 juli 2006 @ 00:33:03 #98
117680 JelleS
film- en muziekreviewer
pi_39623639
Iedereen Beroemd! (2000)

Een Vlaams/Nederlandse productie, die een oscarnomatie voor beste buitenlandse film heeft gekregen. Dat is dan weer wat overdreven, maar toch was het een verrassing. Een moderne klucht over een man die zijn dochter graag beroemd wil maken. Veel cliche's, erg voorspelbaar. Iets waar ik meestal een gruwelijke hekel aan heb, maar deze film komt er mee weg, vanwege de knipoog (en Thekla Reuten)



7/10
  zaterdag 8 juli 2006 @ 13:48:28 #99
69957 Lonewolf2003
Cool. Cool, cool, cool
pi_39631510
Rounders (1998)

Erg degelijke goede film, dat vond ik jaren geleden al. Maar nu ik zelf ook regelmatig poker, snap ik hem nog beter en wordt die nog gaver en beter.
cijfer: 8.5

Office Space (1999)

Erg leuke orginele comedy. Vooral Stephen Root is fantastisch.
cijfer: 7.5
  zaterdag 8 juli 2006 @ 18:44:40 #100
92823 RuneRose
Tony, de zieke pony!
pi_39638357
MEET THE PARENTS en MEET THE FOCKERS. Ja, beetje voorspelbaar hier en daar, maar ik heb toch wel (veel) moeten lachen. Dus ja, leuk hoor.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')