Jazeker....quote:Op zaterdag 1 juli 2006 12:42 schreef Sebastiaan_2006 het volgende:
Zijn er ook filmpjes van FSX?
die ziet er wel gay uitquote:Op zaterdag 1 juli 2006 19:17 schreef Davidboaz het volgende:
Voor nog geen ¤ 30,- heb je de Logitech Attack 3, waarmee je prima kunt flightsimmen.
sniet gay, wel een beetje starwars-achtigquote:Op zaterdag 1 juli 2006 19:50 schreef LoggedIn het volgende:
[..]
die ziet er wel gay uit
[afbeelding]![]()
die is pervect ik heb de zelfdequote:Op zaterdag 1 juli 2006 19:50 schreef LoggedIn het volgende:
[..]
die ziet er wel gay uit
[afbeelding]![]()
Hier staat de volledige trailer: http://www.manofs.co.uk/media/FlightSimX_1500kbps.wmvquote:Op zaterdag 1 juli 2006 12:42 schreef Sebastiaan_2006 het volgende:
Zijn er ook filmpjes van FSX?
Ja. Alleen was ik niet onder de veronderstelling dat dat ding geen autothrottle heeft, flink kut dus, 't is net 1 grote turboprop.quote:Op woensdag 28 juni 2006 11:35 schreef Kevin1Bravo het volgende:
De Legacy van Wilco ziet er wel mooi uitIemand hem al gekocht?
Dat is dus een optie van Embraerquote:Op woensdag 5 juli 2006 12:18 schreef Furious het volgende:
[..]
Ja. Alleen was ik niet onder de veronderstelling dat dat ding geen autothrottle heeft, flink kut dus, 't is net 1 grote turboprop.![]()
Ik had die optie wel graag gezien in de Embraer van Feelthere. Ik ga eens kijken hoe moeilijk het is om achter Shift+9 een autothrottle te zetten. Verder vind ik Wilco/FeelThere best aardige producten leveren de laatste tijd, de Wilco 737 vind ik ook een mooi ding ondanks dat ik ook de PMDG 737 heb.quote:Op woensdag 5 juli 2006 13:42 schreef Kevin1Bravo het volgende:
[..]
Dat is dus een optie van EmbraerMaar dat is idd klote dat dat er niet op zit. Voor de rest wel lachen ding.
ooh, datquote:Op woensdag 5 juli 2006 16:20 schreef Furious het volgende:
[..]
[afbeelding]
Zie jij een neuswiel, zie ik een neuswiel?
ja ik dacht eerst 'die zit natuurlijk net waar de vleugels zitten' . maar dat is veel te ver naar achteren.quote:
Download FSNavigator met de SIDS en STARS package; onmisbaar bij je navigatie in FS2004.quote:Op zondag 9 juli 2006 12:55 schreef KlootMajoor het volgende:
Ik heb maar weer eens MS Fl Sim 2004 geinstalleerd
Ik vind het verrot lastig om hier mee uit te voeten te komen
[...]
Kilo Uniform Tango ..quote:Op woensdag 12 juli 2006 15:45 schreef nsfw het volgende:
Who! vandaag had ik toch een echt vette vlucht joh!![]()
![]()
Ik vloog met de 737 van Genevé naar Amsterdam! van GVA naar AMS bedoel ik.. of nee, van LSGG naar EHAM zoals je dat als luchtvaartfanatiekelingspotter hoort te zeggen natuurlijk![]()
Nou, ikke dus al m'n stuurhutcontroleerlijsten gedaan! (checklisten) en ik lekker rijden naar de startbaan.. of "Runway" zoals jullie dat zo mooi noemen! Moest ik wachten op één of andere pruttelcessna. "Ja, daaaag" dacht ik! Dus ik snel de startbaan op en wegwezen!
Ik mooi uitklimmen tussen de bergen door! Ik had echt een vet mooi uitzicht en was volop aan het genieten!![]()
Nou, ik rustig naar EHAM vliegen en sloeg in ééns het weer om! Nou, ik vet in de stress natuurlijk want dat gooide m'n hele vluchtplanning in de war! Maar dat was niet het ergste! Toen vlogen m'n éne motor spontaan in brand![]()
Toen gebeurde het...![]()
>>>KLIK<<<
Heading is een koers tov de lucht. Bijvoorbeeld als je opgedragen krijgt:"heading 315" dan stuur je 315. Maar dat wil niet zeggen dat dat ook je "track" is! die kan anders zijn ivb met de wind.quote:Op donderdag 13 juli 2006 14:14 schreef KlootMajoor het volgende:
Wat is het vershcil tussen de HEADING en COARSE?
Ik land altijd met 180 kts. Kan primaquote:Op donderdag 13 juli 2006 16:25 schreef nsfw het volgende:
[..]
Heading is een koers tov de lucht. Bijvoorbeeld als je opgedragen krijgt:"heading 315" dan stuur je 315. Maar dat wil niet zeggen dat dat ook je "track" is! die kan anders zijn ivb met de wind.
Die Course knop op je Flight Mode Panel (je autopilot paneel) daar moet je de runway track inzetten voor je een ILS approach gaat vliegen. Dat is namelijk de "koers" waar je uiteindelijk op uit wil komen.
[quote]
Dan de flaps op MAX, speed naar 150 en dan....
[/qoute]
En dan... vergat je het landingear...![]()
Maar de standaard vliegtuigen in Flightsimulator 2004 zijn bagger! De Crashna's en de Pipertjes die gaan nog wel. Maar de verkeersvliegtuigen zijn alles behalve realistisch!
PMDG heeft wel hele goede vliegtuigen voor Flightsimulator
en hoeveel geile tienermeisjes zijn doodquote:Op vrijdag 14 juli 2006 12:30 schreef nsfw het volgende:
Tering! Ik natuurlijk net weer lekker vliegne met flightsimulator!
Ik een 737 van Transavia en ik dat hele FMS programeren natuurlijk! Schiphol naar Barcelona! Rond deze tijd zitten die vliegtuigen natuurlijk vol met geile tienermeisjes!!! Buitenkansje natuurluijk!
Nou, ik ben 20 minuten bezig met voorbereiden en doe alle checklists en dan mag ik taxien naar de startbaan!! Ik mag opstijgen van de toren! Dus ik rij de baan op en ik geef vol gas natuurlijk! Op naar het zonnige zuiden! Rij ik zo ongeveer 80 knopen en dan rijdt er in ééns een andere 737 van Flightsim zo mijn startbaan op!!!!![]()
Ik Probeer nog te remmen maar ik bots er zo vol tegenaan! Wat een kut verkeersleiding zeg bij FLightsimulator! Geef me dan geen take off clearence!
Het was echt net tenerife![]()
Een laagvliegerquote:Op woensdag 5 juli 2006 16:20 schreef Furious het volgende:
[..]
[afbeelding]
Zie jij een neuswiel, zie ik een neuswiel?
Als ik 747 en tenerife hoor denk ik eigenlijk aan een botsing in mistquote:Op vrijdag 14 juli 2006 14:29 schreef Fillipe het volgende:
Zeer klein filmpje van 747 vlucht over tenerife, als probeersel even upgeload. Zal binnenkort 'echt' filmpje proberen te maken e.d.
http://video.google.nl/videoplay?docid=-4997579196129960188
ik aan chicks en palmbomenquote:Op zaterdag 15 juli 2006 14:31 schreef nsfw het volgende:
[..]
Als ik 747 en tenerife hoor denk ik eigenlijk aan een botsing in mist![]()
Zoals gezegd, mail maar, het is te groot om ergens neer te pleuren...quote:Op zaterdag 15 juli 2006 23:01 schreef KlootMajoor het volgende:
Nog nieuws over die Airbus 380? zou hem graaaag willen hebben
quote:Op zondag 16 juli 2006 23:35 schreef KlootMajoor het volgende:
Ik heb voor het eerst een landing gemaakt zonder brokken met ILS
Daarstrax had ik er 1, waarvan ik eerst landde op het neuswiel en daarna pas de achterkant
Met ILS is het niet zo lastig, de APP indrukken,gaat ie zich even bijstellen waarna je langzaam naar de 1000 voet zakt , flapjes uit gasje terug naar 150 en dan landen (Vertical Speed , als ik volledit op automatische piklood wil landen, op welk getal moet dat staan dan? -300 ofzo?)
Dan land je, en taxi je rustig waar ze je heen brengen
En dan? missie gehaald? wat is de bedoeling dan?
1) http://www.precisionmanuals.com/html/747400.htmquote:Op maandag 17 juli 2006 10:52 schreef KlootMajoor het volgende:
Mooi! KLM boeing
Ook die wil ik wel hebben
Netjes! Ik heb trouwens een vraagje:quote:Op maandag 17 juli 2006 10:45 schreef LoggedIn het volgende:
[[url=http://img157.imagevenue.com/loc438/th_11939_fs9_2006_07_16_20_14_33_01_438lo.jpg]afbeelding][/URL] [[url=http://img106.imagevenue.com/loc403/th_11967_fs9_2006_07_16_20_19_02_43_403lo.jpg]afbeelding][/URL] [[url=http://img41.imagevenue.com/loc500/th_11961_fs9_2006_07_16_21_31_26_28_500lo.jpg]afbeelding][/URL] [[url=http://img137.imagevenue.com/loc568/th_11954_fs9_2006_07_16_21_32_44_50_568lo.jpg]afbeelding][/URL] [[url=http://img16.imagevenue.com/loc519/th_11946_fs9_2006_07_16_21_33_06_50_519lo.jpg]afbeelding][/URL]
Heb je PMDG?quote:Op maandag 17 juli 2006 12:21 schreef Fillipe het volgende:
[..]
Netjes! Ik heb trouwens een vraagje:
Wat is de gemmidelde approach speed die jij gebruikt bij je 747 als je in de glideslope zit? Ik weet dat het afhankelijk is van gewicht en van nog veel meer factoren, maar rond de hoeveel knots zit jij meestal?
zie boven..quote:Op maandag 17 juli 2006 12:21 schreef Fillipe het volgende:
[..]
Netjes! Ik heb trouwens een vraagje:
Wat is de gemmidelde approach speed die jij gebruikt bij je 747 als je in de glideslope zit? Ik weet dat het afhankelijk is van gewicht en van nog veel meer factoren, maar rond de hoeveel knots zit jij meestal?
Ah tuurlijk, dankjequote:Op maandag 17 juli 2006 14:13 schreef nsfw het volgende:
[..]
Heb je PMDG?
Ga naar het FMS. Klik ruim voor de approach op de INIT REF. pagina Selecteer in het FMS de gewenste Flapstand en je krijgt een REF. Speed. Tel daar 5kts bij op en als je veel wind hebt 10 knopen en je hebt een aardige Approach speed!
Valt best mee hoor, het spel opzich is al best oud.quote:Op maandag 17 juli 2006 17:28 schreef Sebastiaan_2006 het volgende:
Ben benieuwd wat een monster van een videokaart je wel niet nodig hebt voor dit spel...
quote:PC with 450 MHz equivalent or higher processor
Ik doe niets anders meer.quote:Op donderdag 20 juli 2006 13:20 schreef Louterman het volgende:
Zijn er hier mensen die wel is online vliegen op IVAO?
mooie screenshots hoor..quote:Op donderdag 20 juli 2006 19:41 schreef Fillipe het volgende:
Wat screenshots van m'n vlucht van gisteravond;
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Nee, met Lacta...quote:Op vrijdag 21 juli 2006 21:55 schreef LoggedIn het volgende:
[..]
mooie screenshots hoor..Vloog je met Internet Explorer 7 of met een Firefox?
Genoeg kracht om van London City te kunnen opstijgen.quote:Op zondag 23 juli 2006 21:03 schreef nubie het volgende:
Heeft iemand ook een zeer kleine lufthansa met 4 motoren? Ik had hem een paar dagen geleden nog, toen systeemherstel gedaan, maar kan hem niet meer vinden.
Vind het een fijn vliegtuigje.
Ik weet het niet zeker maar had hem volgens mij op simviation gevonden, straks eens opnieuw zoeken.
edit : heb hem al gevonden![]()
vraag me af waarom hij 4 motoren heeft![]()
[afbeelding]
Makkelijk zat hoor, heb daar al zo'n 20 landingen gemaakt online.quote:Op zondag 23 juli 2006 23:27 schreef Saekerhett het volgende:
Wie heeft er trouwens wel eens met een Boeing geland op Innsbruck? Volgens mij kan dat niet eens, omdat alle bergen in de weg zitten
Dat kan zeker!quote:Op zondag 23 juli 2006 23:27 schreef Saekerhett het volgende:
Wie heeft er trouwens wel eens met een Boeing geland op Innsbruck? Volgens mij kan dat niet eens, omdat alle bergen in de weg zitten
Ik denk dat je 36L en 18R bedoeld?quote:Op maandag 24 juli 2006 19:06 schreef nubie het volgende:
Heeft er iemand een goede EHAM scenery met 36R-18L ?
http://www.dutchvacc.nl/index.php?option=com_content&task=view&id=177&Itemid=144quote:Op vrijdag 21 juli 2006 21:47 schreef nubie het volgende:
Kan iemand mij vertellen hoe je precies online gaat met VATSIM![]()
Ik heb al een acountje gemaakt enzo, en op "Servers online" geklikt en in FS het ip ingevoerd
Of moet ik nog iets anders doen?
FS Passengers.quote:Op woensdag 26 juli 2006 19:24 schreef dutchmage het volgende:
wie kan me vertellen hoe het programma heet dat je "missies"moet vliegen om verder te kunnen in andere boeings ed...
kan niet meer op de naam komen..
met het programma kon je instellen hoeveel pax je had.. je gewicht verdelen, noem maar op..
iemand.?
quote:
Alles mag, niets moet.quote:Op woensdag 26 juli 2006 22:25 schreef KlootMajoor het volgende:
Je moet er voor betalen, dat FS Passenger
gewoon een serial/crack zoekenquote:Op woensdag 26 juli 2006 22:25 schreef KlootMajoor het volgende:
Je moet er voor betalen, dat FS Passenger
Nope, FSX wel.quote:Op woensdag 26 juli 2006 22:56 schreef nubie het volgende:
Inderdaad een beetje belachelijk, 30 euro. Je kunt flight simulator voor 20 euro in de winkel halen.
En vindbare keys zijn Wrong authorization![]()
Kun je trouwens met z'n 2en in een vliegtuig? Multiplayer
Ik geef net een handige link, ga je nog image hack gebruiken...quote:Op donderdag 27 juli 2006 23:59 schreef nubie het volgende:
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]![]()
vraag maar aan de kerstmanquote:Op vrijdag 28 juli 2006 02:52 schreef SnowBite het volgende:
Wanneer komt FS X nou uit?
Bij Amazon staat 3 oktober 2006, maar dat lijkt mij een beetje optimistisch.quote:Op vrijdag 28 juli 2006 02:52 schreef SnowBite het volgende:
Wanneer komt FS X nou uit?
hoe krijg je die lichten zo mooi? ze zien er veel realistischer uit bij jouquote:Op vrijdag 28 juli 2006 00:31 schreef Fillipe het volgende:
En hier wat shots van m'n vluchtje van Amsterdam - Parijs (klik voor grotere versie) :
Zo, en nu eerst een biertje.
Ik heb Ultimate Terrain Europe geinstalleerd, maar daar ligt het volgens mij niet aan. Volgens mij ligt het aan deze download die ik onlangs heb gedaan en die tevens geheel gratis is Airport Environment Upgrade 7 . Maar tijdens het zoeken naar die download, kwam ik ook nog Airport Lighting Version 2 tegenquote:Op vrijdag 28 juli 2006 12:30 schreef LoggedIn het volgende:
[..]
hoe krijg je die lichten zo mooi? ze zien er veel realistischer uit bij jou
quote:Op vrijdag 28 juli 2006 13:40 schreef Fillipe het volgende:
Gewoon een normale ILS approach al geprobeerd? Frequentie v/runway op NAV 1 invullen, activeren, course v/runway invullen. Na laatste heading van ATC druk je op de "APP" knop, zet je snelheid rond de 165 knots 140kts (~737) als je op final zit, speedbrakes armen (Shift + / ) , gear, flaps etc. Je kan zelf beslissen wanneer je AP uitzet en hem handmatig gaat landen.
Quick guide, dé basis. :p
Je moet gewoon luisteren naar de ATC, dan kun je haast niks verkeerd doen. Je moet ook niet handmatig proberen om recht voor de landingsbaan te komen, en DAN pas APP indrukkenquote:Op vrijdag 28 juli 2006 16:15 schreef nubie het volgende:
Als ik redelijk recht voor de rw vlieg om te landen en druk op de APP knop en dan vliegt hij helemaal naar links of naar rechts.
Gewoon course op 000 gezet (EHAM 36C) nav 1 op 109.5 , op ID gedrukt , hoor je een paar piepjes.
![]()
8 mnb videokaart heb je niet genoeg aan vrees ik en je 184 mb ram ook niet.quote:Op vrijdag 28 juli 2006 16:38 schreef Fatihtjuh het volgende:
Kost die 20 euro?
Kan die werken op een:
AMD Duron 800mhz
184 mb ram
8 mn video kaart
Als dat hierop werkt ga ik de 2004 zeker halen!
Heb ff gegoogled en kwam dit tegen: http://www.microsoft.com/games/pc/flightsimulator.aspx#sysreqsquote:Op vrijdag 28 juli 2006 17:05 schreef WEST het volgende:
[..]
8 mnb videokaart heb je niet genoeg aan vrees ik en je 184 mb ram ook niet.
ik had een 64 mb videokaart er in en dat ging nog niet lekker. nu met die 256 mb kaart er in gaat het een flink stuk beterquote:Op vrijdag 28 juli 2006 17:08 schreef Fatihtjuh het volgende:
[..]
Heb ff gegoogled en kwam dit tegen: http://www.microsoft.com/games/pc/flightsimulator.aspx#sysreqs
Trouwens ik kan knight online op zen high spelen dus zou het ook met flight simulkator moeten lukken want knightonline gebnruikt 16mb video kaart
mss als ik flight simulator graphics wat lager zet
Kijk je graag naar dia's? Zo ja, dan moet je hem zeker halen! Zo nee, dan is elk onderdeel bij lange na niet voldoende om het mooi vloeiend te krijgen, tenzij je misschien ALLES op zijn laagst zet, maar dat wil je niet...quote:Op vrijdag 28 juli 2006 16:38 schreef Fatihtjuh het volgende:
Kost die 20 euro?
Kan die werken op een:
AMD Duron 800mhz
184 mb ram
8 mn video kaart
Als dat hierop werkt ga ik de 2004 zeker halen!
Je moet zoiezo je neus een graad of 1,5-3 omhoog trekken wil je een beetje kunnen flaren...quote:Op vrijdag 28 juli 2006 13:33 schreef nubie het volgende:
Weet iemand trouwens hoe je het gemakkelijkst op de bovenste manier landt?![]()
Flaps voluit, maar wat nog meer? Als ik dan mijn engines op idle zet zak ik wel maar dan is mijn vertical speed te hoog en zak ik in de grond. Speedbrakes zijn ook geen optie.
[afbeelding]
Ik doe het meestal via de onderste manier, maar ik denk toch dat de bovenste manier wat reëeler is.![]()
![]()
Waarom moeilijk doen?quote:Op vrijdag 28 juli 2006 18:53 schreef SnowBite het volgende:
[..]
Je moet zoiezo je neus een graad of 1,5-3 omhoog trekken wil je een beetje kunnen flaren...
Verder, kom gewoon aanvliegen in je 737 in landing configuration met zo'n 140-160 kts en zorg dat je iets van 800ft/min daalt, en trek boven de treshold je gas zo'n beetje dicht en doe daarna je neus iets omhoog.
Ach ja, visual approaches zijn nou eenmaal leuker.quote:Op vrijdag 28 juli 2006 18:57 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Waarom moeilijk doen?
Bij mij gaat ie helemaal vanzelf naar beneden en volgt ie de glidescope automagisch![]()
Je weet zeker dat je de juiste ILS freq. voor die runway hebt ingevoerd?quote:Op vrijdag 28 juli 2006 16:15 schreef nubie het volgende:
Als ik redelijk recht voor de rw vlieg om te landen en druk op de APP knop en dan vliegt hij helemaal naar links of naar rechts.
sommige airports hebben geen ILSquote:Op vrijdag 28 juli 2006 21:17 schreef nubie het volgende:
Nee, dat doe ik volgens mij ook verkeerd. Als ik de runway nader zie ik maar een bolletje die de ligging van de runway aangeeft, niet een die de daling aangeeft.
Ik heb in de radio 109.50 bij active staan, moet ik hem nog activeren? En hoe?
Toestraks was een ILS met APP wel gelukt, maar dat was in Londen.
ik wil het wel testenquote:Op vrijdag 28 juli 2006 21:39 schreef nubie het volgende:
Ik zat op wat forums te bladeren en kwam daar een programma tegen waarmee je met 2 mensen in één vliegtuig kunt zitten.
http://www.gates.to
Ik heb het al geinstalleerd en zou het graag met iemand willen testen dus wie wil er even met dat proggie testen?
voeg me eerst maar toe op msnquote:Op vrijdag 28 juli 2006 21:43 schreef nubie het volgende:
Oke hoe gaan we dit doen, host jij een server host ik een server?:D
Je moet gelukkig helemaal niks, maar voor degene die dit wil...quote:Op vrijdag 28 juli 2006 23:26 schreef Fatihtjuh het volgende:
Bij flight simulator X, moet je mensen gaan reden enzo: KLIK
Ik neem aan de je redden bedoeld, dat lijkt me op zich ook wel gaaf, met missies enzo.quote:Op vrijdag 28 juli 2006 23:26 schreef Fatihtjuh het volgende:
Bij flight simulator X, moet je mensen gaan reden enzo: KLIK
quote:Op zaterdag 29 juli 2006 00:36 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Je moet gelukkig helemaal niks, maar voor degene die dit wil...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |