Wat is je bron?quote:Op woensdag 28 juni 2006 15:52 schreef F1Bas het volgende:
Ajax oefent op 29 juli tegen Dortmund.
			
			
			
			quote:Op woensdag 28 juni 2006 16:57 schreef twi het volgende:
Moet daarbij natuurlijk ook opgemerkt worden dat:
JAAAAAAAAAAA WORMGOORRRRRRRRRRR SCOOOOORRRRTTTTTTTTT!!!!!
niet zo heel denderend klinkt...
			
			
			
			Tijdens de eerste training van het seizoen dacht ikquote:Op woensdag 28 juni 2006 17:02 schreef DragonChaser het volgende:
Wanneer wordt het nieuwe thuisshirt eigenlijk gepresenteerd en verkocht?
			
			
			
			Hij lijkt op Dingsdag.quote:Op woensdag 28 juni 2006 17:02 schreef methodmich het volgende:
[..]
[afbeelding]
Hij lijkt op een bekende voetballer, maar kan even niet bedenken wie. Een Zwitser volgens mij.
			
			
			
			http://shirt.ajax.nl/quote:Op woensdag 28 juni 2006 17:02 schreef DragonChaser het volgende:
Wanneer wordt het nieuwe thuisshirt eigenlijk gepresenteerd en verkocht?
			
			
			
			Ook wel een beetje ja. Nu, hij is nog jong, dus wellicht wordt het nog wat.quote:
			
			
			
			
			
			
			
			Hij lijkt op Frank Arnesenquote:Op woensdag 28 juni 2006 17:02 schreef methodmich het volgende:
[..]
[afbeelding]
Hij lijkt op een bekende voetballer, maar kan even niet bedenken wie. Een Zwitser volgens mij.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			warm of liever gezegt het wordt bloedheetquote:Op woensdag 28 juni 2006 20:41 schreef jna het volgende:
Misschien ga ik wel, hangt er vanaf wat voor weer het wordt.
			
			
			
			Bloedheet is misschien weer iets teveel van het goede met die drukte (die er wel zal zijn). Heb geen zin om opgesloten te staan tussen zwetende mensen.quote:Op woensdag 28 juni 2006 20:48 schreef WEST het volgende:
[..]
warm of liever gezegt het wordt bloedheet![]()
			
			
			
			ach daarna ga ik toch savonds lekker zwemmen (zwem4daagse) dan is het weer wel goedquote:Op woensdag 28 juni 2006 20:50 schreef jna het volgende:
[..]
Bloedheet is misschien weer iets teveel van het goede met die drukte (die er wel zal zijn). Heb geen zin om opgesloten te staan tussen zwetende mensen.
			
			
			
			
			
			
			
			ik ben op tijd, ga smorgens al richting amsterdam met iemandquote:Op woensdag 28 juni 2006 21:06 schreef jna het volgende:
Nouja als je op tijd bent kan je wel op de tribune zitten dus dan valt het wel mee
			
			
			
			Steef?quote:Op woensdag 28 juni 2006 22:13 schreef Badabingea het volgende:
Ik ken Vito.
Ik hoorde van iemand dat de geruchten gaan dat Huntelaar verkocht is
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
			
			
			
			ik heb net vakantie dan en niets beters te doen.quote:Op woensdag 28 juni 2006 23:51 schreef -Vaduz- het volgende:
Zo'n eerste training, waarom willen jullie daar zo graag bij zijn?
			
			
			
			Nou, toch leuk met al die nieuwelingen hequote:Op woensdag 28 juni 2006 23:51 schreef -Vaduz- het volgende:
Zo'n eerste training, waarom willen jullie daar zo graag bij zijn?
			
			
			
			
			
			
			
			Zo beperkt is hij niet. Kijk die goal die hij met Heerenveen tegen NAC maakte vorig jaar. En kijk dat stifje tegen Frankrijk op het EK onder 21.quote:Op donderdag 29 juni 2006 00:55 schreef Paul_NL het volgende:
Stel dat KJH een wedstrijd of 5 niet 6 niet scoort en een paar kansen per wedstrijd mist. Wordt hij dan uitgefloten omdat het eigenlijk maar een beperkte voetballer is?
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Als 'ie die snelheid had, hadden het er misschien 40 geweest per seizoen. Maar 33 is ook prima, jaquote:Op donderdag 29 juni 2006 01:11 schreef Silenus het volgende:
Hij hoeft geen fuck te leren van mij. Als ie er 33 per seizoen in legt interesseert die snelheid me helemaal niks.
			
			
			
			
			
			
			
			Be my guest, maak maar.quote:Op donderdag 29 juni 2006 00:46 schreef -Wolf- het volgende:
[..]
Nou, waar blijft dat vakkenoverzicht in de OP?
			
			
			
			tis de charme nieuwelingen die komen, het mooie weer en nog gratis reizenquote:Op woensdag 28 juni 2006 23:51 schreef -Vaduz- het volgende:
Zo'n eerste training, waarom willen jullie daar zo graag bij zijn?
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Bekijk nog eens goed de 2e play-off wedstrijd tussen 010 en 020.quote:Op donderdag 29 juni 2006 01:08 schreef twi het volgende:
ik heb 'm ook nog geen assists zien geven dus hij heeft nog een hele hoop te leren.
			
			
			
			Lekker belangrijkquote:Op donderdag 29 juni 2006 00:46 schreef -Wolf- het volgende:
[..]
Nou, waar blijft dat vakkenoverzicht in de OP?
			
			
			
			Zet er dan meteen een TV naast met mensen die het via teletekst volgenquote:Op donderdag 29 juni 2006 00:46 schreef -Wolf- het volgende:
[..]
Nou, waar blijft dat vakkenoverzicht in de OP?
			
			
			
			Aan jou wordt al helemaal niets gevraagd, strontvlieg.quote:Op donderdag 29 juni 2006 10:36 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Zet er dan meteen een TV naast met mensen die het via teletekst volgen![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |