Voor zover ik heb begrepen niet. Daar heb je gewoon "Install". En iets als "Customize", voor als je wel dingen wilt aanpassen.quote:Op donderdag 25 januari 2007 23:26 schreef Geqxon het volgende:
Is dat op OS X dan niet hetzelfde?
Noem het gewoon een PowerBook G6quote:Op donderdag 25 januari 2007 19:45 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Omdat die nieuwer en sneller is. Ik ben gewoon hebberig.
Jammer dat ze MacBook Pro heten en geen PowerBook, was toch een veel toffere naam. Het toetsenboard is er trouwens ook niet op vooruit gegaan.
* LudoSanders is tegenwoordig werkzaam op werkplek met 3 PowerMac's, 2 Mini's en in PC!
Voor gecompliceerde programma's als bijvoorbeeld Parallels is het volgens mij wel dat je eerst je HDD moet kiezen waar hij op komt, next, de licentieovereenkomst accepteren, accept en dan install.quote:Op donderdag 25 januari 2007 23:28 schreef Light het volgende:
[..]
Voor zover ik heb begrepen niet. Daar heb je gewoon "Install". En iets als "Customize", voor als je wel dingen wilt aanpassen.
Da's nog altijd een stap minder dan een installatie in Windows, daar moet je ook nog aangeven waar het programma in het startmenu moet gaan zitten.quote:Op donderdag 25 januari 2007 23:30 schreef Geqxon het volgende:
[..]
Voor gecompliceerde programma's als bijvoorbeeld Parallels is het volgens mij wel dat je eerst je HDD moet kiezen waar hij op komt, next, de licentieovereenkomst accepteren, accept en dan install.
Ja, moeilijk doen is ook een kunstquote:Je hebt ook programma's die in een DMG zitten, dat "installeert" al wat makkelijker. En het makkelijkst is wanneer je direct de .app kan downloaden en die van je desktop naar je applications map kan slepen. Want ik ken mensen die veertien DMG files op hun desktop hebben, en deze elke keer mounten om een programma vanuit de DMG te draaien. En dan ook nog op OS X zeiken
Moeilijk doen is de verkeerde woorkeuze, het is eerder onwetendheid. Voor dergelijke personen zijn er dan ook installers uitgevondenquote:
Photoshop voor de mac heeft ook een installer. Niets mis mee met installers als er ook een fatsoenlijke uninstaller meegeleverd wordt.quote:Op vrijdag 26 januari 2007 07:52 schreef Swetsenegger het volgende:
Produkten met installers zijn inderdaad net zo dramatisch als op windows. Het is overigens ook vaak microsoft software wat met een installer geleverd wordt.
Maar installers zijn toch wel in de minderheid bij apple. Het meeste wat ik tegenkom zijn .dmg's
iBook slakkie, iBookquote:Op vrijdag 26 januari 2007 09:45 schreef slakkie het volgende:
offtopic:
Vanavond heb ik ook een nieuwe Macbook
Klopt, alleen wordt dat helaas nog iets te vaak vergeten.quote:Op vrijdag 26 januari 2007 09:42 schreef magnifor het volgende:
[..]
Photoshop voor de mac heeft ook een installer. Niets mis mee met installers als er ook een fatsoenlijke uninstaller meegeleverd wordt.
ya rly!quote:Geachte Lotte ***,
Hierbij informeren wij u over de levering van een of meer producten die u bij de Apple Store hebt besteld. Uw bestelling is verzonden en zal binnenkort op het door u opgegeven adres worden afgeleverd.
Overal, behalve in Drenthe, blijkbaar.quote:Op vrijdag 26 januari 2007 12:24 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Waarom niet gewoon in de winkel gekocht? Die krengen worden nu echt overal verkocht.
omdat ik lui ben en als je om half 1 's nachts besluit een macbook te kopen de winkels niet open zijn.quote:Op vrijdag 26 januari 2007 12:24 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Waarom niet gewoon in de winkel gekocht? Die krengen worden nu echt overal verkocht.
Wie woont er ook in Drenthequote:Op vrijdag 26 januari 2007 12:26 schreef paarse_paashaas het volgende:
[..]
Overal, behalve in Drenthe, blijkbaar.
Nee.quote:Op vrijdag 26 januari 2007 13:27 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Maar is er geen MediaMarkt in Assen ofzo?
Nou ja, eigenlijk woon ik in overijssel, maar ik werk in Drenthe.quote:Op vrijdag 26 januari 2007 13:27 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Wie woont er ook in Drenthe
Maar is er geen MediaMarkt in Assen ofzo?
Delicious library heeft zo'n mooi .dmg bestand, ziet er ook nog eens erg gelikt uit.quote:Op vrijdag 26 januari 2007 11:04 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Klopt, alleen wordt dat helaas nog iets te vaak vergeten.
Het mooiste vind ik trouwens nog die .dmg bestanden met een eigen achtergrond, die een snelkoppeling naar de Applications map en een enorme pijl laten zien, plus de tekst 'om te installeren, sleep het icoon in de richting van de pijl. Ik denk niet dat ze het nog veel makkelijker kunnen maken
zou een dmg ook niet aan compressie doen?quote:Op vrijdag 26 januari 2007 16:35 schreef Geqxon het volgende:
[..]
Delicious library heeft zo'n mooi .dmg bestand, ziet er ook nog eens erg gelikt uit.
Daarnaast vroeg ik mij ook af, en niet om te bashen, wat het grote voordeel is van een .dmg container, ipv. de .app direct beschikbaar maken?
Ik ging vooral in op het 'mooi' aspect, een losse app kun je niet voorzien van zo'n getekend scherm. Verder kun je een .dmg voorzien van een gebruikersovereenkomst voor het openen, en kun je in één dmg ook readme's en andere bestandjes stoppen. Als je een .app los download, download je ook echt alleen die .app. Daar kan de software-maker verder niets bij doen. Ik geloof trouwens dat een .dmg ook aan compressie doet, maar dat weet ik niet zeker.quote:Op vrijdag 26 januari 2007 16:35 schreef Geqxon het volgende:
[..]
Daarnaast vroeg ik mij ook af, en niet om te bashen, wat het grote voordeel is van een .dmg container, ipv. de .app direct beschikbaar maken?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |