@MM, yep, hier een verslagje:
Prim7Stars afgelast, alternatief bij Internos
Katwijk leek deze dag de dupe te worden van de slechte organisatie van het Prim7Stars-toernooi. Gelukkig bood een mede-gedupeerde vereniging uitkomst.
Het toernooi in Hendrik-Ido-Ambacht werd afgelast op het moment dat de elftallen met de warming-up bezig waren. Overleg op topniveau leverde een bevredigende oplossing. De drie clubs die voor niets waren afgereisd naar sportpark Schildman van ASWH besloten om op het leuke sportpark van Internos in Etten-Leur een alternatief programma af te werken. Internos, Arnemuiden en Katwijk hadden onderling besloten dat een wedstrijd 1x 45 minuten zou duren.
De eerste wedstrijd van deze alternatieve opzet ging tussen de thuisclub Internos en v.v. Arnemuiden. Beide ploegen kwamen niet tot scoren en zodoende eindigde deze wedstrijd in 0-0.
Internos - Katwijk
In de daaropvolgende wedstrijd nam Katwijk het op tegen Internos. Een ploeg die overigens uitkomt in de Zondag 1e Klasse C. De mannen die namens Katwijk binnen de lijnen verschenen behoren grotendeels tot het tweede elftal. Desalniettemin kende het elftal een bliksemstart. Binnen 30 seconden was de voorsprong daar. Chris die Bie leverde een prima voorzet af op Elroy Lammers. Zijn schot bleek onhoudbaar voor de doelman van Internos: 0-1. Het duurde vervolgens enige tijd voordat de volgende kans te noteren viel. In de 15e minuut was het Erwin Verkuijlen die ontsnapte aan de buitenspelval. Hij omspeelde de keeper en zag kans om vanuit een moeilijke hoek de bal via de binnenkant van de paal binnen te schieten: 0-2. Het eerste gevaar van de thuisploeg volgde niet lang daarna. Erwin van der Nagel zag tot zijn opluchting een bal via de lat weer het veld in stuiteren.
De oranjehemden waren het overgrote deel van de wedstrijd heer en meester. Zo kreeg de ploeg na 25 minuten, in de persoon van Stephan van den Berg, een goede mogelijkheid. Hij kreeg de bal echter niet voldoende onder controle. Nog geen vijf minuten later was hij wel trefzekker. De sterk spelende De Bie zorgde door middel van een slim hakje voor een uitbraak van opnieuw Verkuijlen. Deze behield het overzicht en bood Van den Berg een goede mogelijkheid. De jonge spits punterde vervolgens de 0-3 binnen.
Mogelijk van de schrik bekomen beet de thuisploeg in de daaropvolgende fase wat feller van zich af. De ploeg kreeg wat kansen maar kwam niet tot scoren. Dit was mede te danken aan een prima optreden van Erwin van der Nagel op doel en dat van aanvoerder Leen de Vreugd. Kort voor het verstrijken van de 45 minuten kwam Katwijk op een 0-4 voorsprong. Een schitterende aanval die begon bij invaller Vladimir Stikic, belandde via Lammers en mede-invaller Mark de Vries voor de voeten van De Bie. De 0-4 eindstand was het gevolg. In het restant kreeg Katwijk nog goede kansen via Van Wijk en Rietbroek. Een grotere nederlaag bleef de thuisploeg echter bespaard.
Opstelling Katwijk: Van der Nagel, Van Welie, Van Schie, Varkevisser (Stikic), Van Wijk, De Vreugd, Verkuijlen, Rietbroek, Lammers, Van den Berg (De Vries), De Bie.
Katwijk - Arnemuiden
De derde en laatste wedstrijd ging tussen Arnemuiden, dat getraind wordt door voormalig international Jan Poortvliet, en Katwijk.
De tegenstander bleek een vlugge leerling. Een grote nederlaag tegen Katwijk was geen optie voor de ploeg die afgelopen seizoen degradeerde uit de Zaterdag 1e Klasse C. Een uiterst defensieve opstelling en fysiek contact vaak op (zo niet over) het randje waren onderdelen van de gekozen tactiek. Katwijk, dat erg gedisciplineerd speelde, had vooral in aanvallend opzicht de nodige moeite met de geel-roden. De eerste twee kansjes waren voor de Zeeuwen. Het antwoord bestond voorlopig uit niet meer dan een verdwaalde voorzet van Daniël Hensen, een schotje uit de 2e lijn van Wouter Verheij en een vrije trap van Martin van Leeuwen.
Met nog zo'n 10 minuten te spelen kwam Katwijk dan toch op voorsprong. Een goede hoekschop van Tahir Akhamrane werd bij de tweede paal door Patrick Leeflang teruggekopt op Sander Molenaar. De Katwijk-spits die de hele wedstrijd flink werd aangepakt had zich eventjes aan zijn bewaking kunnen onttrekken en schoot in tweemaal de bal achter de Arnemuiden-doelman. Deze goal leek de winnende te gaan worden tot een tweetal minuten voor het verstrijken van de tijd. Vanaf zo'n 30 meter van het doel werd een een schot gelost op het doel van Martijn Middelbeek. Deze verkeek zich op de bal en zag tot zijn schrik dat de bal via de onderkant van de lat in het doel verdween.
In het restant van de wedstrijd wist geen van beide elftallen nog voor gevaar te zorgen.
Opstelling Katwijk: Middelbeek, Buijs, Van Leeuwen, Leeflang, Honsbeek, Groen, Verheij, Hensen, Vondeling, Molenaar, Akhamrane.