Lampardquote:Op maandag 26 juni 2006 00:29 schreef mcyodogg het volgende:
Ik was sowieso al voor Engeland, als ze niet tegen NL moesten. Hopelijk schiet Lampard de Portugezen er hoogstpersoonlijk zelf uit.
idd, enige goede uitslag in deze ronde.quote:Op dinsdag 27 juni 2006 23:54 schreef Stuart het volgende:
Ben toch wel heel erg blij dat Engeland door is naar de kwartfinales. Hopenlijk kunnen ze winnen van Portugal, dat nu door schorsingen een paar mensen moet missen![]()
![]()
![]()
Stuk voor stuk vallen ze afquote:Op dinsdag 27 juni 2006 23:54 schreef Stuart het volgende:
Ben toch wel heel erg blij dat Engeland door is naar de kwartfinales. Hopenlijk kunnen ze winnen van Portugal, dat nu door schorsingen een paar mensen moet missen![]()
![]()
![]()
Hee, geen kwaad woord over hem hequote:Op maandag 26 juni 2006 14:24 schreef ItaloDancer het volgende:
[..]
Lampard!
Maar Go England uiteraard![]()
Ik snap niet wat er te lachen valt over een van de beste middenvelders die er op dit moment op de wereld rondlopen.quote:
Ik denk dat Neville er zaterdag weer in staat. Verder houden ze het wel op een 5 man's middenveld.quote:Op woensdag 28 juni 2006 00:16 schreef Erasmusch het volgende:
Hargreaves is me ook meegevallen de laatste 2 wedstrijden. Maar hoort nog steeds niet in de basis. Voor de rest praktisch iedereen underperformt.
Op dit moment zou een natte vaatdoek nog beter presteren.quote:Op woensdag 28 juni 2006 00:15 schreef Corksterr het volgende:
Ik snap niet wat er te lachen valt over een van de beste middenvelders die er op dit moment op de wereld rondlopen.
Ook wanneer hij niet in de wedstrijd zit, is het een speler die de wedstrijd kan beslissen.quote:Op woensdag 28 juni 2006 10:30 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Op dit moment zou een natte vaatdoek nog beter presteren.
en in de finale kunnen ze afreken met hand van Godquote:Op woensdag 28 juni 2006 12:30 schreef DIGGER het volgende:
Engeland kan wel met een trauma afrekenen door te winnen van Portugal (denk aan 2004 en 2000) en vervolgens wellicht Brazilie (2002).
Gezien de andere 3 landen in deze helft klote landen zijn, mogen ze van mij direct naar de finale
quote:Op woensdag 28 juni 2006 21:03 schreef Douwe het volgende:
Als Portugal er nou ook al weer uitgaat is het WK voorbij, dan zijn er geen leuke teams meer over
Brazilië speelt saai, Frankrijk is over the top, Argentinië is ook maar so-so, Duitsers zijn Duitsers, Italianen moeten dood en de Engelsen zijn te arrogant en Oekraïne is een saai team. Blijft Portugal overquote:Op woensdag 28 juni 2006 21:24 schreef the_hunter het volgende:
[..]
![]()
Dit meen je niet serieus neem ik aan?
En Portugal is het grootste kutteam dat er is! Zielige duikelaars.quote:Op woensdag 28 juni 2006 21:52 schreef Douwe het volgende:
[..]
Brazilië speelt saai, Frankrijk is over the top, Argentinië is ook maar so-so, Duitsers zijn Duitsers, Italianen moeten dood en de Engelsen zijn te arrogant en Oekraïne is een saai team. Blijft Portugal over
En ja, ik ben serieus
Nee.quote:
Ik niet iig. En het blijft een kutteam.quote:
Droomteam gaat te ver, maar het is zeker een team met een hoop potentie. Helaas voor Portugal, kunnen ze niet compleet aantreden tegen Engeland, en zullen ze waarschijnlijk het onderspit delven.quote:Op vrijdag 30 juni 2006 00:23 schreef Douwe het volgende:
Nee, Portugal heeft een droomteam. Figo, Deco, Maniche... en de creatieve impulsen van Ronaldo. Kortom, een superteam. Ik hoop dat ze het WK winnen
Ooit komt het eruit. Zie Frankrijk.quote:Op vrijdag 30 juni 2006 00:37 schreef Douwe het volgende:
Onderspit tegen Engeland? Het team dat nog helemaal niets] heeft laten zien dit WK? Winnen lukt ze zonder Deco en Costinha ook nog wel
quote:Cristiano Ronaldo niet fit
Uitgegeven: 30 juni 2006 14:06
MARIENFELD - De Portugese voetballer Cristiano Ronaldo is allerminst fit voor de kwartfinale zaterdag op het WK voetbal tegen Engeland. De aanvaller sloeg vrijdag de groepstraining over.
Ronaldo heeft nog altijd veel last van de blessure die hij opliep in de wedstrijd tegen Nederland in de achtste finales. Boulahrouz zette toen zijn noppen in het dijbeen van de Portugees.
"Als hij niet 100 procent fit is, stelt bondscoach Scolari hem niet op", aldus een woordvoerder van het team.
En ik maar denken dat Owen ondertussen naar huis was?quote:Op zondag 25 juni 2006 23:04 schreef dvdfreak het volgende:
[afbeelding]
[afbeelding]
Tegen
[afbeelding]
[afbeelding]
Steun hier Engeland
Waarom ?quote:
Mooi, dat worden en hoop tranen danquote:Op zaterdag 1 juli 2006 10:05 schreef BliksemSchigt het volgende:
80.000 Engelsen in Gelsenkirchen volgens de BBC.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |