Ja, ik weet het. maar gezellig is het daar zeker niet, leek net 1 lange brede weg. En verder liep er ook geen mens. Ben er ook niet zo lang geweest. Die Koopgoot heb ik niet gezienquote:Op zaterdag 24 juni 2006 01:12 schreef Arjan het volgende:
[..]
Mjah, kan je wat voor zeggen. Nijmegen is tijdens een vergissingsbombardement verwoest. Het Waagplein (als dat zo heet) is nog gezellig qua aanzien. Voor de rest is het een mideleeuws stratenplan met na-oorlogse bebouwing. Dat is nog altijd beter dan ge-upgrade dorpen die ineens een binnenstad () hebben.
Nijmegen heeft overigens ook een soort nep-koopgoot.
Zo grijs, zo somber, zo blokkerig, ja.quote:
Jaquote:Op zaterdag 24 juni 2006 01:35 schreef Knoekie het volgende:
Trouwens bij de Koopgoot zijn die trappen echt kut gemaakt
Ik hoor echt iedereen daaroverquote:Op zaterdag 24 juni 2006 01:56 schreef Nosh het volgende:
[..]
Ja
Je ziet ook écht iedereen kloten, met van die debiel grote stappen
Tja, vlak na de oorlog waren ze niet zo van de gezelligheid... Er moest gebouwd worden en snel.quote:Op zaterdag 24 juni 2006 01:33 schreef Knoekie het volgende:
Mja, het bombardement op Rotterdam kun je wel als excuus gebruiken voor het grijs en sombere. Maar ze hadden het gewoon anders moeten opbouwen. Ik heb niet echt het gevoel van gezeligheid, maar mischien moet je ook wel van modern houden. Winkelen vind ik daarom ook niet zo leuk in Rotterdam, alleen maar grote zaken.
Ja Lelystad heeft echt geleden tijdens de oorlogquote:Op zaterdag 24 juni 2006 11:38 schreef BadKeukenTegel het volgende:
Het lijkt wel alsof Lelystad nog steeds aan het revalideren is van WO II.
De gehele binnenstad is één supergroot betonblok en overal waar gebouwd kan worden, wordt gebouwd. Edoch kan ik al die hoogbouw wel waarderen.
Een illustratie ter verduidelijking:
[afbeelding]
Anders neem je het even serieus op.quote:Op zaterdag 24 juni 2006 15:07 schreef Khadgar het volgende:
[..]
Ja Lelystad heeft echt geleden tijdens de oorlog
Dittoquote:Op zaterdag 24 juni 2006 15:08 schreef BadKeukenTegel het volgende:
[..]
Anders neem je het even serieus op.
Lelystad heeft een veel mooier station dan Almere.quote:Op zaterdag 24 juni 2006 15:12 schreef Markster het volgende:
lelystad is lelijk.
Hmm vind ik niet.quote:Op zaterdag 24 juni 2006 15:14 schreef BadKeukenTegel het volgende:
[..]
Lelystad heeft een veel mooier station dan Almere.
Hoe kun je dat standaardstationnetje van Alimere nou mooi vinden? Hier is het tenminste geheel gemaakt van glas.quote:
Ja dat is waar, maar ik vind de bushaltes enzo onder het station wel dope gedaanquote:Op zaterdag 24 juni 2006 15:18 schreef BadKeukenTegel het volgende:
[..]
Hoe kun je dat standaardstationnetje van Alimere nou mooi vinden? Hier is het tenminste geheel gemaakt van glas.
Ja, als het regent blijf je tenminste droog.quote:Op zaterdag 24 juni 2006 15:18 schreef Markster het volgende:
[..]
Ja dat is waar, maar ik vind de bushaltes enzo onder het station wel dope gedaan
Correctquote:Op zaterdag 24 juni 2006 15:20 schreef BadKeukenTegel het volgende:
[..]
Ja, als het regent blijf je tenminste droog.![]()
Klopt maar dat heeft ook een simpele beredenering. Door de stand van de trappen kunnen auto's erop en eraf rijden. Denk aan ambulances, brandweer etc bij noodgevallen. Daar is het voor gedaanquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |