ja inderdaadquote:Op zondag 25 juni 2006 12:24 schreef Xanthe het volgende:
[..]
Denk voor het bloed uit de lakens ed. te krijgen...
ff voor mijn beurt reageren![]()
Dat is helemaal niet nodig meis, schuldgevoelens.quote:Op zondag 25 juni 2006 09:47 schreef linda856763 het volgende:
[..]
Dat is een lang lijstje! Vooral die hond lijkt me zwaar. Als ik naar mijn eigen ljistje kijk, dan doe ik toch ook nog best veel. Om te beginnen werk ik nog fulltime, en heb ook 's avonds nog best eens een vergadering oid. En dat betekent dat ik in het weekend niet heel veel meer doe (nou ja, gisteren dus op de knietjes onkruid wieden, nog een paar boodschapjes, wasje gedaan, huis een beetje opruimen, achter Fok, geboortekaartjes besteld (
)
Ik moest laatst ook denken aan mijn broertje en zusje, die tijdens hun groeispurt in de pubertijd een jaar lang Pfeiferachtige verschijnselen hadden; moe en lamlendig, terwijl ze geen Pfeifer hadden. Ik ben tenslotte ook met zo'n groeispurt bezig.
Maar goed, ik heb zo'n stom stemmetje in mijn hoofd die mij een schuldgevoel aanpraat omdat mijnmeer poetst in huis, en dat ie niets aan me heeft...Dat stemmetje wordt gelukkig ook vaak een halt toegeroepen, maar soms krijgt ie de overhand
![]()
Ik heb eigenlijk bijna geen harde buiken, alleen soms 's ochtend bij wakker worden of omdraaien of opstaan. Dus dat doe ik nu heel voorzichtig en heb bijna geen harde buik meer.quote:Op zondag 25 juni 2006 09:51 schreef PM-girl het volgende:
Inky, wow, jij doet idd nog veel, maar als het gaatis het toch goed? Ik doe dus heel weinig. Veel harde buiken, maar als ik heel de dag op bed zou liggen heb ik ze ook.
Ik heb daar wat voor gezien in de winkel. Het is een soort kussen dat leg je halve wege de ledikant en zo kan het kindje niet meer naar onder schuiven en kun je het dus gewoon bovenaan opmaken. Zeg maar eens soort bedverkorterquote:Op zondag 25 juni 2006 12:11 schreef linda856763 het volgende:
Xanthe, zei jij laatst niet dat je het kinderbedje 'vals' opgemaakt wil hebben (ofzoiets)
Ik stel me er bij voor dat je het ledikantje zo opmaakt dat het kindje niet helemaal aan het voeteneind hoeft te liggen, klopt dat? Want in dat geval, wil ik dat ook! Maar ik kan er nergens info over vinden hoe dat moet (dubbelgevouwen lakentjes?)
Um...is dat door een man verzonnen?quote:Op zondag 25 juni 2006 13:31 schreef nanalune het volgende:
[..]
ja inderdaad.. dat zijn van die dingen die zo vanzelfsprekend zijn in een huishouden dat ik het dus gewoon was veregeten en ik ben typisch zo'n muts die dan de 'drol intrekt' omdat niet alle puntjes op de i staan..nu ik 'echt alles klaarheb voel ik me ook meer ontspannen.. Dit pak zout stond trouwens in het kraamfoldertje voor de thuisbevalling, net als een zaklamp, maatkan, vuilniszakken, wc papier en reseverzekering..ik heb zelfs een skippybal klaarstaan omdat ik hier ergens eens heb gelezen ( of op de pufclub , weet niet meer) dat het lekker is om de weeen op te vangen op zo'n skippybal
![]()
en over dat 'valse vouwen'.. er wordt toch gezegd dat je kindje juist bij het voeteneinde moet liggen zodat het niet onder de lakentjes ' zakt'?
Ja, dat klopt, maar als je het bedje dan vals opmaakt (als het ware een zak vouwt van zo'n lakentje, dan kan dat niet meer. (Dank voor de tip Owlet!)quote:Op zondag 25 juni 2006 13:31 schreef nanalune het volgende:
[..]
en over dat 'valse vouwen'.. er wordt toch gezegd dat je kindje juist bij het voeteneinde moet liggen zodat het niet onder de lakentjes ' zakt'?
Bedankt!quote:Op zondag 25 juni 2006 18:03 schreef poemojn het volgende:
Owlet, deze brochure van het 'Unicef Babyfriendly intiative' gaat over veilig samen slapen, misschien leuk voor je: klik. Veel oud-users zullen dit linkje zo langzamerhand wel kennen.
nou, ik was toch eigenlijk van plan om het niet bij ons te laten slapen. Oké, misschien de eerste nacht(en) maar daarvoor volstaat de kinderwagenbak wel. We hebben helemaal geen ruimte voor een extra bedje op onze kamer, in ons bed vind ik eng (mijn man slaapt nogal wijduitquote:Op zondag 25 juni 2006 17:32 schreef owlet het volgende:
Linda, een mandwieg of iets vergelijkbaars is niet zo duur en de meeste mensen vinden het toch wel heel prettig om het kindje de eerste periode op de eigen slaapkamer te houden. Je kan ook natuurlijk de kinderwagenbak gebruiken, als deze een fijn matrasje heeft.
Wij gaan trouwens een aankleedkussen zonder plastic gebruiken om ons meisje lekker en toch veilig tussen onze hoofdkussens in te kunnen laten slapen. We hebben wel een mandwieg voor het geval het toch niet bevalt, maar de voorkeur gaat hier absoluut uit naar ons bed voor zolang als nodig. Eigenlijk wil ik nog een snugglenest, maar als ik die niet tweedehands kan vinden hier in de buurt dan wordt het een aankleedkussen.
Jep, werk bij m'n "eigen bank" (ik heet Ingvild, meestal afgekort met Ing)quote:Op zondag 25 juni 2006 16:21 schreef Belana het volgende:
inky, werk jij bij een bank? (omdat je 4x9 werkt, deed ik ook namelijk en ik vind het zo typisch voor een bank)
Inky en linda, lekker toch dat alles zo goed gaat met werken en drukte enzo, geniet er lekker van!
Ik vind een ledikant ook wel een beetje groot voor z'n kleintjequote:Op zondag 25 juni 2006 16:11 schreef linda856763 het volgende:
[..]
Ja, dat klopt, maar als je het bedje dan vals opmaakt (als het ware een zak vouwt van zo'n lakentje, dan kan dat niet meer. (Dank voor de tip Owlet!)
Ik ga wel eens kijken wat ik nou leuker vind staan, zo'n ukkie ligt hoe dan ook wel een beetje verloren in zo'n groot ledikant denk ik. Maar om nog eerst een wieg aan te schaffen...
Ik kan me dat ook wel weer goed voorstellen. Ik vraag me ook echt af hoe het bij ons zal gaan, want soms schrik ik nu al wakker, omdat ik dan mijnquote:Op zondag 25 juni 2006 19:25 schreef nanalune het volgende:
Wij willen ons kindje de eerste tijd ook tussen ons in, en na verloop van tijd in de wieg.. en met als eerste reden , 1 van de redenen die Owlet geeft , namelijk dat het in de natuur heel normaal is je kind bij je te houden . Nu is dat tot nu toe theorie, en ben ik beniewd hoe de praktijk zal zijn, maar ik denk ook dat het je instinct is om op je slaaphouding te letten als er een kindje in bed ligt..
Ik vind hem leuk! Maar ook erg duurquote:Op zondag 25 juni 2006 19:29 schreef Inky05 het volgende:
[..]
Ik vind een ledikant ook wel een beetje groot voor z'n kleintje
Dus mijn oog is gevallen op een ledikantje waarvan je ook een wigje kunt maken.
Misschien ken je hem wel, het is er een met ronde uiteinden
en heet Sokke Sleepi zo lief bedje, hij is van de week binnen gekomen en echt heel![]()
Er zitten wieltjes onder, dus hij kan zo heen en weer van de babykamer naar onze kamer.
Alleen moet ik een beetje puzzelen met het bedden goed, want het wiegje is 60x70 dus niet echt standaard (40x80). Dat bedden goed vind ik op zich al een hele puzzel is, want komt daar allemaal aan te pas zeg ! Matrasbeschermer, zeiltjes, onderhoeslakens/onderleggers, onderlakentjes/hoeslaken en dan nog een bovenlakentje of overtrekje Pffffff snap er niets![]()
zie jequote:Op zondag 25 juni 2006 19:19 schreef Inky05 het volgende:
[..]
Jep, werk bij m'n "eigen bank" (ik heet Ingvild, meestal afgekort met Ing)
Ofwel de ING bank![]()
Zit in de automatisering, ben informatie analist
ochgossie Moon, ik kan het me ook wel voorstellen, en het weer is ook zo triestig.. nou laat de tranen maar lekker gaan , want wat je gebeurd is gaat ook niet in je kouwe kleren zittenquote:Op zondag 25 juni 2006 20:15 schreef CrazyMoon het volgende:
phoe, ik weet nu precies wat kraamtranen zijn. Kan huilen om alles.. vooral om de borstvoeding. Ik voel me zo rot.. heb het gevoel alsof ik een melkfabriek ben en alleen maar borstvoeding geef.. ik weet het.. het wordt wel anders, maar toch.. ik hoop dat ik me snel beter voel en ik echt kan gaan genieten en even lekker buiten kan wandelen. Even het huis uit..
Ja maar bedoelde met onze dan ook de slaapkamer van mij en de babyquote:Op zondag 25 juni 2006 21:03 schreef Belana het volgende:
Maar jij gaat toch apart slapen Xanthe?
oh, die zijn zo mooi! Helemaal later uitgebreid tot ledikantje en daarna zelfs tot peuterbedjequote:Op zondag 25 juni 2006 19:29 schreef Inky05 het volgende:
[..]
Ik vind een ledikant ook wel een beetje groot voor z'n kleintje
Dus mijn oog is gevallen op een ledikantje waarvan je ook een wigje kunt maken.
Misschien ken je hem wel, het is er een met ronde uiteinden
en heet Sokke Sleepi zo lief bedje, hij is van de week binnen gekomen en echt heel![]()
Er zitten wieltjes onder, dus hij kan zo heen en weer van de babykamer naar onze kamer.
Alleen moet ik een beetje puzzelen met het bedden goed, want het wiegje is 60x70 dus niet echt standaard (40x80). Dat bedden goed vind ik op zich al een hele puzzel is, want komt daar allemaal aan te pas zeg ! Matrasbeschermer, zeiltjes, onderhoeslakens/onderleggers, onderlakentjes/hoeslaken en dan nog een bovenlakentje of overtrekje Pffffff snap er niets![]()
Heb net even gezocht op hun site , maar heb gelemaal geen bedjes kunnen vinden op hun sitequote:Op zondag 25 juni 2006 20:33 schreef poemojn het volgende:
Er bestaan ook ledikantjes die je aan het ouderlijk bed kunt vastmaken, een zijkant heeft dan geen spijlen. Ik dacht dat oa Baby-Walz die wel verkoopt, misschien nog leuk voor mensen die nog een bedje zoeken.
Zoiets vind ik zo leuk:quote:Op zondag 25 juni 2006 19:29 schreef Randa_v het volgende:
Hier slaapt Merlijn dus al sinds hij ziek is geweest (begin mei) bij ons in bed, hij ligt dan voornamelijk aan mijn kant en het gaat prima zo. Volgende keer (als die er komt) wil ik een ledikant aan mijn bed zetten zodat het babietje wel direct langs me slaapt in het eigen bedje, maar ik het wel zo naar me toe kan trekken om te voeden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |