Wat goed Anitra!quote:Op dinsdag 27 juni 2006 12:50 schreef Anitra het volgende:
Djulian begint onderbroekjes te snappen
Hij deed hem net zelf aan toen hij van het potje kwam en hij houd hem tot nu droog!
Dat laatste hopen we dan ook maarquote:Op dinsdag 27 juni 2006 11:43 schreef m@x het volgende:
[..]
Heel herkenbaar. Ons buurmeisje is wat pijn betreft een echte bikkel maar ze is als de dood voor ziekenhuizen, dokters, witte jassen en alles wat erbij komt kijken. Ze hebben haar echt gillend naar binnen moeten dragen maar uiteindelijk heeft ze nu de grootste babbels over operaties, slaaplucht (narcose) en oren die lekken![]()
Ik ken Jessai natuurlijk verder niet maar misschien valt het uiteindelijk wel mee en vindt hij zichzelf naderhand wel hartstikke stoer. Oh ja, hier was het inderdaad ook niet de woordenschat maar de uitspraak die achterbleef. Succes met beslissen.
Wat lief dat je meedenkt, zal de link eens aandachtig doorlezen.quote:Op dinsdag 27 juni 2006 13:51 schreef poemojn het volgende:
Tan, kun je niet zelf een ziekenhuis met een speciale kinderafdeling en kinderverpleegkundigen ed kiezen? Dat scheelt misschien. Kijk bijv op www.kindenziekenhuis.nl
Volgens mij heeft hij dat drankje als dreumesje gekregen, maar daar ben ik mee gestopt toen de klachten verdwenen. Erg vaak verkouden is hij niet, maar het kwijlen, slecht praten slecht horen heeft wel met zijn vocht achter zijn oren en de opgezette amandelen te maken.quote:Op dinsdag 27 juni 2006 19:17 schreef jessie het volgende:
Tan, Janneke heeft een hele tijd getobt (en nog af en toe) met snotneuzen, kwijlen oorpijn enz. Kwijlen doet ze af en toe nog. Haar spraak was ook midner maar daar heeft ze logopedie voor gehad (heb je dit ook al gekregen?) Bij de kno arts hebben wij een drankje gekregen wat je ook bij allergische reakties krijgt. Omdat soms door een prikkel je slijmvliezen steeds op kunnen zetten. Ze zagen bij haar geen vergrote neusamandel. En ook geen vergrote keelamandel. Het drankje heeft hier niet echt geholpen (maar misschien een optie voor Jessai)
Het hele erge verkouden zijn is nu met dit weer wat minder. Dus wij laten het verder zo.
Verder heb je het ook over benauwdheid.
Mijn longarts vertelde dat het goed was dat ik mijn amandelen nog had omdat dat een ontsteking diep in de luchtwegen tegen kan gaan. Ook daarom wi ik niet 1 , 2, 3 die dingen eruit. Omdat ze ze later nogal eens hard nodig kunnen hebben.
Moeilijke beslissing!
Coolbabe wat moeilijk ook voor jullie om je kind zo pijn te zien hebben.voor jou en voor Tom
Mooi gezegd Karin! Ik las dit laatst ook ergens en kon me daar goed in vinden. Lachen om je weer aan het lachen te krijgen of een beetje van de zenuwen.quote:Op dinsdag 27 juni 2006 20:24 schreef Karin het volgende:
FF als spuitelf over het straffen van dreumessen: ik heb ooit eens gehoord dat als kinderen beginnen te lachen als je ze wilt straffen ze je niet uitlachen maar juist beginnen te lachen omdat ze willen dat jij dat ook weer doet in plaats van boos zijn. Dat scheelde bij mij een hoop ergernis toen ik me dat realiseerde want oei wat werd ik giftig als hij nog eens keihard ging lachen als ik hem op de gang zette.
Dat van dat lachen zou in dit geval nog best wel eens kunnen kloppen. Dit is namelijk de snuit die Kai trekt als hij op zijn kop krijgt:quote:Op dinsdag 27 juni 2006 21:20 schreef kozakken het volgende:
[..]
Mooi gezegd Karin! Ik las dit laatst ook ergens en kon me daar goed in vinden. Lachen om je weer aan het lachen te krijgen of een beetje van de zenuwen.
Geeft mij ook wel wat meer rust (wanneer het me in tijden van ergernis in ieder geval wel te binnen schiet)
De dokter gaf zelf al aan dat hij niet kon garanderen of het zou helpen.quote:Op dinsdag 27 juni 2006 21:35 schreef bixister het volgende:
tan, jessai moet misschien dus ook al zo'n operatie ondergaan, wat sneu toch al die klachten. succes bij het afwegen van alle voors en tegens. lastig dat je niet kunt overzien of 't echt zou helpen.
Ik breek heel even in hier...quote:Op woensdag 28 juni 2006 07:37 schreef Tan het volgende:
Chinook heeft constant ontstoken amandelen, die hangen dan echt knalrood en pijnlijk in haar keel. Bij haar heb ik écht zoiets van, ja, ze moeten eruit.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |