Dat vond ik dus ookquote:
Ik begin over drie weken al in New York met training. Begin september is dat klaar en ga ik direct door naar Londen, aan de bak!quote:Op zondag 25 juni 2006 00:44 schreef Martijn_77 het volgende:
Idd en Engeland is ook niet zo ver weg.
Maar wanneer ga je er beginnen?
Zo dat is het betere werkquote:Op zondag 25 juni 2006 00:46 schreef Drive-r het volgende:
[..]
Ik begin over drie weken al in New York met training. Begin september is dat klaar en ga ik direct door naar Londen, aan de bak!
Ja, maar wel haasten met alle laatste zaken hier in orde maken... Maar goed, daar heb ik nu meer tijd voor, studie is in ieder geval af... Nu lekker tukkie doen... Trusten!quote:
Ik ben al vaker in NY geweest en vond het inderdaad geweldig, hou sowieso wel van steden. Londen heeft echter toch nog mijn voorkeur. Meer 'echte' cultuur, goed eten, eerlijke gezelligheid en niet de gemaakte beleefdheid. Dus eigenlijk sluit mijn plan goed aan bij deze voorkeur, eerst een korte periode NY en dan settlen in Londen... zonder FOK!, ben ik bang...quote:Op zondag 25 juni 2006 10:14 schreef Isabeau het volgende:
Hey, Euc, wat was eigenlijk de reactie toen je vertelde dat het wel erg dure wijn was die ze de gasten hadden voorgeschoteld? Kan me niet herinneren dat iemand heeft aangeboden om een nieuwe fles wijn voor je te halen.
En Drive-r ik vond NY de mooiste stad ter wereldEn ik ben een echt plattelands geef-mij-maar-bos-en-natuur-meisje
Maar op New York word je zo verliefd. Ik wil zoooo graag weer een keer terug! Het is dan wel geen Delft, maar het is er ook hel mooi
![]()
Die tweede helft dat was toch geen voetballenquote:
Tijdens een wedstrijd van het Nederlands Elftal gaan liggen slapenquote:Op maandag 26 juni 2006 09:47 schreef Isabeau het volgende:
Ik lag lekker te slapen tijdens het voetbal, maar ik heb gehoord dat het een kaartenregen was
Kaartenregen? Lieverd, er was bijna een kaarten-weeralarm daar!quote:Op maandag 26 juni 2006 09:47 schreef Isabeau het volgende:
Ik lag lekker te slapen tijdens het voetbal, maar ik heb gehoord dat het een kaartenregen was
Bij ons waren het echt hoosbuien en kwam zelfs het water omhoog in de gootsteen.quote:Op maandag 26 juni 2006 13:24 schreef kabouter.muts het volgende:
Hier hebben we niet veel meer gehad dan een buitje en wat miezer.
Geen onweer, hagel en wind. (en daar hou ik zo van....)
De voorzitter van de FIFA zegt ook dat er geen smeergeld is aangenomen binnen de top van FIFA, rrrright.quote:Op dinsdag 27 juni 2006 00:41 schreef krakkemieke het volgende:
Naja, ik ben geen voetbalfan, maar de voorzitter van de FIFA zei dat die scheids een gele kaart had kunnen krijgen. En daar sluit ik me bij aan........
En heb je al wat gekocht?quote:Op dinsdag 27 juni 2006 01:24 schreef Stereotomy het volgende:
Ik sta al klaar om alle Oranje 35% korting produkten van de AH op te kopen. Na kerst at ik ook twee weken lang heerlijke AH Excellent produkten die 35% afgeprijsd waren
Dat lijkt mij idd erg raarquote:Op donderdag 29 juni 2006 01:12 schreef Drive-r het volgende:
Nou, weer een dag voorbij. Ik ben langzaam met aftellen begonnen, nog 9 dagen en dan is mijn leventje in Delft (en eigenlijk Nederland) ten einde... Erg vreemd gevoel om mensen tegen te komen en bij het afscheid nemen te bedenken dat dit waarschijnlijk de laatste keer in een paar jaar is...
Hoe zo ze hebben daar toch ook internet?quote:Op donderdag 29 juni 2006 01:12 schreef Drive-r het volgende:
En natuurlijk Fok te moeten gaan missen![]()
Da's waar, maar op kantoor is alles geblokt. Daarbij werk ik 80 uur in de week en zal ik buiten kantoor dus weinig internet zien... Fok is ook eigenlijk alleen leuk als je regelmatig kunt checken, vind ik... 1 keer in de week en de lol is er af...quote:Op donderdag 29 juni 2006 20:10 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Dat lijkt mij idd erg raar![]()
[..]
Hoe zo ze hebben daar toch ook internet?![]()
Vergeet niet naar Domashnya Kuchnya of Puzata Gata te gaan! Puzata Gata heeft mijn voorkeur. Loop vanaf het Onafhankelijkheidsplein Kreshatik af, en als je bij het eind bent, bij de Rinok (overdekte markt), ga dan naar links. Na 200 meter zie je op het kruispunt Puzata Gata staan. Heerlijk Oekraiens voedsel, je hele dienblad vol, voor een paar EUR. De kip smetana is mijn favoriete gerecht.quote:Op zondag 9 juli 2006 15:26 schreef Drive-r het volgende:
Zit nu in Kiev met wat vrienden. Echt heerlijk aan het eten hier, borsht, russische dumplings en dat soort lekkernijen. Keuken is helemaal niet verkeerd, vind hem eigenlijk leuker dan tsjechie. Nog een paar dagen en dan vlieg ik terug. Daarna direct door naar New York voor mijn training, zin in...
Ik heb behoorlijk wat Oekraieens voedsel gegeten, van duur en exclusief tot op de straathoek, heerlijk. De hele overstap vanuit techniek naar banking is vrij simpel. Ik heb me gewoon zonder enige voorbereiding ingeschreven voor een zomerstage bij een grote bank in Londen. Vervolgens de interviews met behulp van wat gidsjes op het allerlaatste moment (hoorde pas 36 uur van tevoren dat ik naar Londen moest) voorbereid en de stage gekregen. Aldaar vervolgens een baan aangeboden gekregen.quote:Op maandag 10 juli 2006 00:57 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Vergeet niet naar Domashnya Kuchnya of Puzata Gata te gaan! Puzata Gata heeft mijn voorkeur. Loop vanaf het Onafhankelijkheidsplein Kreshatik af, en als je bij het eind bent, bij de Rinok (overdekte markt), ga dan naar links. Na 200 meter zie je op het kruispunt Puzata Gata staan. Heerlijk Oekraiens voedsel, je hele dienblad vol, voor een paar EUR. De kip smetana is mijn favoriete gerecht.
En offtopic, ik studeer nu in Eindhoven maar wil het hele ingenieurgebeuren ook vaarwelzeggen en me in de zakenwereld storten. Hoe ben jij bij een investeringsbank gekomen, en welke extracurriculaire zooi heb jij tijdens je studie gedaan dat ze je ervoor aannamen? Het was me in Februari dit jaar gelukt om me in de Business Course van de Rabo te wurmen ten koste van een paar fanatieke econometristendus heb al een beginnetje gemaakt.
Wat een vragen
Begrijp wel wat je bedoelt!quote:Op dinsdag 11 juli 2006 20:21 schreef Drive-r het volgende:
[..]
@Walrik: Ik val juist voor Londen door die opzet van kleine dorpen, dat maakt het voor mij heel relaxed, vriendelijke en lekker struinen over straat. NY is geweldig, maar uiteindelijk voor mij persoonlijk minder. Daarnaast staat de hele Amerikaanse mentaliteit mij minder aan, hoewel dat ik NY natuurlijk veel minder naar voren komt dan in andere gebieden van de VS. Ik ben op zich enorm thuis in grote steden, maar Londen vond ik juist weer eens anders en meer 'thuis'.
Hey getrouwde beakerquote:Op zaterdag 29 juli 2006 19:01 schreef Beaker het volgende:
Gisteren hebben we mosselen gegeten en ze waren echt super lekker (en helemaal niet klein)
Wat ons opviel was dat er heel veel krabbetjes in zaten![]()
Is het een fabel of is het waar, van die krabbetjes word je ziek?
Wie heeft er informatie over?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |