Een partij met ballen geeft leden de vrijheid een afwijkend standpunt op sommige dossiers te nemen.quote:Op woensdag 21 juni 2006 16:19 schreef Dagonet het volgende:
Als ze dat niet wilde, als ze zich niet naar het partijbeleid wilde schikken, had ze er nooit mee ingestemd natuurlijk. Zij koos voor de VVD en die stelde bepaalde voorwaarden, niets mis mee.
Een partij waar elk lid een ander standpunt inneemt, ja handig. Kan je net zo goed alle partijen afschaffen.quote:Op woensdag 21 juni 2006 16:28 schreef SCH het volgende:
[..]
Een partij met ballen geeft leden de vrijheid een afwijkend standpunt op sommige dossiers te nemen.
Nee, niet elk lid een ander standpunt en ook niet voortdurend, dan chargeer je. Maar het is echt niet ongebruikelijk dat er fractieleden met een afwijkend standpunt op gevoelige dossiers zijn en dat ze ook anders stemmen. Ik herinner me bijvoorbeeld dat bij de PvdA uiteindelijk 1 of 2 mensen tegen het gevoelige dossier van de Uruzgan-missie stemden.quote:Op woensdag 21 juni 2006 16:31 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Een partij waar elk lid een ander standpunt inneemt, ja handig. Kan je net zo goed alle partijen afschaffen.
Dat is wel iets anders dan in het openbaar het beleid uitgevoerd door een minister van je eigen partij te bekritiseren.quote:Op woensdag 21 juni 2006 16:42 schreef SCH het volgende:
[..]
Nee, niet elk lid een ander standpunt en ook niet voortdurend, dan chargeer je. Maar het is echt niet ongebruikelijk dat er fractieleden met een afwijkend standpunt op gevoelige dossiers zijn en dat ze ook anders stemmen. Ik herinner me bijvoorbeeld dat bij de PvdA uiteindelijk 1 of 2 mensen tegen het gevoelige dossier van de Uruzgan-missie stemden.
Nee, dat is niet anders. Over die 26.000 is een debat gevoerd, net als over Uruzgan. En het was een mogelijkheid geweest dat Ayaan in dat debat een andere positie had ingenomen dan de rest van de fractie. Het is pas beleid van de minister geworden na dat debat.quote:Op woensdag 21 juni 2006 16:45 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Dat is wel iets anders dan in het openbaar het beleid uitgevoerd door een minister van je eigen partij te bekritiseren.
Verdonk vs. Rutte?quote:Op woensdag 21 juni 2006 16:31 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Een partij waar elk lid een ander standpunt inneemt, ja handig. Kan je net zo goed alle partijen afschaffen.
Nou en? Ons stelsel heeft helemaal geen partijen nodig. Dat de VVD eisen stelt aan mensen voordat ze ze opneemt op de kieslijst is nogal logisch. Dat een gekozen parlementslid zich laat ringeloren door de partij is niet nodig. Hirsi Ali had haar belofte aan de VVD mogen breken wat mij betreft. Ze zat er op persoonlijke titel tenslotte. Zoals alle parlementariërs.quote:Op woensdag 21 juni 2006 16:31 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Een partij waar elk lid een ander standpunt inneemt, ja handig. Kan je net zo goed alle partijen afschaffen.
Het is een groot misverstand dat de VVD een liberale partij is.quote:Op woensdag 21 juni 2006 15:06 schreef knowall het volgende:
Is dit nou de liberale 'vrijheid'?
De VVD is 1 groot misverstandquote:Op donderdag 22 juni 2006 19:48 schreef NewOrder het volgende:
[..]
Het is een groot misverstand dat de VVD een liberale partij is.
Alsof het vrijheidsbeeld écht voor vrijheid staat.quote:Op donderdag 22 juni 2006 20:41 schreef Lyrebird het volgende:
Ik reageer per definitie niet inhoudelijk op een TS die een avatar van Che Guevara heeft.
Nu zou het natuurlijk heel makkelijk zijn om te stellen dat ik ook niet inhoudelijk reageer op iemand die een symbool in zijn avatar heeft dat staat voor een land dat vele ontwikkelingslanden arm heeft gehouden door hen op een ondemocratische wijze het libertarisme door de strot te douwen. Maar dat zou flauw zijn. Daarnaast zie ik het als een fascistische daad om rare consequenties te verbinden aan iemandsquote:Op donderdag 22 juni 2006 20:41 schreef Lyrebird het volgende:
Ik reageer per definitie niet inhoudelijk op een TS die een avatar van Che Guevara heeft.
Zolas bij de SP zeker!quote:Op woensdag 21 juni 2006 16:28 schreef SCH het volgende:
[..]
Een partij met ballen geeft leden de vrijheid een afwijkend standpunt op sommige dossiers te nemen.
Aangezien jij op het moment van schrijven de lezer was mag deze vraag met een volmondig 'nee' beantwoord worden, me dunkt. Maar je hebt gelijk hoor, de schrijver is inderdaad geen man om serieus te nemen (dit uiteraard geheel in tegenstelling tot jouw 'Paul Berman' met z'n fascisme-fetisjquote:Op vrijdag 23 juni 2006 00:53 schreef Lyrebird het volgende:
Nemen we de lezer nog serieus?
Dat vind ik niet. Ze zoekt gewoon het beste (machts)platform waar ze haar idealen en principes het beste kan propageren.quote:Op donderdag 22 juni 2006 19:28 schreef SCH het volgende:
Ze gaat alleen voor de macht dus en niet voor idealen en principes.
Omdat die op een historisch dieptepunt was beland na de verkiezingen in mei 2002 en in de maanden daarna alleen maar bezig was met het likken van de wonden. Zij was al weg voordat Bos aan de macht kwam en weer vertrouwen wist te winnen. Achteraf gezien heeft ze te snel het bijltje erbij neergelegd, maar dat is dus dat opportunistische vanuit een gebrek aan teamplayerkwaliteiten.quote:Op vrijdag 23 juni 2006 00:10 schreef MrX1982 het volgende:
Waarom is ze dan niet bij de PvdA gebleven.
Ze heeft geen politieke kleur in mijn ogen. Voornamelijk omdat ze geen poltica is (geweest). Formeel wel natuurlijk, maar je snapt wel wat ik bedoel.quote:Daarnaast als de VVD al niet voor 100% haar partij is waarom is ze dan naar die conservatieve denktank in de VS gegaan. Wat voor politieke kleur heeft Ayaan nu eigenlijk.
Wanneer is iemand volgens jou een politicus en wanneer is dit formeel?quote:Op vrijdag 23 juni 2006 10:13 schreef Sidekick het volgende:
Voornamelijk omdat ze geen poltica is (geweest). Formeel wel natuurlijk, maar je snapt wel wat ik bedoel.
Ze is natuurlijk drie jaar lang een politicus geweest omdat ze in de Tweede Kamer heeft gezeten. Dat is de formele definitie.quote:Op vrijdag 23 juni 2006 10:36 schreef sigme het volgende:
[..]
Wanneer is iemand volgens jou een politicus en wanneer is dit formeel?
Ik ben met je eens dat het onmogelijk is te ontkennen dat iemand politicus is als die persoon gekozen volksvertegenwoordiger is.quote:Op vrijdag 23 juni 2006 11:10 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Ze is natuurlijk drie jaar lang een politicus geweest omdat ze in de Tweede Kamer heeft gezeten. Dat is de formele definitie.
Maar net als Boer Koekoek zou ik Hirsi Ali toch niet onde de noemer politicus scharen. Politiek is totaal niet haar podium en vandaar dat ik vind dat ze geen politieke kleur heeft.
Een plaats waar ze haar 'strijd' aangaat. Nu zoekt ze een ander podium op, namelijk een Amerikaanse conservatieve denktank. Daar zal ze imho meer op haar plaats zijn dan in de politiek.quote:
Ik vond dat ze haar positie als parlementariër uitstekend benut heeft om haar boodschap voor het voetlicht te krijgen. Volgens mij had ze in geen enkele andere positie zoveel spreektijd (op tv, in krant) en zoveel aandacht gekregen als dat ze nu had.quote:Op vrijdag 23 juni 2006 15:22 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Een plaats waar ze haar 'strijd' aangaat. Nu zoekt ze een ander podium op, namelijk een Amerikaanse conservatieve denktank. Daar zal ze imho meer op haar plaats zijn dan in de politiek.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |