Nee? Big Boss is afgefikt, Praxis zit in de Koogquote:Op donderdag 4 maart 2010 08:46 schreef CompleetZuivelonbijt het volgende:
was laatst weer even in de mn oude stad, de praxis is afgebrand!?!?!
oja big boss iddquote:Op donderdag 4 maart 2010 08:51 schreef Ezechielk het volgende:
[..]
Nee? Big Boss is afgefikt, Praxis zit in de Koog![]()
Is trouwens al (bijna) een jaar geleden.
Mjah, weinig veranderd behalve de koemarkt inderdaad. En we hebben er een parkeergarage bij.quote:Op donderdag 4 maart 2010 08:52 schreef CompleetZuivelonbijt het volgende:
[..]
oja big boss idd
voor de rest in er weinig veranderd, behalve de koemarkt? zag er gezellig uit. bestaat aad/landsdael nog? goeie ouwe tijd.
Dat zat daarvoor ofzo? Zal wel voor mijn tijd geweest zijnquote:Op donderdag 4 maart 2010 09:01 schreef Duvel het volgende:
Big Boss? Brantjes bedoel je!
Brantjes is afgebrand idd.
Brantjes is de naam van de familie van wie die bouwmarkt was. Later hebben ze zich aangesloten bij de keten Big Boss. Maar bij ons zijn ze altijd Brantjes blijven heten.quote:Op donderdag 4 maart 2010 09:03 schreef Ezechielk het volgende:
[..]
Dat zat daarvoor ofzo? Zal wel voor mijn tijd geweest zijn
Hehehe, vandaar. Mijn vader zou dat geweten hebben als historisch Purmerend gek zijnde, maar zoals ik al zei, voor mijn tijdquote:Op donderdag 4 maart 2010 09:22 schreef Duvel het volgende:
[..]
Brantjes is de naam van de familie van wie die bouwmarkt was. Later hebben ze zich aangesloten bij de keten Big Boss. Maar bij ons zijn ze altijd Brantjes blijven heten.
Nope, niet van plan ook.quote:Op vrijdag 5 maart 2010 09:01 schreef Doopy-X- het volgende:
Hier nog mensen die een huis gekocht hebben in de nieuwe wijk Tuindorp?
Tuindorp? in welk gedeelte van purmerend komt dat? weidevenne ofzo?quote:Op vrijdag 5 maart 2010 09:01 schreef Doopy-X- het volgende:
Hier nog mensen die een huis gekocht hebben in de nieuwe wijk Tuindorp?
WeideVenne ìs het Tuindorp van Purmerendquote:Op vrijdag 5 maart 2010 09:47 schreef CompleetZuivelonbijt het volgende:
[..]
Tuindorp? in welk gedeelte van purmerend komt dat? weidevenne ofzo?
kende alleen scheidevennequote:Op vrijdag 5 maart 2010 09:49 schreef Ezechielk het volgende:
[..]
WeideVenne ìs het Tuindorp van Purmerend
Jup: http://www.tuindorp-weidevenne.nl/quote:Op vrijdag 5 maart 2010 09:47 schreef CompleetZuivelonbijt het volgende:
[..]
Tuindorp? in welk gedeelte van purmerend komt dat? weidevenne ofzo?
Mochten er nog mensen zijn die dat wel van plan zijn. Ik heb een forumpje gemaakt om met je medebewoners in contact te komen. Ik heb met de makelaar afgesproken dat hij alle kopers hiervan op de hoogte gaat brengen maar even via deze weg spammen kan geen kwaad misschien:quote:
helaas wel. vvd gaat voor veiligheid. zij willen meer cameras in het stadje terwijl inwoners aangeven dat conflicten al kunnen beginnen binnen in de cafe's. ook wordt maar een klein procent van de beelden bekeken, en ook nooit op tijd. veiligheid is ook de plaatselijke commerciele speerpunt helaas omdat vertrutte mensen zich "onveilig voelen" door de media. dat zo'n flut-partij en Cda en Pvda grootste worden en blijven vind ik echt bizar.quote:Op woensdag 3 maart 2010 14:48 schreef Duvel het volgende:
Is de VVD in Purmernd niet al een eeuwigheid aan de macht?
Laten we een verzoenend gebaar maken, en Purmerend teruggeven aan de zee, zijn we gelijk van dat cda bastion afquote:Op zaterdag 6 maart 2010 23:32 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
helaas wel. vvd purmerend wilt meer cameras in het stdaje terwijl inwoners aangeven dat conflicten al beginnen binnen in de cafe's. "veiligheid" is ook de plaatselijke commerciele speerpunt helaas. omdat vertrutte mensen zich "onveilig voelen" door de media. dat zo'n partij en Cda en Pvda grootste worden en blijven, vind ik echt bizar.
Tussen 5 en 7 rijdt er niksquote:Op zaterdag 6 maart 2010 22:41 schreef julian6 het volgende:
Hallo allemaal. Ik ga volgende week zaterdag een avondje stappen in de P3 Purmerend, maar ik wil graag weten of je na 5 uur nog vervoer naar Amsterdam (noord) kunt krijgen ergens? De vroegste bus gaat pas na zeven uur en om nou 2 uur te gaan wachten vinden we niet zo chill
Iemand tips?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |