FOK!forum / Stad & Streek / Oss.
Aurelianusdinsdag 20 juni 2006 @ 21:42


Een bruisende, Brabantse metropool vol mensen, ideeën, geschiedenis, rookworsten en SP-electoraat. Aan Oss kleeft niet bepaald een positief imago. De stad staat bekend om zijn criminaliteit, wat enkel gebaseerd is op het verleden toen Oss slachtoffer werd van de economische depressie van de jaren '30. Daarmee in verband staat Oss als industriestad: grote bedrijven als Unilever en Organon hebben er hun wortels. Nog steeds is er op industrieterrein in het zuiden van de stad een Unox-fabriek te vinden en pal naast het station staat het blauwe gevaarte van de Organon.

Oss kende in de bronstijd al bewoning, zo is er ook intensief archeologisch onderzoek gedaan in de wijk Ussen, de Mettegeupel en de Horzak. De eerste schriftelijke vermelding van de nederzetting is in een brief uit 1069 van paus Alexander II aan de abdij van Echternach waarin de rechten van die abdij over de kerk in Oss worden bevestigd. Oss kreeg in 1399 stadsrechten van Johanna van Brabant, wat een bescheiden stimulans was voor economische ontwikkeling. Tijdens de oorlogen tussen de hertogdommen van Brabant en Gelre kwam Oss er vaak bekaaid vanaf. Ook de opstand van Willem van Oranje tegen de Spaanse overheersing en de protestantse overheersing die dat betekende voor het katholieke stadje Oss was een vervelende ervaring. Aan het einde van de negentiende eeuw, met de opkomst van de industrialisatie van Nederland, kende Oss een bloeitijd, zowel qua inwonersaantal als qua economie. De industrialisatie heeft nog de grootste invloed gehad op de beeldvorming en op het uiterlijk van de stad zelf gehad.

Tegenwoordig wordt de stad steeds groter en wordt er veel bijgebouwd, maar ook veel vernieuwd. Dat vernieuwen van gebouwen, van architectuur is misschien wel typisch voor Oss. Zo ging men in het verleden niet erg zorgvuldig om met oude gevels en bouwwerken. Voor een lange tijd was Oss een typisch CDA-bolwerk, maar met de opkomst van de SP onder Jan Marijnissen veranderde dat en kreeg de stad een rood kleurtje. Momenteel voert de SP met de VDG, een lokale partij, en de PvdA het bestuur over de stad. De SP moest echter in 2006 een flink percentage zetels inleveren omdat ze het ziekenhuis niet in de stad konden houden.

Beelden zeggen vaak meer dan woorden, dus hier een selectie van fraaie foto's (met toch nog een paar verhelderende bijschriften):


Dit is het Jan Cunen Museum. Het gebouw kent een interessante geschiedenis. De zoon van de bekende margarinefabrikant Simon van den Bergh liet het in 1888 bouwen voor zijn dochter en noemde het 'Villa Constance'. In 1891, toen de familie Oss verliet, kwam het gebouw in handen van Anton Jurgens, ook een bekende margarinefabrikant. Hij hernoemde de villa tot 'Villa Johanna'. Toen ook in 1899 Anton Jurgens vertrok uit Oss werd het gebouw opgekocht door een Franse kloosterorde. En van 1921 tot 1974 was deze villa het gemeentehuis. De archivaris Jan Cunen begon in de kelder van het gemeentehuis een bescheiden museum en na de bouw van een nieuw gemeentehuis werd het gehele gebouw in gebruik genomen als museum. Momenteel is men bezig aan een verbouwing van het museum.


Dit is de oude watertoren van Oss, die tegenwoordig deel is van de Oss Ulu Moskee. Het feit dat de watertoren werd versierd met oranje vlaggen werd een nationaal nieuwsitem. Hier zijn meer foto's te vinden.


Op de rotonde tussen de Kantsingel en de Julianasingel staat de Os van Oss. De os is dezelfde os als die uit het gemeentelijke logo.


Voor het Titus Brandsmalyceum staat al jaren een nogal saai standbeeld van de katholieke verzetsheld die zalig is verklaard door Johannes Paulus II. Tijdens de examenstunt van dit jaar besloot men, onder invloed van de MTV-cultuur, het beeld maar eens te pimpen. Het resultaat (Travestitus Brandsma) schoot in het verkeerde keelgat van pastoor Mennen van de Grote Kerk.


Een skyline van Oss. Met één van de twee molens van de stad aan de linkerkant en de Grote Kerk aan de rechterkant.


Van links naar rechts zijn dit de wethouders: Jan van Loon, Jules Iding, Hendrik Hoeksema en Chris Ermers. Afgebeeld is overigens niet PvdA-burgemeester Herman Klitsie, die de komende tijd lunchbezoeken gaat brengen om te praten met 'de burger'. Op de achtergrond is trouwens het kunstwerk te zien dat staat op de grens tussen de opgeheven gemeente van Ravenstein en Oss. Het zijn twee figuren waarvan er één een mes vasthoudt. Het beeld veroorzaakte dan ook veel ophef omdat er een link zou kunnen gelegd met het messentrekkersverleden van Oss. De maker van het kunstwerk stelde echter dat het mes refereert aan het verleden van Oss als producent van vlees.

Verder nog een paar oude foto's van Oss, gejat van brabantfoto.com:


Unox-Fabrieken (voorheen H. Hartog's), Gasstraat, Oss


Voormalige Margarinefabriek van A. Jurgen, Kantsingel, Oss

Voor de geïnteresseerden is er een flinke literatuurlijst om na te pluizen. Er is namelijk nog genoeg te lezen, te zien en te weten over Oss.

[ Bericht 4% gewijzigd door Aurelianus op 22-06-2006 20:38:46 ]
thaleiadinsdag 20 juni 2006 @ 21:45
quote:
Op dinsdag 20 juni 2006 21:42 schreef Aurelianus het volgende:
Voor het Titus Brandsmalyceum staat al jaren een nogal saai standbeeld van de katholieke verzetsheld die zalig is verklaard door Johannes Paulus II. Tijdens de examenstunt van dit jaar besloot men, onder invloed van de MTV-cultuur, het beeld maar eens te pimpen. Het resultaat (Travestitus Brandsma) schoot in het verkeerde keelgat van pastoor Mennen van de Grote Kerk.
Ha, daar heb ik gewerkt. Best 'n lollige stunt, onschuldig vermaak, niets mis mee
Ingridh007dinsdag 20 juni 2006 @ 21:47
Wat een OP, daar kan t Eindhoventopic een puntje aan zuigen.
Vriendlief is een Ossenaar in hart en nieren, vandaar mijn TVP.
Aurelianusdinsdag 20 juni 2006 @ 21:48
quote:
Op dinsdag 20 juni 2006 21:45 schreef thaleia het volgende:

[..]

Ha, daar heb ik gewerkt. Best 'n lollige stunt, onschuldig vermaak, niets mis mee
ik heb er zes jaar lang onderwijs mogen genieten. De meningen over de stunt waren vrij verdeeld, zo woedde er een flinke pennenstrijd in het Brabants Dagblad.
Aurelianusdinsdag 20 juni 2006 @ 22:17
http://i6.tinypic.com/153ad04.jpg

Voor de talloze mensen die me smeken om een toffe achtergrond heb ik er eentje geüpload. Het is de kerk van de parochie Maria Onbevlekt Ontvangen, voornamelijk bekend als 'De Grote Kerk'.

Ik wéét trouwens dat er meer Ossenaren zijn op dit forum, dus meld je even alhier.
PM-girldinsdag 20 juni 2006 @ 22:46
Ik werk in Oss!
Dos37dinsdag 20 juni 2006 @ 23:06
Ik ben nog nooit in oss geweest
Intxaurragadinsdag 20 juni 2006 @ 23:20
Oss. De as van het goed.
Aurelianusdinsdag 20 juni 2006 @ 23:51
quote:
Op dinsdag 20 juni 2006 22:46 schreef PM-girl het volgende:
Ik werk in Oss!
Bij de Unox of bij de Organon?
Aurelianusdinsdag 20 juni 2006 @ 23:51
quote:
Op dinsdag 20 juni 2006 23:06 schreef Dos37 het volgende:
Ik ben nog nooit in oss geweest
Het is een aanrader. Werkelijk.
Spockjuh_dinsdag 20 juni 2006 @ 23:52
ik kom alleen in Oss vanwege voetbal+ verplichte buscombi, verder wil ik er niet komen..
Intxaurragadinsdag 20 juni 2006 @ 23:54
Misschien is het nog wel nuttig te melden dat onder andere Ravenstein, Berghem, Haren, Herpen en Megen onder de gemeente Oss vallen. Het rijk waar de zon nooit ondergaat dus.
Aurelianuswoensdag 21 juni 2006 @ 00:03
quote:
Op dinsdag 20 juni 2006 23:54 schreef Intxaurraga het volgende:
Misschien is het nog wel nuttig te melden dat onder andere Ravenstein, Berghem, Haren, Herpen en Megen onder de gemeente Oss vallen. Het rijk waar de zon nooit ondergaat dus.
Even een complete lijst van dorpen die ten prooi zijn gevallen aan het Osse imperialisme: Berghem, Ravenstein, Herpen, Megen, Haren, Macharen, Deursen en Dennenburg, Overlangel, Koolwijk, Huisseling, Neerloon, Demen, Dieden, Neerlangel.

En in de toekomst zit er misschien een annexatie van de gemeente Lith aan te komen: http://www.brabantsdagblad.nl/regios/oss/article45830.ece

Wellicht daarna nog de gemeente Maasdonk.
Maanviswoensdag 21 juni 2006 @ 00:14
Ik vind oss maar een lelijke kutstad eigenlijk. Het uitgaansleven staat in geen enkel vergelijk met de plaats waar ik zelf vandaan (uden) kom of welke rondomliggende stad dan ook (naja misschien veghel of een ander kutgehucht). Verder is ook het winkelcentrum niet echt geweldig te noemen. Alles is veel te ver van elkaar verspreid

Wel positief vind ik de kermis en de bowlingbaan op de rusheuvel

Enne.. hoi Spockjuh!
DutchGoonerwoensdag 21 juni 2006 @ 00:20
quote:
Op woensdag 21 juni 2006 00:03 schreef Aurelianus het volgende:

[..]

Even een complete lijst van dorpen die ten prooi zijn gevallen aan het Osse imperialisme: Berghem, Ravenstein, Herpen, Megen, Haren, Macharen, Deursen en Dennenburg, Overlangel, Koolwijk, Huisseling, Neerloon, Demen, Dieden, Neerlangel.

En in de toekomst zit er misschien een annexatie van de gemeente Lith aan te komen: http://www.brabantsdagblad.nl/regios/oss/article45830.ece

Wellicht daarna nog de gemeente Maasdonk.
En als we dan nog iets langer wachten is Oss op den duur gemeente 's-Hertogenbosch
Intxaurragawoensdag 21 juni 2006 @ 00:22
quote:
Op woensdag 21 juni 2006 00:20 schreef DutchGooner het volgende:

[..]

En als we dan nog iets langer wachten is Oss op den duur gemeentje 's-Hertogenbosch
En dan zal Den Bosch inzien dat ze de subsidiekraan voor de plaatselijke FC maar beter kunnen dichtdraaien, omdat ze dan een voetbalclub in hun gemeente hebben met betere promoveringskansen.
DutchGoonerwoensdag 21 juni 2006 @ 00:23
quote:
Op woensdag 21 juni 2006 00:22 schreef Intxaurraga het volgende:

[..]

En dan zal Den Bosch inzien dat ze de subsidiekraan voor de plaatselijke FC maar beter kunnen dichtdraaien, omdat ze dan een voetbalclub in hun gemeente hebben met betere promoveringskansen.
Welke subsidie

Jah,ik snap je punt wel hoor
Intxaurragawoensdag 21 juni 2006 @ 00:29
quote:
Op woensdag 21 juni 2006 00:23 schreef DutchGooner het volgende:

[..]

Welke subsidie
Werkt dat niet zo? Nou ja, leningen dan. Of red Den Bosch het zelf wel?
quote:
Jah,ik snap je punt wel hoor
Ik hoopte al dat het onderliggende "Oss is veul beter dan Den Bosch, man, gek " goed naar voren kwam
Intxaurragawoensdag 21 juni 2006 @ 00:31
Voor zij die willen genieten van die typische pittoreske Osse nieuwbouwstraten:

DutchGoonerwoensdag 21 juni 2006 @ 00:43
quote:
Op woensdag 21 juni 2006 00:29 schreef Intxaurraga het volgende:

[..]

Werkt dat niet zo? Nou ja, leningen dan. Of red Den Bosch het zelf wel?
Dit komt al meer in de buurt
quote:
[..]

Ik hoopte al dat het onderliggende "Oss is veul beter dan Den Bosch, man, gek " goed naar voren kwam
Da snapte ik maar ik weet gelukkig beter
Dr.Xwoensdag 21 juni 2006 @ 08:31
Oss

Naja eigenlijk is t maar een lelijke stad met te weinig uitgaansgelegenheden...

Voorlopig hou ik het maar bij Nijmegen
Kevin1Bravowoensdag 21 juni 2006 @ 10:24
Pap en Pudding: "Ik ben zo blij blij dak in Oss geboren zij, wat een Ossenaar het kei veul perspectief!"

Zelf in hartje Oss geboren, supporter van de mooiste club van Nederland: TOP Oss.

Zit op Titusbrandsma lyceum waar in de OP dat standbeeld staat .
Kindervriendwoensdag 21 juni 2006 @ 10:34
Oss.

Waar komt de naam eigenlijk vandaan. Waarom dubbel 'S'? Is het iets nazistisch?
Kevin1Bravowoensdag 21 juni 2006 @ 10:38
quote:
Op woensdag 21 juni 2006 10:34 schreef Kindervriend het volgende:
Oss.

Waar komt de naam eigenlijk vandaan. Waarom dubbel 'S'? Is het iets nazistisch?
Os is een koe. Denk dat ze 'Os' té veel vonden lijken op het dier. ox van Unox staat voor Os btw .
Intxaurragawoensdag 21 juni 2006 @ 10:49
quote:
Op woensdag 21 juni 2006 10:38 schreef Kevin1Bravo het volgende:

[..]

Os is een koe. Denk dat ze 'Os' té veel vonden lijken op het dier. ox van Unox staat voor Os btw .
Oss is een oud Keltisch woord dat drassig betekent. Van de zelfde woordstam als de Franse rivier Rhône (oorspronkelijk Rosne).
Aurelianuswoensdag 21 juni 2006 @ 10:54
Tot een eeuw geleden ongeveer heette Oss volgens mij nog Ossch. En in de middeleeuwen 'Osne'. Over de oorsprong van de naam heb ik verscheidene verklaringen gelezen, maar geen enkele is volgens mij algemeen geaccepeteerd.
Aurelianuswoensdag 21 juni 2006 @ 10:55
quote:
Op woensdag 21 juni 2006 10:24 schreef Kevin1Bravo het volgende:
Pap en Pudding: "Ik ben zo blij blij dak in Oss geboren zij, wat een Ossenaar het kei veul perspectief!" [afbeelding]
Goed nummer.
Intxaurragawoensdag 21 juni 2006 @ 11:06
quote:
Op woensdag 21 juni 2006 10:54 schreef Aurelianus het volgende:
Tot een eeuw geleden ongeveer heette Oss volgens mij nog Ossch. En in de middeleeuwen 'Osne'. Over de oorsprong van de naam heb ik verscheidene verklaringen gelezen, maar geen enkele is volgens mij algemeen geaccepeteerd.
Jawel. Die van mij.
Aurelianuswoensdag 21 juni 2006 @ 11:12
quote:
Op woensdag 21 juni 2006 11:06 schreef Intxaurraga het volgende:

[..]

Jawel. Die van mij.
Bron?
Intxaurragawoensdag 21 juni 2006 @ 11:13
quote:
Op woensdag 21 juni 2006 11:12 schreef Aurelianus het volgende:

[..]

Bron?
Mijn opa zei het.
Kevin1Bravowoensdag 21 juni 2006 @ 11:15
quote:
Op woensdag 21 juni 2006 11:13 schreef Intxaurraga het volgende:

[..]

Mijn opa zei het.
Alles betrouwbaarder dan Wikipedia zeggen we dan maar .
_Arual_donderdag 22 juni 2006 @ 14:46
Ik ben blij dat ik weer weg ben uit Oss, eerlijk gezegd.
Aurelianusdonderdag 22 juni 2006 @ 20:32
quote:
Op donderdag 22 juni 2006 14:46 schreef _Arual_ het volgende:
Ik ben blij dat ik weer weg ben uit Oss, eerlijk gezegd.
In Oss is er ook nieuwbouw om in te wonen, hoor.
Haaibaaikevrijdag 23 juni 2006 @ 01:02
TS, daar staat mijn geboortedorp en mijn huidige woonplaats ook bij.
Bij het platte grond !
_Arual_vrijdag 23 juni 2006 @ 09:28
quote:
Op donderdag 22 juni 2006 20:32 schreef Aurelianus het volgende:

[..]

In Oss is er ook nieuwbouw om in te wonen, hoor.
Ik vind het geen toffe stad, waarschijnlijk ook omdat de jaren die ik er heb gewoond niet leuk waren. Niet dat Oss daar wat aan kan doen, maar er kleven gewoon foute herinneringen aan die plaats.
Dj_Day-Vzaterdag 24 juni 2006 @ 16:55
Goed topique
Haaibaaikezaterdag 24 juni 2006 @ 18:41
quote:
Op vrijdag 23 juni 2006 09:28 schreef _Arual_ het volgende:

[..]

Ik vind het geen toffe stad, waarschijnlijk ook omdat de jaren die ik er heb gewoond niet leuk waren. Niet dat Oss daar wat aan kan doen, maar er kleven gewoon foute herinneringen aan die plaats.
Oss is een fijne stad..Alleen het is een tijd geleden dat ik daar gewinkeld hebt
Ga daar weleens naar het theater ''de Lievekamp"
Chowizaterdag 24 juni 2006 @ 18:41
Ik vind Oss voor homofielen, en saai, en een lelijk station hebben.
Aurelianuszondag 25 juni 2006 @ 14:02
quote:
Op zaterdag 24 juni 2006 18:41 schreef Chowi het volgende:
Ik vind Oss voor homofielen, en saai, en een lelijk station hebben.
Je zult er ongetwijfeld mensen hebben met een homoseksuele geaardheid. En je hebt Station Oss West zeker nog nooit gezien? Die is toch wel een stuk fraaier dan dat onding nabij het centrum (die volgens mij in de toekomst omgebouwd gaat worden).
_Arual_zondag 25 juni 2006 @ 15:53
quote:
Op zondag 25 juni 2006 14:02 schreef Aurelianus het volgende:

[..]

Je zult er ongetwijfeld mensen hebben met een homoseksuele geaardheid. En je hebt Station Oss West zeker nog nooit gezien? Die is toch wel een stuk fraaier dan dat onding nabij het centrum (die volgens mij in de toekomst omgebouwd gaat worden).
Station Oss West is niets meer dan een platformpje. De hokjes waar je kunt wachten zijn al minimaal zes jaar op slot, zodat je in weer in wind naar de altijd vertraagde trein kunt staren. En mijn fiets is er minimaal 5 keer vernield.
Markvrijdag 30 juni 2006 @ 09:05
* Mark is geboren en getogen in Oss

En deze link mag eigenlijk niet ontbreken in de OP:
www.butjedereus.nl
Aurelianusvrijdag 30 juni 2006 @ 10:02
quote:
Op vrijdag 30 juni 2006 09:05 schreef Mark het volgende:
* Mark is geboren en getogen in Oss

En deze link mag eigenlijk niet ontbreken in de OP:
www.butjedereus.nl
Butje.

Schandalig dat ik die ben vergeten. "Voor al uw steakpartijen".
Dj_Day-Vvrijdag 30 juni 2006 @ 14:40
Butje Nooit van gehoord.
Haaibaaikevrijdag 30 juni 2006 @ 16:15
Kennen jullie (echte Ossenaren)het Juffertje daar kan je lekkere ijs kopen
Markvrijdag 30 juni 2006 @ 16:33
Hmm, da's Hollands ijs. Venezia was toch meer een traktatie
Sasandravrijdag 30 juni 2006 @ 16:40
quote:
Op vrijdag 30 juni 2006 16:15 schreef Haaibaaike het volgende:
Kennen jullie (echte Ossenaren)het Juffertje daar kan je lekkere ijs kopen
Precies, vroeger ging ik met mijn moeder vaak naar de markt in Oss en na afloop kreeg ik dan een ijsje van het Juffertje, heerlijk. Bestaat dat nog?
Leuk dat je het Jan Cunen Centrum laat zien, maar dan heb je het qua mooie gebouwen in Oss wel gehad.
Haaibaaikevrijdag 30 juni 2006 @ 16:43
quote:
Op vrijdag 30 juni 2006 16:40 schreef Sasandra het volgende:

[..]

Precies, vroeger ging ik met mijn moeder vaak naar de markt in Oss en na afloop kreeg ik dan een ijsje van het Juffertje, heerlijk. Bestaat dat nog?
Ik zelf kom niet uit Oss, maar woon er niet ver vandaan ..(maar dat terzijde)
Volgens mij bestaat dat nog steeds.
Aurelianusvrijdag 30 juni 2006 @ 18:15
quote:
Op vrijdag 30 juni 2006 16:33 schreef Mark het volgende:
Hmm, da's Hollands ijs. Venezia was toch meer een traktatie
En het lag ook nog eens praktisch tegenover mijn middelbare school.
Sasandravrijdag 30 juni 2006 @ 18:16
quote:
Op vrijdag 30 juni 2006 18:15 schreef Aurelianus het volgende:

[..]

En het lag ook nog eens praktisch tegenover mijn middelbare school.
TBL?
Aurelianusvrijdag 30 juni 2006 @ 18:19
quote:
Op vrijdag 30 juni 2006 18:16 schreef Sasandra het volgende:

[..]

TBL?
Zekers. Toch wel één van de mooiere dingen van die school: je zat praktisch in het midden van het centrum. Jij zit/zat er ook?
Sasandravrijdag 30 juni 2006 @ 18:20
quote:
Op vrijdag 30 juni 2006 18:19 schreef Aurelianus het volgende:

[..]

Zekers. Toch wel één van de mooiere dingen van die school: je zat praktisch in het midden van het centrum. Jij zit/zat er ook?
Ja, zes lange jaren (lang, lang geleden)
Aurelianusvrijdag 30 juni 2006 @ 18:30
quote:
Op vrijdag 30 juni 2006 18:20 schreef Sasandra het volgende:

[..]

Ja, zes lange jaren (lang, lang geleden)
Wie heb zoal nog meegemaakt? Hekkert, Bukman, Princen, IJzermans?
Chowivrijdag 30 juni 2006 @ 18:35
Dit topic heeft meer seks nodig.
Aurelianusvrijdag 30 juni 2006 @ 18:46
quote:
Op vrijdag 30 juni 2006 18:35 schreef Chowi het volgende:
Dit topic heeft meer seks nodig.
Waar wachten we nog op?
Chowivrijdag 30 juni 2006 @ 18:49
quote:
Op vrijdag 30 juni 2006 18:46 schreef Aurelianus het volgende:

[..]

Waar wachten we nog op?
De trein naar Oss.
Aurelianusvrijdag 30 juni 2006 @ 19:03
quote:
Op vrijdag 30 juni 2006 18:49 schreef Chowi het volgende:

[..]

De trein naar Oss.
Och ja, jij hebt natuurlijk niet de eer om in dit fraaie provinciestadje te wonen.
Chowivrijdag 30 juni 2006 @ 19:07
quote:
Op vrijdag 30 juni 2006 19:03 schreef Aurelianus het volgende:

[..]

Och ja, jij hebt natuurlijk niet de eer om in dit fraaie provinciestadje te wonen.
Nee, maar ik kom er best vaak, eigenlijk.
Aurelianusvrijdag 30 juni 2006 @ 19:13
quote:
Op vrijdag 30 juni 2006 19:07 schreef Chowi het volgende:

[..]

Nee, maar ik kom er best vaak, eigenlijk.
Waarom dat nou weer?
Chowivrijdag 30 juni 2006 @ 19:14
quote:
Op vrijdag 30 juni 2006 19:13 schreef Aurelianus het volgende:

[..]

Waarom dat nou weer?
Omdat ik er "mensen" "ken".
Sasandravrijdag 30 juni 2006 @ 19:31
quote:
Op vrijdag 30 juni 2006 18:30 schreef Aurelianus het volgende:

[..]

Wie heb zoal nog meegemaakt? Hekkert, Bukman, Princen, IJzermans?
Princen en IJzermans kan ik me nog wel herinneren (vaag) Waren die niet van handenarbeid, resp. gym?
Markzaterdag 1 juli 2006 @ 05:58
En Hekkert van Aardrijkskunde

* Mark zat van 82 tot 88 op het TBL
outcast_withinzaterdag 1 juli 2006 @ 12:04
wat een OP
Kevin1Bravozaterdag 1 juli 2006 @ 12:45
quote:
Op vrijdag 30 juni 2006 16:15 schreef Haaibaaike het volgende:
Kennen jullie (echte Ossenaren)het Juffertje daar kan je lekkere ijs kopen
Neem aan dat je 'Tjuffie' bedoelt, dat bestaat zeker nog en het ijs is nog steeds zo lekker
Sasandrazaterdag 1 juli 2006 @ 12:48
quote:
Op zaterdag 1 juli 2006 12:45 schreef Kevin1Bravo het volgende:

[..]

Neem aan dat je 'Tjuffie' bedoelt, dat bestaat zeker nog en het ijs is nog steeds zo lekker
Je hebt gelijk, Tjuffie en niet het Juffertje. T is dan ook wel heel erg lang geleden dat ik daar ben geweest.
Kevin1Bravozaterdag 1 juli 2006 @ 13:15
quote:
Op vrijdag 30 juni 2006 18:30 schreef Aurelianus het volgende:

[..]

Wie heb zoal nog meegemaakt? Hekkert, Bukman, Princen, IJzermans?
Ken ze allen (van naam) behalve Princen. Bukman paar weken geleden tijdens Proefwerkweek gehad, wat een aangaander zeg, doet net of iemand werd neergestoken toen iemand afkeek .
Martijn_77zaterdag 1 juli 2006 @ 13:16
quote:
Op dinsdag 20 juni 2006 23:51 schreef Aurelianus het volgende:

[..]

Bij de Unox of bij de Organon?
Of bij Vos?
Kevin1Bravozaterdag 1 juli 2006 @ 14:10
quote:
Op zaterdag 1 juli 2006 12:48 schreef Sasandra het volgende:

[..]

Je hebt gelijk, Tjuffie en niet het Juffertje. T is dan ook wel heel erg lang geleden dat ik daar ben geweest.
Net nog ijsjes gehaald bij Tjuffie, smaakt echt super Alleen wel onder die plakzooi
Haaibaaikezaterdag 1 juli 2006 @ 15:58
quote:
Op zaterdag 1 juli 2006 12:48 schreef Sasandra het volgende:

[..]

Je hebt gelijk, Tjuffie en niet het Juffertje. T is dan ook wel heel erg lang geleden dat ik daar ben geweest.
Heet het geen Juffertje meer?
Vroeger wel Ze hadden lekkere softijs
Haaibaaikezaterdag 1 juli 2006 @ 15:59
quote:
Op zaterdag 1 juli 2006 12:45 schreef Kevin1Bravo het volgende:

[..]

Neem aan dat je 'Tjuffie' bedoelt, dat bestaat zeker nog en het ijs is nog steeds zo lekker
Juffertje was het vroeger
Sasandrazaterdag 1 juli 2006 @ 16:26
quote:
Op zaterdag 1 juli 2006 15:59 schreef Haaibaaike het volgende:

[..]

Juffertje was het vroeger
Nu is de verwarring compleet.
Kevin1Bravozaterdag 1 juli 2006 @ 17:06
Het heet nu precies "Van Berkel IJssalon". Maar iedereen die ik ken noemt het Tjuffie.
Haaibaaikezaterdag 1 juli 2006 @ 17:08
quote:
Op zaterdag 1 juli 2006 17:06 schreef Kevin1Bravo het volgende:
Het heet nu precies "Van Berkel IJssalon". Maar iedereen die ik ken noemt het Tjuffie.
Ik geloof jullie wel hoor Maar dat werd mijn altijd verteld heel vroeger als ik met mijn moeder naar Oss ging...Effe naar het Juffertje toe Het zou goed kunnen dat het nu Tjuffie heet ..Of wij noemde dat zo (Juffertje )
Markzaterdag 1 juli 2006 @ 17:15
Tja, jullie zijn ook geen Ossenaren
Haaibaaikezaterdag 1 juli 2006 @ 17:22
quote:
Op zaterdag 1 juli 2006 17:15 schreef Mark het volgende:
Tja, jullie zijn ook geen Ossenaren
* Haaibaaike woont over de maas
Kevin1Bravozaterdag 1 juli 2006 @ 18:01
quote:
Op zaterdag 1 juli 2006 17:22 schreef Haaibaaike het volgende:

[..]

* Haaibaaike woont over de maas
Maasbommel, Alphen, Alem, Leeuwen of Druten?
Haaibaaikezaterdag 1 juli 2006 @ 20:17
quote:
Op zaterdag 1 juli 2006 18:01 schreef Kevin1Bravo het volgende:

[..]

Maasbommel, Alphen, Alem, Leeuwen of Druten?
De eerste
endr0mezaterdag 1 juli 2006 @ 20:33
aaah Oss, ook tot mn 15e gewoond, superstad !
Gluckskaferzaterdag 1 juli 2006 @ 20:36
Lekkere vrouwen daar in Oss.
Skazminkozaterdag 1 juli 2006 @ 20:45
Hoeveel inwoners heeft Oss?
Markzaterdag 1 juli 2006 @ 21:27
76.324 (peildatum 1 januari 2005)
Sasandrazondag 2 juli 2006 @ 02:34
quote:
Op zaterdag 1 juli 2006 21:27 schreef Mark het volgende:
76.324 (peildatum 1 januari 2005)
Wow, echt waar? Is dat na de gemeentelijke herindeling? Toen ik er naar school ging hing het aantal rond de 50.000. Anyway, binnenkort + 2, want mijn ouders hebben er een huis gekocht.
Markzondag 2 juli 2006 @ 05:26
In 2003 zijn er inderdaad ± 10.000 bijgekomen door de herindeling (Ravenstein)
outcast_withinzondag 2 juli 2006 @ 12:38
quote:
Op zaterdag 1 juli 2006 20:36 schreef Gluckskafer het volgende:
Lekkere vrouwen daar in Oss.
bewijs?
Martijn_77zondag 2 juli 2006 @ 19:05
quote:
Op zondag 2 juli 2006 12:38 schreef outcast_within het volgende:

[..]

bewijs?
Het bewijs dat er geen knappe vrouwen uit Oss komen

Nieuwschierigzondag 2 juli 2006 @ 19:11
Is Oss al over het trauma van de Bommengooier uit 1988 heen?


Bommengooier van Oss
Kevin1Bravozondag 2 juli 2006 @ 19:17
quote:
Op zondag 2 juli 2006 19:11 schreef Nieuwschierig het volgende:
Is Oss al over het trauma van de Bommengooier uit 1988 heen?


Bommengooier van Oss
Wist ik niet eens
outcast_withinzondag 2 juli 2006 @ 19:20
quote:
Op zondag 2 juli 2006 19:05 schreef Martijn_77 het volgende:

[..]

Het bewijs dat er geen knappe vrouwen uit Oss komen

[afbeelding]
Lillian een echte ossenaar

kom net terug van de plas. er zijn wel mooie vrouwen in oss bij nader inzien. Ze komen enkel naar buiten als het mooi weer is
Gluckskaferzondag 2 juli 2006 @ 21:11
quote:
Op zondag 2 juli 2006 19:20 schreef outcast_within het volgende:

[..]

Lillian een echte ossenaar

kom net terug van de plas. er zijn wel mooie vrouwen in oss bij nader inzien. Ze komen enkel naar buiten als het mooi weer is
Bij de Geffense plas valt genoeg te bekijken zo met dit weer.
Kevin1Bravozondag 2 juli 2006 @ 21:17
Die zandbak met water kan ik nog steeds niet waarderen.
Gluckskaferzondag 2 juli 2006 @ 21:22
Waar ga je dan je vertier zoeken?
Kevin1Bravozondag 2 juli 2006 @ 21:27
Das ook weer zo, morgen ga ik waarschijnlijk er naartoe
Dj_Day-Vzondag 2 juli 2006 @ 22:47
quote:
Op zondag 2 juli 2006 12:38 schreef outcast_within het volgende:

[..]

bewijs?
In het centrum (stad) zie je er genoeg
Martijn_77zondag 2 juli 2006 @ 22:48
quote:
Op zondag 2 juli 2006 19:20 schreef outcast_within het volgende:

[..]

Lillian een echte ossenaar

kom net terug van de plas. er zijn wel mooie vrouwen in oss bij nader inzien. Ze komen enkel naar buiten als het mooi weer is
Zijn ze eingelijk allemaal zo rood in Oss?
Markmaandag 3 juli 2006 @ 00:24
quote:
Op zondag 2 juli 2006 19:11 schreef Nieuwschierig het volgende:
Is Oss al over het trauma van de Bommengooier uit 1988 heen?
Er was geen bommengooier in 1988, dat was in 1987
Martijn_77maandag 3 juli 2006 @ 22:47
quote:
Op maandag 3 juli 2006 00:24 schreef Mark het volgende:

[..]

Er was geen bommengooier in 1988, dat was in 1987
Maar er was er dus wel een
Markmaandag 3 juli 2006 @ 23:16
quote:
Op maandag 3 juli 2006 22:47 schreef Martijn_77 het volgende:

[..]

Maar er was er dus wel een
Duh, da's algemeen bekend
Nieuwschierigmaandag 3 juli 2006 @ 23:31
quote:
Op maandag 3 juli 2006 23:16 schreef Mark het volgende:

[..]

Duh, da's algemeen bekend
En dat moet ook zo blijven.
Kevin1Bravodinsdag 4 juli 2006 @ 00:52
Die Lillian is net zo lelijk als haar gedachten als je er langer dan 5 seconden naar kijkt
Dj_Day-Vdinsdag 4 juli 2006 @ 14:20
quote:
Op dinsdag 4 juli 2006 00:52 schreef Kevin1Bravo het volgende:
Die Lillian is net zo lelijk als haar gedachten als je er langer dan 5 seconden naar kijkt
Leuk he achter iemands rug en dan zelf geen fotoboek hebben
smesjzdinsdag 4 juli 2006 @ 19:31
Budje de reus is ook een rasechte Ossenaar. Iemand z'n website wel eens gezien?
Geweldig was dat.

Ik kom tegenwoordig nog maar weinig in het 'Chicago aan de maas'. Vaak alleen maar om de sneltrein te pakken naar Den Bosch. Wat dat betreft ligt Oss wel ideaal. In 12 minuten naar Den Bosch, in 17 naar Nijmegen en in een half uurtje ben je in Tilburg.
Kevin1Bravodinsdag 4 juli 2006 @ 19:46
quote:
Op dinsdag 4 juli 2006 14:20 schreef Dj_Day-V het volgende:

[..]

Leuk he achter iemands rug en dan zelf geen fotoboek hebben
Heeft zij dan een fotoboek?
Dj_Day-Vdinsdag 4 juli 2006 @ 19:55
quote:
Op dinsdag 4 juli 2006 19:46 schreef Kevin1Bravo het volgende:

[..]

Heeft zij dan een fotoboek?
Bijdehand...
Kevin1Bravowoensdag 5 juli 2006 @ 17:44
quote:
Op dinsdag 4 juli 2006 19:55 schreef Dj_Day-V het volgende:

[..]

Bijdehand...
Beter dan bij de voet..
Intxaurragawoensdag 5 juli 2006 @ 17:47
Gaat dit nog steeds over Jan en Lil' Jan? Oss heeft nog zóveel meer te bieden. Ik weet zogauw niet wat, maar ach.
Kevin1Bravowoensdag 5 juli 2006 @ 17:50
TOP Oss is toch echt uniek aan Oss
Intxaurragawoensdag 5 juli 2006 @ 17:52
Ach. Een bijna-gepromoveerde club, vol met bijna-professionals, waar het altijd bijna leeg is op de tribunes.
Forcefuzzwoensdag 5 juli 2006 @ 18:37
Ik heb 9 jaar in Oss gewoond in zo'n 4 verschillende wijken, en waar ik het langst heb gewoond is Mettegeupel
Kevin1Bravowoensdag 5 juli 2006 @ 18:50
quote:
Op woensdag 5 juli 2006 17:52 schreef Intxaurraga het volgende:
Ach. Een bijna-gepromoveerde club, vol met bijna-professionals, waar het altijd bijna leeg is op de tribunes.
Ze kunnen toch wel een aardig potje voetballen. En teveel goedweer supporters die komen kijken als er een Eredivisie club voetbalt
tho_Omasvrijdag 14 juli 2006 @ 19:44
Avé messentrekkers!
FiXeR999vrijdag 14 juli 2006 @ 19:48
Witte-Hoef

Daar woon ik
boem-dikkievrijdag 14 juli 2006 @ 19:49
Jullie vergeten NBK ! whehe
pvc_boervrijdag 14 juli 2006 @ 20:03
Oss inwoner meld

Woon vlakbij de oostwal....

Mja, Oss wel relaxed enzo!
Aurelianusvrijdag 14 juli 2006 @ 20:09
quote:
Op vrijdag 14 juli 2006 19:48 schreef FiXeR999 het volgende:
Witte-Hoef

Daar woon ik
Ah, de villawijk die er ook maar een beetje bijhangt.
FiXeR999vrijdag 14 juli 2006 @ 20:11
quote:
Op vrijdag 14 juli 2006 20:09 schreef Aurelianus het volgende:

[..]

Ah, de villawijk die er ook maar een beetje bijhangt.
Omdat de rest van Oss het niet kan bekostiggen om hier te kunnen wonen..

Een huis in de mettegeupel is duurder als een villa hier
Aurelianusvrijdag 14 juli 2006 @ 20:16
quote:
Op vrijdag 14 juli 2006 20:11 schreef FiXeR999 het volgende:
Omdat de rest van Oss het niet kan bekostiggen om hier te kunnen wonen..
Het ligt te dicht bij Heesch naar mijn smaak.
quote:
Op vrijdag 14 juli 2006 20:11 schreef FiXeR999 het volgende:
Een huis in de mettegeupel is duurder als een villa hier
Misschien als je de prijzen van destijds van de Witte Hoef vergelijkt met de prijzen van nu van de Mettegeupel. Anders lijkt het me wel erg vreemd.
Aurelianusvrijdag 14 juli 2006 @ 20:16
quote:
Op vrijdag 14 juli 2006 20:03 schreef pvc_boer het volgende:
Oss inwoner meld

Woon vlakbij de oostwal....

Mja, Oss wel relaxed enzo!
De Oostwal is trouwens een puike tent.
FiXeR999vrijdag 14 juli 2006 @ 20:17
quote:
Op vrijdag 14 juli 2006 20:16 schreef Aurelianus het volgende:

[..]

Het ligt te dicht bij Heesch naar mijn smaak.
[..]

Misschien als je de prijzen van destijds van de Witte Hoef vergelijkt met de prijzen van nu van de Mettegeupel. Anders lijkt het me wel erg vreemd.
Ik woonde in de Waterschap, we hebben dat huis verkocht en we konden voor die prijs hier een huis kopen + verbouwen..
Aurelianusvrijdag 14 juli 2006 @ 20:22
quote:
Op vrijdag 14 juli 2006 20:17 schreef FiXeR999 het volgende:

[..]

Ik woonde in de Waterschap, we hebben dat huis verkocht en we konden voor die prijs hier een huis kopen + verbouwen..
Ongeveer hetzelfde verhaal hier. Huis in Mettegeupel verkocht en er een vrij grote alleenstaande woning voor gekocht in Ussen. En nog geld aan overgehouden ook trouwens, vooral omdat het nieuwe huis vrij verwaarloosd was.
Aurelianusvrijdag 14 juli 2006 @ 20:22
Iedereen trouwens dat gedoe meegekregen met het Duurzaam Nederland-raadslid? Is sinds vandaag ook op geenstijl te lezen (onnodig kwetsend en tendentieus natuurlijk): http://www.geenstijl.nl/mt/archieven/014866.html
pvc_boervrijdag 14 juli 2006 @ 20:38
quote:
Op vrijdag 14 juli 2006 20:16 schreef Aurelianus het volgende:

[..]

De Oostwal is trouwens een puike tent.
Inderdaad!
Ga daar altijd heen voor die Durum donner
Die is bij die Halikarnas niet te vreten!
teh_m0nkeyvrijdag 14 juli 2006 @ 21:19
Ben er geweest om te skaten, was wel melig, snackbar daaro was wel kut
pvc_boervrijdag 14 juli 2006 @ 21:42
welke snackbar?
Kevin1Bravovrijdag 14 juli 2006 @ 22:51
quote:
Op vrijdag 14 juli 2006 20:22 schreef Aurelianus het volgende:

[..]

Ongeveer hetzelfde verhaal hier. Huis in Mettegeupel verkocht en er een vrij grote alleenstaande woning voor gekocht in Ussen. En nog geld aan overgehouden ook trouwens, vooral omdat het nieuwe huis vrij verwaarloosd was.
Ussen of Mikkeldonk?
Aurelianuszaterdag 15 juli 2006 @ 13:17
quote:
Op vrijdag 14 juli 2006 22:51 schreef Kevin1Bravo het volgende:

[..]

Ussen of Mikkeldonk?
Ussen, niet al te ver van de coffeeshop. Mikkeldonk heb ik in een duister verleden ook nog ooit gewoond.
Intxaurragazaterdag 15 juli 2006 @ 13:45
quote:
Op zaterdag 15 juli 2006 13:17 schreef Aurelianus het volgende:

[..]

Ussen, niet al te ver van de coffeeshop. Mikkeldonk heb ik in een duister verleden ook nog ooit gewoond.
Jij globetrotter.
Kevin1Bravozaterdag 15 juli 2006 @ 13:45
quote:
Op zaterdag 15 juli 2006 13:17 schreef Aurelianus het volgende:

[..]

Ussen, niet al te ver van de coffeeshop. Mikkeldonk heb ik in een duister verleden ook nog ooit gewoond.
Waar zit die coffeeshop eigenlijk
Aurelianuszaterdag 15 juli 2006 @ 14:05
quote:
Op zaterdag 15 juli 2006 13:45 schreef Kevin1Bravo het volgende:

[..]

Waar zit die coffeeshop eigenlijk
Kromstraat, tegenover de Heilig Hart-kerk. Niet ver van Van Der Schoot.
Aurelianuszaterdag 15 juli 2006 @ 14:06
quote:
Op zaterdag 15 juli 2006 13:45 schreef Intxaurraga het volgende:

[..]

Jij globetrotter.
Tel daarbij nog twee wijken op en volgens mij heb je het dan wel zo'n beetje.
Dj_Day-Vzaterdag 15 juli 2006 @ 15:00
Ruwaard, wadan
FiXeR999zaterdag 15 juli 2006 @ 15:54
Zitten er ook toevallig Fok!kers op het Sint Jan (locatie Centrum) hier in Oss?
MortChillzaterdag 15 juli 2006 @ 16:00
Hier zou ik nog niet dood gevonden willen worden
Markzaterdag 15 juli 2006 @ 16:03
Terwijl de kans nu net zo groot is
FiXeR999zaterdag 15 juli 2006 @ 16:08
quote:
Op zaterdag 15 juli 2006 16:03 schreef Mark het volgende:
Terwijl de kans nu net zo groot is
He, ik heet ook Mark, en ik woon in Oss, en ik leef nog..
Intxaurragazaterdag 15 juli 2006 @ 17:21
quote:
Op zaterdag 15 juli 2006 16:00 schreef MortChill het volgende:
Hier zou ik nog niet dood gevonden willen worden
Ik ook nog niet.
Markzaterdag 15 juli 2006 @ 19:10
quote:
Op zaterdag 15 juli 2006 17:21 schreef Intxaurraga het volgende:
Ik ook nog niet.
Scherp!
Dj_Day-Vzaterdag 15 juli 2006 @ 20:21
quote:
Op zaterdag 15 juli 2006 15:54 schreef FiXeR999 het volgende:
Zitten er ook toevallig Fok!kers op het Sint Jan (locatie Centrum) hier in Oss?
Zat in de eerste en tweede, daarna 2 jaar hhl zuid en nu naar de roc leijgraaf.
FiXeR999zaterdag 15 juli 2006 @ 21:01
quote:
Op zaterdag 15 juli 2006 20:21 schreef Dj_Day-V het volgende:

[..]

Zat in de eerste en tweede, daarna 2 jaar hhl zuid en nu naar de roc leijgraaf.
Welke richting?
Dj_Day-Vzondag 16 juli 2006 @ 03:16
quote:
Op zaterdag 15 juli 2006 21:01 schreef FiXeR999 het volgende:

[..]

Welke richting?
ICT2 1ste jaar
Kevin1Bravozondag 16 juli 2006 @ 11:23
quote:
Op zaterdag 15 juli 2006 14:05 schreef Aurelianus het volgende:

[..]

Kromstraat, tegenover de Heilig Hart-kerk. Niet ver van Van Der Schoot.
Van Der Schoot, fantastische tent! Nu ik er aan denk weet ik het wel te zitten.

En FiXeR, nu herken ik je pas Zit je nu op Sint Jan?
Gluckskaferzondag 16 juli 2006 @ 15:49
Die Geffense plas he, is dat een beetje fris water om met dit weer te vertoeven? En is het druk daar?
Kevin1Bravozondag 16 juli 2006 @ 16:59
quote:
Op zondag 16 juli 2006 15:49 schreef Gluckskafer het volgende:
Die Geffense plas he, is dat een beetje fris water om met dit weer te vertoeven? En is het druk daar?
Het is er wel druk, maar wel vieze zooi daar dat ik hoor. Kun je denk ik beter De Gouden Ham proberen.
Haaibaaikezondag 16 juli 2006 @ 17:02
quote:
Op zondag 16 juli 2006 16:59 schreef Kevin1Bravo het volgende:

[..]

Het is er wel druk, maar wel vieze zooi daar dat ik hoor. Kun je denk ik beter De Gouden Ham proberen.
Ja, de Gouden Ham ligt in Appeltern.
Kennen jullie ''De Blauwe Sluis" ?
Gluckskaferzondag 16 juli 2006 @ 17:11
Appeltern? Pff dat is veel te ver om te fietsen vanaf Oss, denk ik.
Kevin1Bravozondag 16 juli 2006 @ 17:20
quote:
Op zondag 16 juli 2006 17:11 schreef Gluckskafer het volgende:
Appeltern? Pff dat is veel te ver om te fietsen vanaf Oss, denk ik.
Je fietst naar Megen toe, neemt daar de pond en dan hoef je nog zo'n 100m naar de ingang van De Gouden Ham te fietsen. Volgensmij was daar ook dat zandstrand
Gluckskaferzondag 16 juli 2006 @ 17:38
En die Geffense Plas, als je daar samen met je vriendin gaat zwemmen.
Is het veilig genoeg, om even je spullen onbeheerd achter te laten, als je een duik neemt?
Tja het blijft Oss he.
Haaibaaikezondag 16 juli 2006 @ 17:40
quote:
Op zondag 16 juli 2006 17:11 schreef Gluckskafer het volgende:
Appeltern? Pff dat is veel te ver om te fietsen vanaf Oss, denk ik.
Nee, man, Appeltern ligt ongeveer 10 km van Oss vandaan.
quote:
Op zondag 16 juli 2006 17:20 schreef Kevin1Bravo het volgende:

[..]

Je fietst naar Megen toe, neemt daar de pond en dan hoef je nog zo'n 100m naar de ingang van De Gouden Ham te fietsen. Volgensmij was daar ook dat zandstrand
Klopt, Appeltern is mijn geboorte dorp
Kevin1Bravozondag 16 juli 2006 @ 18:40
quote:
Op zondag 16 juli 2006 17:38 schreef Gluckskafer het volgende:
En die Geffense Plas, als je daar samen met je vriendin gaat zwemmen.
Is het veilig genoeg, om even je spullen onbeheerd achter te laten, als je een duik neemt?
Tja het blijft Oss he.
Ik weet niet of er kluisjes zijn, maar het lijkt me verstandig om je mobiele telefoon e.d. thuis te laten. Er zitten ook veel jongere kinderen en dan kan er nog wel eens wat ongelukjes gebeuren met water en zand op je spullen .
Forcefuzzzondag 16 juli 2006 @ 23:57
quote:
Op vrijdag 14 juli 2006 20:22 schreef Aurelianus het volgende:

[..]

Ongeveer hetzelfde verhaal hier. Huis in Mettegeupel verkocht en er een vrij grote alleenstaande woning voor gekocht in Ussen. En nog geld aan overgehouden ook trouwens, vooral omdat het nieuwe huis vrij verwaarloosd was.
hier ook al
pvc_boermaandag 17 juli 2006 @ 08:38
quote:
Op zondag 16 juli 2006 17:38 schreef Gluckskafer het volgende:
En die Geffense Plas, als je daar samen met je vriendin gaat zwemmen.
Is het veilig genoeg, om even je spullen onbeheerd achter te laten, als je een duik neemt?
Tja het blijft Oss he.
Of ik heb al die keren geluk gehad, of het is er ewoon "veilig"
Portemoné en mobiel en sleutels, rol ik altijd in mn kleren, en die gaat de tas in. handdoek erover en klaar!

Verder is het water er niet loepzuiver, maar na een lekkere douche bij thuiskomst, hoef je niet meer bang te zijn dat je 's ochtends op staat als een of andere bultrug
Dj_Day-Vmaandag 17 juli 2006 @ 15:54
Appeltern Kennis woont daar (Met speedboot natuurlijk )
Forcefuzzmaandag 17 juli 2006 @ 18:25
quote:
Op maandag 17 juli 2006 15:54 schreef Dj_Day-V het volgende:
Appeltern Kennis woont daar (Met speedboot natuurlijk )
drie kwart van mijn familie woont daar
Aurelianusmaandag 17 juli 2006 @ 18:40
quote:
Op maandag 17 juli 2006 15:54 schreef Dj_Day-V het volgende:
Appeltern Kennis woont daar (Met speedboot natuurlijk )
Daar ben ik nou nog nooit geweest. Twee andere dorpen aan de overkant (Maasbommel en Alphen) dan weer wel. Maar ik blijf voornamelijk aan de goede kant van de Maas.
FiXeR999maandag 17 juli 2006 @ 21:13
quote:
Op zondag 16 juli 2006 18:40 schreef Kevin1Bravo het volgende:
Ben jij die niet van het TBL, en Warezheaven?

En de code van de cola machine
Kevin1Bravomaandag 17 juli 2006 @ 23:16
quote:
Op maandag 17 juli 2006 21:13 schreef FiXeR999 het volgende:

[..]

Ben jij die niet van het TBL, en Warezheaven?

En de code van de cola machine
Dat ben ik, wel prachtig dat toen iemand die op sold out had gezet (niet dat hij wist hoe het moest ). Sinds dien werken die code's ook niet meer .
endr0medinsdag 18 juli 2006 @ 02:58
quote:
Op woensdag 5 juli 2006 18:37 schreef Forcefuzz het volgende:
Ik heb 9 jaar in Oss gewoond in zo'n 4 verschillende wijken, en waar ik het langst heb gewoond is Mettegeupel
hehe, daar heb ik ook een jaar of 6 gewoond! daarvoor in de Ruwaard..
Kevin1Bravodinsdag 18 juli 2006 @ 06:51
quote:
Op dinsdag 18 juli 2006 02:58 schreef endr0me het volgende:

[..]

hehe, daar heb ik ook een jaar of 6 gewoond! daarvoor in de Ruwaard..
Dan kan ik enigszins snappen waarom je verhuist bent
FiXeR999dinsdag 18 juli 2006 @ 15:35
quote:
Op dinsdag 18 juli 2006 06:51 schreef Kevin1Bravo het volgende:

[..]

Dan kan ik enigszins snappen waarom je verhuist bent
Vroegah, kwam ik wel een spelen bij jou, altijd vakantie racer ofzo..

He, ik woon ook in de Ruwaard.. alleen dan in de afdeling "Witte-Hoef"
Markdinsdag 18 juli 2006 @ 15:49
Is de Witte Hoef wel Ruwaard? Zelf vond ik het altijd van niet
FiXeR999dinsdag 18 juli 2006 @ 16:23
quote:
Op dinsdag 18 juli 2006 15:49 schreef Mark het volgende:
Is de Witte Hoef wel Ruwaard? Zelf vond ik het altijd van niet
Hehe, ik heet ook Mark.

Ach, we krijgen de ruwaarder in de bus ofzoiets..

Woon jij ook in Oss? En waar zit je op school?
Markdinsdag 18 juli 2006 @ 16:24
quote:
Op zaterdag 1 juli 2006 05:58 schreef Mark het volgende:
* Mark zat van 82 tot 88 op het TBL
FiXeR999dinsdag 18 juli 2006 @ 16:37
quote:
Op dinsdag 18 juli 2006 16:24 schreef Mark het volgende:

[..]
Ik zat ook op het TBL
endr0medinsdag 18 juli 2006 @ 17:40
Maaslandcollege de gekstuuhh
FiXeR999dinsdag 18 juli 2006 @ 17:42
quote:
Op dinsdag 18 juli 2006 17:40 schreef endr0me het volgende:
Maaslandcollege de gekstuuhh
Sint Jan!
Dj_Day-Vwoensdag 19 juli 2006 @ 14:27
quote:
Op dinsdag 18 juli 2006 17:40 schreef endr0me het volgende:
Maaslandcollege de gekstuuhh


Lijkt me echt een kutschool, ziet er uit als een gevangenis.
Nja, nu zijn ze het aan het uitbreiden
Gluckskaferwoensdag 19 juli 2006 @ 14:41
quote:
Op dinsdag 18 juli 2006 15:35 schreef FiXeR999 het volgende:

[..]

Vroegah, kwam ik wel een spelen bij jou, altijd vakantie racer ofzo..

He, ik woon ook in de Ruwaard.. alleen dan in de afdeling "Witte-Hoef"
Woon jij in zoeen dure villa?
FiXeR999woensdag 19 juli 2006 @ 15:35
quote:
Op woensdag 19 juli 2006 14:41 schreef Gluckskafer het volgende:

[..]

Woon jij in zoeen dure villa?
Nee
Dj_Day-Vwoensdag 19 juli 2006 @ 15:36
quote:
Op woensdag 19 juli 2006 15:35 schreef FiXeR999 het volgende:

[..]

Nee
Waarom dan " " ?
Gluckskaferwoensdag 19 juli 2006 @ 18:07
Mooi wonen daarzo. Wat doet je vader?
Ik kom zelf ook nogal eens een keer in die villawijk daar bij de Naalhof in de buurt.
FiXeR999woensdag 19 juli 2006 @ 21:11
quote:
Op woensdag 19 juli 2006 18:07 schreef Gluckskafer het volgende:
Mooi wonen daarzo. Wat doet je vader?
Ik kom zelf ook nogal eens een keer in die villawijk daar bij de Naalhof in de buurt.
Ik?

Me vader is werkeloos
Gluckskaferdonderdag 20 juli 2006 @ 15:35
quote:
Op woensdag 19 juli 2006 21:11 schreef FiXeR999 het volgende:

[..]

Ik?

Me vader is werkeloos
Zo hee. Je eigen villa gekocht?
Kevin1Bravodonderdag 20 juli 2006 @ 15:42
quote:
Op woensdag 19 juli 2006 14:27 schreef Dj_Day-V het volgende:

[..]



Lijkt me echt een kutschool, ziet er uit als een gevangenis.
Nja, nu zijn ze het aan het uitbreiden
Moeten ze toch maar eens ophokkingsplicht invoeren daar
FiXeR999donderdag 20 juli 2006 @ 18:19
quote:
Op donderdag 20 juli 2006 15:35 schreef Gluckskafer het volgende:

[..]

Zo hee. Je eigen villa gekocht?
Nee, ik ben 15 gek!
Gluckskaferdonderdag 20 juli 2006 @ 23:17
quote:
Op donderdag 20 juli 2006 18:19 schreef FiXeR999 het volgende:

[..]

Nee, ik ben 15 gek!
Dus je woont in een villawijk, bij je ouders, maar je vader is werkloos.
Dan heeft je moeder zeker een hele goede baan
FiXeR999donderdag 20 juli 2006 @ 23:26
quote:
Op donderdag 20 juli 2006 23:17 schreef Gluckskafer het volgende:

[..]

Dus je woont in een villawijk, bij je ouders, maar je vader is werkloos.
Dan heeft je moeder zeker een hele goede baan
Nee , werkt gewoon in het ziekenhuis..

En nee, we hebben ook niet geld teveel, ons pap had gewoon ontslag gekregen omdat zijn contract op was, nu zoekt ie een andere baan.

Trouwens, we woonden eerst in de mettegeupel (waterschap 86), dat huis hebben we voor meer verkocht, en toen konden we dit huis kopen + verbouwen
FiXeR999zaterdag 22 juli 2006 @ 21:08
OSS LAAT JE HORUH!!
Dj_Day-Vzaterdag 22 juli 2006 @ 21:16
YAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAIIIIIIIIIIYYYYY
vision999dinsdag 25 juli 2006 @ 20:06
Hier nog een inwoner uit Oss,
woon in de witte hoef
(de villa wijk volgens vele mensen maar die hebben de buurt die vlakbij de bowlingbaan eikenhof ligt nog niet gezien)
FiXeR999dinsdag 25 juli 2006 @ 20:50
quote:
Op dinsdag 25 juli 2006 20:06 schreef vision999 het volgende:
Hier nog een inwoner uit Oss,
woon in de witte hoef
(de villa wijk volgens vele mensen maar die hebben de buurt die vlakbij de bowlingbaan eikenhof ligt nog niet gezien)
Je bent me buurbuurbuurjogen
Dj_Day-Vdinsdag 25 juli 2006 @ 23:09
Villawijk ? Waar mijn tandarts is ?
FiXeR999woensdag 26 juli 2006 @ 09:32
quote:
Op dinsdag 25 juli 2006 23:09 schreef Dj_Day-V het volgende:
Villawijk ? Waar mijn tandarts is ?
Welke tandarts?

@Vision, niet zo opscheppen
dikkedoeliedonderdag 27 juli 2006 @ 17:14
HEY NOG EEN OSSENAAR HIER
vision999vrijdag 28 juli 2006 @ 17:15
quote:
Op woensdag 26 juli 2006 09:32 schreef FiXeR999 het volgende:

[..]

Welke tandarts?

@Vision, niet zo opscheppen
jij komt daar zeker niet zo vaak
Intxaurragavrijdag 28 juli 2006 @ 18:44
Ik voel een Oss-meeting in de lucht hangen.

Maar dan wel op een centrale plek, om de opkomst hoog te laten zijn. Utrecht of zo.
vision999vrijdag 28 juli 2006 @ 20:31
wat dacht je van heesch, of berghem lekker dichtbij
PimpNLimpvrijdag 28 juli 2006 @ 20:32
Hier zou ik nog niet dood gevonden willen worden.
Dj_Day-Vvrijdag 28 juli 2006 @ 22:07
quote:
Op vrijdag 28 juli 2006 20:31 schreef vision999 het volgende:
wat dacht je van heesch, of berghem lekker dichtbij
Heesch ligt zowat naast m'n huis
Haaibaaikevrijdag 28 juli 2006 @ 22:15
quote:
Op vrijdag 28 juli 2006 22:07 schreef Dj_Day-V het volgende:

[..]

Heesch ligt zowat naast m'n huis
En Megen kennen jullie dat plaatsje ?
Dj_Day-Vvrijdag 28 juli 2006 @ 22:34
quote:
Op vrijdag 28 juli 2006 22:15 schreef Haaibaaike het volgende:

[..]

En Megen kennen jullie dat plaatsje ?
Onder de maas daarzo ?
Haaibaaikezaterdag 29 juli 2006 @ 00:15
quote:
Op vrijdag 28 juli 2006 22:34 schreef Dj_Day-V het volgende:

[..]

Onder de maas daarzo ?
Het ligt niet ver van Oss..Een heel klein dorpje.
Stroekiezaterdag 29 juli 2006 @ 00:21
quote:
Op vrijdag 28 juli 2006 18:44 schreef Intxaurraga het volgende:
Ik voel een Oss-meeting in de lucht hangen.

Maar dan wel op een centrale plek, om de opkomst hoog te laten zijn. Utrecht of zo.
Ja gezellige samen met andere Ossen en Ossinnen
Stroekiezaterdag 29 juli 2006 @ 00:21
quote:
Op zaterdag 29 juli 2006 00:15 schreef Haaibaaike het volgende:

[..]

Het ligt niet ver van Oss..Een heel klein dorpje.
maar heeft wel een veerpont
Haaibaaikezaterdag 29 juli 2006 @ 10:28
quote:
Op zaterdag 29 juli 2006 00:21 schreef Stroekie het volgende:

[..]

maar heeft wel een veerpont
dat klopt.
Kevin1Bravozondag 30 juli 2006 @ 13:33
quote:
Op vrijdag 28 juli 2006 18:44 schreef Intxaurraga het volgende:
Ik voel een Oss-meeting in de lucht hangen.

Maar dan wel op een centrale plek, om de opkomst hoog te laten zijn. Utrecht of zo.
.
Stroekiezondag 30 juli 2006 @ 20:09
quote:
Op zondag 30 juli 2006 13:33 schreef Kevin1Bravo het volgende:

[..]

.
Ja want de Heuvel kan zo'n massale opkomst echt niet verwerken
Kevin1Bravozondag 30 juli 2006 @ 20:32
Lekker ijsjes eten bij Tjuffie .
Doe_De_Kameelzondag 30 juli 2006 @ 20:35
quote:
Op zondag 30 juli 2006 20:32 schreef Kevin1Bravo het volgende:
Lekker ijsjes eten bij Tjuffie .
He, ik ben ook ossenaar .

Oftewel, ik ben een kloontje van FiXeR999
Wereldmandinsdag 1 augustus 2006 @ 19:51
quote:
Op zondag 30 juli 2006 20:32 schreef Kevin1Bravo het volgende:
Lekker ijsjes eten bij Tjuffie .
Ja die zijn beroemd en erg lekker!
Martijn_77dinsdag 1 augustus 2006 @ 20:07
quote:
Op dinsdag 1 augustus 2006 19:51 schreef Wereldman het volgende:

[..]

Ja die zijn beroemd en erg lekker!
Ben er nog niet geweest
Haaibaaikedinsdag 1 augustus 2006 @ 20:11
quote:
Op dinsdag 1 augustus 2006 19:51 schreef Wereldman het volgende:

[..]

Ja die zijn beroemd en erg lekker!
Dat klopt ja
Kevin1Bravodinsdag 1 augustus 2006 @ 20:19
quote:
Op dinsdag 1 augustus 2006 20:07 schreef Martijn_77 het volgende:

[..]

Ben er nog niet geweest
Schande En je bent een Ossenaar?!
DJ-Rdinsdag 1 augustus 2006 @ 20:28
Meldt, zit ook op TBL. Nog 1 jaar te gaan....
Er zijn nog best wel wat mensen die op het tbl gezeten hebben...
PimpNLimpdinsdag 1 augustus 2006 @ 21:09
Alle sukkels hier wonen in de 'villawijk'


homo's
Stroekiedinsdag 1 augustus 2006 @ 21:13
quote:
Op dinsdag 1 augustus 2006 21:09 schreef PimpNLimp het volgende:
Alle sukkels hier wonen in de 'villawijk'


homo's
Neuh
ik in de schaduw van de grote kerk en de watertoren
Kevin1Bravodinsdag 1 augustus 2006 @ 22:19
quote:
Op dinsdag 1 augustus 2006 20:28 schreef DJ-R het volgende:
Meldt, zit ook op TBL. Nog 1 jaar te gaan....
Er zijn nog best wel wat mensen die op het tbl gezeten hebben...
Een Geffenaar . Mijn vader had daar vroeger de Gover en een neef van mij runt daar Bakkerij Brands .
Dj_Day-Vdinsdag 1 augustus 2006 @ 22:48
TBL Gothic school

Ze liggen overal als je naar de stad fietst
Kevin1Bravodinsdag 1 augustus 2006 @ 23:14
quote:
Op dinsdag 1 augustus 2006 22:48 schreef Dj_Day-V het volgende:
TBL Gothic school

Ze liggen overal als je naar de stad fietst
Ik ben geen gothic.
Intxaurragadinsdag 1 augustus 2006 @ 23:24
Het TBL is een uitermate toffe school. Tot voor de verbouwing in ieder geval.
woooohaawoensdag 2 augustus 2006 @ 00:03
Leuk om te lezen. Ik heb 20 jaar in Oss gewoond en ook o.a. op het TBL gezeten. Woon nu 16 jaar in Amsterdam en dat blijft ook nog wel ff zo. De namen van de leraren op het TBL klonken zeker achteraf toch als muziek in de oren. Goede tijd gehad (ook zo ergens tussen 82 en 88 trouwens).
Markwoensdag 2 augustus 2006 @ 06:50
Aan je geboortedatum te zien, zat je een jaar onder mij
woooohaawoensdag 2 augustus 2006 @ 19:51
Nou, ik zit zo naar jouw geboortedatum te kijken... Volgens mij zat je flink veel meer jaar voor mij daar, toen Jezus er zelf nog werkte of zo .
Doe_De_Kameelwoensdag 2 augustus 2006 @ 22:02
quote:
Op dinsdag 1 augustus 2006 21:09 schreef PimpNLimp het volgende:
Alle sukkels hier wonen in de 'villawijk'


homo's
Nuecken dan maar?
Dude, jaloers? .

Ik doe gewoon lekker Sint Jan
DJ-Rwoensdag 2 augustus 2006 @ 22:32
quote:
Op dinsdag 1 augustus 2006 22:19 schreef Kevin1Bravo het volgende:

[..]

Een Geffenaar . Mijn vader had daar vroeger de Gover en een neef van mij runt daar Bakkerij Brands .
Haha, Geffen is zo ontzettend klein, ruim 5.000 inwoners en dan krijgen ze het nog voor elkaar om 4 frietzaken in Geffen neer te zetten... Akkertje en de gover zijn dan wel de beste!

Owja, Brands is wel oké!
Kevin1Bravowoensdag 2 augustus 2006 @ 23:29
quote:
Op woensdag 2 augustus 2006 22:32 schreef DJ-R het volgende:

[..]

Haha, Geffen is zo ontzettend klein, ruim 5.000 inwoners en dan krijgen ze het nog voor elkaar om 4 frietzaken in Geffen neer te zetten... Akkertje en de gover zijn dan wel de beste!

Owja, Brands is wel oké!
Zit nu nieuwe eigenaar in bij de Gover, een Chinees Smaken allebei goed vind ik
Intxaurragadonderdag 3 augustus 2006 @ 01:48
Open een Geffen-topic, jullie.
_Arual_donderdag 3 augustus 2006 @ 10:30
quote:
Op woensdag 2 augustus 2006 22:32 schreef DJ-R het volgende:

[..]

Haha, Geffen is zo ontzettend klein, ruim 5.000 inwoners en dan krijgen ze het nog voor elkaar om 4 frietzaken in Geffen neer te zetten... Akkertje en de gover zijn dan wel de beste!

Owja, Brands is wel oké!
en het ergste is dat al die friettenten nog goed lopen ook...

En dan hebben we het nog niet over de cafés gehad.
DJ-Rdonderdag 3 augustus 2006 @ 20:41
Over een week of 2 is het weer kermis in Oss. Altijd wel gezellig! Gaan er nog meer fokkers?
Doe_De_Kameeldonderdag 3 augustus 2006 @ 22:05
quote:
Op donderdag 3 augustus 2006 20:41 schreef DJ-R het volgende:
Over een week of 2 is het weer kermis in Oss. Altijd wel gezellig! Gaan er nog meer fokkers?
Ik natuurlijk
Haaibaaikedonderdag 3 augustus 2006 @ 22:07
Wij zijn ook ooit naar de kermis geweest in Oss

[ Bericht 3% gewijzigd door Haaibaaike op 03-08-2006 22:14:07 ]
woooohaadonderdag 3 augustus 2006 @ 22:17
quote:
Op donderdag 3 augustus 2006 20:41 schreef DJ-R het volgende:
Over een week of 2 is het weer kermis in Oss. Altijd wel gezellig! Gaan er nog meer fokkers?
Ik weet het nog, het was destijds echt een geweldige kermis en blijkbaar is dat nog steeds het geval. Ik kom er zelf nog max. 5 x per jaar en dan bezoek ik alleen m'n ouders. Verder heb ik daar dus niets meer en om nou een beetje als Remie over de kermis te banjeren is niet echt m'n ding. Ik sla 'em over, maar veul leut daar.
DJ-Rvrijdag 4 augustus 2006 @ 18:16
Ik heb er wel zin in. Naar school even over de kermis heen slenteren met een hoop klasgenoten! De kermis staat precies voor de school.
Doe_De_Kameelvrijdag 4 augustus 2006 @ 19:42
quote:
Op vrijdag 4 augustus 2006 18:16 schreef DJ-R het volgende:
Ik heb er wel zin in. Naar school even over de kermis heen slenteren met een hoop klasgenoten! De kermis staat precies voor de school.
Waar zit je op school dan ? Oja TBL.. Sint jan meld zig.. (whehe, zich lekker vaut geschrijven, mavo jeweet)
DJ-Rvrijdag 4 augustus 2006 @ 20:39
Achja, is allemaal niet zo erg als west of zuid....
Doe_De_Kameelvrijdag 4 augustus 2006 @ 21:12
quote:
Op vrijdag 4 augustus 2006 20:39 schreef DJ-R het volgende:
Achja, is allemaal niet zo erg als west of zuid....
Gelukkig niet, damned, als ik daar eens ben tijdens ISP, iedereen roken daar
Kevin1Bravozondag 10 september 2006 @ 16:54
ISP? What the fuck
FiXeR999vrijdag 15 september 2006 @ 20:26
quote:
Op zondag 10 september 2006 16:54 schreef Kevin1Bravo het volgende:
ISP? What the fuck
OMFG, oss leeft weer..
Dj_Day-Vzaterdag 16 september 2006 @ 20:18
Oss zomfg i die
FiXeR999zondag 17 september 2006 @ 11:18
quote:
Op zaterdag 16 september 2006 20:18 schreef Dj_Day-V het volgende:
Oss zomfg i die
Vandaag fantastival
Dj_Day-Vzondag 17 september 2006 @ 11:44
quote:
Op zondag 17 september 2006 11:18 schreef FiXeR999 het volgende:

[..]

Vandaag fantastival
Wasda ?

http://www.fantastival.nl/

Niks voor mij zo te zien
FiXeR999zondag 17 september 2006 @ 21:16
quote:
Op zondag 17 september 2006 11:44 schreef Dj_Day-V het volgende:

[..]

Wasda ?

http://www.fantastival.nl/

Niks voor mij zo te zien
Ik ben ook niet geweest
Intxaurragawoensdag 20 september 2006 @ 13:50
Ik kom wel eens in het Kaatje.
FiXeR999donderdag 21 september 2006 @ 21:01
quote:
Op woensdag 20 september 2006 13:50 schreef Intxaurraga het volgende:
Ik kom wel eens in het Kaatje.
Kaatje? WaarTF ligt dat?
FiXeR999zondag 1 oktober 2006 @ 20:35
Oss leeft..

stillers!
Butroswoensdag 4 oktober 2006 @ 22:36
Kaatje is de kroeg in Oss die het langste dezelfde naam heeft.
Aan de Oostwal naast de Bristol.
FiXeR999donderdag 5 oktober 2006 @ 20:00
Oss
FiXeR999dinsdag 10 oktober 2006 @ 16:56
Oss?
Markdinsdag 10 oktober 2006 @ 17:03
quote:
Op donderdag 21 september 2006 21:01 schreef FiXeR999 het volgende:

[..]

Kaatje? WaarTF ligt dat?
FiXeR999donderdag 12 oktober 2006 @ 17:00
quote:
Op dinsdag 10 oktober 2006 17:03 schreef Mark het volgende:

[..]

Ik ben ook Mark uit Oss, aangenaam
Haaibaaikedonderdag 12 oktober 2006 @ 21:27
Oss is een mooie stad Vooral bij de winkel centrum
Markvrijdag 13 oktober 2006 @ 07:30
Er zijn er meerdere
Ingridh007vrijdag 13 oktober 2006 @ 08:01
Ik kwam ook wel eens in t Kaatje
Vriendlief is geboren en getogen in Oss en zat op t Maasland College (heet dat zo, zoiets was t toch?)
FiXeR999vrijdag 13 oktober 2006 @ 17:40
quote:
Op vrijdag 13 oktober 2006 07:30 schreef Mark het volgende:
Er zijn er meerdere
Er zitten er 3 in mijn klas..
Markvrijdag 13 oktober 2006 @ 17:53
3 Winkelcentra?
Haaibaaikevrijdag 13 oktober 2006 @ 18:25
quote:
Op vrijdag 13 oktober 2006 07:30 schreef Mark het volgende:
Er zijn er meerdere
Ik bedoel bij ''De Kiep'' kledingzaak tegenover ''C&A'' en daar heb je ook de slager.
Dj_Day-Vvrijdag 13 oktober 2006 @ 19:16
Slush Puppie !!!!
FiXeR999vrijdag 13 oktober 2006 @ 20:54
quote:
Op vrijdag 13 oktober 2006 17:53 schreef Mark het volgende:
3 Winkelcentra?
3 Marken in mijn klas
Kevin1Bravovrijdag 13 oktober 2006 @ 21:29
Kut klassen, moet nog zeker bijna 3 jaar op het TBL vertoeven .
FiXeR999zaterdag 14 oktober 2006 @ 09:49
quote:
Op vrijdag 13 oktober 2006 21:29 schreef Kevin1Bravo het volgende:
Kut klassen, moet nog zeker bijna 3 jaar op het TBL vertoeven .
dit jaar examen
Kevin1Bravozaterdag 14 oktober 2006 @ 17:40
Had je beter meteen naar MBO kunnen overstappen zonder examen .
Automatic_Rockzondag 15 oktober 2006 @ 10:05
Wow, ik kom er nu pas achter dat er een Oss topic is

OSS
FiXeR999zondag 15 oktober 2006 @ 10:12
quote:
Op zondag 15 oktober 2006 10:05 schreef Automatic_Rock het volgende:
Wow, ik kom er nu pas achter dat er een Oss topic is

OSS
Dj_Day-Vzondag 15 oktober 2006 @ 12:41
Een ossenaar fok! mod
FiXeR999zondag 15 oktober 2006 @ 13:07
quote:
Op zondag 15 oktober 2006 12:41 schreef Dj_Day-V het volgende:
Een ossenaar fok! mod
idd

een ossenaar Messbase mod
Dj_Day-Vzondag 15 oktober 2006 @ 13:20
quote:
Op zondag 15 oktober 2006 13:07 schreef FiXeR999 het volgende:

[..]

idd

een ossenaar Messbase mod
Automatic_Rockzondag 15 oktober 2006 @ 14:02
quote:
Op zondag 15 oktober 2006 12:41 schreef Dj_Day-V het volgende:
Een ossenaar fok! mod
hehe
Er is trouwens nog een Osse mod
FiXeR999zondag 15 oktober 2006 @ 14:20
quote:
Op zondag 15 oktober 2006 14:02 schreef Automatic_Rock het volgende:

[..]

hehe
Er is trouwens nog een Osse mod
wie?
Canisfirezondag 15 oktober 2006 @ 14:23
Woont Haaibaaike in oss tof !
Haaibaaikezondag 15 oktober 2006 @ 14:40
quote:
Op zondag 15 oktober 2006 14:23 schreef Canisfire het volgende:
Woont Haaibaaike in oss tof !
Canisfirezondag 15 oktober 2006 @ 14:41
quote:
Op zondag 15 oktober 2006 14:40 schreef Haaibaaike het volgende:

[..]

Ooh maar je eet wel de worst ?
FiXeR999zondag 15 oktober 2006 @ 16:44
quote:
Op zondag 15 oktober 2006 14:41 schreef Canisfire het volgende:

[..]

Ooh maar je eet wel de worst ?
Iedereen die ooit in oss is geweest heeft minimaal de pil geslikt, is met een mes gestoken, en heeft worst en soep van de unox op.
Domaizondag 15 oktober 2006 @ 17:33
Wat een kutstad, ik woon nog liever in Duitsland.
Markzondag 15 oktober 2006 @ 17:37
Qua humor pas je daar zo tussen
FiXeR999zondag 15 oktober 2006 @ 17:38
quote:
Op zondag 15 oktober 2006 17:37 schreef Mark het volgende:
Qua humor pas je daar zo tussen
Automatic_Rockzondag 15 oktober 2006 @ 17:51
quote:
Op zondag 15 oktober 2006 16:44 schreef FiXeR999 het volgende:

[..]

Iedereen die ooit in oss is geweest heeft minimaal de pil geslikt, is en/of heeft met een mes gestoken, en heeft worst en soep van de unox op.
je was een stukje vergeten
Automatic_Rockzondag 15 oktober 2006 @ 17:52
quote:
Op zondag 15 oktober 2006 14:20 schreef FiXeR999 het volgende:

[..]

wie?

De plaatsnaam staat niet vermeld in het profiel van die mod.., dus misschien is het geheim..
FiXeR999zondag 15 oktober 2006 @ 18:05
quote:
Op zondag 15 oktober 2006 17:51 schreef Automatic_Rock het volgende:

[..]

je was een stukje vergeten
oja..
Domaimaandag 16 oktober 2006 @ 19:16
quote:
Op zondag 15 oktober 2006 17:37 schreef Mark het volgende:
Qua humor pas je daar zo tussen
Oss of Duitsland?
Dj_Day-Vmaandag 16 oktober 2006 @ 19:27
quote:
Op maandag 16 oktober 2006 19:16 schreef Domai het volgende:

[..]

Oss of Duitsland?
Duitsland...
FiXeR999dinsdag 17 oktober 2006 @ 11:26
Zijn hier ook eigenlijk Osse tweakers?
FiXeR999maandag 30 oktober 2006 @ 16:58
quote:
Op dinsdag 17 oktober 2006 11:26 schreef FiXeR999 het volgende:
Zijn hier ook eigenlijk Osse tweakers?
Automatic_Rockmaandag 30 oktober 2006 @ 17:27
ik hoop het niet
FiXeR999dinsdag 31 oktober 2006 @ 15:55
quote:
Op maandag 30 oktober 2006 17:27 schreef Automatic_Rock het volgende:
ik hoop het niet
DjBoBkEdinsdag 31 oktober 2006 @ 18:39
Oss is brak.. staan veel te veel scholen.. en waarom alleen een verhaaltje over Tieten-Ballen-Lullen school.. vertel dan ook even over de betere scholen zoals het maasland

@Fixer: Alleen Geffense..
quote:
Op dinsdag 1 augustus 2006 20:28 schreef DJ-R het volgende:
Meldt, zit ook op TBL. Nog 1 jaar te gaan....
Er zijn nog best wel wat mensen die op het tbl gezeten hebben...
Nee hoor.. je zegt net tegen mij op msn dat je nog VWO gaat doen.. dus tel er nog maar 2 jaar bij..
Kevin1Bravowoensdag 1 november 2006 @ 17:29
Van der Heijden? Familie van Paultje uit Geffen?

Die Martijn_77 was de 2e mod uit Oss dacht ik .
brandsruswoensdag 1 november 2006 @ 18:27
Kom er wel eens, Oss is niet veel bijzonders eigenlijk
Automatic_Rockwoensdag 1 november 2006 @ 19:17
quote:
Op woensdag 1 november 2006 17:29 schreef Kevin1Bravo het volgende:
Die Martijn_77 was de 2e mod uit Oss dacht ik .
Kevin1Bravowoensdag 1 november 2006 @ 19:26
Sowieso een echte Ossenaar zet zijn woonplaats in zijn profiel natuurlijk.

[ Bericht 7% gewijzigd door Kevin1Bravo op 01-11-2006 20:39:17 ]
Domaiwoensdag 1 november 2006 @ 22:15
quote:
Op zondag 15 oktober 2006 17:33 schreef Domai het volgende:
Wat een kutstad, ik woon nog liever in Duitsland.
Ik woonde in Oss ten tijde van dit bericht.

Ik woon nu in Duitsland
Kevin1Bravodonderdag 2 november 2006 @ 14:43
quote:
Op woensdag 1 november 2006 22:15 schreef Domai het volgende:

[..]

Ik woonde in Oss ten tijde van dit bericht.

Ik woon nu in Duitsland
Gefeliciteerd, toevallig in Zyfflich?
FiXeR999donderdag 2 november 2006 @ 17:06
quote:
Op dinsdag 31 oktober 2006 18:39 schreef DjBoBkE het volgende:
Oss is brak.. staan veel te veel scholen.. en waarom alleen een verhaaltje over Tieten-Ballen-Lullen school.. vertel dan ook even over de betere scholen zoals het maasland

@Fixer: Alleen Geffense..
[..]

Nee hoor.. je zegt net tegen mij op msn dat je nog VWO gaat doen.. dus tel er nog maar 2 jaar bij..
Ja ik heb jou op MSN, je zat ook op TZ
Automatic_Rockdonderdag 2 november 2006 @ 17:59
quote:
Op woensdag 1 november 2006 19:26 schreef Kevin1Bravo het volgende:
Sowieso een echte Ossenaar zet zijn woonplaats in zijn profiel natuurlijk.
Goed punt!!
Ab-Normaaldonderdag 2 november 2006 @ 22:47
Ik heb een tijd in oss gewerkt 1 @ 2 jaar vind zeer relaxte plaats, oud collega van mij woont der.
Restaurants zijn goed daar
maar zal maar niet zeggen voor welk bedrijf ik heb gewerkt anders wordt er denk ritueel een bal er bij me uitgedraaid
FiXeR999vrijdag 3 november 2006 @ 10:51
Heet hier iemand misschien wagemakers met de achternaam?

Want dan ken ik je!
Domaivrijdag 3 november 2006 @ 15:43
quote:
Op donderdag 2 november 2006 22:47 schreef Ab-Normaal het volgende:
Ik heb een tijd in oss gewerkt 1 @ 2 jaar vind zeer relaxte plaats, oud collega van mij woont der.
Restaurants zijn goed daar
maar zal maar niet zeggen voor welk bedrijf ik heb gewerkt anders wordt er denk ritueel een bal er bij me uitgedraaid
Daar ben ik het wel echt mee eens.

Oss is dan wel niet zo belachelijk groot, ze hebben er prima restaurants, veeeel meer dan je zou verwachten ook, en ze zitten ook altijd vol met mensen.
Domaivrijdag 3 november 2006 @ 15:43
quote:
Op vrijdag 3 november 2006 10:51 schreef FiXeR999 het volgende:
Heet hier iemand misschien wagemakers met de achternaam?

Want dan ken ik je!
Dr is wel meer dan 1 wagemakers in Oss hoor...
FiXeR999vrijdag 3 november 2006 @ 17:35
quote:
Op vrijdag 3 november 2006 15:43 schreef Domai het volgende:

[..]

Dr is wel meer dan 1 wagemakers in Oss hoor...
maar niet op fok
GasTurbinezaterdag 4 november 2006 @ 21:46
quote:
Oss
Ass!

hihihihihihihihi
FiXeR999zondag 5 november 2006 @ 10:33
quote:
Op zaterdag 4 november 2006 21:46 schreef GasTurbine het volgende:

[..]

Ass!

hihihihihihihihi
gasturbine klinkt als een ochtendscheet..
FlyingFoxzondag 5 november 2006 @ 14:06
Oss, een uitdehandgelopen dorp.
FiXeR999zondag 5 november 2006 @ 14:43
quote:
Op zondag 5 november 2006 14:06 schreef FlyingFox het volgende:
Oss, een uitdehandgelopen dorp.
helaas hebben wij toch al meer dan 600 jaar stadsrechten..

en theorie is alles dan een "uitdehandgelopen dorp"


Pwnd!
Stroekiewoensdag 8 november 2006 @ 23:38
quote:
Op zondag 5 november 2006 14:06 schreef FlyingFox het volgende:
Oss, een uitdehandgelopen dorp.
maar wel met een geweldige show

www.osscultureel.nl

echt gaan kijken als je nog aan kaarten kan komen
Butrosdonderdag 9 november 2006 @ 00:56
Martijn 77 komt toch uit (regio) eindhoven.

Weten we nog steeds niet wie modd twee is uit Oss

Overigens is de foto van de Jurgens margarine fabriek in de OP zo te zien niet aan de kantsingel maar eerder aan de kerstraat. (als ik me niet vergis iig)
Automatic_Rockdonderdag 9 november 2006 @ 08:50
quote:
Op donderdag 9 november 2006 00:56 schreef Butros het volgende:
Overigens is de foto van de Jurgens margarine fabriek in de OP zo te zien niet aan de kantsingel maar eerder aan de kerstraat. (als ik me niet vergis iig)
Ja, lijkt idd meer op de kerkstraat
Sowieso heeft Jurgens toch nooit aan de kantsingel gezeten?? ofwel??
MikeyModonderdag 9 november 2006 @ 08:52
Oss, is dat niet een beetje een soort van Mini DDR in eigen land
Stroekiedonderdag 9 november 2006 @ 09:24
quote:
Op donderdag 9 november 2006 08:52 schreef MikeyMo het volgende:
Oss, is dat niet een beetje een soort van Mini DDR in eigen land
Ja politiek met de SP, Jan Marijnissen spreekt, en de rest moet luisteren
Kevin1Bravodonderdag 9 november 2006 @ 13:10
Vind dat hij het toch niet verdient om een Ossenaar te zijn 8).
PM-girldonderdag 9 november 2006 @ 13:11
quote:
Op donderdag 9 november 2006 09:24 schreef Stroekie het volgende:

[..]

Ja politiek met de SP, Jan Marijnissen spreekt, en de rest moet luisteren
Jan zit al lang niet meer in de politiek in Oss!

Maar zijn vrouw en dochter wel.
Stroekiedonderdag 9 november 2006 @ 13:14
quote:
Op donderdag 9 november 2006 13:11 schreef PM-girl het volgende:

[..]

Jan zit al lang niet meer in de politiek in Oss!

Maar zijn vrouw en dochter wel.
Ja en die worden thuis gewoon gesoufleerd wat ze moeten zeggen
Butrosdonderdag 9 november 2006 @ 20:49
ja, of andersom. Wie weet...
FiXeR999vrijdag 10 november 2006 @ 20:44
quote:
Op donderdag 9 november 2006 13:11 schreef PM-girl het volgende:

[..]

Jan zit al lang niet meer in de politiek in Oss!

Maar zijn vrouw en dochter wel.
Ja en ons pap ook, die staat op de lijst van de 2e kamer. Ja we zijn ook ossenaren, Nee we zitten niet bij de SP maar bij de PVV
Kevin1Bravovrijdag 10 november 2006 @ 20:49
Goede partij, maar schat de kans dat hij in de 2e kamer komt zéér klein .
FiXeR999vrijdag 10 november 2006 @ 20:50
quote:
Op vrijdag 10 november 2006 20:49 schreef Kevin1Bravo het volgende:
Goede partij, maar schat de kans dat hij in de 2e kamer komt zéér klein .
Check de peilingen en post daarna nog eens..