Dat was uiteraard gechargeerd, wat je goed weet.quote:Op maandag 19 juni 2006 23:13 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
O, ja?
Ik denk dat het niet bepaald een sterke analyse is. Zo'n beetje alle belastingbetalers hebben op VB gestemd, stelt-ie. Alles wat uitkeringen heeft, allochtoon is of eraan gelieerd (wat dat laatste ook moge betekenen) stemt dus op de andere partijen? Je gelooft het zelf?
Hoezo moet ik weten dat je chargeer dan?quote:Op maandag 19 juni 2006 23:49 schreef LXIV het volgende:
[..]
Dat was uiteraard gechargeerd, wat je goed weet.
Omdat het duidelijk overtrokken is.quote:Op maandag 19 juni 2006 23:50 schreef Ryan3 het volgende:
Hoezo moet ik weten dat je chargeer dan?
Ja, maar aangezien ik niet weet dat je doel is op effect te jagen, kan ik alleen concluderen dat de analyse niet echt correct overkomt toch? En dus schiet je je doel voorbij...quote:Op maandag 19 juni 2006 23:51 schreef LXIV het volgende:
[..]
Omdat het duidelijk overtrokken is.![]()
Maar het gaat tenslotte om het effect.
Bij jou sowieso. Maar jij bent dan ook geen doelgroep.quote:Op maandag 19 juni 2006 23:54 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, maar aangezien ik niet weet dat je doel is op effect te jagen, kan ik alleen concluderen dat de analyse niet echt correct overkomt toch? En dus schiet je je doel voorbij....
Ik woon dicht bij Antwerpen ook hè.quote:Op maandag 19 juni 2006 23:55 schreef LXIV het volgende:
[..]
Bij jou sowieso. Maar jij bent dan ook geen doelgroep.
Jij ook al? Ik woon daar ook heel erg dichtbij.quote:
Hier is het besmettelijker dan in Bergen.quote:Op maandag 19 juni 2006 23:56 schreef LXIV het volgende:
[..]
Jij ook al? Ik woon daar ook heel erg dichtbij.
Het zal toch niet besmettelijk zijn?![]()
kan niet eens volgens mij (misschien in Brussel) ze doen daar aan gescheiden kieslijsten dacht ik.quote:Op maandag 19 juni 2006 23:47 schreef -skippybal- het volgende:
Als dit van heel België is, dan stemt dus gewoon ongeveer 60% van de Vlamingen op VB![]()
Lijkt me namelijk dat er één Waal bestaat die zo stom is om te stemmen op het VLAAMS Belang...
Want...? In het Westen mogen geen partijen opkomen die aangeven dat ze een samenleving zonder moslims willen, maar in moslimlanden mogen wel regimes heersen die niet alleen laten merken dat ze geen andere geloven tolereren maar het ook uitvoeren? Om vervolgens in het Westen moslims te zien klagen, dat er partijen zijn, die... enz. enz.? Zij die in glazen huizen wonen kunnen beter geen stenen werpen. Of, om het simpeler te houden, ge ziet wel de splinter in andermans oog, doch niet de balk in uw eigen?quote:Op maandag 19 juni 2006 23:16 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Wat een oerslechte vergelijking Lord_Vetinari. Maar dan ook echt zeer en zeer slecht.
Heeft de stemplicht er niet ook iets mee van doen?quote:Op maandag 19 juni 2006 22:33 schreef LXIV het volgende:
Het cordon sanitaire heeft in ieder geval averrechts gewerkt. Juist hierdoor heeft het VB de omvang kunnen bereiken die het nu heeft.
In ogenschouw genomen hoeveel Vlamingen en Walen (want Belgen bestaan niet) direct afhankelijk zijn van de overheid of zelf allochtoon of nauw hieraan gelieerd, kan men zeggen dat zo'n beetje iedere belastingbetaler op het VB gestemd heeft.
In Nederland heeft het altijd ontbroken aan een leider als De Winter. Janmaat, Fortuijn, Smit of Wilders zijn toch stuk voor stuk rare kwiebussen. Toch geloof ik dat in potentie ook in Nederland een dergelijke partij mogelijk is.
Zou een Nederlander (of Belg) die geen partij wens die moslims in vrijheden wil beperken zijn mening voor zich moeten houden omdat er elders moslims zijn die niet-moslims in hun vrijheden beperken?quote:Op dinsdag 20 juni 2006 07:52 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Want...? In het Westen mogen geen partijen opkomen die aangeven dat ze een samenleving zonder moslims willen, maar in moslimlanden mogen wel regimes heersen die niet alleen laten merken dat ze geen andere geloven tolereren maar het ook uitvoeren? Om vervolgens in het Westen moslims te zien klagen, dat er partijen zijn, die... enz. enz.? Zij die in glazen huizen wonen kunnen beter geen stenen werpen. Of, om het simpeler te houden, ge ziet wel de splinter in andermans oog, doch niet de balk in uw eigen?
quote:Op dinsdag 20 juni 2006 08:43 schreef sigme het volgende:
[..]
Heeft de stemplicht er niet ook iets mee van doen?
quote:Op dinsdag 20 juni 2006 09:25 schreef LXIV het volgende:
[..]
![]()
Ik denk dat het hebben van stemplicht het VB zeker in de kaart speelt.
Exactement mijn punt. Volgens de redenering van Herr Vetinari mogen alle mensen die uit dictatoriale landen komen geen gebruik maken van vrijheid van meningsuiting al hier (en dus klagen over bepaalde misstanden). Zelfs mensen die hier geboren zijn, maar waarvan hun ouders hun afkomst hebben in dergelijke landen mogen geen gebruik maken van dit recht, immers in hun "oorspronkelijke land" mogen andere mensen dat ook nietquote:Op dinsdag 20 juni 2006 08:55 schreef sigme het volgende:
[..]
Zou een Nederlander (of Belg) die geen partij wens die moslims in vrijheden wil beperken zijn mening voor zich moeten houden omdat er elders moslims zijn die niet-moslims in hun vrijheden beperken?
En waarom zou deze beperking in het bijzonder gelden voor Nederlandse (of Belgische) moslims? Mag ik, als niet moslim wél vinden dat anti-moslim beleid verkeerd beleid is? Of moet ik dan ook eerst de misstanden in de rest van de wereld in ogenschouw nemen?
Vind je het heel erg dat ik hier gestopt ben met lezen? Blijkbaar heb je geen argumenten en vind je het nodig op de man te spelen.quote:Op dinsdag 20 juni 2006 10:33 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Exactement mijn punt. Volgens de redenering van Herr Vetinari
Ik geloof niet dat ik me bezondigde aan op de man spelenquote:Op dinsdag 20 juni 2006 10:42 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Vind je het heel erg dat ik hier gestopt ben met lezen? Blijkbaar heb je geen argumenten en vind je het nodig op de man te spelen.
Stel je niet zo aan en wees eens een man. Als je al over het Duitse woord Herr valt heb je wel erg lange tenen, in iedergeval langer dan menig moslim. Geef gewoon een tegenargument of zeg niets.quote:Op dinsdag 20 juni 2006 10:42 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Vind je het heel erg dat ik hier gestopt ben met lezen? Blijkbaar heb je geen argumenten en vind je het nodig op de man te spelen.
Als je iemand een spiegel voorzet komt het regelmatig voor dat ze opeens niets meer te zeggen hebben. Zo ook LV zoals je zegt, ik moet mij als Moslim niet zo druk maken over discriminatie en islamofobie, omdat ze in bepaalde Islamitische landen discriminerenquote:Op dinsdag 20 juni 2006 12:34 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Stel je niet zo aan en wees eens een man. Als je al over het Duitse woord Herr valt heb je wel erg lange tenen, in iedergeval langer dan menig moslim. Geef gewoon een tegenargument of zeg niets.
Bhoehoehoe.............quote:Op maandag 19 juni 2006 19:47 schreef Meki het volgende:
[..]
Dit is hetzelfde beeld als in 1933 toen dacht iedereen Aach Hitler is zo gek nog niet . niemand zag de gevaar en nu Anno 2006 lijkt men die kant ook op te gaan
Mijn woorden exact.quote:Op dinsdag 20 juni 2006 14:24 schreef Tikorev het volgende:
Op naar een multi-etnische monoculturele samenleving...
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |