Ik heb de namen niet verteld, nouja, niet de afgelopen tijd, maar ze zijn wel een keer gevallen al, en niet uit mijn mond
![]()
Ja, tuurlijk hoort er rekening met je gehouden te worden, maar er wordt dus wel rekening gehouden met haar dieeteisen, maar dat ik niet alles mag, wordt altijd maar weggewuifd enzo. Nu zal dat dus alleen maar erger worden.
En waar ik zelf de hele tijd mezelf voor denk te houden dat het heel onverstandig is om straks aan kinderen te beginnen weet ik heel goed dat ik er liever vandaag dan morgen mee wil beginnen en dat het een kwestie van wachten is totdat het mag na die operatie.
BE, Berts familie. Ach, de steken onder water zal ik maa rniet letterlijk uitschrijven, maar het voelt gewoon niet goed. Maarja, ik ben al wel Tante Frederique benoemt en moet voor de rest van mijn leven leuk en aardig doen. En laten nou juist de komende maanden tot ze bevallen is de rotmaanden zijn omdat dan pas de jaar/anderhalf jaar voorbij is.
En ja, ik ben gewoon egoistisch, ik weet het