Mwah rustig... de QRA schijnt daar redelijk vaak ingezet te worden, afgelopen 2 weken.quote:
Behalve dan voor de medewerkers, zijn bejaardenhuizen de dodelijkste plekken van nederland. Op ziekenhuizen na. Iedereen die naar een bejaardenhuis toe verhuisd overlijdt uiteindelijk. Dat daar nou nooit eens wat aan gedaan wordt...quote:Op vrijdag 4 augustus 2006 18:21 schreef sp3c het volgende:
ik weet niet werk bejaardenhuis dat is maar als daar zoveel doden vallen dan magtie wel dicht
quote:Op zaterdag 5 augustus 2006 14:57 schreef Incomplete het volgende:
Uruzgangangers worden bedreigd
Zaterdag 5 augustus 2006 - DEN HAAG – Nederlandse militairen op vredesmissie én hun familie worden bedreigd via telefoon of email. Bij de militaire vakbond Acom melden zich leden die dreigtelefoontjes ontvingen.
http://www.bndestem.nl/binnenland/article551714.ece
Wat is de volgende stap, familie van politie-agenten bedreigen?
Hopelijk mogen dit soort mensen, als ze al gepakt worden, zeer, zeer zware straffen
tegenmoet zien.![]()
Die kunnen ze dan mooi daar naar toe schoppen als ze ze hebben gevondenquote:Volgens het ministerie van defensie moeten de bedreigers vooral worden gezocht in kringen van moslim-extremistische taliban-aanhangers.
Vraag me af hoe ze aan die info komen? Vroeger stond men met de volledige naam en rang en woonplaats vrolijk in de de krant. Tegenwoordig is het toch meer "soldaat Harrie en korporaal Kees". (al kan je op de bijgeplaatste foto nogal eens wat naamplaatjes aflezenquote:Op zaterdag 5 augustus 2006 14:57 schreef Incomplete het volgende:
Uruzgangangers worden bedreigd
Zaterdag 5 augustus 2006 - DEN HAAG – Nederlandse militairen op vredesmissie én hun familie worden bedreigd via telefoon of email. Bij de militaire vakbond Acom melden zich leden die dreigtelefoontjes ontvingen.
ik voorspel een taakstraf. En dat ze niemand pakken.quote:Op zaterdag 5 augustus 2006 14:57 schreef Incomplete het volgende:
Hopelijk mogen dit soort mensen, als ze al gepakt worden, zeer, zeer zware straffen
tegenmoet zien.![]()
kekke ding maar de ypr wordt toch ten dele vervangen door de fennek en de cv90quote:Op zondag 6 augustus 2006 11:45 schreef sp3c het volgende:
hey nu we toch aan het lenen zijn geslagen, kunnen we niet gewoon LAVIII (of ASLAV) lenen van iemand want die ypr'en vertrouw ik nix eigenlijk, die zijn wel op nu
[afbeelding]
of een torentje met een snelvuurkanon op de patria's schroeven
Zo geweldig zijn ze nu ook weer niet, enkele Canadezen zijn al omgekomen in die dingen.quote:Op zondag 6 augustus 2006 11:45 schreef sp3c het volgende:
hey nu we toch aan het lenen zijn geslagen, kunnen we niet gewoon LAVIII (of ASLAV) lenen van iemand want die ypr'en vertrouw ik nix eigenlijk, die zijn wel op nu
[afbeelding]
of een torentje met een snelvuurkanon op de patria's schroeven
Goud toch??quote:Op maandag 7 augustus 2006 01:06 schreef _The_General_ het volgende:
Cmd Morsink heeft het ereteken voor verdienste in zilver gekregen!
http://www.onderscheidingen.nl/nl/medailles/verdienste/evv.html
quote:De bewindsman vereerde commandant kolonel Henk Morsink van de DTF met het ereteken van verdienste in goud, een bijzondere ministeriële onderscheiding
Ja dat zeker, die YPR's zijn oude bakken op rupsbanden.quote:Op maandag 7 augustus 2006 01:05 schreef HAL9000S het volgende:
Je zit liever in zo'n ding dan in een kansloze YPR.
wat zegt dat nou, er zijn ook Amerikanen omgekomen in M1A2 Abrams gevechtstanksquote:Op maandag 7 augustus 2006 01:03 schreef franske19 het volgende:
[..]
Zo geweldig zijn ze nu ook weer niet, enkele Canadezen zijn al omgekomen in die dingen.
http://www.landmacht.nl/E(...).aspx?nCategoryID=14quote:Op maandag 7 augustus 2006 14:49 schreef franske19 het volgende:
sp3c weet je toevallig of er een site is waar je foto's van deze missie kan bekijken, ik weet nog toen Nederland in Irak zat dat er een speciale site is waar regelmatig foto's werden geplaatst.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |