Kilmarnock-uit is niet de makkelijkste wedstrijd op dit moment. Killie kan over Rangers heen als ze winnen.quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 18:04 schreef Barnet_Bee het volgende:
Hearts 1-1, Rangers 1-1. Het kampioenschap kan al gevierd worden rond de jaarwisseling.
Waar is Dokkie eigenlijk?
Die uitspraak moeten we wel met een korrel zout nemen, denk ik.quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 17:51 schreef AminBen het volgende:
Alle Hearts-spelers op de trasferlijst na die 1-1![]()
goh.....quote:But calamitous goalkeeper Zbigniew Malkowski gifted Naismith a headed equaliser from six yards when he failed to deal with a long throw-in.
Not for the first time this season, the Polish keeper cost his side dear as Hibs once again failed to protect a lead they had worked hard to establish.
Die komt toch van Excelsior/Feyenoord?quote:Op zaterdag 4 november 2006 18:55 schreef Erasmusch het volgende:
Geweldig dat die Malkowski gewoon betaald voetbal speelt![]()
![]()
4 november, en de kampioen is al wel weer bekend daar. Wat een competitie ook.quote:Op zaterdag 4 november 2006 19:51 schreef koningdavid het volgende:
Celtic 2-1 gewonnen van Hearts met Sno in de basis en Vennegoor die inviel (na een blessure).
Net zoals in Frankrijk..quote:Op zaterdag 4 november 2006 21:56 schreef Radegast het volgende:
[..]
4 november, en de kampioen is al wel weer bekend daar. Wat een competitie ook.![]()
Ja, da's ook weer waar.quote:Op zondag 5 november 2006 00:48 schreef Cruoninga het volgende:
[..]
juist de aanwezigheid van zulke clubs vind ik wel iets romantisch hebben. Als wereldclub (en dat predikaat verdient het gigantische Celtic zonder twijfel) gewoon naar de woeste hooglanden moeten om in de modder te rollen met Inverness, heeft alles wat het moderne commerciemonster (waarin de sport langzaam verandert) niet heeft.
Na het verlies van de Rangers kunnen ze bij Celtic de Champagne al bestellen.quote:Op zaterdag 4 november 2006 21:56 schreef Radegast het volgende:
[..]
4 november, en de kampioen is al wel weer bekend daar. Wat een competitie ook.![]()
Celtic wel, Rangers past misschien beter in 't Championship.quote:Op zondag 5 november 2006 22:54 schreef Dos37 het volgende:
Celtic en Rangers moeten naar de EPL
Laten we het hopen.quote:Op zondag 5 november 2006 22:55 schreef Erasmusch het volgende:
Eerst over een paar weken ManU oprollen
Het was schitterend. Gerechtigheid voor hun gejank in de laatste 10 minuten. De bookies zijn in Schotland trouwens al bezig met het uitbetalen aan de mensen die op Celtic hebben gegokt als kampioen.quote:
Dacht het eigenlijk niet, de haat tegen de Hearts en Rangers is sowieso groter.quote:Op dinsdag 7 november 2006 00:51 schreef Cruoninga het volgende:
Inverness - Aberdeen 1-1, gelijkmaker van 'the Dons' was in de laatste minuut. Wordt die wedstrijd nu als een derby gezien? Pfaf, weet jij dat misschien?
Wat heb jij eigenlijk met Aberdeen?quote:Op woensdag 15 november 2006 10:01 schreef pfaf het volgende:
Aberdeen gaat echt keigoed. Hoewel ik wel wist dat ze sterker waren dan vorig seizoen ( slechter kon ook eigenlijk niet ) had ik deze progressie niet verwacht.
Zijn begin jaren 90 een keer voor een vriendschappelijke match bij onze amateurclub geweest, wat destijds veel indruk gemaakt heeft op kleine pfafje. Een paar jaar terug zijn ze weer terug gekomen, toen was pfaf al alcoholist en ik en m'n vrienden hebben een geweldige dag en nacht gehad met de Schotse supporters, met een soort van ' band ' als gevolg. We zouden nog een keer die kant op komen was de afspraak, maar uiteraard niets van gekomen, al is het contact er nog wel.quote:Op donderdag 16 november 2006 00:09 schreef Cruoninga het volgende:
[..]
Wat heb jij eigenlijk met Aberdeen?
Ongeveer hetzelfde. Eén van de 'betere' Schotse ploegen op Celtic en Rangers na. Alleen dan met minder geld, en minder Litouwse spelers.quote:Op zondag 19 november 2006 20:34 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Wat was Hearts zonder Romanov?
Dit is hem:quote:Op maandag 20 november 2006 13:38 schreef Erasmusch het volgende:
Was Pressley die baardaap in de Schotse verdediging tijdens die playoffs met oranje?
Hoe lang is het wel niet geleden dat een Schotse club verder kwam in de CL?quote:Op zondag 22 oktober 2006 11:05 schreef DIGGER het volgende:
Wel netjes dat Celic het naast de competitie ook in de CL goed doet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |