Dat doen we helemaal niet. Dat is zo populistisch. Het is strafbaar en er wordt ook flink gestraft. Dat die straffen niet altijd voldoen aan jouw maatstaven, en daar wellicht nooit aan zullen voldoen omdat jij die mensen voorgoed wil wegstoppen, wil niet zeggen dat we het toelaten.quote:Op maandag 19 juni 2006 20:18 schreef erodome het volgende:
Wat er mis is is dat we het oogluikend toelaten.
Wie zegt me dat die liefhebbende ouders geen pedo zijn en getrouwd zijn om "normaal" te zijn?quote:Op maandag 19 juni 2006 20:23 schreef SCH het volgende:
[..]
Dat doen we helemaal niet. Dat is zo populistisch. Het is strafbaar en er wordt ook flink gestraft. Dat die straffen niet altijd voldoen aan jouw maatstaven, en daar wellicht nooit aan zullen voldoen omdat jij die mensen voorgoed wil wegstoppen, wil niet zeggen dat we het toelaten.
Bovendien blijf ik erbij dat incest een veel groter probleem is. Dat wordt niet door pedo's gepleegd maar door zogenaamd liefhebbende vaders, ooms, moeders en tantes en broers etc. en daar wordt in heel veel gevallen geen aangifte van gedaan vanwege de dreiging en angst. Dat is zo'n onderbelicht probleem in ons land. Daar hoor ik weinig mensen over maar als er even iets rond een pedo speelt dan is de wereld meteen te klein.
De meeste kinderen worden misbruikt door directe familieleden, daar ga je wederom aan voorbij.quote:Op maandag 19 juni 2006 20:32 schreef erodome het volgende:
Zoveel kinderen worden misbruikt, zo ontzettend veel, de meeste worden misbruikt door mensen in hun directe omgeving, van die aardige mensen waarvan niemand het verwacht, die steeds dichter bij je kind komen en die op een dag hun fantasie werkelijkheid laten worden.
Dat zeg jij, wie zegt dat dat waar is, er zijn namelijk ook van die incest ouders die geen geweld gebruiken ofzo, maar gewoon op een zachte manier een gewoonte kweken, net zoals pedo's doen als ze actief worden en geen geweld toepassen.quote:Op maandag 19 juni 2006 20:37 schreef SCH het volgende:
[..]
De meeste kinderen worden misbruikt door directe familieleden, daar ga je wederom aan voorbij.
En dat zijn echt geen pedo's. Dat zijn mensen die hun macht misbruiken.
Incest gaat meestal om macht en frustratie. Heeft weinig met pedoseksualiteit te maken. Lees er eens wat over en bovendien ga je er blijkbaar al weer van uit dat alleen mannen daders kunnen zijnquote:Op maandag 19 juni 2006 20:45 schreef erodome het volgende:
[..]
Dat zeg jij, wie zegt dat dat waar is, er zijn namelijk ook van die incest ouders die geen geweld gebruiken ofzo, maar gewoon op een zachte manier een gewoonte kweken, net zoals pedo's doen als ze actief worden en geen geweld toepassen.
Ook valt het nogal op dat de ouders die seks met hun kinderen hebben vaak niet zo heel actief in het ouderlijk bed zijn zodra het kind op een voor hun geschikte leeftijd komt.
Dat ze zich wel degelijk echt seksueel aangetrokken voelen tot het kind.
Het is te simpel om te zeggen dat is geen pedo, kan een pedo alleen maar iemand zijn die buiten de normale kring valt, het is onmogelijk dat een broer, oom, huisvriend of wat dan ook een pedo is, als hij familie is of tot de eigen kring behoort valt het pedo zijn ineens weg ofzo?
Dat degene die echt geweld toepassen om angst op te roepen waardoor ze zich oppermachtig voelen in een ander hokje staan ok, maar die scheiding van incest zonder geweld en pedo's snap ik niet, dat gaat toch echt om seksuele aantrekkingskracht.
Dat is voor mij hetzelfde als mensen die ook met hetzelfde geslacht het bed induiken en blijven volhouden dat ze niet biseksueel zijn.
en daar wil ik dan even op in haken als het mag ..quote:Op maandag 19 juni 2006 20:32 schreef erodome het volgende:
Zelf is die man ook niet happy, die wil geen schade aandoen, maar doet het toch keek op keer.
M.i. sla je een beetje door naar zeden scare, erodome.quote:Op maandag 19 juni 2006 20:32 schreef erodome het volgende:
[..]
Te makkelijk om te zeggen dat is geen pedo, een pedo is iemand die valt op kinderen zonder secundaire geslachtskenmerken, zodra iemand dat doet is hij/zij een pedo.
quote:“Een pedofiel is gek op een kind en wil het helemaal niet misbruiken. Ze hebben geen behoefte aan penetraties, omdat zij weten dat kinderen daar niet op gebouwd zijn. Maar wanneer in een sfeer van wederzijds respect een intimiteitbeleving bepaalde seksuele handelingen gebeuren, bijvoorbeeld wederzijds masturberen, hoeft dat niet slecht te zijn”, aldus dominee Visser.
Eeen sfeer van wederzijds respectquote:
Omdat het gewoon niet hoort en niet kan, punt!quote:Op dinsdag 20 juni 2006 10:53 schreef FuifDuif het volgende:
Waarom doen mensen net alsof het één of andere universele regel is om geen seks te hebben met kinderen?
Waar staat dat dat moet?quote:Op dinsdag 20 juni 2006 11:58 schreef senesta het volgende:
[..]
Omdat het gewoon niet hoort en niet kan, punt!
Er zijn gewoon grenzen aan wat kan en wat niet, als volwassen kerel blijf je gewoon met je handen van kinderen.
Hoe moeilijk is dat nu eigenlijk te begrijpen?
Als ze dat zo is, is dat mss omdat mensen en nu eenmaal zo over denken. Puur instinktief wellicht.quote:Op dinsdag 20 juni 2006 10:53 schreef FuifDuif het volgende:
Waarom doen mensen net alsof het één of andere universele regel is om geen seks te hebben met kinderen?
Omdat het in de wet staat misschien?quote:Op dinsdag 20 juni 2006 10:53 schreef FuifDuif het volgende:
Waarom doen mensen net alsof het één of andere universele regel is om geen seks te hebben met kinderen?
Is het niet. Kijk naar monniken.quote:Op dinsdag 20 juni 2006 12:51 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Als ze dat zo is, is dat mss omdat mensen en nu eenmaal zo over denken. Puur instinktief wellicht.
Waarom doen sommige mensen net of sex een een * must * is die ten alle tijde goed is voor iedereen![]()
Dit was iemand die ervoor in therapie was geweest, zichzelf zogenaamd geaccepteerd had, hij dacht het echt onder controle te hebben, met gedegen hulp, dus geen ontkenning, maar erkenning van het probleem, leren zien wanneer het te ver gaat, alleen heeft hij al de dingen die hij geleerd had in zijn hoofd aan de kant gezet omdat jij zichzelf wijsmaakte dat die alarmbellen niet golden, dat het nu anders ging...quote:Op maandag 19 juni 2006 21:18 schreef moussie het volgende:
[..]
en daar wil ik dan even op in haken als het mag ..
deze man probeert zijn gevoel te verdringen .. er is niets loos, ik ben genezen, ik heb deze gevoelens niet, ik mag deze gevoelens niet hebben .. hij moet feitelijk een stuk van zichzelf ontkennen .. voer voor een psychose van heb-ik-jou-daar dus ..
als wij als maatschappij alleen zouden herkennen dat er mensen zijn die met dat gevoel rondlopen en ze niet bij voorbaat veroordelen voor iets wat ze nog niet eens hebben gedaan .. zou dat niet een groot stuk druk van de psychose ketel afhalen, je hoeft jezelf niet meer te ontkennen dus de kans dat je op gegeven moment "ontploft" wordt ook kleiner ?
Als jij buitenechtelijke sex op de zelfde plaats stelt als sex met kinderen ben je nog zieliger dan ik dachtquote:Op dinsdag 20 juni 2006 13:16 schreef FuifDuif het volgende:
Grappig dat mensen nu opeens de wet aanhalen. Zouden diezelfde mensen nog zo gecharmeerd zijn van de wet, wanneer daar in staat dat buitenechtelijke seks verboden is bijvoorbeeld?
Het gaat niet om de charme van de wet, het gaat gewoon om de wet.quote:Op dinsdag 20 juni 2006 13:16 schreef FuifDuif het volgende:
Grappig dat mensen nu opeens de wet aanhalen. Zouden diezelfde mensen nog zo gecharmeerd zijn van de wet, wanneer daar in staat dat buitenechtelijke seks verboden is bijvoorbeeld?
Wat een irrelevante hypothese wederom.quote:Op dinsdag 20 juni 2006 13:16 schreef FuifDuif het volgende:
Grappig dat mensen nu opeens de wet aanhalen. Zouden diezelfde mensen nog zo gecharmeerd zijn van de wet, wanneer daar in staat dat buitenechtelijke seks verboden is bijvoorbeeld?
Sekssite's gaan in op wat de mensen willen, beneden de 18 ga je alleen op zeer illegale site's zien, die je niet zomaar tegenkomt, het is een enorme fout om te denken dat de "tiener" site's vol staan met meisjes onder de 18, allemaal zijn ze minimaal 18, dat is de wet, je wordt gecontroleerd, heb je niet de juiste papieren om te bewijzen dat elk model de 18 heeft gepasseerd dan ga je ontzettend nat, echt ontzettend nat.quote:Op maandag 19 juni 2006 23:36 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
M.i. sla je een beetje door naar zeden scare, erodome.
Zo heb ik in het kader van een bepaalde topic in SEX over sexcategorieën weleens onderzoek gedaan (whehehehe), maar ik vind de glijdende schaal in de sexindustrie wat dat betreft toch ook hoogst curieus. Daar worden toch jongedames in gebruikt die alles behalve boven de 18 zijn bijv.: wie van de allergrootste roepers heeft nog nooit op een sexsite gekeken??? Ook zie je bij ertoische verhalen, kun je zo googlen trouwens, vul maar in, ook categorieën opdoemen als "Familie". Dit wordt door heel wat sextoeristen op inet aangeklikt, lijkt me, anders zou het niet bestaan. Dit staat op mainstream (whehehehe) sexsites. Double standards.
Dat is wat ik steeds zeg, maar zodra ik zeg vraagtekens te zetten bij de gedachtegang van deze man beschuldig ik hem gelijk ervan een actieve pedo te zijn en ben ik raar dat ik mijn kind niet alleen wil laten bij iemand met zo'n gedachtegang.quote:Op dinsdag 20 juni 2006 10:37 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Eeen sfeer van wederzijds respect![]()
Wáár heeft die man 't in hemelsnaam over ?? !!![]()
Als er ergens géén respect aan te pas komt is het wel aan sex met een kind hebben.
Ik weet niet waarom maar ik moet opeens aan Pavlov en zijn hondjes denken.......
Of de man wel of niet een pedofiel is mag dan nog ter discussie staan. Ik vind dat uit deze tekst blijkt dat hij helemaal niet afkerig tegen over sex met kinderen staat.
Ik begin me af te vragen wat hij onder * hulpverlening * aan pedofielen verstaat![]()
Nee, dat is het niet. Het valt mij op dat mensen hypocriet zijn en, wanneer ze geen argumenten hebben, aankomen kakken met de wet. Ik weet natuurlijk zelf ook wel dat de wet zegt dat het niet mag, maar daarmee is voor mij de kous niet af! De wet is geen argument in dit soort discussies. De wet is enkel een argument in de rechtzaal.quote:Op dinsdag 20 juni 2006 13:21 schreef Copycat het volgende:
[..]
Wat een irrelevante hypothese wederom.
Waarom ben ik hypocriet, er zijn genoeg verhalen van kinderen met levenslange trauma's door kindermisbruik en jij en anderen gaan hier doodleuk stellen dat het allemaal zo erg niet is, of zelfs dat het de ouders zijn die de trauma's veroorzaken.quote:Op dinsdag 20 juni 2006 13:33 schreef FuifDuif het volgende:
[..]
Nee, dat is het niet. Het valt mij op dat mensen hypocriet zijn en, wanneer ze geen argumenten hebben, aankomen kakken met de wet. Ik weet natuurlijk zelf ook wel dat de wet zegt dat het niet mag, maar daarmee is voor mij de kous niet af! De wet is geen argument in dit soort discussies. De wet is enkel een argument in de rechtzaal.
uhm .. er zijn ook duizenden en duizenden verhalen van vrouwen met levenslange trauma's door verkrachtingen .. zullen we sex dan maar in z'n geheel verbieden ?quote:Op dinsdag 20 juni 2006 13:45 schreef senesta het volgende:
Waarom ben ik hypocriet, er zijn genoeg verhalen van kinderen met levenslange trauma's door kindermisbruik
Nou vooruit dan maar weer :quote:Op dinsdag 20 juni 2006 10:53 schreef FuifDuif het volgende:
Waarom doen mensen net alsof het één of andere universele regel is om geen seks te hebben met kinderen?
hallo zeg, is dat even een stereotype .. kleine meisjes worden doodgegooid met poppetjes die bemoedert moeten worden omdat dat nu eenmaal "hun rol" is in de samenleving .. niet omdat zij het zo leuk vindenquote:Op dinsdag 20 juni 2006 14:12 schreef deedeetee het volgende:
Kleine meisje spelen ook graag moedertje met poppen maar iedere idioot snapt dat dat niet betekent dat ze er aan toe zijn om daadwerkelijk een kind te baren.![]()
quote:Op dinsdag 20 juni 2006 14:12 schreef moussie het volgende:
[..]
uhm .. er zijn ook duizenden en duizenden verhalen van vrouwen met levenslange trauma's door verkrachtingen .. zullen we sex dan maar in z'n geheel verbieden ?
waarmee ik wil zeggen dat je niet de slachtoffers naar voren moet schuiven om een inhoudelijke discussie te ontlopen !
Is dat werkelijk zo?quote:Op dinsdag 20 juni 2006 14:18 schreef moussie het volgende:
[..]
hallo zeg, is dat even een stereotype .. kleine meisjes worden doodgegooid met poppetjes die bemoedert moeten worden omdat dat nu eenmaal "hun rol" is in de samenleving .. niet omdat zij het zo leuk vinden
Wat zou in jouw ogen dan wel een reden zijn?quote:Op dinsdag 20 juni 2006 14:24 schreef FuifDuif het volgende:
Deedeetee ziet niet in dat ze geen argumenten aanvoert, maar drogredenen.
Ja vast!, geen dochters zeker?quote:Op dinsdag 20 juni 2006 14:18 schreef moussie het volgende:
[..]
hallo zeg, is dat even een stereotype .. kleine meisjes worden doodgegooid met poppetjes die bemoedert moeten worden omdat dat nu eenmaal "hun rol" is in de samenleving .. niet omdat zij het zo leuk vinden
In die gevallen dat het kind er vrijwillig voor kiest. Het is allemaal heel makkelijk om te zeggen dat het geen vrije keuze is, maar in hoeverre is dat nu werkelijk zo? Het is een utopie te denken dat dwang niet bestaat. Het bevindt zich overal. Waar het om gaat is de gradatie van dwang en die kan bij pedoseksualiteit net zo goed minimaal zijn.quote:Op dinsdag 20 juni 2006 14:35 schreef senesta het volgende:
[..]
Wat zou in jouw ogen dan wel een reden zijn?
Inderdaad en als een meisje het leuk vindt om met de frikadel van buurman Henk te spelen is daar in wezen niets mis mee.quote:Op dinsdag 20 juni 2006 14:36 schreef deedeetee het volgende:
Ik had kunnen weten dat aan jullie elk argument verspild is![]()
Drogredenen...... rolverdeling........![]()
Kinderen grijpen uit zichzelf naar wat ze leuk vinden, dat de vrouwen emancipatie opeens vond dat dat anders moest veranderd daar niks aan.
Je loopt een beetje achter moussie, moederen en achter het aanrecht staan mág weer.
En meisjes mogen óók weer met poppen spelen als ze dat leuk vinden.
Oke en over welke leeftijd heb je het dan?quote:Op dinsdag 20 juni 2006 14:37 schreef FuifDuif het volgende:
[..]
In die gevallen dat het kind er vrijwillig voor kiest. Het is allemaal heel makkelijk om te zeggen dat het geen vrije keuze is, maar in hoeverre is dat nu werkelijk zo? Het is een utopie te denken dat dwang niet bestaat. Het bevindt zich overal. Waar het om gaat is de gradatie van dwang en die kan bij pedoseksualiteit net zo goed minimaal zijn.
Pak hem beet vanaf de 4 jaar?quote:Op dinsdag 20 juni 2006 14:39 schreef senesta het volgende:
[..]
Oke en over welke leeftijd heb je het dan?
ja dat is werkelijk zo .. want net zoals als dat jij liever in bomen klom zijn er jongens zat die eigenlijk graag met een pop zouden willen spelen .. en zelfs als jij als ouder daar geen druk oplegt dan doet de samenleving het wel via de vriendjes die het spelen met poppen als onmannelijk bestempelen en het klimmen in bomen of spelen met technisch speelgoed als onvrouwelijkquote:Op dinsdag 20 juni 2006 14:31 schreef erodome het volgende:
Is dat werkelijk zo?
Dat verschil tussen jongens en meisjes is er namelijk al echt vanuit de natuur, ik dacht vroeger ook altijd dat het de ouder waren die dat verschil maakte, maar nu ik zelf een kind heb en mijn neefjes en nichtjes zie opgroeien weet ik dat dat niet waar is.
Mijn kleine nichtje van 1, had nog geen enkele pop gehad, komt een pop tegen, gelijk mee lopen en niet meer kwijt willen.
Mijn zoontje en mijn neefjes keken zo'n ding nog niet aan, die rende gelijk naar de blokken op die leeftijd...
Het verschil tussen jongen en meisje is er echt wel vanuit de natuur, nu gaat dat niet voor ieder individu op, ik klom liever in bomen dan ik met poppen speelde, die gingen altijd erg snel dood bij mij
mogen jongens nu eindelijk wel met poppen spelen dan .. en meiden met techno ?quote:Op dinsdag 20 juni 2006 14:36 schreef deedeetee het volgende:
Ik had kunnen weten dat aan jullie elk argument verspild is![]()
Drogredenen...... rolverdeling........![]()
Kinderen grijpen uit zichzelf naar wat ze leuk vinden, dat de vrouwen emancipatie opeens vond dat dat anders moest veranderd daar niks aan.
Je loopt een beetje achter moussie, moederen en achter het aanrecht staan mág weer.
En meisjes mogen óók weer met poppen spelen als ze dat leuk vinden.
Dus kleuters van vier jaar kunnen in jouw optiek bewuste seksuele keuzes maken?quote:
Ik dacht dat inmiddels bekend was dat zelfs baby's in de baarmoeder seksueel actief zijn!quote:Op dinsdag 20 juni 2006 14:44 schreef Copycat het volgende:
[..]
Dus kleuters van vier jaar kunnen in jouw optiek bewuste seksuele keuzes maken?
Maken we als mensen uberhaupt bewuste keuzes? Die vraag is namelijk niet zomaar even beantwoord en is wel degelijk essentieel in deze.quote:Op dinsdag 20 juni 2006 14:45 schreef Copycat het volgende:
Daar heb ik het niet over. Ik heb het over bewuste keuzes.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |