En die mevrouw was gewoon een Nederlanse die zelfs bij het spuiten van de doeken was voor het afscheid van die ene viggo. Ze is nu opgenomen in één of ander gesticht geloof ik. En 410 zette zichzelf aardig voor lul.quote:Op donderdag 27 juli 2006 01:53 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Meneer was een mevrouw om het nog spannender te maken
whehequote:Op maandag 7 augustus 2006 16:49 schreef the_hunter het volgende:
[..]
En die mevrouw was gewoon een Nederlanse die zelfs bij het spuiten van de doeken was voor het afscheid van die ene viggo. Ze is nu opgenomen in één of ander gesticht geloof ik. En 410 zette zichzelf aardig voor lul.
Dan dat nietquote:Op maandag 7 augustus 2006 16:34 schreef methodmich het volgende:
Cult zei dat Robert top was en die had het doorgaans van Steef. Opmerkelijk.
quote:Op maandag 7 augustus 2006 16:49 schreef the_hunter het volgende:
[..]
En die mevrouw was gewoon een Nederlanse die zelfs bij het spuiten van de doeken was voor het afscheid van die ene viggo. Ze is nu opgenomen in één of ander gesticht geloof ik. En 410 zette zichzelf aardig voor lul.
Ah kom op...quote:Op dinsdag 15 augustus 2006 20:39 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Steef heeft bij Ajax een speler uit Brazilie aanbevolen voor de positie waarvan hij verwacht dat hij vele miljoenen zou gaan opleveren.
Ik weet denk ik wie de naam is maar die heeft hij niet op internet gezet, dus ik ook niet
Lijkt me sterk dat Steef die kent (ondanks dat hij in NY woont), hij is door Riemer in Ierland op een toernooi gescout.quote:Op dinsdag 15 augustus 2006 20:10 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Misschien is het deze speler
Heerenveen trekt Amerikaan Rogers aan
Uitgegeven op dinsdag 15 augustus 2006 om 10:31:55
(Novum) - Heerenveen heeft zich versterkt met de Amerikaanse jeugdinternational Robbie Rogers. Dat heeft de Friese voetbalclub dinsdag bekendgemaakt. De 18-jarige aanvaller komt over van het universiteitsteam van het Amerikaanse Maryland. Hij tekent bij Heerenveen een contract voor drie jaar.
Rogers was al op proef bij Heerenveen. Hij werd eind vorige maand getest in een wedstrijd van Jong Heerenveen en liet daarin een goede indruk achter.
Bij Heerenveen wordt Rogers de tweede Amerikaan binnen de selectie. In januari kwam middenvelder Michael Bradley over van de Metrostars uit New York
Steef kende Lee ook al voordat hij in Nederland speelde op het WK.quote:Op dinsdag 15 augustus 2006 20:41 schreef MaxPower het volgende:
[..]
Lijkt me sterk dat Steef die kent (ondanks dat hij in NY woont), hij is door Riemer in Ierland op een toernooi gescout.
Dat vindt Steef niet leuk. Die doet nu ook naar tegen cultheld nadat die de Mexicaan had ontdekt.quote:
Daar gaat zn percentagequote:Op woensdag 16 augustus 2006 17:54 schreef cultheld het volgende:
DAM doelt op Diego Souza van Fluminense, een controlerende middenvelder van 21.
Ah, da's die linkspoot toch?quote:Op woensdag 16 augustus 2006 17:54 schreef cultheld het volgende:
DAM doelt op Diego Souza van Fluminense, een controlerende middenvelder van 21.
quote:Op woensdag 16 augustus 2006 17:54 schreef cultheld het volgende:
DAM doelt op Diego Souza van Fluminense Flamengo, een controlerende middenvelder van 21.
Juist.quote:Op woensdag 16 augustus 2006 17:58 schreef cultheld het volgende:
Ohja, hij ging idd van Flu naar Flamengo. Volgens mij is ie nu door Benfica overgenomen.
Of je kan aantonen dat je gelijk hebt zonder je bronnen vrij te geven. Maar dat heeft Steef al vaak genoeg gedaan.quote:Op woensdag 16 augustus 2006 16:17 schreef methodmich het volgende:
[..]
Dat vindt Steef niet leuk. Die doet nu ook naar tegen cultheld nadat die de Mexicaan had ontdekt.
Overigens is het heerlijk veilig scouten, door te zeggen dat je wel bezig bent, maar dat het vermoedelijk niks wordt.
quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 14:55 schreef cultheld het volgende:
16 miljoen en een oefenduel in De Kuip (met bijbehorende recettes) voor Kuijt: Toch geen slechte deal voor Feyenoord.
quote:
Toch geweldig dat die Steef alles zo goed weet.quote:
Oh mijn god, hij praat over zichzelf in 3e persoonquote:Steef
PostPosted: Sun Aug 20, 2006 10:09 pm
En ook de naam Vagner Love zingt rond. Nog een Zuid Amerikaan en een speler waar Steef zwaar gecharmeerd van is. Klein, maar toch een heel aardig aanspeelpunt. Daarnaast ook nog dreiging en snelheid in de ruimte en superscherp in de zestien.
quote:Geen idee. Iedere Euro is te veel.
En maakt niet uit of Tymo wel/niet komt: Wessel is de nieuwe huismakelaar in De Kuip.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |