quote:Op dinsdag 27 juni 2006 14:22 schreef cultheld het volgende:
Sal kan er niet tegen dat ie ongelijk heeft gekregen over San, dus geeft hij Verdonk er maar de schuld van (omdat ze een buitenlander niet in het Nederlands elftal wilde zien spelen).
Dat Johan regelmatig onzin uitkraamt is voor de realistische voetballiefhebber al lang duidelijk, maar dit slaat echt alles.quote:Op dinsdag 27 juni 2006 11:03 schreef Sidekick het volgende:
Ik wil niet beweren dat de minister schuldig is aan de uitschakeling van het Nederlands elftal, maar ze is zeker medeschuldig.
Bovendien heeft Nederland maximaal gepresteerd. De ploeg is volop in ontwikkeling en als er straks nog zo'n twee à drie spelers uit Jong Oranje doorbreken, dan ziet de toekomst er richting het EK 2008 goed uit. Daarom is het zonde, dat je dit niet extra kan stimuleren met de aanwezigheid van een supertalent als Kalou.
Verder had je de pech dat het doelpunt uitbleef, ondanks alle kansen. Dat die er waren is natuurlijk positief en maakt de uitschakeling alleen maar zuurder.
Dat zijn net zo min buitenlanders als dat Boula een buitenlander is. Slechte argumentatie dusquote:Op dinsdag 27 juni 2006 14:35 schreef scanman01 het volgende:
De Duitsers hebben dat toch iets handiger gedaan met hun twee Polen in het elftal.
Volgens mij is Boula nederlander van geboorte, die 2 zijn geboren als Polenquote:Op dinsdag 27 juni 2006 14:59 schreef cultheld het volgende:
[..]
Dat zijn net zo min buitenlanders als dat Boula een buitenlander is. Slechte argumentatie dus.
En al op zeer jonge leeftijd naar Duitsland gegaan (dus niet zoals Kalou: Om hun voetballende kwaliteiten naar Duitsland gegaan, maar gewoon als kinderen van migranten).quote:Op dinsdag 27 juni 2006 15:04 schreef Interpol-Maastricht- het volgende:
[..]
Volgens mij is Boula nederlander van geboorte, die 2 zijn geboren als Polen
quote:De oud-voetballer en -trainer van onder meer Ajax en Barcelona vindt eigenlijk dat de VVD-bewindsvrouw moet opstappen. Cruijff: "Ik vergelijk het maar even met een technisch directeur van een profclub. Als een grote speler van het kaliber Kalou zich bij mijn club zou melden en mijn manager stuurde hem weg, dan kon hij daarna zijn conclusies trekken. Dat geldt dus ook voor Verdonk".
Toch wel een klein verschil dus met bv Boula. De twee Polen zijn tot Duitser genaturaliseerd.quote:Op dinsdag 27 juni 2006 15:09 schreef cultheld het volgende:
[..]
En al op zeer jonge leeftijd naar Duitsland gegaan (dus niet zoals Kalou: Om hun voetballende kwaliteiten naar Duitsland gegaan, maar gewoon als kinderen van migranten).
Ach ja, iedereen maakt wel eens een foutje. Het is hem van harte vergeven, net zoals we Van Basten vergeven voor dit dramatische WK.quote:
quote:Op dinsdag 27 juni 2006 15:49 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Ach ja, iedereen maakt wel eens een foutje. Het is hem van harte vergeven, net zoals we Van Basten vergeven voor dit dramatische WK.
quote:Kijk, de poule waar Nederland bij ingedeeld is, is veruit de makkelijkste. Deze heb namelijk maar 3 tegenstanders, en de anderen vier.''
Dat meen je serieus, of..?quote:Op dinsdag 27 juni 2006 16:20 schreef bravoboost het volgende:
[..]
Kan iemand mij uitleggen wat ie hiermee bedoeld![]()
Waardeloze quote.quote:Op dinsdag 27 juni 2006 17:38 schreef mikerw het volgende:
Cruijff: LUL
Het is nu echt tijd jou van de tv te schoppen en je te verbieden nog meer van die onzin van je, uit die rare kop van je, over voetbal te zeggen. Door jou moet ik altijd zappen tussen de wedstrijden door. Haal die gore kop uit de kont van van basten en ga lekker de komende 50 jaar in Parnassia zitten. Wat een lul ben jij zeg!
Maar Decoquote:Op dinsdag 27 juni 2006 15:09 schreef cultheld het volgende:
[..]
En al op zeer jonge leeftijd naar Duitsland gegaan (dus niet zoals Kalou: Om hun voetballende kwaliteiten naar Duitsland gegaan, maar gewoon als kinderen van migranten).
Hehe geniaalquote:Op dinsdag 27 juni 2006 16:03 schreef Borreke het volgende:
[afbeelding]
Kijk, slih, tis heel logisch eigenlijk. In voetbal is het simpel: je bent op tijd of je bent te laat, slih, als je te laat bent, slih, dan moet je zorgen dat je op tijd vertrekt.
Jep..quote:Op zaterdag 1 juli 2006 15:38 schreef Athlon_2o0o het volgende:
Hij heeft wel zijn zin. Verdonk is weg![]()
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |