Foute informatie van vi. Er is helemaal geen arbitragezaak geweest, Defour maakt enkel gebruik van een gaatje in de Belgische wetgeving.quote:Op donderdag 15 juni 2006 14:14 schreef jorienvdherik het volgende:
doen ze goed, en
Van Geel hoopt een dezer dagen de champagne nog te proosten met Steven Defour. Ajax werd het met zijn club RC Genk niet eens over een transfersom, waarna de speler in kwestie een arbitragezaak aanspande tegen zijn werkgever. De talentvolle Belgische middenvelder (18) won deze zaak vanmiddag en is nu transfervrij.
zou wat zijn als die echt gratis is
Dat komt omdat het geen bijzondere speler is, behalve dan die 3 treffers van 50+ meter.quote:Op donderdag 15 juni 2006 14:24 schreef JeroenV het volgende:
Het is eigenlijk ook best grappig dat niemand echt een goede omschrijving van Roger kan geven.
Geen bijzondere speler ok. Maar volgens mij weet niemand of hij aanvallend is ingesteld, verdedigend juist sterk is, of al dat soort simpele dingen.quote:Op donderdag 15 juni 2006 14:27 schreef twi het volgende:
[..]
Dat komt omdat het geen bijzondere speler is, behalve dan die 3 treffers van 50+ meter.
Mwoah, druk....Pienaar, Galasek en Boukhari zijn vertrokken hè, moet je niet vergeten. Lijkt waarschijnlijk slechts wat drukker omdat er betere spelers voor in de plaats zijn gekomen.quote:Op donderdag 15 juni 2006 14:27 schreef -Vaduz- het volgende:
Roger, dat is wel een opvallende aankoop. Wordt druk op het middenveld zo, al denk ik niet dat hij gelijk verzekerd is van een basisplaats. Ajax kiest alweer voor extra routine.
Maar wat ik toch niet begrijp is, hoe had een rechtbank geoordeeld als Genk simpelweg had gezegd: "Defour is NIET te koop"?quote:Op donderdag 15 juni 2006 14:26 schreef ub40_bboy het volgende:
Nah, het is gewoon de schuld van Genk. Ajax bied miljoenen voor een 18 jarige speler. Maar Genk blijft mooi nee zeggen.
Welk talent hebben we voor linksmidden dan? Niemand die gelijk het niveau aankan.quote:Op donderdag 15 juni 2006 14:29 schreef -Vaduz- het volgende:
Ik lees nu dat Roger wel voor de basis gehaald is, dit gaat ten koste van het talent bij Ajax vrees ik.
Talent moet je langzaam brengen, niet in de basis zetten.quote:Op donderdag 15 juni 2006 14:29 schreef -Vaduz- het volgende:
Ik lees nu dat Roger wel voor de basis gehaald is, dit gaat ten koste van het talent bij Ajax vrees ik.
Is iedereen dan het middenveld van vorig jaar vergeten, waar geen middenvelders meer opstonden omdat iedereen ziek, zwak of geblesseerd was?quote:Op donderdag 15 juni 2006 14:27 schreef -Vaduz- het volgende:
Roger, dat is wel een opvallende aankoop. Wordt druk op het middenveld zo, al denk ik niet dat hij gelijk verzekerd is van een basisplaats. Ajax kiest alweer voor extra routine.
Zou Ajax niet stiekem rekening houden met een eventueel vertrek van bijvoorbeeld Sneijder of Maduro?quote:Op donderdag 15 juni 2006 14:27 schreef -Vaduz- het volgende:
Roger, dat is wel een opvallende aankoop. Wordt druk op het middenveld zo, al denk ik niet dat hij gelijk verzekerd is van een basisplaats. Ajax kiest alweer voor extra routine.
Vaessen heeft dus ook weinig aan te vechten, zo blijkt.quote:In theorie is er echter een andere mogelijkheid! De Wet van 24 februari 1978 op de betaalde sportbeoefenaars, voorziet uitdrukkelijk de mogelijkheid voor profsporters om voortijdig en eenzijdig het arbeidscontract bij hun club op te zeggen. Er moet dan wel een verbrekingsvergoeding betaald worden!
Indien de profvoetballer vroegtijdig en eenzijdig zijn contract opzegt en dit contract is van bepaalde duur (d.i. een contract waarvan de duur niet meer dan 5 jaar bedraagt), dan moet hij aan de opgezegde club een vergoeding betalen die gelijk is aan het bedrag van het loon dat hij normaal zou verdienen tussen het ogenblik van de verbreking van het contract en het normale einde van het contract. We geven nog een voorbeeldje om dit te duiden.
Een profvoetballer heeft met zijn club een contract voor twee jaar. Drie maanden voor het einde van dit contract verbreekt hij eenzijdig deze overeenkomst. Hij is bij gevolg een vergoeding verschuldigd die gelijk is aan drie maanden loon.
Maduro zal wel blijven, maar Sneijder wordt hoe langer hoe onhoudbaarder wanneer hij blijft spelen.quote:Op donderdag 15 juni 2006 14:30 schreef SirG het volgende:
[..]
Zou Ajax niet stiekem rekening houden met een eventueel vertrek van bijvoorbeeld Sneijder of Maduro?
Want mocht Nederland op het WK ver komen zijn die spelers onhoudbaar.
Vreemde constructie, is dit alleen in Belgie zo?quote:Op donderdag 15 juni 2006 14:31 schreef twi het volgende:
[..]
Vaessen heeft dus ook weinig aan te vechten, zo blijkt.
Gelukkig welquote:Op donderdag 15 juni 2006 14:33 schreef Robar het volgende:
[..]
Vreemde constructie, is dit alleen in Belgie zo?
In Belgie is alles wat slechter geregeldquote:Op donderdag 15 juni 2006 14:33 schreef Robar het volgende:
[..]
Vreemde constructie, is dit alleen in Belgie zo?
Hij heeft gezegd dat hij nog 2 jaar bij Ajax wil spelen.quote:Op donderdag 15 juni 2006 14:33 schreef jorienvdherik het volgende:
sneijder is goed bezig ja, maar of die gelijk na deze zomer weg gaat, denk het niet
ja dat ookquote:Op donderdag 15 juni 2006 14:36 schreef ub40_bboy het volgende:
[..]
Hij heeft gezegd dat hij nog 2 jaar bij Ajax wil spelen.
Je avatarquote:Op donderdag 15 juni 2006 14:36 schreef Erwtensoep het volgende:
[..]
In Belgie is alles wat slechter geregeld
Alleen in Belgie. Het gaat bij profvoetballers die meer verdienen dan 3,6 miljoen BEF dus om een bedrag van maximaal 36 maanden loon. Ik weet niet wat Defour ongeveer verdiend, maar laten we het op 200.000 euro houden. Dat houdt dus in dat 'ie 600.000 aan Genk zal moeten betalen, waarschijnlijk uit de zak van Ajax indien 'ie komt.quote:Op donderdag 15 juni 2006 14:33 schreef Robar het volgende:
[..]
Vreemde constructie, is dit alleen in Belgie zo?
2 spelers? Defour is er nog niet!quote:Op donderdag 15 juni 2006 14:37 schreef jna het volgende:
Je bent een uurtje weg en meteen zijn er 2 spelers bij
Jammer dat Davids niet komt, maarja zoals iemand al zei, we weten niet wat er is gebeurt.
Die zuid afrikaan welquote:Op donderdag 15 juni 2006 14:39 schreef Black-Death het volgende:
[..]
2 spelers? Defour is er nog niet!
NOG niet
Dan heb je echt 2 ubergangsters op de bankquote:Op donderdag 15 juni 2006 14:37 schreef Mr.Mills het volgende:
[..]
Je avatar......zou een prima assistent van Ten Cate kunnen zijn die Mexicaan
Allebei bad motherfuckers inderdaadquote:Op donderdag 15 juni 2006 14:37 schreef Mr.Mills het volgende:
[..]
Je avatar......zou een prima assistent van Ten Cate kunnen zijn die Mexicaan
Angst in de spelerstunnel krijgt een hele nieuwe betekenisquote:Op donderdag 15 juni 2006 14:41 schreef Jajong het volgende:
[..]
Dan heb je echt 2 ubergangsters op de bank.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |