Ik sta er niet tussenquote:Op maandag 19 juni 2006 20:48 schreef blessed19 het volgende:
http://foshata.co.
................
..sh=13BF
quote:Op maandag 19 juni 2006 20:48 schreef blessed19 het volgende:
wat je met een suffe site wel niet kan maken...de makers (ik ben onschuldig!
) ervan zijn niet verantwoordelijk voor de eventuele problematische gevolgen na het posten van deze filmpjes!!!!! kijk dus echt onder eigen voorbehoud!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Heb je enig idee wat voor een held je bent, mijn dag is in een keer gemaakt. Heb echt helemaal gestrekt gelegenquote:Op maandag 19 juni 2006 20:48 schreef blessed19 het volgende:
wat je met een suffe site wel niet kan maken...de makers (ik ben onschuldig!
) ervan zijn niet verantwoordelijk voor de eventuele problematische gevolgen na het posten van deze filmpjes!!!!! kijk dus echt onder eigen voorbehoud!
http://foshata.com/?fsh=13B1
http://foshata.com/?fsh=13B3
http://foshata.com/?fsh=13B4
http://foshata.com/?fsh=13B5
http://foshata.com/?fsh=13B6
http://foshata.com/?fsh=13BJ
http://foshata.com/?fsh=13B0
http://foshata.com/?fsh=13B8
http://foshata.com/?fsh=13B9
http://foshata.com/?fsh=13BB
http://foshata.com/?fsh=13BC
http://foshata.com/?fsh=13BD
http://foshata.com/?fsh=13BE
http://foshata.com/?fsh=13BF
nogmaals! dit zijn creaties uitgaande van de aktiviteit in de afgelopen 19 threads.
Jouw ken ikquote:Op maandag 19 juni 2006 22:46 schreef Radio_DSP het volgende:
Shinsen is gestopt met subben van TOKKO. Niet dat ik ooit een release gezien heb van shinsen behalve de preview.
'k snap 'm niet...quote:Op maandag 19 juni 2006 23:30 schreef outcast_within het volgende:
@jordy er is bericht voor je in mijn fotoboek van ene lotje![]()
same here..quote:Op maandag 19 juni 2006 23:22 schreef Zeurberus het volgende:
Ik heb nog nooit hallucinerende middelen gebruikt maar ik denk dat FLCL toch echt wel het meest in de buurt moet komen.
By FAR de wazigste anime die ik ooit heb gezien![]()
Wat snap je niet? en waar is jou fotoboek? kan ik deze berichtjes daarin kwijtquote:Op maandag 19 juni 2006 23:52 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
'k snap 'm niet...
waar kwam die quote van jou eigenlijk vandaan?
Ik moet er even bij zeggen dat Alice In Wonderland op 1 staat in bij de gewone tekenfilmsquote:
quote:Op maandag 19 juni 2006 23:58 schreef Zeurberus het volgende:
[..]
Ik moet er even bij zeggen dat Alice In Wonderland op 1 staat in bij de gewone tekenfilms
Die trip is echt niet te overtreffen hehehe
Hoe dat een berichtje voor mij is...quote:
Heb ik niet en komt er ook niet.quote:en waar is jou fotoboek? kan ik deze berichtje daarin kwijt
Dat ik het voorwerk heb gedaan, jullie nu geintroduceerd zijn aan elkaar en dat je nu enkel nog maar hoeft te reageren in haar fotoboek om een prachtige romance op te startenquote:
Ik weet niet hoe het bij jou in de familie zit, maar doorgaans zoek je juist meiden met een achternaam die totaal niet op de jouwe lijkt, als je een romance wil starten. Lotjeb klinkt wat dat betreft ietwat dubieus, niet?quote:Op dinsdag 20 juni 2006 00:13 schreef outcast_within het volgende:
[..]
Dat ik het voorwerk heb gedaan, jullie nu geintroduceerd zijn aan elkaar en dat je nu enkel nog maar hoeft te reageren in haar fotoboek om een prachtige romance op te starten![]()
Ik ben te stoer... duh!quote:geen fotoboek? is het een Principe? of ben je te stoer?
A cowardly love is all about looking for mistakesquote:Op dinsdag 20 juni 2006 00:18 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
Ik weet niet hoe het bij jou in de familie zit, maar doorgaans zoek je juist meiden met een achternaam die totaal niet op de jouwe lijkt, als je een romance wil starten. Lotjeb klinkt wat dat betreft ietwat dubieus, niet?
[..]
Ik ben te stoer... duh!
Ja, doe ik soms.quote:Speel je computer spelletjes? Dat is toch ook getekend.
quote:Op dinsdag 20 juni 2006 09:12 schreef flapdrolletje het volgende:
[..]
Ja, doe ik soms.
Vampire hunterJe houd niet van cliche's. Die zie je overal wel.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wat ik wel vet vond was Akira/ X (de film) en wat ik heb gezien van Nurato was ook wel vet, dat zou ik graag willen volgen maar die eerste episodes zijn niet meer te downloaden (teminste op de sites waar ik keek)..
En het ook nog eens een hype noemen en vervolgens een request maken... :|
bek houwe! help die arme drommel nou eensquote:Op dinsdag 20 juni 2006 09:33 schreef outcast_within het volgende:
[..]
Je houd niet van cliche's. Die zie je overal wel.
En het ook nog eens een hype noemen en vervolgens een request maken... :|
En dat maakt het okay? En sinds wanneer is een hype slecht.. Waar ik woon is Nurato en Cowboy Bebop inderdaad een hype en ik weet ook wel dat het in Japan al jaren 'het' ding is maar in nederland is het pas de afgelopen jaren er ingekomen (denk ik?) met Dragonball Z en Pokemon (kut misschien, maar daar gaat het niet om).quote:Je houd niet van cliche's. Die zie je overal wel.
En het ook nog eens een hype noemen en vervolgens een request maken... :|
ik vond naruto voor de eerste 100 eps leuk, daarna komen er 100 fillersquote:Op dinsdag 20 juni 2006 09:12 schreef flapdrolletje het volgende:
[..]
Wat ik wel vet vond was Akira/ X (de film) en wat ik heb gezien van Nurato was ook wel vet, dat zou ik graag willen volgen maar die eerste episodes zijn niet meer te downloaden (teminste op de sites waar ik keek)..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |