bronquote:De politie in het Belgische Luik is met man en macht op zoek naar twee halfzusjes en een veroordeelde pedofiel. Allen zijn sinds vrijdagavond vermist.
De politie ziet een verband tussen de twee verdwijningen. De pedofiel bevond zich vrijdag in het café van familie van de twee vermiste meisjes, Nathalie Mahy (10) en Stacy Lemmens (7).
8000 posters verspreid
De meisjes bezochten vrijdag met hun ouders een braderie in Luik. Toen de moeder haar zes kinderen om drie uur 's nachts wilde verzamelen, ontbraken de twee meisjes. Zoekacties zijn direct gestart: de Belgische organisatie voor vermiste kinderen Child Focus verspreidde bijna achtduizend posters. Een motorclub hielp vrijdagnacht al met zoeken.
De politie heeft zondagochtend met vijftig man de bossen en parken uitgekamd, naast uitgebreid buurtonderzoek. Tijdens een persconferentie deed de onderzoeksrechter zondagmiddag een oproep aan de eventuele ontvoerder om de meisjes levend terug te brengen. Hij waarschuwde dat op ontvoering zware straffen staan.
1. Nederland doet dat niet, Ad van den Berg en zijn kornuiten doen dat. Nederland is (gelukkig) een land waar je je eigen partij op mag richten en waar je niet vervolgd hoeft te worden om je overtuiging of je geaardheid.quote:Op zondag 11 juni 2006 23:44 schreef Meki het volgende:
en dan wil NEDERLAND een partij voor PEDOFIELEN oprichten
NEEN dát willen DÉ pedofielenquote:Op zondag 11 juni 2006 23:44 schreef Meki het volgende:
en dan wil NEDERLAND een partij voor PEDOFIELEN oprichten
quote:Het Luikse parket heeft een oproep gedaan aan de eventuele ontvoerder(s) van twee meisjes uit Luik, zich te melden. Het gerecht is inmiddels ook op zoek naar een verdwenen pedofiel.
Het tweetal, Nathalie Mahy (11) en Stacy Lemmens (7) verdween tussen een en drie uur vrijdagnacht van een braderie. Er is onmiddellijk groot alarm geslagen.
Justitie kan ontvoering nog niet bewijzen maar noemt de verdwijning onrustwekkend. Substituut-procureur Pâque zei gisteravond na twee dagen vruchteloos zoeken, dat de hypothese dat de meisjes 'gewoon' zijn weggelopen steeds minder waarschijnlijk wordt en dat misdaad dan wel ontvoering voor de hand ligt. Hij deed een oproep aan eventuele ontvoerders hun actie te staken en wees op de hoge straffen.
Tijdens het onderzoek werden alle personen gecontroleerd die in voorwaardelijke vrijheid zijn en die werden veroordeeld voor kindermishandeling en zedenfeiten tegenover kinderen. Eén persoon werd echter nog niet gevonden. Die persoon bevond zich vorige vrijdag in het café bij de familie van de twee vermisten. "De betrokkene wordt momenteel opgespoord", aldus het parket. De man is sinds vrijdagavond eveneens spoorloos.
De twee meisjes komen uit een gezin van zes kinderen: ze zijn halfzusjes. De familie was vrijdagavond op een braderie. De man ging om een uur 's nachts naar huis. Toen zijn echtgenote een paar uur later de kinderen wilde verzamelen, waren de kleintjes niet meer bij het springkasteel waar ze had achtergelaten. Een jongetje zou ze rond twee uur nog hebben gezien.
Meteen zijn zoekacties begonnen, onder andere van de motorclub van de man. Zaterdag zijn de federale politie ingeschakeld. Een helikopter en de waterpolitie hebben de Maas en diens oevers afgezocht. De actiegroep Child Focus heeft meteen duizenden affiches verspreid en is met 200 leden gaan zoeken.
Zondag is de politie begonnen met controles onder plegers van zedendelicten die voorwaardelijk zijn vrijgelaten. Gezocht wordt ook naar een cafébezoeker met een strafblad. De speciale opsporingsdienst van de Cel Vermiste personen is ingeschakeld. Vandaag worden de gsm-gegevens van de meisjes en hun computers gecheckt.
Nathalie Mahy is volgens het opsporingsbericht van de politie 1,40 meter lang, mager, heeft bruin halflang haar. Ze had een roze T-shirt aan en een spijkerbroek. Stacy Lemmens is ook 1.40 met halflang donker haar. Zij had een wit shirtje aan met een roze rok.
quote:Nog geen spoor naar twee verdwenen meisjes
Zondagnamiddag was er nog steeds geen nieuws over twee jonge meisjes die in de nacht van vrijdag op zaterdag verdwenen tijdens een braderij in de Luikse Sint-Leonardstraat.
Nathalie Mahy (10) en Stacy Lemmens (7) (foto) zijn halfzussen. Het parket van Luik heeft een onderzoek geopend. Onderzoeksrechter Pascale Gossens is met de zaak belast.
Zaterdagavond werd een eerste coördinatievergadering belegd op het politiecommissariaat van Luik, om de acties af te stemmen. Zondagnamiddag wordt opnieuw overlegd. Aan deze bijeenkomst wordt deelgenomen door onderzoeksrechter Pascale Gossens, eerste substituut Christian Pâques, de politie en de gerechtelijke brigade van Luik, leden van de Brusselse cel Vermiste Personen en een vertegenwoordiger van Child Focus.
De zoektochten in de loop van de voormiddag, met een 50-tal manschappen van de federale reserve, waren gericht op het Citadelbos, het Astridpark, de nabijgelegen spoorwegen, de barrage van het eiland Monsin, de toegang en de esplanade tot het Albertkanaal en de Sint-Leonardwijk.
De eerste zoektochten waren in de nacht van vrijdag op zaterdag al gehouden. De vader van een van de twee meisjes verwittigde de motorclub waarvan hij lid is. De clubleden hadden daarop een eerste zoektocht opgezet.
Personen die in aanraking kwamen met het gerecht voor zedenfeiten en voorwaardelijk vrij zijn, werden eveneens aan controles onderworpen. Een politieteam bleef in de Sint-Leonardwijk op pad in de nacht van zaterdag en zondag. Op dit ogenblik sluiten de onderzoekers geen enkele hypothese uit over wat de twee meisje is kunnen overkomen.
De twee meisjes werden het laatst gezien zaterdag omstreeks 1 uur 's nachts op de braderij, nabij een springkasteel voor kinderen. Dat stond opgesteld nabij café "Les Armuriers" waar de ouders van het hersamengesteld gezin een deel van de avond hadden doorgebracht.
Het gezin woont thans in de Luikse deelgemeente Chênée. Ter gelegenheid van de braderij was het gezin teruggekeerd naar de Sint-Leonardwijk, waar ze vroeger hebben gewoond. De vader, Thierry Lemmens, vertrok op deze plaats omstreeks 1 uur en liet de zes kinderen bij zijn vriendin.
Toen de vrouw, Catherine Demir, de kinderen wilde verzamelen, zaterdag rond 3 uur, om huiswaarts te keren, ontbraken twee kinderen: Nathalie Mahy, geboren op 9 augustus 1995, en Stacy Lemmens, geboren op 14 december 1998. Nathalie is de dochter van Catherine en Stacy de dochter van Thierry Lemmens.
Na deze dubbele, onrustwekkende verdwijning heeft Child Focus zaterdag een ploeg van tien vrijwilligers op de been gebracht. Zij hebben 600 affiches verspreid, vooral in de buurt van de Sint-Leonardkaai en het spoorwegstation Guillemins. Vanaf zondagmorgen volgt een nieuwe afficheactie. Dan worden 6.000 affiches opgehangen in de hele Luikse regio.
Bovendien worden twee keer 605 affiches verspreid in de bussen van de openbare vervoersmaatschappij TEC Luik en Verviers. In de loop van de dag wordt ook geafficheerd in alle NMBS-stations, zo liet de organisatie zondagmorgen weten.
Child Focus telt 209 vrijwilligers in het arrondissement Luik. Sinds zaterdagmorgen is ook een professionele medewerker van de organisatie in Luik om de familie bij te staan. Hij neemt ook deel aan de coördinatievergaderingen met politie en het gerecht.
Het zijn wel je eigen kinderen hoor!quote:Toen zijn echtgenote een paar uur later de kinderen wilde verzamelen, waren de kleintjes niet meer bij het springkasteel waar ze had achtergelaten.
* flame *quote:Op zondag 11 juni 2006 23:44 schreef Meki het volgende:
en dan wil NEDERLAND een partij voor PEDOFIELEN oprichten
Volgens mij wil Nederland dat juist niet.quote:Op zondag 11 juni 2006 23:44 schreef Meki het volgende:
en dan wil NEDERLAND een partij voor PEDOFIELEN oprichten
Als pedofielen geen partij zouden mogen oprichten omdat enkele pedosexuelen ontvoeringen en moorden op kinderen plegen, dan kunnen we ook wel moslimpartijen verbieden omdat enkele extremisten aanslagen plegen.quote:Op zondag 11 juni 2006 23:44 schreef Meki het volgende:
en dan wil NEDERLAND een partij voor PEDOFIELEN oprichten
Pedofiel op proefverlof?quote:Belgische meisjes (7 en 10) vermist
De politie in Luik zoekt naar twee halfzusjes en een pedofiel. De meisjes van 7 en 10 jaar verdwenen afgelopen vrijdagavond. Ze waren met hun ouders op een braderie, maar kwamen 's avonds niet meer terug.
Volgens de politie is er mogelijk een verband tussen het verdwijnen van de meisjes en de veroordeelde pedofiel. Hij is op proefverlof en nu spoorloos.
Zaterdagochtend verspreidde de politie duizenden posters van de meisjes. Een motorclub begon een zoekactie. Bovendien werden de bossen rond Luik doorzocht, maar er werd geen spoor van de pedofiel of de halfzusjes gevonden.
Die gene die dat lowlife op verlof heeft gestuurd moeten ze meteen ontslaan, en een flinke trap en een boete na.quote:Op maandag 12 juni 2006 13:09 schreef sylvesterrr het volgende:
http://www.nos.nl/nos/art(...)1C68DB7F25E1600.html
[..]
Pedofiel op proefverlof?Waarschijnlijk zonder begeleiding, of de begeleiding was waardeloos.
is dus wel zo, 6 kinderen , en maar profiteren van het kindergeld.. en dan nog eens om 3 uur snachts je kinderen pas bij elkaar rapen.quote:
zolang dat niet gepaard gaat met zinloos je voorganger overtreffen met de meest gruwelijke scheldwoorden is er niks mis met kritiekquote:Op maandag 12 juni 2006 17:34 schreef jorienvdherik het volgende:
je mag hier toch wel kritiek geven op die ouders ?
En om jouw logica te gebruiken :quote:Op zondag 11 juni 2006 23:44 schreef Meki het volgende:
en dan wil NEDERLAND een partij voor PEDOFIELEN oprichten
het waren half zusjes, dus binnen 3 jaar uit elkaar gaan, en nog eens een nieuwe relatie beginnen en dan zo kort alweer zwangerquote:Op maandag 12 juni 2006 17:37 schreef Jerruh het volgende:
[..]
zolang dat niet gepaard gaat met zinloos je voorganger overtreffen met de meest gruwelijke scheldwoorden is er niks mis met kritiek.
ja en die ouders zijn sueprdom dat ze pas om drie uur snachts erachter komen dat hun kinderen ook nog ergens buiten zijn. en dat pa m al beschonken nokt om 1 uur en niet eens nadenkt over zijn kinderen... eng...
quote:Op maandag 12 juni 2006 17:39 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
het waren half zusjes, dus binnen 3 jaar uit elkaar gaan, en nog eens een nieuwe relatie beginnen en dan zo kort alweer zwanger![]()
Het zijn geen halfzusjes in de officiele zin. En ook al zou dat wel zo zijn, wie ben jij dan om daar een waardeoordeel over te vellen. Reageer dan op het feit dat ze blijkbaar niet goed op hun kinderen passen.quote:De vader, Thierry Lemmens, vertrok op deze plaats omstreeks 1 uur en liet de zes kinderen bij zijn vriendin.
Toen de vrouw, Catherine Demir, de kinderen wilde verzamelen, zaterdag rond 3 uur, om huiswaarts te keren, ontbraken twee kinderen: Nathalie Mahy, geboren op 9 augustus 1995, en Stacy Lemmens, geboren op 14 december 1998. Nathalie is de dochter van Catherine en Stacy de dochter van Thierry Lemmens.
Alles kan, maar in het nieuwsbericht staat dat de politie de direkte omgeving heeft uitgekamd. Dus van een toevallige verdwaling of valparty ga ik niet uit.quote:Op maandag 12 juni 2006 17:57 schreef jorienvdherik het volgende:
kan ook gewoon zijn dat die kinderen gewoon zelf zijn gaan lopen, en vanaf een heuvel naar beneden gevallen zijn ofzo
of door een poes de boom in gejaagdquote:Op maandag 12 juni 2006 17:57 schreef jorienvdherik het volgende:
kan ook gewoon zijn dat die kinderen gewoon zelf zijn gaan lopen, en vanaf een heuvel naar beneden gevallen zijn ofzo
Inderdaad, ik ben er 1 keer geweest en daar kreeg ik best kriebels van. Daar zou ik zeker geen kinderen 's nachts nog over straat laten.quote:Op maandag 12 juni 2006 18:56 schreef Barcelona het volgende:
In Luik lopen allemaal kansloze figuren rond, dus beetje stom om daar je kinderen zo laat op straat te laten spelen.
Het verspreiden van signalment kan ervoor zorgen dat hij als opgejaagt wild gaat gedragen, en mogelijk van de kinderen af wil. Geloof mij maar, dat als het een positief effect heeft dat die foto gepubliceerd zou zijn.quote:Op maandag 12 juni 2006 18:44 schreef __Saviour__ het volgende:
Dat zal wel weer van die stomme privacytwetgeving zijn. Want hij heeft nog niks gedaan op dit moment enzo..
En zeggen dat hij pedofiel is werkt niet averechts?quote:Op maandag 12 juni 2006 19:06 schreef raptorix het volgende:
[..]
Het verspreiden van signalment kan ervoor zorgen dat hij als opgejaagt wild gaat gedragen, en mogelijk van de kinderen af wil. Geloof mij maar, dat als het een positief effect heeft dat die foto gepubliceerd zou zijn.
Die zijn over het algemeen jonger dan 12, komen die hier al?quote:Op maandag 12 juni 2006 17:55 schreef SolidasRock het volgende:
Het wachten is nu op de pedoknuffelaars
bronquote:Politie Luik stopt zoekacties naar vermiste halfzusjes
Uitgegeven: 12 juni 2006 19:32
LUIK/BRUSSEL - De politie in Luik heeft de zoekacties naar twee vermiste meisjes opgeschort. Tientallen agenten hebben sinds vrijdagnacht alle denkbare plaatsen al uitgekamd.
De tienjarige Nathalie Mahy en haar zevenjarige halfzusje verdwenen in de nacht van vrijdag op zaterdag. De kinderen waren tot diep in de nacht bij een braderie in Luik. Toen de moeder hen rond half drie 's nachts wilde meenemen, waren ze zoek.
De politie heeft inmiddels vele buurtgenoten en klasgenootjes ondervraagd. Bij veroordeelde pedofielen in Luik is huiszoeking gedaan. Ook het gsm-verkeer van Nathalie is vergeefs bestudeerd. De politie denkt steeds meer aan een ontvoering.
Agenten zoeken daarom naarstig naar de vriend van de serveerster van café Aux Armuniers, waar de moeder zat toen de halfzusjes verdwenen. De man zat tot half twee in het café en is sindsdien spoorloos. In het verleden is hij veroordeeld wegens zedendelicten.
ach in het dagelijks leven geven ouders het liefste ook zoveel mogelijk de schuld op anderen met betrekking op de opvoeding van hun kinderen...quote:Op maandag 12 juni 2006 19:21 schreef Taurus het volgende:
Wat 'n achterlijke gladiolen hier zeg, met 't kritiek direct op de oudersHet gaat bijna nooit meer om de gebeurtenis zelf of om de dader, het zijn altijd de ouders of de kinderbescherming die iets hadden kunnen doen
![]()
Het valt me nog mee dat dat dentale wereldwonder nog leeft (hoewel we dat niet zeker weten natuurlijk, hij is spoorloos verdwenenquote:Op maandag 12 juni 2006 09:46 schreef SCH het volgende:
[..]
Volgens mij wil Nederland dat juist niet.
Als die ouders gewoon bij hun kinderen waren gebleven was er niks aan de hand geweest, bovendien gaat het niet alleen om kinderprikkers die je koters meenemen, ze kunnen ook onder een auto wandelen of weetikveel wat.quote:Op maandag 12 juni 2006 19:21 schreef Taurus het volgende:
Wat 'n achterlijke gladiolen hier zeg, met 't kritiek direct op de oudersHet gaat bijna nooit meer om de gebeurtenis zelf of om de dader, het zijn altijd de ouders of de kinderbescherming die iets hadden kunnen doen
![]()
Maar het is wel gebeurd en die kinderen zijn nu zoek en de familie en de buurtbewoners wanhopig.quote:Op maandag 12 juni 2006 20:55 schreef RuL0R het volgende:
Kinderen van die leeftijd moet je niet alleen laten.
Als je niks zinnigs hebt te zeggen, houdt dan gewoon je muil mongool!quote:Op maandag 12 juni 2006 21:23 schreef thedude0 het volgende:
eens kijken of dit ook even veel in het nieuws komt als dat ene breezah kutkind natalee holloway
Wat SCH zegt, het is gewoon niet belangrijk nu. De schuld ligt in dit geval gewoon 100% bij de dader. Het had misschien voorkomen kunnen worden, maar dat is altijd achteraf geklets. Bovendien weten we niet de volledige situatie natuurlijk.quote:Op maandag 12 juni 2006 20:55 schreef RuL0R het volgende:
[..]
Als die ouders gewoon bij hun kinderen waren gebleven was er niks aan de hand geweest, bovendien gaat het niet alleen om kinderprikkers die je koters meenemen, ze kunnen ook onder een auto wandelen of weetikveel wat.
Kinderen van die leeftijd moet je niet alleen laten.
he?quote:Op maandag 12 juni 2006 23:01 schreef Little_Meanie het volgende:
het gaat hier om een uiterst marginale familie, dat moge wel duidelijk zijn
zo'n onkruid van de samenleving kunnen we missen als kiespijn
quote:Op maandag 12 juni 2006 18:44 schreef __Saviour__ het volgende:
Dat zal wel weer van die stomme privacytwetgeving zijn. Want hij heeft nog niks gedaan op dit moment enzo..
als je nou eens goed leest,dan zie je dat het half zusjes zijnquote:Op maandag 12 juni 2006 17:00 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
is dus wel zo, 6 kinderen , en maar profiteren van het kindergeld.. en dan nog eens om 3 uur snachts je kinderen pas bij elkaar rapen.
Dat bepaal ik zelf welquote:Op maandag 12 juni 2006 21:55 schreef Barcelona het volgende:
[..]
Als je niks zinnigs hebt te zeggen, houdt dan gewoon je muil mongool!![]()
voordat er een signalement en opsporingsbericht de deur uit kan moet er eerst speciale toestemming gegeven worden. dat was geloof ik bij die ontsnapte tbs-er in nederland toen ook zoquote:Op maandag 12 juni 2006 23:29 schreef sylvesterrr het volgende:Hij is op proefverlof, en is 'verdwenen'. Is dat geen reden om over te gaan op opsporen van die gast?
bronquote:Moeder van verdwenen meisje Nathalie moet zoontje afstaan
Het kleine broertje van Nathalie, een van de twee verdwenen meisjes, is toevertrouwd aan de sociale dienst voor jeugdhulp. De moeder mag voorlopig niet meer voor de baby zorgen nadat ze in de nacht van vrijdag op zaterdag haar dochtertje en stiefdochtertje kwijtspeelde op een braderie.
Café
Zaterdag, de dag na de verdwijning, werd de moeder van Nathalie opnieuw in een café gesignaleerd. Ze had haar zoontje Sylvain bij zich. Een man bood aan de baby bij hem te slapen te leggen. Hij verwittigde de politie en haalde als argument aan dat een baby niet in het café thuishoort. De sociale diensten hebben de kleine Sylvain bij zijn moeder weggehaald. De sociale dienst voor jeugdhulp ontfermt zich nu over het kind.
Het is inderdaad zorgwekkend dat er ouders zijn die zo met hun kinderen omgaan.quote:Op dinsdag 13 juni 2006 09:42 schreef schatje het volgende:
Laatste nieuws:
[..]
bron
Er moet iets grondig mis met je zijn als je opnieuw het café induikt terwijl je kind vermist wordt. Plus het feit dat ze haar baby daarheen heeft meegenomen en ook nog eens aan iemand heeft meegegeven. Echt niet normaal meer.
quote:Op dinsdag 13 juni 2006 01:51 schreef Principessa het volgende:
Ik hoorde op radio 1 dat ze onder de pedofielen en zedendeliquenten in Luik een onderzoek (standaard procedure) hadden gedaan en dat allen een alibi hadden.
Ja maar nog vreemder is dat je de avond na het voorval weer de kroeg induikt en dat je weer niet goed voor een kind zorgt!quote:Op dinsdag 13 juni 2006 11:00 schreef milagro het volgende:
Die vrouw verzamelt om half drie 's nachts haar spelende kinderen !!!!!!!!?????
mijn god, zeg
ik begreep dat moeders de dag ervoor tot 3 uur onder de tap heeft gehangen in een cafe, en die meiden 'aan hun lot over heeft gelaten'quote:Op dinsdag 13 juni 2006 09:42 schreef schatje het volgende:
Laatste nieuws:
[..]
bron
Er moet iets grondig mis met je zijn als je opnieuw het café induikt terwijl je kind vermist wordt. Plus het feit dat ze haar baby daarheen heeft meegenomen en ook nog eens aan iemand heeft meegegeven. Echt niet normaal meer.
Ik ben het volledig met je eens. En wat deze moeder betreft lijkt het me beter om al haar kinderen bij haar weg te halen.quote:Op dinsdag 13 juni 2006 11:30 schreef Suko het volgende:
Ik roep al jaren dat men niet 'zomaar' kinderen moet kunnen 'nemen.' Ik werd compleet voor gek versleten. Is namelijk één van de grondrechten van de mens. Nu hoor ik al meer dezelfde geluiden, gelukkig. Onbegrijpelijk dat er op scholen niets maar dan ook niets aan opvoedkunde wordt gedaan. Het op de wereld zetten van een mens is n.l. één van de meest verantwoordelijke taken die men in een leven toebedeeld krijgt. Maar enige kennis hieromtrent wordt je helemaal totaal onthouden, ik heb dat nooit begrepen.![]()
quote:Op dinsdag 13 juni 2006 11:47 schreef Kiteless het volgende:
Ik heb een pedofiel al gevonden
Zie 't icon van de TS van ik wil deze :(
Snap het niet.quote:Op dinsdag 13 juni 2006 11:47 schreef Kiteless het volgende:
Ik heb een pedofiel al gevonden
Zie 't icon van midje
TopicOnderwerp : "Politie zoekt pedofiel"quote:Op dinsdag 13 juni 2006 11:53 schreef nummer_zoveel het volgende:
Wat heeft dat met het topiconderwerp te maken?
Waarschijnlijk is het geen pedofiel maar gewoon iemand met een slecht gevoel voor humor hoor.quote:Op dinsdag 13 juni 2006 11:56 schreef Kiteless het volgende:
[..]
TopicOnderwerp : "Politie zoekt pedofiel"
Ik : "Pedofiel gevonden !"
(Iemand met "Ik wil sex met jongetjes jonger dan 10 jaar" in z'n icon classificeer ik tenminste als pedofiel)
Hoe veel relevanter kan het zijn ?
Nouja, laat maar, je zult hier wel alleen over slechte moeders mogen praten, niet over pedofielen ofzo
dat vermoeden had ik ook al nadat ik las dat die moeder haar kinderen verwaarloosde.quote:Op dinsdag 13 juni 2006 13:22 schreef deedeetee het volgende:
Hert is te afschuwelijk om je voor te stellen dat die 2 meisjes mss in de handen zijn gevallen van een pedofiel![]()
Maar kan het niet zijn dat iemand uit defamilie van de kinderen ze stiekem heeft meegenomen ? Gezien de manier waarop ze verwaarloost werden kan ik me dáár wel iets bij voorstellen.
Nu er zoveel heisa is durft men mss niet meer met de kinders te voorschijn te komen ?![]()
dat denk ik dus ook, heeft een naar "smaakje"quote:Op dinsdag 13 juni 2006 13:28 schreef kasper het volgende:
Misschien vreemd maar ik heb sterk 't gevoel dat moeder meer van de "verdwijning" weet dat ze vertelt.
Psies stel dat de vader ofzo die schapen daar over straat zag dolen in het holst van de nacht en dat gewoon ff niet kon verkroppen ? Het zou wel fijn zijn voor de meisjes want dan zijn ze tenminste in goede handen.quote:Op dinsdag 13 juni 2006 13:43 schreef Goed_Gek het volgende:
[..]
dat vermoeden had ik ook al nadat ik las dat die moeder haar kinderen verwaarloosde.
misschien de natuurlijke vader die zijn natuurlijke kinderen kwam redden (aannemende dat de 1jarige baby van zijn ex en vriend is).
mooi dat hij dat dan gedaan heeft. kinderen horen goede liefdevolle ouders te hebben en geen zuipende hoer die de hele dag in de kroeg zit.
Als de vader ze heeft meegenomen (wat ik dan hoop), zal hij wijselijk zijn mond dicht houden, puur om het feit dat hij weet dat hij ze gelijk weer af moet staan.quote:Op dinsdag 13 juni 2006 13:54 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Psies stel dat de vader ofzo die schapen daar over straat zag dolen in het holst van de nacht en dat gewoon ff niet kon verkroppen ? Het zou wel fijn zijn voor de meisjes want dan zijn ze tenminste in goede handen.
Maarja zou die dan niet allang gemeld hebben dat de kinderen veilig zijn ?
zou idd ook kunnen...quote:Op dinsdag 13 juni 2006 13:28 schreef kasper het volgende:
Misschien vreemd maar ik heb sterk 't gevoel dat moeder meer van de "verdwijning" weet dat ze vertelt.
bronquote:Verdwijning stiefzusjes: speurders doorzoeken woonst verdachte
Het wetenschappelijk laboratorium van de gerechtelijke politie en meerdere politieagenten doorzoeken het appartement van de vriend van de dienster van het Luikse café waar de ouders van Stacey en Nathalie zich bevonden voor de verdwijning van de meisjes.
Vanaf 14 uur worden ook zoekacties voorzien op "île Monsin". De speurders willen vanaf deze plaats de Maas afvaren tot aan een waterstuw, op zoek naar eventuele lichamen die door de stroom zouden meegevoerd zijn. De vriend van de dienster is gekend in gerechtelijke kringen. Hij bevond zich vrijdagavond ook in het café. De man is niet meer gezien sinds de verdwijning van de meisjes.
Echt duidelijker wordt het er niet op.quote:het appartement van de vriend van de dienster van het Luikse café
da's die vent die ze verdenken, was ook in het cafe die avond en een veroordeeld zedendelinquent.quote:Op dinsdag 13 juni 2006 14:34 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Echt duidelijker wordt het er niet op.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |