OK, ik vraag niet verderquote:Op zondag 11 juni 2006 23:12 schreef Grobbel het volgende:
[..]
Hitte of geen hitte, ik heb vandaag toch heerlijk geslapen overdag. Goed, ik had van vrijdagochtend half 8 tot vanochtend half 10 niet meer geslapen, maar dan nog (don't ask).
En Raggende Manne, lijkt me.
quote:All around, people looking half dead
Walking on the sidewalk, hotter than a match head
Heel goed, je bent idd uitgeslapenquote:Op zondag 11 juni 2006 23:24 schreef Grobbel het volgende:
Summer in the City van The Lovin' Spoonful...
Ik kruip zo ook onder de wol.quote:Op zondag 11 juni 2006 23:59 schreef peaceman het volgende:
Ik ga het morgen vast lezen...nu een poging doen om te slapen...
Laatste aanwijzing doet aan Bauer denken (dus niet de band die je zoekt), maar dat klopt dan weer niet met de rest (noch de foto).quote:Op zondag 11 juni 2006 23:57 schreef Grobbel het volgende:
De derde en vierde persoon op de foto zijn met elkaar getrouwd en vormen de spil van de band. Beide hebben ook meer bands op hun kerfstok staan, waarbij manlief wellicht nog wel het bekendst is van een band die zijn eigen naam draagt (alleen dus niet de band die ik nu zoek).
Het onderschrift van de foto leerde mij het volgende:quote:Op maandag 12 juni 2006 00:04 schreef ranja het volgende:
Boss Hog, in een mij niet bekende bezetting (5?)
Ow, Cristina dinges, nu zie ik het. Maar dat is toch niet Jon Spencerquote:Op maandag 12 juni 2006 00:04 schreef ranja het volgende:
Boss Hog, in een mij niet bekende bezetting (5?)
De volgorde van de namen bij het onderschrift komen niet overeen met de v.l.n.r.-volgorde op de foto, dus dat moet je maar gewoon negeren.quote:Op maandag 12 juni 2006 00:09 schreef GLO het volgende:
[..]
Ow, Cristina dinges, nu zie ik het. Maar dat is toch niet Jon SpencerOf wel dus?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |