Thnx!quote:Op zaterdag 17 juni 2006 16:04 schreef Symer het volgende:
[..]
Je hebt Clue #54 uitgewerkt zoals daar staat?
Het gaat over Alvar Hanso, je ziet eerst een brief van een dokter die hem ooit bloed afgenomen heeft waaruit blijkt dat Hanso een dodelijke ziekte heeft en dat hij óf aan radioactieve straling heeft blootgestaan óf een donorhart heeft.
Daarna zie je dat Hanso sinds zijn laatste publiekelijke optreden niet meer op zijn kantoor is geweest waarna Persephone zegt dat ze denkt dat Thomas Mittelwerk (de tweede man van The Hanso Foundation) Hanso gevangen houdt.
Tenslotte wordt Persephone onderbroken en word je van de site afgegooid.
Het gaat tot nu toe over mensen die ons ervan willen overtuigen dat The Hanso Foundation helemaal niet zulke nobele doelen heeft als ze zelf zeggen.quote:Op maandag 19 juni 2006 09:13 schreef Greening het volgende:
Van de LOST Experience snap ik nog niet zoveel, maar het geeft meer informatie over DHARMA en The Hanso Foundation als ik het goed begrijp....
Er is op een gegeven moment een plaatje van een paard, misschien het paard van Kate.quote:
| 1 2 3 4 | Where did they go? Why didn't they return? Whatever happend to the dharma initiative? |
quote:Op dinsdag 20 juni 2006 17:01 schreef Pilstonnetje het volgende:
edit: Er is ook een plaatje bij van een reuzenmiereneter, was daar niet eerder al iets mee?
De onderzoekers hebben ook noordpoolkleding aan, dus ik denk dat ze daar de ijsberen ophalen om ze naar het eiland te brengen.quote:En best vreemd dat die ijsberen in de sneeuw te zien zijn, er is op het eiland toch nog geen sneeuw gespot?
Daar wordt ook een link gegeven naar meer informatie over The Black Rock (dat schip in de jungle).quote:Op woensdag 21 juni 2006 11:08 schreef dapluiz het volgende:
Van lost experience blog :
http://stophanso.rachelblake.com/index2.html
Mittelberg is met duistere dingen bezig
Die naam Magnus Hanso staat ook op de Blastdoor-Map.quote:Op woensdag 21 juni 2006 11:42 schreef Symer het volgende:
[..]
Dat schip was eigendom van een handelscompagnie genaamd The New World Sea Traders (net zoiets als de VOC dus). Dat bedrijf was eigendom van een man genaamd Magnus Hanso. (overgrootvader van Alvar Hanso?)
Dus blijkbaar was hij aan boord toen het schip op het eiland strandde en ligt 'ie daar ook begraven.quote:Known final resting place of Magnus Hanso/Blackrock.
Aha. Het is vast geen toeval dat Alvar Hanso een project financiert dat plaats vindt op hetzelfde eiland als waar zijn overgrootvader begraven ligt. Maar wat zou dat met elkaar te maken kunnen hebben?quote:Op woensdag 21 juni 2006 12:50 schreef Pilstonnetje het volgende:
Dus blijkbaar was hij aan boord toen het schip op het eiland strandde en ligt 'ie daar ook begraven.
Dat is wel de bedoeling ja. Een doel van het spel is om ook mensen die graag puzzels oplossen, maar geen Lost kijken, naar de serie te trekken.quote:Op woensdag 21 juni 2006 19:32 schreef t-x-m het volgende:
Misschien creeerd dit ook weer een impuls om de in seizoen 2 dalende kijkcijfers weer op te krikken!?
Grappig om te zien hoe iedereen meteen de hele planeet af ging speuren op zoek naar dat eiland. Ze hebben het inmiddels ook al gevonden: het ligt in het noordwesten van Lake Superior.quote:Op zaterdag 24 juni 2006 13:33 schreef dapluiz het volgende:
Nieuwe clue uit, rachel is Mittelwerk tegen gekomen en hij had een portfolio bij zich waar o.a. een kaart van een eiland in zat, waar verder geen gegevens bij stonden
Check clue 61 op http://thelostexperienceclues.blogspot.com/
Check ook rachel's blog : http://stophanso.rachelblake.com/index2.html
Ik denk dat je het wel kunt vergelijken met The Matrix en The Animatrix. Je kunt het verhaal prima volgen zonder The Animatrix gezien te hebben, maar daardoor loop je wel een aantal dingen in de films zelf mis.quote:Op zaterdag 24 juni 2006 17:22 schreef Ranja_Ranja het volgende:
Die clue's interesseren met echt geen kut als ik eerlijk ben. Is het de bedoeling dat ze er op voortborduren in de episodes of staat dat er los van?
Daar had ik nog niet aan gedacht. Ik vraag me af hoe ze dat met de verschillende tijdlijnen gaan doen. Ik bedoel, in The Experience is het nu het 24 juni 2006, terwijl het in Lost 28 november 2004 is.quote:Op zaterdag 24 juni 2006 20:01 schreef dapluiz het volgende:
Ze hebben het ook al over verdwenen scientist gehad, dus ik denk dat ze vanzelf wel bij het "lost" eiland aankomen, misschien wel dat ze het samen alten gaan met de zoektoch van penny ofzo ?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |