quote:Op vrijdag 9 juni 2006 11:24 schreef Dromenvanger het volgende:
Mensen hebben geluk in zichzelf zitten. Maar vele mensen staren zich blind op iets. Ze staren zich blind op hun duistere kant.
Als mensen de duistere kant kunnen negeren, zijn ze al een stuk verder.
Of als mensen eens licht kunnen laten schijnen op zichzelf. Dat ze het licht zien.
Nee hoor, ieder zn gedachte's en ik vind dat je gelijk hebt. Ik ga er vanuit dat alles gebeurt om een rede, en dit zal ook zeker niet 'zomaar' zijn gebeurd... maar als ouders zijnde denk je daar op dit moment gewoon nog niet aan.quote:Op vrijdag 9 juni 2006 13:52 schreef deedeetee het volgende:
psies ik zou 't erg bot vinden om 't ergens te zeggen waar de ouders er mee geconfronteerd worden. Zo ver ik weet komen die hier nooit.
Zal ik 't anders maar ff editten ?
Nu je me gequote hebt gaat 't ook niet meerquote:
tsja ik ga uit van het reincarnatie, dat ziet er in theorie heel mooi uit maar de praktijk kan toch wel hard aankomen.quote:en ik vind dat je gelijk hebt. Ik ga er vanuit dat alles gebeurt om een rede, en dit zal ook zeker niet 'zomaar' zijn gebeurd... maar als ouders zijnde denk je daar op dit moment gewoon nog niet aan.
Die bomen ???????quote:Op vrijdag 9 juni 2006 13:58 schreef Bastard het volgende:
Ik vind het trouwens een super icoon deedeetee!!
Ik ga ook uit van reincarnatie, ik vind dat ook een geruststellend idee eigenlijk, we gaan elkaar allemaal weerzien.quote:Op vrijdag 9 juni 2006 14:03 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Nu je me gequote hebt gaat 't ook niet meer![]()
[..]
tsja ik ga uit van het reincarnatie, dat ziet er in theorie heel mooi uit maar de praktijk kan toch wel hard aankomen.
Ik ben wel 'ns benieuwd of ik er ook zo droog onder blijf als ik zélf aan de beurt ben![]()
Die bomen met dat gras... prachtige kleur, prachtige natuur naar mijn persoonlijke smaakquote:Op vrijdag 9 juni 2006 14:13 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Die bomen ???????![]()
Senesta is geloof ik een beetje boos op mij![]()
Mij spreekt 't zo aan omdat dan een ander óók 'ns wat nare ervaringen op kan doen. Het idee dat ik als enigste steeds weer de pisang ben staat me ongelovelijk tegen.quote:Op vrijdag 9 juni 2006 14:37 schreef Bastard het volgende:
[..]
Ik ga ook uit van reincarnatie, ik vind dat ook een geruststellend idee eigenlijk, we gaan elkaar allemaal weerzien.
Ik hoop het het, het veries van een kind is echt een vreselijke slag......... Op het moment zelf word je er door verdoofd maar naderhand komt het volle besef en de pijn van het gemis op je af.quote:Op zo'n moment als dat kun je daar gewoon nog niet aandenken.. je bent overmant door verdriet en eerlijk gezegd zou ik het niet eens willen weten welke machteloze gevoelens je hebt..maar uiteindelijk helpt de gedachte van elkaar weerzien en reincarnatie wel als troost denk ik..
Whehe, die mensen die je nooit meer wilt zien zul je dan waarschijnlijk weer tegen gaan komen maar dan in een andere situatie, net zo lang totdat je er samen wel uit kan komen. (Karma opheffen)quote:Op vrijdag 9 juni 2006 15:00 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Mij spreekt 't zo aan omdat dan een ander óók 'ns wat nare ervaringen op kan doen. Het idee dat ik als enigste steeds weer de pisang ben staat me ongelovelijk tegen.![]()
Mensen die zelf nooit iets echts érgs hebben ervaren en die dan preken tegen je houden ensow....
De mensen die ik nooit meer hoop te treffen zijn bij mij ver in de meerderheid![]()
[..]
Ik hoop het het, het veries van een kind is echt een vreselijke slag......... Op het moment zelf word je er door verdoofd maar naderhand komt het volle besef en de pijn van het gemis op je af.
Die bomen die jij zo mooi vind hield ik in reserve voor een overlijden( toen ik 't hoorde ben ik meteen in m'n profiel gedoken) ze doen doen mij aan de rust en stilte van een kerkhof denken.
Ik ging daar vroeger graag wandelen óók om de graven van * lang geleden * te bekijken.
Weet niet waarom maar dat ik vind ik altijd erg mooi en rustgevend. Ook in oude kerken probeer ik de tekst te lezen die daar in de tegels op grond door heel veel mensen voeten is afgesleten.
quote:Op vrijdag 9 juni 2006 15:09 schreef Bastard het volgende:
[..]
Whehe, die mensen die je nooit meer wilt zien zul je dan waarschijnlijk weer tegen gaan komen maar dan in een andere situatie, net zo lang totdat je er samen wel uit kan komen. (Karma opheffen)
Dat eerste ja, maar het tweedequote:Mensen die 'makkelijk' praten kunnen van 2 kanten zijn.. of van een vroeg leven (jonge ziel) of hebben gekozen voor een makkelijk leven omdat ze er al 1 of meerdere moeilijkere levens achter de rug hebben.
Het is ook geen begraafplaats maar toen ik 't vond dacht ik dat 't mooi zou zijn om 't bij zo'n gelegenheid te gebruiken.quote:Oh ik zie niks wat wijst op een begraafplaats in dat plaatje, al zou dat voor mij geloof ik de uitgelezen laatste rustplaats zijn.
Ik hou gewoon van bomen, de wezens die in weer en wind, jaar in jaar uit blijven staan, iedere jaargetijde weer bewust meemaken en de wereld om hun heen gadeslaan, wat zouden bomen vertellen als ze konden spreken?. Tevens hou ik van de kleur groen, voor mij de kleur van jong leven.
Ik hoef niet uiteraard gelijk te hebben... maar ik geloof ook dat je zelf je leven uitkiest, je ouders, je geboorteplaats etc. Dit om te werken aan je karma..quote:Op vrijdag 9 juni 2006 15:18 schreef deedeetee het volgende:
Dat eerste ja, maar het tweedehhmmfppff ja,ja dat zál wel
![]()
![]()
je hebt uiteraard gelijk maar weten en voelen zijn 2 verschillende dingen in dit leven
ik ook, tenminste als je een bewuste ziel bent en ik denk wel dat ik dat ben.quote:Op vrijdag 9 juni 2006 15:23 schreef Bastard het volgende:
[..]
Ik hoef niet uiteraard gelijk te hebben... maar ik geloof ook dat je zelf je leven uitkiest, je ouders, je geboorteplaats etc. Dit om te werken aan je karma..
quote:Op vrijdag 9 juni 2006 12:18 schreef Bastard het volgende:
Ik ben ook weer van de partij voor een nieuwe reeks vol verrassingen
Dromenvanger geniet overal van vlgs mij... als je in de dikke van dale kijkt bij dromenvanger staat er = mannelijk, positiefquote:Op vrijdag 9 juni 2006 15:29 schreef deedeetee het volgende:
Maar we gaan toch steeds weer terug......
In theorie schijn je je hier vlugger te kunnen ontwikkelen, ik heb me voorgenomen om als ik weer daar terug ben niet meer zo'n haast te maken met m'n ontwikkeling![]()
Hoewel ik steeds meer schik in m'n leven krijg dus mss bedenk ik me nog
Dan zoek ik wel zorgvuldig een aardige moeder uit eentje die ruimdenkend is en geen fokkers platmept die verdraagzaamheid prediken als het om een nicotine verslaving gaat.![]()
oeps ik realiseer me dat ik niet alleen klaag maar ook nog haatdragend ben aan 't worden![]()
![]()
IK ga maar 'ns boodschappen doen, lekker in de zon. Zonlicht daar kanp je van op. Kijk maar naar Dromenvanger die geniet er ook volop van.![]()
Ik doe mijn best om alles positief te zienquote:Op vrijdag 9 juni 2006 15:47 schreef Bastard het volgende:
[..]
Dromenvanger geniet overal van vlgs mij... als je in de dikke van dale kijkt bij dromenvanger staat er = mannelijk, positief
Komt nog wel een keerquote:
Toen mijn opa overleed had ik ook al krampen in mijn maag, gigantische maagkrampen die nacht gehad.quote:Op vrijdag 9 juni 2006 16:29 schreef deedeetee het volgende:
Thijs komt goed terecht![]()
Miss ben je een beetje heldervoelend en voelde je de pijn die de mensen in dat topic voelen als ze meeleven met de ouders van Thijs![]()
Dat geloof ik wel.. vanmiddag ff peukie gaan roken.. sloeg bekant neer van de warmte die me overvielquote:
Past ook goed bij je Oranje lettersquote:Op vrijdag 9 juni 2006 16:36 schreef Dromenvanger het volgende:
[afbeelding]
Dit is mijn icoon. Deedeetee heeft mij geinspireerd, en het heeft tevens met het Nederlands elftal te maken.
Oranje boom. Orange tree
Oranje boom is ook een biertje
quote:
Dat word een WK om nooit meer te vergeten danquote:Op vrijdag 9 juni 2006 16:50 schreef Dromenvanger het volgende:
[..]
Wie weet helpt het wel en scoren ze straks 10000 doelpunten per wedstrijd
quote:Op vrijdag 9 juni 2006 16:53 schreef Bastard het volgende:
[..]
Dat word een WK om nooit meer te vergeten dan
Neeeeh joh, ik ben niet zomaar boos hoor, ik was even druk waardoor ik niet meer gereageert heb.quote:Op vrijdag 9 juni 2006 14:13 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Die bomen ???????![]()
Senesta is geloof ik een beetje boos op mij![]()
Dat heb ik echt niet gedaanquote:Op vrijdag 9 juni 2006 15:23 schreef Bastard het volgende:
[..]
Ik hoef niet uiteraard gelijk te hebben... maar ik geloof ook dat je zelf je leven uitkiest, je ouders, je geboorteplaats etc. Dit om te werken aan je karma..
quote:Op vrijdag 9 juni 2006 17:26 schreef Dromenvanger het volgende:
Ik ga even pc op stand-bye zetten
Even rusten en straks verder
Bitte moe bin ich
Toch ben ik het wel eens met Bastard.quote:Op vrijdag 9 juni 2006 17:29 schreef senesta het volgende:
[..]
Dat heb ik echt niet gedaan![]()
Anders zou het niet één van mijn betere keuzes zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |