Ierland, of bedoel je dat houten bureau ?quote:Op vrijdag 9 juni 2006 00:34 schreef Morwen het volgende:
Hoi![]()
Wat een gaar bureaublad, wat is het in Godesnaam![]()
A, ok, en die zwarte vlek/vlekken boveninquote:
Standaard windows xp met een verrot scherm?quote:Op vrijdag 9 juni 2006 00:34 schreef Morwen het volgende:
Hoi![]()
Wat een gaar bureaublad, wat is het in Godesnaam![]()
Ikeaquote:Op vrijdag 9 juni 2006 00:34 schreef Morwen het volgende:
Hoi![]()
Wat een gaar bureaublad, wat is het in Godesnaam![]()
dacht ik wel, is het echt hout, of opplak hout net zoals dat opplak marmer?quote:Op vrijdag 9 juni 2006 00:35 schreef Lothario het volgende:
[..]
Ierland, of bedoel je dat houten bureau ?
Heh, wat een rationeel antwoord, ik hoopte op een artistiek - ik heb een apart bureaublad - antwoordquote:Op vrijdag 9 juni 2006 00:38 schreef Lothario het volgende:
Hmm.. Dat is gewoon kapot, dus het LCD (Liquid nogwat ik dacht Crystal Display) is beetje gebroken, dus is er een soort van vloeistof(liquid) uitgelopen, nouja dat hield in dat het dus niet meer iets liet zien.
Gewoon stuk dus eigelijk.
Jazeker wel, was de Benny weer in de uitverkoopquote:
Jaaaaaaa, wallpaper, kwam ff niet op het woord, die dusquote:Op vrijdag 9 juni 2006 00:44 schreef sannydude het volgende:
wheheh techniek nerd met je spanningsbron![]()
Daarnaast moet je nodig wat doen aan je wallpaper, en ik zou je laptop terug sturen en zeggen dat ze het beeldscherm moeten vervangen
quote:Op vrijdag 9 juni 2006 00:45 schreef Morwen het volgende:
[..]
Jaaaaaaa, wallpaper, kwam ff niet op het woord, die dus![]()
ik ben nog in onderhandeling met maikuuuul over de marmeren deuren. Matching interiorquote:Op vrijdag 9 juni 2006 00:39 schreef Lothario het volgende:
[..]
dacht ik wel, is het echt hout, of opplak hout net zoals dat opplak marmer?
Is dat zo'n ding? ik denk das een vette basmeter (die stuk was)quote:Op vrijdag 9 juni 2006 00:44 schreef sannydude het volgende:
wheheh techniek nerd met je spanningsbron![]()
Daarnaast moet je nodig wat doen aan je wallpaper, en ik zou je laptop terug sturen en zeggen dat ze het beeldscherm moeten vervangen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |