quote:Op donderdag 8 juni 2006 10:46 schreef Goed_Gek het volgende:
dus steun hier allemaal duitsland!
Met je oranje naamquote:
quote:Op donderdag 8 juni 2006 10:50 schreef MaxPower het volgende:
Een ander hoogstandje van TS: Voetbal is voor domme lompe boeren? , waarmee hij impliciet toegeeft een lompe boer te zijn als supporter van Duitsland.
Waar Duitsland de finale haalde, in 2002?quote:Op donderdag 8 juni 2006 11:43 schreef england4ever het volgende:
Remember july 30, 1966 at London's Wembley : England - West-Duitsland : 4-2
Remember Duitsland - England : 1-5 in Munchen in het najaar van 2001, kwalificatie wk2002
Comon England & Holland...
Deutschland, Deutschland alles ist vorbei, alles ist vorbei
Lekker interessant dat je Duitsland verslaat in de kwalificatie, als je bedenkt dat zij in de WK-finale hebben gespeeld en Engeland al in de kwartfinale strandde ("Remember Seaman...?!"quote:Op donderdag 8 juni 2006 11:43 schreef england4ever het volgende:
Remember july 30, 1966 at London's Wembley : England - West-Duitsland : 4-2
Remember Duitsland - England : 1-5 in Munchen in het najaar van 2001, kwalificatie wk2002
Comon England & Holland...
Deutschland, Deutschland alles ist vorbei, alles ist vorbei
Mensen die geen eigen mening kunnen formulerenquote:Op donderdag 8 juni 2006 11:51 schreef Rekkie het volgende:
Nederlanders die voor Duitsland zijn
NSB'ers
Want?quote:Op donderdag 8 juni 2006 11:52 schreef PeregrineFalcon het volgende:
[..]
Mensen die geen eigen mening kunnen formuleren![]()
Jouw uitgangspunt:quote:
OMGquote:Op donderdag 8 juni 2006 12:02 schreef PeregrineFalcon het volgende:
[..]
Jouw uitgangspunt:
Duitsers van nu zijn slecht want hun opa's en oma's zijn de Tweede Wereldoorlog gestart. Daarom is het als trotse Nederlander (wiens opa's en oma's "De Gordel van Smaragd" compleet tot aan het gaatje uitgebuit hebben) altijd legitiem om de NSB, Nazi's, SS of whatever te betrekken in elke discussie over Duitsland. Daarmee sluit ik mij als trotse Nederlander aan bij de grote, veilige massa die niet doorheeft dat elke Duitser van tegenwoordig zich kapot schaamt voor het verleden en, in tegenstelling tot trotse Nederlanders, dat verleden nooit bagatelliseert.
Ik wil benadrukken dat ik niet beweer dat wat de Nederlanders uitgespookt hebben in verhouding staat tot wat de Nazi's hebben gedaan.
Maar om altijd de oorlog bij elke Duitsland-discussie te betrekken getuigt van weinig inzicht in het Europa van nu, en van een bijzonder slechte smaak eveneens.
quote:Op donderdag 8 juni 2006 11:58 schreef venomsnake het volgende:
Ik zei het ook al in dat andere malle topic van hem, gewoon voor straf Goed_Gek zijn naam Oranje maken..![]()
![]()
![]()
Dat zeg je goed: Als je voor Duitsland bent, hou je niet van voetbalquote:Op donderdag 8 juni 2006 12:10 schreef hoM3r het volgende:
Als je niet van voetbal houdt kun je ook gewoon niet kijken hoor, het is niet verplicht om met je andere niet-voetbal-vriendjes te gaan roepen dat je voor Duitsland bent hoor.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |