Dat is alleen maar positiefquote:Op woensdag 7 juni 2006 18:04 schreef cultheld het volgende:
[..]
Ja, Mendes komt niet. Davids is waarschijnlijk de laatste Ajaxtransfer van deze zomer, tenzij er beoogde 2006/2007 selectiespelers vertrekken (een Sneijder die populair wordt door een goed WK bijv.).
Omdat hij z'n gebrek aan talent (op welk vlak dan ook) wél commercieel weet uit te buiten.quote:Op woensdag 7 juni 2006 18:12 schreef jna het volgende:
Ali B gaat zo over de training bij Ajax vertellen bij Jensen. Na de reclame dus. Waarom mag hij wel meetrainen en wij niet?
Omdat jij geen vrienden bent met Babelquote:Op woensdag 7 juni 2006 18:12 schreef jna het volgende:
Ali B gaat zo over de training bij Ajax vertellen bij Jensen. Na de reclame dus. Waarom mag hij wel meetrainen en wij niet?
Samen met Patrick Mtiliga! Jammer dat we geen Edje hebben rondzwerven.quote:Op woensdag 7 juni 2006 18:21 schreef MarkNMGN het volgende:
Dat is dus die nieuwe aankoop.
Ali [B]oussaboun!
Als hij volledig is wel..quote:Op woensdag 7 juni 2006 18:46 schreef Houniet het volgende:
Kan die selectie van Trancelocator voortaan niet in de OP?
In deze periode wel handig, maar voortaan is toch wat overdreven, niet?quote:Op woensdag 7 juni 2006 18:46 schreef Houniet het volgende:
Kan die selectie van Trancelocator voortaan niet in de OP?
Precies, tot het nieuwe seizoen begint is dat wel handigquote:Op woensdag 7 juni 2006 18:58 schreef Trancelocator het volgende:
[..]
In deze periode wel handig, maar voortaan is toch wat overdreven, niet?
Was ik trouwens ook nog vergeten:
Trainersstaf:
[afbeelding] [afbeelding] [afbeelding] [afbeelding]
Als het aan mij ligt welquote:Op woensdag 7 juni 2006 19:28 schreef TimmyAsd het volgende:
Davids komt?
Hopelijk wel jaquote:Op woensdag 7 juni 2006 19:28 schreef TimmyAsd het volgende:
Davids komt?
Ik heb een txt-bestandje van de OP met selectie hier gehost:quote:Op woensdag 7 juni 2006 19:09 schreef jna het volgende:
Kan je die selectie niet even ergens neerzetten zodat iedereen hem zo kan kopieeren?
quote:Op woensdag 7 juni 2006 20:01 schreef Trancelocator het volgende:
[..]
Ik heb een txt-bestandje van de OP met selectie hier gehost:
http://trancelocator.atspace.org/ajax_06_07.txt
Kwestie van copy/pasten dus. Ik zal het bestandje updaten als er mutaties plaatsvinden of als iemand bijvoorbeeld mooiere foto's heeft gevonden.![]()
Ja inderdaad, is wat beter voor het overzicht. Ik ga het direct regelen.quote:Op woensdag 7 juni 2006 22:05 schreef Nashje het volgende:
Je kunt misschien de foto's ook nog ietsje kleiner maken, zodat de OP niet te lang wordt.
quote:Vanavond is tijdens een vergadering van de Ledenraad van AFC Ajax unaniem ingestemd met het besluit tot herbenoeming van John Jaakke als voorzitter van de vereniging AFC Ajax. De herbenoeming betreft de tweede zittingstermijn van Jaakke en geldt voor een periode van 3 jaar.
quote:Op woensdag 7 juni 2006 22:07 schreef Trancelocator het volgende:
[..]
Ja inderdaad, is wat beter voor het overzicht. Ik ga het direct regelen.![]()
Wat heeft zdenek met het middenveld te maken?quote:Op woensdag 7 juni 2006 22:33 schreef JeroenV het volgende:
Hmm, als je de selectie zo ziet mag er nog wel een middenvelder bij, naast Davids. Grygera zal ook wel weg gaan.
Hij heeft 't gewoon over alle namen.quote:Op woensdag 7 juni 2006 22:36 schreef stefmans het volgende:
[..]
Wat heeft zdenek met het middenveld te maken?![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |