Nee, als jij zonder in slaap te vallen kunt kijken naar Breukink en Bruyneel.quote:Op woensdag 12 juli 2006 00:41 schreef tong80 het volgende:
Ik kijk nu naar de aflevering van gisteren, spoor je dan ?
Wat stoer! M'n pa is ook zo iemand, mailtjes sturen naar Teletekst en zo..quote:Op woensdag 12 juli 2006 00:41 schreef golfer het volgende:
[..]
Nee, ook dat klopte niet, maar ik heb Mart al een mailtje gestuurd om zijn fout te herstellen.
Ja dit valt niet mee. Ze hebben ze wel bij elkaar gezochtquote:Op woensdag 12 juli 2006 00:42 schreef golfer het volgende:
[..]
Nee, als jij zonder in slaap te vallen kunt kijken naar Breukink en Bruyneel.![]()
Overigens loopt [Tour de France] Avondetappe, we gaan beginnen! een stukkie beter.quote:Op woensdag 12 juli 2006 00:43 schreef tong80 het volgende:
Ja dit valt niet mee. Ze hebben ze wel bij elkaar gezocht
Ik ben al 3 uur aan het terug posten lezen en my active topics te volgen. Ik ben bijna in Sport.quote:Op woensdag 12 juli 2006 00:44 schreef golfer het volgende:
[..]
Overigens loopt [Tour de France] Avondetappe, we gaan beginnen! een stukkie beter.
Ik zit overalquote:Op woensdag 12 juli 2006 00:53 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
Tong, we willen je hier houden hoor..
Jij blijft zowat als enige trouw bij deze topic schitterend ,quote:
quote:Op donderdag 13 juli 2006 23:32 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
Bedankt voor de uitnodiging..
Ja, ik ben heel trouw. Ik steun ook nog steeds Michael Jackson en Go Ahead Eagles Deventer.
Als het aan zijn stem te horen is, is het wel ernstig.quote:Op vrijdag 14 juli 2006 23:14 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
Hij is echt aan het aftakelen, skic.. jammer hè.
Hm.. dat weet ik echt niet, misschien in het andere topic in SPT dat ze het wel weten..quote:Op vrijdag 14 juli 2006 23:14 schreef skiczukie het volgende:
Ik heb het vorig jaar al gevraagd, maar dat nummer wat wat onder het introotje van Nelisse zit, hoe heet dat ook alweer? Geweldig die beat, dat scratchje.
Nou, het is meer algehele aftakeling. Zijn stem blijft niet achter. Heb je 'm zien lopen met Bahamontes?quote:Op vrijdag 14 juli 2006 23:15 schreef skiczukie het volgende:
[..]
Als het aan zijn stem te horen is, is het wel ernstig.Maar jij hoorde het dus ook?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |