Nou het gaat inderdaad om ene VW, de Caddy danquote:Op zondag 4 juni 2006 12:32 schreef MikeyMan het volgende:
Corrado's worden ook nog weleens omgebouwd naar 4motion...
Opzich denk ik dat het wel mogelijk is, als je binnen het merk een versnellingsbak, aandrijfas en achteras kunt vinden...
Maar dat het een kutklus is, is duidelijk... en het zal zeker het geld niet waard zijn...
Liggen bij Audi de motoren niet in de lengte en bij VW in de breedte?quote:Op zondag 4 juni 2006 12:37 schreef E-ratic het volgende:
[..]
Nou het gaat inderdaad om ene VW, de Caddy dan2de type. Maar dacht Audi hoort ook bij VW dus wellicht dat je dara onderdelen van kunt jatten of van een andere 4wd VW
maar het gaat me niet om het geld dat het niet waard is
doch minder dan 2 motion...quote:
Is tofquote:Op zondag 4 juni 2006 12:48 schreef ChRoNiC het volgende:
Waarom zou je een caddy naar 4wd willen ombouwen?
Kan geen reden bedenken
Omdat alle andere 4x4 systemen beter zijn? Maar bij een Caddy past er waarschijnlijk niets anders, als dat 4-motion al past!?quote:
kwestie van een beetje ophogen... En juist dat lijkt me in een caddy makkelijker dan in een personenwagen...quote:Op zondag 4 juni 2006 13:05 schreef Jimmeh het volgende:
Is de Caddy laadvloer niet te laag (als in daar past geen as naar de achterwielen)?
dat is niet tof, een 4wd Caddy is veel tofferquote:Op zondag 4 juni 2006 13:12 schreef Alexxxxx het volgende:
Als je een Caddy 4wd wilt is het denk ik verstandiger, en goedkoper, om een VW Taro te kopen
Lees de post eens boven je, de ouwe type Caddy is op de Polo gebaseerd.quote:Op dinsdag 6 juni 2006 23:25 schreef JaFFe het volgende:
Heeft een caddy niet hetzelfde onderstel als een golf. In dat geval valt er misschien wel wat om te bouwen. Weet er eigenlijk niks van.
De nieuwe Caddy is niet op de golf gebaseert, maar op een touranquote:Op woensdag 7 juni 2006 00:18 schreef yup het volgende:
[..]
Lees de post eens boven je, de ouwe type Caddy is op de Polo gebaseerd.
Misschien dat je met de nieuwste Caddy wel geluk hebt, aangezien die gewoon op de Golf is gebaseerd...
Maar een simpel klusje is het niet, omdat je electronica moet omzeilen (abs, en eventueel traction control achtige onzin).
nee, het gaat niet puur om de techniek. Eendjesquote:Op woensdag 7 juni 2006 00:27 schreef 2cv het volgende:
Als je het puur om de techniek gaat: bouw een Eend om. In Engeland kan je een pakketje kopen om je Eend om te bouwen tot een 4x4 aangedreven monster. Hoe legaal dat allemaal is weet ik niet.
quote:Op woensdag 7 juni 2006 16:28 schreef E-ratic het volgende:
[..]
De nieuwe Caddy is niet op de golf gebaseert, maar op een touran
abs, traction control heb ik niet op de mijnes
[..]
nee, het gaat niet puur om de techniek. Eendjes![]()
1) Dat boeit me niet, het hoeft ook niet vandaag te gebeurenquote:Op woensdag 7 juni 2006 10:56 schreef CiQNiZ het volgende:
1) Het wordt een dure grap
2) Je meot verstand hebben van wat je doet
3) Veel succes met het legaal op de weg krijgen...
Ik weet wel bijvoorbeeld dat er een Corsa A succesvol en legaal naar 4x4 is omgebouwd en een Kadett E GSi (beide uitgerust met aangepast onderstel van Vectra 4x4 Turbo en motor van Vectra/Calibra 4x4 Turbo).
nee ik ben al voorzien, maar had een idee, een stom idee en een dwaas ideequote:Op woensdag 7 juni 2006 16:32 schreef 2cv het volgende:
Wat wil je dan voor auto ?
maar wel een grappig idee, kan wel es leuk worden.quote:Op woensdag 7 juni 2006 16:35 schreef E-ratic het volgende:
[..]
nee ik ben al voorzien, maar had een idee, een stom idee en een dwaas idee
Want?quote:Op donderdag 15 juni 2006 14:22 schreef 1299 het volgende:
De eerste de beste bocht zwabber je tegen een boom aan
En dus meer behoefte aan 4wdquote:Op donderdag 15 juni 2006 14:30 schreef 1299 het volgende:
Ja het is wel humor.. maar door het hoge zwaartepunt heb je echt een beroerd weggedrag
Bij de pick-up versie niet hoorquote:Op donderdag 15 juni 2006 14:30 schreef 1299 het volgende:
Ja het is wel humor.. maar door het hoge zwaartepunt heb je echt een beroerd weggedrag
ik denk als je dit soort vragen hier stelt je maar er helemaal niet aan moet gaan beginnen.quote:Op zondag 4 juni 2006 11:43 schreef E-ratic het volgende:
Heeft iemand een idee of het mogenlijk is om ene auto met voorwiel aandrijving om te bouwen naar 4 wiel aandrijving?![]()
Zo ja, wat mag je allemaal veranderen en en wat gaat dit absurde idee kosten?![]()
de VW Golf Country is op basis vn een Golf II, de Caddy 1e generatie op basis van een Golf I....quote:Op donderdag 15 juni 2006 16:11 schreef Flatbeat-Eric het volgende:
golf body verwijderen en van de caddy plaatsen ??
[afbeelding]
Klopt, maar dat is nog enig sinds goed aan te passen hoorquote:Op donderdag 15 juni 2006 16:41 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
de VW Golf Country is op basis vn een Golf II, de Caddy 1e generatie op basis van een Golf I....
Uitdagingquote:Op donderdag 15 juni 2006 14:22 schreef 1299 het volgende:
Waarom zou je zo'n besteldoos 4WD willen maken.. de eerste de beste bocht zwabber je tegen een boom aan
Als dat de afweging zou zijn zou ik je enorm slaan als ik je vriendin was. Hard, en urenlangquote:Op donderdag 15 juni 2006 18:17 schreef E-ratic het volgende:
[..]
Uitdagingmaar het is nog niet helemaal 100 % zeker, aangezien ik en mijn vriendin ook nog ooit een keer het huis uit willen.
@ Go0s, ik heb het over de 2de type he
quote:Op donderdag 15 juni 2006 18:34 schreef MouseOver het volgende:
[..]
Als dat de afweging zou zijn zou ik je enorm slaan als ik je vriendin was. Hard, en urenlang
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |