zou ik niet doen, gewoon 1 per zone. Maar het kan wel.quote:Op maandag 5 november 2007 20:47 schreef VanZwierentros het volgende:
Kan er mij iemand zeggen hoe je 2 detectoren aansluit op 1 zone?
Dank bij voorbaat
over de aansluitpunten op het paneel. Dus, op de zone over a en b.quote:Op woensdag 7 november 2007 19:16 schreef TheOneAndOnly het volgende:
en de weerstanden?
je hebt ook vaak een sabotage kabel.quote:Op donderdag 8 november 2007 09:37 schreef TheOneAndOnly het volgende:
dus als iemand de kabel of detector saboteerd kan ie gewoon naar binnen zonder het alarm af gaat...
weerstanden zou ik zo ver mogelijk van het paneel weg zetten ivm sabotage
daarom zet je de weerstanden zo ver mogelijk weg, dan heb je geen extra draden nodig voor sabotage, ik zou zoals al eerder gezegd toch al geen 2 detectoren op 1 zone zetten, of het moeten deurcontacten op een dubbele deur zijn...quote:Op donderdag 8 november 2007 16:27 schreef TheFrankey het volgende:
[..]
je hebt ook vaak een sabotage kabel.
Dat van die weerstanden zo ver mogelijk bij het paneel vandaan volg ik niet. De weerstanden soldeer je op je paneel. Het paneel is afgedekt in een kast die voorzien is van een schakelaar, tegenhet openen dus
Was het niet beter geweest om een apart topic te openen i.p.v. dit oude topic omhoog te schoppen ?quote:Op vrijdag 14 maart 2008 14:27 schreef TimeAlert het volgende:
Hoi iedereen,
Ik heb net een oud alarmsysteempje (nu enkel de centrale) op de kop kunnen tikken. Merk: Logitec, type: 412 Graag zou ik dit terug werkende krijgen. De meeste aansluitingen op het moederbord zijn me wel duidelijk, maar ik zou begot niet weten waarvoor de aansluitingen B, UA, en P zijn. Kan iemand mij hiermee verder helpen?
Aansluiten op een meldkamer kan ook vaak pas als je alarm gecertificeert is. En dat krijg je meestal alleen als hij is aangesloten door een echte monteur. Je hebt ook meldkamers die het wel doen, maar dan is de prijs vrij hoog.quote:Op vrijdag 18 juli 2008 00:12 schreef mikertje het volgende:
Hallo allemaal,
Wat ik nu graag wil is dat ik op de hoogte wordt gesteld wanneer er een alarm is, maar ik begrijp dat een abo bij een meldkamer nogal duur is.
Ik hoorde van verschillende mensen dat het ook mogelijk is om op mijn mobiel gebeld te worden, en toen begonnen ze over kiezers enzo...???
Wie kan mij hier meer over vertellen? Binnen twee weken krijg ik vaste telefonie, echter wel via de kabel. Ik hoorde ergens dat het dan niet mogelijk is, maar vertel het me maar...
Ik heb dus ook exact dezelfde vraag, kan iemand mij helpen met de documentatie en/of oplossing?quote:Gezocht:
installatiehandleiding CD3401SCB. Of wellicht heet het montagehandleiding.
Hoe dat zo? Vanmorgen viel de netspanning 10 min weg. Normaal zou dat geen probleem zijn, maar het alarmsysteem gaf al een tijdje (2 weken) aan dat de accu het had begeven. (na ruim 5 jaar niet zo gek..., wist ik veel dat het nog geen 5 minuten werk was om dit om te verhelpen, ik had nota bene zo'n accu gewoon in huis )
Bij het terugkomen van de netspanning werd meteen de sirene geactiveerd. Achteraf ben ik maar wat blij dat dit niet snachts om 3 uur gebeurde.
Om de zaak stil te krijgen eerst de gebruikelijke code geprobeerd. Maar of ik nu werd afgeleid door de herrie of dat ik nog niet wakker genoeg was. Het werkte niet. Úiteindelijk toch de sirene stil gekregen. Niiet via het bedieningspaneel en m'n oren doen nog zeer.
Omdat het alarm nergens op reageerde heb ik uiteindelijk ook de 220 er maar weer af gehaald.
Later getracht de boel weer gecontroleerd opnieuw in de benen te krijgen. Dat lukte niet. Na wat bellen met de installateur was zijn diagnose: doordat de accu leeg was kan het gebeuren dat als de 220 niet netjes terug komt, wat niet zo gek is als een complete wijk weer "aangezet" wordt, de zaak in de war raakt.
Nou kan ik daar wel inkomen, maar hij wilde me niet door de telefoon vertellen hoe ik de zaak vanuit niets weer in de benen kon krijgen. Dat wilde hij graag zelf komen doen, voor een passende vergoeding natuurlijk.
Ik baal hier flink van. Vooral ook omdat iIk zelf ooit met vergelijkbare apparatuur heb gewerkt. Single board computers programmeren voor regel en meetsystemen. M.a.w. als ik gewoon een installatiehandboek heb kan ik, mits de zaak niet defekt is, de boel wel weer aan de praat krijgen.
Kortom: wie heeft die informatie?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |