abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_40888056
Top de panelen werken ik had de 2e niet aangemeld
Bedankt!! morgen ff aan de slag met die pir

grtz
pi_40921660
zou je mij die bestandje ook willen toesturen die je van intered hebt gekregen om die dingen aan te sluiten... tis tot zo ver gelukt dat mijn kortsluiting uit de pir weg is
maar mijn allarm blijft in paniek status staan..

Mijn email is michaelk@michaelk.speedxs.nl

alvorents bedankt als je het wil toesturen

grtz
pi_40928312
Ik zat er gisteravond net aan te denken dat ik jou die hendige handleidingen ook maar eens moest toesturen Bij deze dus!
pi_41221369
Leuk om deze discussie hier tegen te komen. Ik ben met een zelfde insteek begonnen met een tweedehans cd72 systeem. Veel vragen zijn hier al beantwoorden. Maar ik snap dat ik nog wel een weg te gaan heb. Ben in iedergeval direct lid geworden van dit form en hoop dat ook ik hier iets kan toevoegen.

Jasper
pi_41304528
Ben me nog alleen aan het inlezen, moet namelijk nog draad kopen. Heb begrepen dat 6 aderdraad meest gebruikelijk si. Maar dan de keus nog uit harde en zachte kern. Iemand ervaring? Snap ook nog niet hoe je al die draadjes van bv magneet contacten netjes wegwerkt als je die moet knopen. hoe doe ze dat?
pi_41306142
Ik zou sowieso voor draad gaan met een harde kern. Meestal heb je in zo'n contact een aansluitstripje oid. Daarna klik je het dekseltje er op.

Het kan ook zijn dat de magneetcontacten al bedraad zijn en dat je een soort van lasdoos hebt waar je de draad kunt aansluiten.
pi_41316759
Ik zou gewoon witte kabel gebruiken met daarin 2x0,8 en 4x0,5, de 2x0,8 zijn dan rood en zwart voor de voeding, de andere draden kun je gebruiken voor het inbraakcontact en de sabotage.

als je een deurcontact hebt kun je ook een deurcontact nemen met schroefverbindingen op het DC zelf, deze zijn wel wat groter, je kan ook de las en de weerstanden mee de buis in trekken of in het gootje leggen...

succes ermee
  woensdag 30 augustus 2006 @ 09:51:07 #58
91233 Dhr.Swinckels
Het is De Heer voor jou!
pi_41318154
Hellow,

Een tijdje geleden heb ik van mijn ex-werkgever ook een Aritech kast +sensoren overgenomen. Met een vriend zijn we er een paar avondjes aan bezig geweest, maar zonder al te veel resultaat. Ik ken alleen de code om hem in/uit te schakelen. Een teststand oid is dus niet bekend bij mij. Deze kast is destijds door een BORG installateur opgehangen. Zou ik bij hem de beheercodes kunnen opvragen?

Ook zit er een modemmodule in de kast. dien ik hem dan op afstand (pc) uit te lezen om hem te configureren ?

Verder zou ik het heel erg op prijs stellen als ik, net als eerder gevraagd, dat bestandje van 3mb zou kunnen krijgen van iemand, zodat ik er verder mee kan spelen.

Even ter info: ik kwam er dus niet uit, en toen heb ik uit frustratie maar zo'n draadloos ALDI-ding gekocht... haha

e-mail staat vermeld in mijn profiel, waarna mijn dank zeer groot is!!

Thanks
Vertrouwend u hiermede naar behoren geïnformeerd te hebben verblijf ik,
met vriendelijke groet,
Dhr. Swinckels
pi_41342030
Ok dan. 6 draads, harde kern, en wellicht 2 op 0.8 mm. Ik ga zoeken. Zijn er speciale 'kleine' lasdoosjes voor deze situatie te krijgen. Ik wil alles zo goed mogelijk wegwerken in plinten e.d. Tips hieromtrent welkom. De magneetcontacten die ik heb, hebben reeds 4 draadjes. 2 koper en 2 tin. Dus zal ik wel een lasdoosje of iets moeten gebruiken. Als ik dubbel lus installeer komen hier inderdaad ook nog de weerstandjes in... nasty
Ik zal Swinckels de doc toesturen...
pi_41344693
Nou ik ben al een uurtje op zoek naar een online winkel die 6x0,5 draad kan leveren... kan het gewenste draad niet eens vinden. Vermoedelijk zit ik op de verkeerde sites. Tips welkom!
Oja, ik neem aan dat ik afgeschermd draad moet hebben. Of is dat niet nodig? Of maakt het allemaal niet zo veel uit voor deze toepassing? In computernetwerken (daar weet ik meer van) is het wel heel kritisch....
pi_41345064
GEVONDEN...

alarmkabel afgeschermd, moeilijk brandbaar (masieve kern)

--------------------------------------------------------------------------------

Toepassing:
Als aansluitleiding voor de beveiligingsbranche voor o.a. bewegingssensoren.

Opbouw:
- koperen geleider blank, massief
- pvc aderisolatie
- aders samengeslagen
- aardraad van vertind koper, fijndradig 0.22mm²
- afscherming van aluminium/polyesterfolie
- pvc buitenmantel wit, moeilijk brandbaar

Eigenschappen:
max. spanning: 250V



artikelcode omschrijving gewicht
[kg/m] diameter
[mm] VPE
[m] BE-prijs
KAKM00045 alarmkabel 4x0.5mm msf 0.270
KAKM00065 alarmkabel 6x0.5mm msf 0.350
KAKM00085 alarmkabel 8x0.5mm msf 0.440
KAKM28045 alarmkabel 2x0.8+4x0.5mm msf 0.510
KAKM28065 alarmkabel 2x0.8+6x0.5mm msf 0.650
prijzen zijn onder voorbehoud, vermeld in euro en exclusief B.T.W.
pi_41346450
...maar nog geen online winkel die het verkoopt :-(
pi_41363210
waar woon je?
ik kan het je wel leveren...
pi_41363392
kost je 47,40 per 100 meter, voor een deurcontact kan je trouwens gewoon 4x0,22 gebruiken

voor PIR kan je makkelijk 2x0,5+4x0,22 gebruiken.... doen wij ook altijd... en die kost dus 47,40 ex BTW per 100 meter, 4x0,22 kost je 47,70 ex BTW per 200 meter.
pi_41370854
Je hebt niet de makkelijkste centrale om mee te beginnen qua programmering
pi_41371027
quote:
Op woensdag 30 augustus 2006 09:51 schreef Dhr.Swinckels het volgende:
Hellow,

Een tijdje geleden heb ik van mijn ex-werkgever ook een Aritech kast +sensoren overgenomen. Met een vriend zijn we er een paar avondjes aan bezig geweest, maar zonder al te veel resultaat. Ik ken alleen de code om hem in/uit te schakelen. Een teststand oid is dus niet bekend bij mij. Deze kast is destijds door een BORG installateur opgehangen. Zou ik bij hem de beheercodes kunnen opvragen?

Ook zit er een modemmodule in de kast. dien ik hem dan op afstand (pc) uit te lezen om hem te configureren ?

Verder zou ik het heel erg op prijs stellen als ik, net als eerder gevraagd, dat bestandje van 3mb zou kunnen krijgen van iemand, zodat ik er verder mee kan spelen.

Even ter info: ik kwam er dus niet uit, en toen heb ik uit frustratie maar zo'n draadloos ALDI-ding gekocht... haha

e-mail staat vermeld in mijn profiel, waarna mijn dank zeer groot is!!

Thanks
Welk type centrale is het ?

er zit namelijk een jumper op om hem helemaal leeg te halen zodat de fabrieks codes weer werken
mits ze dat niet hebben geblokkerd in de programmering, want dat kan ook nog.
pi_41381001
quote:
Op donderdag 31 augustus 2006 14:59 schreef TheOneAndOnly het volgende:
waar woon je?
ik kan het je wel leveren...
Ik woon in Rotterdam - Nesselande, dat is dicht bij Zevenhuizen. Ben je een 'prof' op dit gebied? Zou inderdaad mooi zijn als de kabel voor de magneetcontacten zo dun mogelijk is. Alhoewel ik aanneem dat ik met een 6x05 kabel wel direct drie lussen kan aansluiten (2 deuren en een raam).
Zal is gaan rekenen wat ik precies in meters nodig heb. Hoe komt het dat het zo moeilijk te krijgen is?

Jasper

pi_41557670
Het wordt wel stil op dit forum...
pi_41594322
Gezocht:

installatiehandleiding CD3401SCB. Of wellicht heet het montagehandleiding.

Hoe dat zo? Vanmorgen viel de netspanning 10 min weg. Normaal zou dat geen probleem zijn, maar het alarmsysteem gaf al een tijdje (2 weken) aan dat de accu het had begeven. (na ruim 5 jaar niet zo gek..., wist ik veel dat het nog geen 5 minuten werk was om dit om te verhelpen, ik had nota bene zo'n accu gewoon in huis )
Bij het terugkomen van de netspanning werd meteen de sirene geactiveerd. Achteraf ben ik maar wat blij dat dit niet snachts om 3 uur gebeurde.
Om de zaak stil te krijgen eerst de gebruikelijke code geprobeerd. Maar of ik nu werd afgeleid door de herrie of dat ik nog niet wakker genoeg was. Het werkte niet. Úiteindelijk toch de sirene stil gekregen. Niiet via het bedieningspaneel en m'n oren doen nog zeer.
Omdat het alarm nergens op reageerde heb ik uiteindelijk ook de 220 er maar weer af gehaald.

Later getracht de boel weer gecontroleerd opnieuw in de benen te krijgen. Dat lukte niet. Na wat bellen met de installateur was zijn diagnose: doordat de accu leeg was kan het gebeuren dat als de 220 niet netjes terug komt, wat niet zo gek is als een complete wijk weer "aangezet" wordt, de zaak in de war raakt.
Nou kan ik daar wel inkomen, maar hij wilde me niet door de telefoon vertellen hoe ik de zaak vanuit niets weer in de benen kon krijgen. Dat wilde hij graag zelf komen doen, voor een passende vergoeding natuurlijk.
Ik baal hier flink van. Vooral ook omdat iIk zelf ooit met vergelijkbare apparatuur heb gewerkt. Single board computers programmeren voor regel en meetsystemen. M.a.w. als ik gewoon een installatiehandboek heb kan ik, mits de zaak niet defekt is, de boel wel weer aan de praat krijgen.
Kortom: wie heeft die informatie?
Achteraf vind ik het zelfs gek dat ik alleen maar een gebruikershandleiding heb. Ik heb tenslotte betaald voor het apparaat en geen contract bij die installateur.

Wat er wel aan papieren bij zat:een zg manager handleiding, een gebruikershandleiding voor software versie vanaf V6.0 en een addendum 2 voor de montage & programmeerhandleiding. De eerste 2 zijn ook gewoon op internet te vinden. De laaste niet en uit wat ik daarin lees leid ik af dat ik waaarschijnlijk de "montage & programmeerhandleiding" zoek waarvan ik wel een addendum heb.

Hoe werkt dit eigenlijk als je het zelf wilt installeren? Het lijkt me dat je dan ook zo'n handleiding er bij krijgt. Anders zullen er wel niet zoveel verkocht worden lijkt me.....

Maar goed,

als iemand zoiets heeft of aan kan geven hoe je vanaf de fabrieksstand de zaak weer in de benen kan krijgen dan zou mijn dag toch nog goed gemaakt kunnen worden.

bedankt vast!

rw
pi_41595351
Ik heb iin mijn wat eerder gestarte zoektocht een montage handleiding voor de CD34 gevonden. Ben zelf met de CD72 aan de slag. Waar kan ik em heen sturen?
pi_41596935
Ben nog steeds op zoek naar alarmkabel. Moet ik nu 2x.8,4x.5 hebben of 2x.5,4x.22? Iemand nog een tip? TheOneAndOnly?
pi_41598606
quote:
Op donderdag 7 september 2006 21:02 schreef Jasper2000 het volgende:
Ik heb iin mijn wat eerder gestarte zoektocht een montage handleiding voor de CD34 gevonden. Ben zelf met de CD72 aan de slag. Waar kan ik em heen sturen?
Niet_Spammen_ronwo@raketnet.nl_bedankt!
Lukt het zo?
rw

l
pi_42027369
Zojuist het tweede paneel aangesloten. Alles conform de hier eerder beschreven tips. Althans dat dacht ik. Want er moet iest fout zijn, ze doen het niet. Dipswitches staan goed, maar ik twijfel over de databus constructie. Men stelt dat het cd->paneel->paneel aansluiting moet zijn. Betekend dat dat de databus uitgang van paneel 1 op de ingang van paneel 2 komt ? Een ksu dus? Of begrijp ik iets verkeerd...
pi_42049624
heb je al kabel gevonden?
pi_42060870
quote:
Op donderdag 21 september 2006 21:09 schreef Jasper2000 het volgende:
Zojuist het tweede paneel aangesloten. Alles conform de hier eerder beschreven tips. Althans dat dacht ik. Want er moet iest fout zijn, ze doen het niet. Dipswitches staan goed, maar ik twijfel over de databus constructie. Men stelt dat het cd->paneel->paneel aansluiting moet zijn. Betekend dat dat de databus uitgang van paneel 1 op de ingang van paneel 2 komt ? Een ksu dus? Of begrijp ik iets verkeerd...
Kun je dat ook in een schema weer geven?
kan het nu niet volgen.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')