Voor het eerst dat ik daar nij stil sta..quote:Op zaterdag 3 juni 2006 01:35 schreef Nashje het volgende:
Dan heb je Stam van Milan overgenomen, Gabri van Barcelona, Ogararu van Steau en hopelijk nog Davids van Tottenham.
Toch niet de minste clubs waarvan de spelers komen. Bijzonder knap. Van Geel weet hoe hij moet handelen.
Ik had ook al gezocht naar dat moment, kon het nergens meer vinden. Misschien bij Ajaxlive.nl onder de wedstrijd AZ - Ajax.quote:Op zaterdag 3 juni 2006 03:02 schreef Steve.Porter het volgende:
ajacieden! Ik vraag me af iemand beeld materiaal heeft van Arveladze die toe wordt gezongen door het Ajax vak, na de wedstrijd AZ - Ajax. Vond het echt een kippenvel moment
En misschien op ultrasuid.comquote:Op zaterdag 3 juni 2006 09:49 schreef Houniet het volgende:
[..]
Ik had ook al gezocht naar dat moment, kon het nergens meer vinden. Misschien bij Ajaxlive.nl onder de wedstrijd AZ - Ajax.
Lijkt nu toch wel serieus te worden...quote:3/6/2006 - 'Akkoord over contractvoorwaarden, Gabri beslist maandag'
(Gepost door RvN)
De Spaanse kranten Sport en El Mundo Deportivo weten meer deze morgen meer informatie te melden over de onderhandelingen van gisteren die in drie uur zouden zijn afgerond. Er zou een akkoord zijn bereikt over de contractduur van drie seizoenen en het salaris van 1,5 miljoen euro. 'Het gevoel is erg positief. Het is nog niet rond, maar we zijn dicht bij elkaar' aldus Ten Cate. Maandag zou een aanbod van een Spaanse club aflopen en dus zou Gabri dan een definitieve beslissing moeten nemen. Zelf lijkt hij het meest gecharmeerd van Ajax. Zijn familie lijkt echter liever in Spanje te willen blijven. 'Er is geen twijfel dat Ajax de beste kansen heeft om Gabri over te nemen, maar we hebben ook biedingen van een Engelse club en een belangrijke van een Spaanse club' aldus de zaakwaarnemer. Wordt het Ajax dan zou hij maandag direct of dinsdag naar Nederland komen.
Bron: Ajax Netwerk
Sneijder het meest verdienende? Zo'n jonkie? Denk dat dat nu Stam en Gabri worden, en als Davids erbij komt is dat ook nog wel heel wat denk ik. Wist niet dat Charisteas ook nog zoveel verdiende...quote:Op zaterdag 3 juni 2006 10:41 schreef J.P. het volgende:
Toe maar, dat is aardig geld voor die Griek.
Ik dacht altijd dat Sneijder op dit moment de best betaalde was.
Zo verrassend is dat toch niet? Gozer was Europees kampioen, en kwam van Werder Bremen waar ze ook niet misselijk betalen lijkt me. Dat die bij Ajax voornamelijk op de bank zou zitten wisten ze vantevoren ook niet (ok..sommigen wel)quote:Op zaterdag 3 juni 2006 11:09 schreef Black-Death het volgende:
[..]
Wist niet dat Charisteas ook nog zoveel verdiende...
Gabri - Sneijder - Davidsquote:Op zaterdag 3 juni 2006 11:34 schreef Cart_man het volgende:
Gabri is een middenvelder toch? Hoeveel middenvelders willen jullie eigenlijk gaan plaatsen op het middenveld als Davids ook komt?
Waarom?quote:Op zaterdag 3 juni 2006 12:01 schreef PLAE@ het volgende:
Als Gabri komt z ullen we Davids wel mogen vergeten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |