Hij was aan het rekken en strekkenquote:Op woensdag 13 september 2006 02:25 schreef rubbereend het volgende:
[..]
45 minuten lang, op het laatst heeft hij alleen maar naast de dug out gestaan, kijkend of hij er al in mocht. Persoonlijk had ik hem wel even wat speeltijd gegeven.
ik blijf toch hopen op een paar minuten speeltijd...maar zondag zal-ie weer lekker in actie komen op nederlande bodemquote:Op woensdag 13 september 2006 02:10 schreef tong80 het volgende:
Zelden iemand zo mooi warm zien lopen.
Een modale eredivisie-club. Valt wel mee hoor.quote:Op woensdag 13 september 2006 09:10 schreef Dos37 het volgende:
Zondag kan ie direct aan de bak tegen niet de minste tegenstander
quote:Patrick Kluivert, kersverse aanwinst van PSV Eindhoven mag zich gaan opmaken voor zijn eerste speelminuten in de Eredivisie sinds ruim 10 jaar. De spits die zijn carriére begon bij PSV's grootste concurrent Ajax krijgt zondag in de wedstrijd tegen Feyenoord zijn eerste minuten toebedeeld.
Zo sprak Ronald Koeman na afloop van het Champions League duel tegen Liverpool (0-0); "Hij zal niet in de basis starten, maar invallen doet hij zeker". De oefenmeester liet Kluivert bijna de hele tweede helft warm lopen maar tot een invalbeurt kwam het niet.
Zondag staan de gebroeders Koeman tegenover elkaar om 3 punten uit de Eredivisie te bemachtigen. Beiden teams hebben nog niet helemaal hun draai gevonden en zo kan het dus een interessante wedstrijd worden.[
ouwe , wtfquote:Op woensdag 13 september 2006 15:45 schreef Waris3 het volgende:
Dat wordt lachen ouwe.
Ja, "ouwe" is een woord ja.quote:
quote:Op woensdag 13 september 2006 02:10 schreef tong80 het volgende:
Zelden iemand zo mooi warm zien lopen.
In Den Bosch anders toch wel.quote:
Maar toch, dat die 'iemand' de mogelijkheid krijgt dat doek überhaupt nog op te hangen.. Ik zou me dood schamen.. Goed in ieder geval dat er binnen het vak ook mensen met verstand rondlopen..quote:Op woensdag 13 september 2006 11:45 schreef super-mario het volgende:
stoer he dat 410? Het was niet 410 maar gewoon een 1-mans actie van iemand die op 410 een kaart had...doek was ook vlak daarna weer weg....oordeel over 410 nadat de wedstrijd Ajax-PSV is geweest....ik zal Patrick echt warm onthalen in de ArenA! Hij si een geboren Ajacied dat veranderd niet!
Ik snap best dat je als Feyenoorder niet veel op hebt met de speler Patrick Kluivert, de jongen komt per slot van rekening van je 'grote vijand' Ajax.. Maar is het dan zo onmogelijk om je enigszins beschaafd te gedragen en normaal te reageren? Echt, dat gezeur over het verleden kennen we nu wel. Losstaande van het FEIT dat MEER DAN DE HELFT er van NIET EENS WAAR is, vind ik het sowieso ZIELIG om maar over zaken van BUITEN HET VOETBALVELD rond te blijven ouwehoeren. Kijk eens naar wat Patrick Kluivert voetballend heeft laten zien en reken hem daar op af, hou gewoon eens om met dat domme gejammer over een weer, bah!quote:Op donderdag 14 september 2006 02:12 schreef Steve_I. het volgende:
-tsja-
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |