Het is mede dankzij dit soort type mensen dat er een beginnersrijbewijs bestaat. Ik zeg niet dat je een gevaar op de weg bent, maar je bent wel een stap dichterbij. Jij + feest = bier = problemen = gewondenquote:Op woensdag 7 juni 2006 14:16 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
zoals ik
ik ga denk echt minder kijken als ik hem heb hoor![]()
maarja, maat van me moest vandaag voor 2x op. Is weer gezakt, nu heeft die best een probleem want nu moet die het examen zelf betalen zat in zn pakket net als mij 1 examen en 1 herexamen.
Hopelijk slaag ik vrijdag in 1x, dan kan hij de datum van mijn herexamen overnemen![]()
Dat iem. zichzelf wat aandoet kan me niet eens zoveel schelen, als hij alleen maar niet anderen meeneemt, wat dus wel vaak het geval is. Pak dan liever een vangrail ipv een auto (hoewel die vangrail ook files veroorzaakt...)quote:Op woensdag 7 juni 2006 14:20 schreef qu63 het volgende:
[..]
het liefst nog met 2 á 3 vrienden in je auto, zodat die het ook meteen afleren/niet meer aan kunnen leren
Daar kan toch gewoon iemand rijden. Heeft je instructeur je nooit de dode hoek op de snelweg laten zienquote:Op woensdag 7 juni 2006 14:56 schreef 14.gif het volgende:
[..]
Met sommige dingen vind ik het ook overdreven om te kijken, als ik op de rechterbaan rij en ik wil aangeven dat ik straks de afslag pak, hoef ik niet over mn schouder te kijken of daar iets rijdt, ik kijk uiteraard wel als ik de afslag op ga.
Ja maar wel op een andere manier.. met rijles werk je die standaard rijtjes af 'binnenspiegel, buitenspiegel, schouder..' soms kijk je wel maar zonder echt te kijken.. gewoon omdat er niets of niemand KAN zijn. Kijk jij als je uitvoegt op de snelweg naast je of er niet stiekem iemand al een hele tijd in je dode hoek aan het rijden is? buitenspiegel even checken is kleine moeite, maar denk niet dat ik m altijd zal nemen.. maar over mn schouder kijken of er niemand op de vluchtstrook rijd.. ja daagquote:Op woensdag 7 juni 2006 13:16 schreef Faithy het volgende:
geloof me, als je een tijd je rjibewijs hebt, dan pas ga je, als je een goed bestuurder bent, pas kijken kijken kijken kijken en nog eens kijken..
Is dat bij nieuwe autos beveiligt dan?quote:Op dinsdag 6 juni 2006 22:15 schreef mirelia het volgende:
Bij mijn oude auto kan het volgens mij wel hoor.....van 4 naar 1 met 100 per uur
Op de vluchtstrook hoort niemand te rijden, en dan mieter ik em gewoon aan, ik kijk wel of er iets rijdt op het moment dat ik zegmaar van rijstrook wissel naar de vluchtstrook, hoorquote:Op woensdag 7 juni 2006 15:53 schreef Bhai het volgende:
Daar kan toch gewoon iemand rijden. Heeft je instructeur je nooit de dode hoek op de snelweg laten zienAnder moet je maar eens een keer vragen. Je ziet de auto dan niet in je zijspiegel, maar wel naast je (niet echt over schouder). Als je dan niet over je "schouders" kijkt.. tsja de kans is klein dat je die auto niet in je ooghoek ziet, maar die is er wel. En hij rijdt wel 120 km/h...
Kortom: zoveel dingen die de kans op een ongeluk verminderen.
Ik wil niet heel lullig doen, hoor, maar dan let je gewoon neit goed genoeg op, je hoort t allang door te hebben als daar een auto rijdt, dat kijken is slechts een 'zekerheidje'quote:Op woensdag 7 juni 2006 15:58 schreef MissyMirjaM het volgende:
die dode hoek is echt onwijs tricky, ik heb al meerdere keren gehad op de snelweg dat ik in de binnen en buiten spiegel keek, en dacht ´ik kan´ maar toch, even naast me keek, fuck, reed er een auto.
nou, nee hoor, het gaat erom, dat auto's gewoon soms echt niet te zien zijn, in zowel je binnen als buiten spiegel, maar op dat moment alleen te zien zijn, als je omkijkt. en dat is best tricky, als je dus alleen je spiegels gebruiktquote:Op woensdag 7 juni 2006 17:35 schreef 14.gif het volgende:
[..]
Op de vluchtstrook hoort niemand te rijden, en dan mieter ik em gewoon aan, ik kijk wel of er iets rijdt op het moment dat ik zegmaar van rijstrook wissel naar de vluchtstrook, hoorMaar niet om mn richtingaanwijzer aan te doen.
Btw. vragen zal niet gaan, want ik heb mn rijbewijs al![]()
[..]
Ik wil niet heel lullig doen, hoor, maar dan let je gewoon neit goed genoeg op, je hoort t allang door te hebben als daar een auto rijdt, dat kijken is slechts een 'zekerheidje'
en da ligt het er ook nog aan wat voor een auto je rijdt en hoe de spiegels afgesteld zijn..quote:Op woensdag 7 juni 2006 17:44 schreef MissyMirjaM het volgende:
[..]
nou, nee hoor, het gaat erom, dat auto's gewoon soms echt niet te zien zijn, in zowel je binnen als buiten spiegel, maar op dat moment alleen te zien zijn, als je omkijkt. en dat is best tricky, als je dus alleen je spiegels gebruikt
Een auto verschijnt niet opeens uit het niets naast je, je hoort hem al gezien te hebben voordat hij in je dode hoek rijdt.quote:Op woensdag 7 juni 2006 17:44 schreef MissyMirjaM het volgende:
[..]
nou, nee hoor, het gaat erom, dat auto's gewoon soms echt niet te zien zijn, in zowel je binnen als buiten spiegel, maar op dat moment alleen te zien zijn, als je omkijkt. en dat is best tricky, als je dus alleen je spiegels gebruikt
Wheheh ik ben een keer bij dat kruispunt helemaal de fout ingegaan bij de kuip. Volgens mij wonen wij best wel dicht bij elkaar als ik die punten zo hoorquote:Op woensdag 7 juni 2006 18:14 schreef jorienvdherik het volgende:
oke dan, morgen iedergeval 2 uur lessen. Ik ga zo met me vader mee naar 2 kut kruispunten bij Rotterdam-Zuid.
1 Onder de briennoord
2 Bij de Kuip, mc donalds en shell station.
Ff kijken hoe me vader kijkt als hij van rijbaan wisselt enzo
Ik woon in Oud Ijsselmondequote:Op woensdag 7 juni 2006 18:21 schreef jorienvdherik het volgende:
ik woon in Ridderkerk, en les in Rotterdam Zuid, waar woon jij dan ook zuid
Die auto moet toch ergens vandaan komen.. Je ziet toch bv een blauw gebakje op wielen langzaam naar je toe kruipen, als je die dan ineens niet meer ziet moet je je toch eens afvragen waar ie is. Nou is het doodvermoeiend om constand exact in de gaten te houden wat iedere auto doet achter je.. hoeft ook niet, maar als je dan op gaat schuiven zul je wel even moeten kijken.quote:Op woensdag 7 juni 2006 17:44 schreef MissyMirjaM het volgende:
[..]
nou, nee hoor, het gaat erom, dat auto's gewoon soms echt niet te zien zijn, in zowel je binnen als buiten spiegel, maar op dat moment alleen te zien zijn, als je omkijkt. en dat is best tricky, als je dus alleen je spiegels gebruikt
Ik vind die bij de Kuip nu wel gaan, vind alleen die rotonde bij de brienoord in zuid lastig, al rij ik er nu zonder problemen.quote:Op woensdag 7 juni 2006 18:24 schreef jorienvdherik het volgende:
oke dan, maar die 2 kruispunten zijn de ergste he ?
Ik zet altijd mijn auto daar neer en neem dan de tram, ben daar al een paar keer bijna aangereden.quote:Op woensdag 7 juni 2006 18:33 schreef Bhai het volgende:
De kuip, heb je daar niet een enorme zebrapad (wat me overigens ook logisch lijkt).
Als je daar voetgangers voorrang moet geven, is je examen zo voorbij
Ik begrijp je nietquote:Op woensdag 7 juni 2006 19:44 schreef jorienvdherik het volgende:
Zo net terug met me pa. Bij de rotonde onder de briennenoord als je rechts naar ijselmonde wil weet ik nu wel wat. Je komt met 2 banen aan en dan kan je gelijk al rechts rijden zit je gelijk goed.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |