Hahaha, misschien kan je deze als slagzin aan Ikea verkopen!quote:
Ik heb weleens gehoord dat de deurtjes het duurste deel zou zijn van de keuken. Al was dit wel bij Siematic. Misschien is dat de reden?quote:Op woensdag 5 juli 2006 23:08 schreef Duderinnetje het volgende:
Dat is natuurlijk wel een voordeel van Ikea-keukens: als je de deurtjes zat bent, koop je weer andere en dat kost je dan geen rib uit je lijf.
Dat hoor ik mensen nooit doen voor andere keukens...?
Zeker!.... maar dan wel: "Ja, Tüdelü, snel naar Ikea toe!"quote:Op woensdag 5 juli 2006 21:31 schreef G-string het volgende:
Hahaha, misschien kan je deze als slagzin aan Ikea verkopen!![]()
Hahahaquote:Op donderdag 6 juli 2006 08:48 schreef Rolex18038 het volgende:
Zeker!.... maar dan wel: "Ja, Tüdelü, snel naar Ikea toe!"
Dat vind ik ook zo geweldig aan het programma "de keukenplanner" van Ikea.quote:En het is inderdaad fijn dat je vooraf al weet wat de prijzen zijn voor de keuken en dat Ikea gewoon overal een prijs bij zet.
Hoi Adelantequote:Op dinsdag 30 mei 2006 23:00 schreef Adelante het volgende:
Vanaf september komen er ook granieten werkbladen in het assortimentvan IKEA!
Om hier nog even op terug te komen. Het kan dus inderdaad wel, de keukenplanner is niet helemaal perfectquote:Op zaterdag 1 juli 2006 22:55 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Die keukenplanner is misschien gewoon niet helemaal perfect. Volgens mij moet je even met je plannen tot nu toe langs gaan. Je wordt hartstikke goed geholpen op de keukeafdeling van ikea, hoor ik altijd![]()
JEEEJ Succes!quote:Op dinsdag 1 augustus 2006 13:37 schreef Dromer het volgende:
Onze IKEA keuken is er nu... in zo'n duizend onderdelen![]()
Morgen komt m'n broer even kijken. Die heeft er meer van in elkaar gezet.
FOTO'S!!quote:Op maandag 7 augustus 2006 11:47 schreef Gia het volgende:
Hier is ie klaar, alleen moet het deurtje van de apothekerskast nog recht gehangen worden. Lukt niet met de stelschroeven en moet dus uit elkaar gehaald worden. Hoe dat moet....geen idee!
Keuken ziet er verder prima uit.
'k Weet niet hoe dat moet. Misschien dat mijn kinderen dat weten.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |